>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MLB Season 2016 - Czerwiec

Status
Zamknięty.
D 0

dutra

Gość
Philadelphia Phillies - Arizona Diamondbacks
Over 8.5 @1.86

Dwa słabe teamy tracące masę runów. Jeszcze dzisiaj Philadelphia zgarnęła w plecy 13 run&#39;s a dzień wcześniej 7. Arizona wyjazdowo też swoje zbiera. Tutaj kluczem będzie ofensywa, zanosi się na sporo punktów z obu stron. Wymiana ciosów na to liczymy.

Pitcherzy jak widać statystycznie pod Over jak się patrzy.


Philadelphia Phillies
Adam Morgan (1-5, 6.33)
Ostatnie 2 starty 0-2 5.79 ERA + 3 walk&#39;s
Z czego 0-4 ostatnie domowe

Arizona Diamondbacks
Robbie Ray (3-5, 4.57)
Ostatnie 2 starty 1-1 4.24 ERA + 6 walk&#39;s
Z czego 0-4 ostatnie wyjazdowe.


Over is 6-1 in Rays last 7 starts overall.
Over is 6-1 in Phillies last 7 home games.
Over is 4-1 in the last 5 meetings.


Co tu kombinować, gramy over :cool:

✅✅✅
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Braves @ Mets
Gant vs Harvey

Braves under 3,5 @ 1.62 ⛔⛔
Chyba wreszcie powróciła forma Harveya. Fatalny początek sezonu, totalny rozgardiasz i wszyscy zaczęli wątpić w talent Dark Knighta, ale nareszcie narzuca w swoim stylu, chociaż to wciąż niej jest maksimum jego możliwości. Ostatnie 3 mecze to 1-1, 20 IP, 0.90 ERA i 0.55 WHIP.
Pięć ostatnich spotkań Matta przeciwko Braves to 30 IP, 26 H i 11 R i 3.26 ERA. W tym sezonie narzucał już dwukrotnie i mimo wtedy dolegającej mu anemii, w tych meczach nawet, nawet dawał radę (10.2 IP, 15 H i 5 R i 9 K&#39;s). Najciekawsze jest to, że poradził sobie bardzo dobrze z najgroźniejszymi ogniwami Braves - Freeman (12 at bats i tylko 2 hity i 3 SO) Markakis (7 AB, 0 H, 2 SO). Większe problemy miał ze Smithem (.246), który zdobył HR (1 z 3 w tym sezonie) czy Pierzynskim, ale ten w tym sezonie avg (.194).
Do tego Garcia jest questionable, który ostatnimi czasy był w niezłej formie - last 7 to avg (.400).
W przeciągu ostatnich 6 meczy między tymi zespołami, Atlanta Braves nie zdobyła ani razu więcej niż 3 runy.
Jeśli wtedy Harvey dawał radę, to będąc w obecnej formie spokojnie powinien poradzić sobie z tak słabym zespołem jakim są Braves.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
01:10
Atlanta Braves vs. New York Mets
(John Gant vs. Matt Harvey)
Mets najwięcej uderzeń @ 1.95

używając slangu internetowego: wielkie looooooooooolll dla buka za ten kurs !
matematycznie brak jest szans na to że braves odbiją choć kilka piłek, a już to że odbiją więcej razy niż Mets jest wręcz statystycznie niemożliwe !!!
Po kolei:
1szy argument przytoczył kolega abaac: miotacz Mets jest w super formie. W pewnym momencie pojawiły się głosy sugerujące odesłanie go do rezerw, na co facet zareagował bardzo stanowczo i w 3 meczach na 20 zmian oddał tylko 8 hits, a z ułomkami nie grał, tylko z Brewers, Miami i White Sox. Dziś zawodnicy rywali są duuuuużo słabsi, więc zadanie będzie miał łatwiejsze.
2gi argument: miotacz Braves. Pan Gant zaczynał 8 gier w tym sezonie i w 7 ostatnich rywale zdobywali więcej hits niż zawodniczy Braves (czyli Gant + bull pen pozwalali na więcej odbić niż rywale). W tym 8mym meczu (vs. Nats) oba teamy miały po 8 hits i był to nic nie znaczący pierwszy mecz sezonu, dawno temu w kwietniu. Co więcej wszystkie mecze rozpoczynane przez Ganta kończyły się porażką Braves. Wszystkie!!! Jakby tego było mało to każdy z tych meczów kończył się pokryciem handi !!! A aż 7 z tych gier kończyło się pokryciem handi aż -2,5. Świetny typ abaac i tylko grać dziś na Mets!!!
3ci argument: Atlanta. Zuchy z Atlanty zuchami są już tylko z nazwy. To obecnie, na równi z Twins, najgorszy team w całym baseballu. Ostatnie 2 gry to wygrane, jednak mecze były vs. okupującym ostatnie miejsce w swojej lidze Reds.
4ty argument: Mets. Ofensywnie nie są zbyt dobrzy. Co więcej zaliczyłbym ich do grona patałachów ofensywnych. Niemniej. Są lepsi od Braves. Są w formie. Ostatnie 2 gry vs. Pirates to 11 i 19 hits. To budzi respekt. Mają kilku doświadczonych graczy, których wiedza procentuje w starciach ze słabymi miotaczami.
Wg mnie super typ na tzw. papierze. Polecam jego granie.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
D&#39;backs @ Phillies
Greinke - Eickoff

under 7,5 @ 1.71 ✅✅
Wczoraj pewne zwycięstwo 10-2 drużyny z Arizony, i aż 3 błędy popełnione w defensywie przez gospodarzy.
Dzisiaj będzie o wiele trudniej, bo narzuca Greinke(9-3, 3.75), którego chyba nie trzeba przedstawiać. Bardzo przeciętny start sezonu, ale ostatnio narzuca prawie jak w zespole Dodgers. Ostatnie 3 mecze to 3-0, 0.78 ERA, 0.78 WHIP, 23 zmiany gdzie oddał 14 hitów i 2 runy z Houston, Tampą i Dodgersami.
Do tego świetnie radzi sobie z zespołem z Filadelfii. Ostatnie 5 meczy to 5-0 z ERA na poziomie 2.80. Do tego lineup Phillies przeciwko Greinke odbija na bardzo słabym poziomie (.183). Najlepsze trio (Herrera, Franco, Hernandez) to tylko 2 H przy 13 at bats i 3 SO.
Eickoff (4-8, 3.40) też przeżywa lepsze dni. Ostatnie 3 mecze to 2-1, 19 IP, ERA 1.37 i WHIP 1.02. Oddał tylko 13 uderzeń i 3 runy. Świetnie spisał się @TOR, gdzie przez 6 zmian - tylko 3 H. Jeszcze wcześniej narzucał przeciw równie groźnej drużynie Cubs i tu przez 7 zmian tylko 2 H i 1 R i 8 K&#39;s. Nigdy nie narzucał przeciw D&#39;backs.
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Braves-Mets
(Blair - Matz)
Typ. NY Mets -1,5 @1,86 b365

Na wstępie chciałbym się przywitać ponieważ w tym dziale piszę pierwszy raz. Duży szacunek za dobre typy chłopaki i ogromnej wiedzy.
A teraz do rzeczy. Wybieram spotkanie Metsów którzy będą dzisiaj gościć graczy z Atlanty. O tyle co kurs na czyste zwycięstwo jest mały, to kurs z handicapem -1,5 RL w stronę gospodarzy już mi odpowiada. Czym się kierowałem? Na pierwszy rzut oka przykuł moją uwagę bilans startów Blair&#39;a i wynosi on 0-5 do 7-3 Matz&#39;a. Drugi powód: Atlanta gdy grała na wyjeździe i przegrywała co najmniej dwoma run&#39;ami 16/17. Do tego Blair kontra praworęczni pałkarze 0-6 w startach. Na koniec równie dobra liczba, która jest raczej zwykłym trendem, jednak coś musi w tym być. Późno wieczorne mecze Atlanty w tym sezonie kończyły się dla nich porażką w dotychczasowych pięciu spotkaniach (0-5). Liczby mówią bardzo dużo na temat tego spotkania i zamierzam ich posłuchać.
Drugim meczem, który polecam do dubla jest mecz
White Sox - Indians
(Shields - Salazar)
Typ: Indians wygra @1,47 b365
Tu króciutko. Salazar 8-1 w ostatnich 9-ciu domowych startach.Shields 2-10 w roli doga w tym sezonie i 1-5 w czerwcu co widać, że są raczej pod formą.
Na żywo w trakcie pisania gram za mniejsza stawkę NY Yankees @3 w 4 inningu.
Jeśli macie jakieś obiekcje lub pomysły co do mojego postu to proszę pisać.
e:Szkoda Metsów, ale ich bullpen trochę spartaczył sprawę.Całe szczęście, że inne gry weszły i te, których nie publikowałem. Kurs na Yankees po pograniu wzrósł do @4,9 bo chwilę po tym jak zagrałem dostali HR i było 0:3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Tigers @ Royals
Boyd vs Volquez

Royals ML @ 1.68 ✅✅
Boyd (0-1, 4.91) nie miał najlepszego meczu @ White Sox, gdzie przez 4 zmiany oddał 7 hitów, 6 runów i 2 HR. Wcześniej z Toronto przez 5 zmian, 3 hity i 1 run, ale aż 5 walków. Poprzednie wcale nie lepsze z Jankesami (6 H, 4 R) i Oakland (6 H, 3 R).
W zeszłym sezonie czterokrotnie narzucał przeciw Kansas - 1-1, 19 IP, 26 H, 12 R i ERA na poziomie 5.59. Najgorsze gry miewał właśnie na stadionie Royals, gdzie w 2 startach jego ERA to 12.79 i WHIP 3.00 w przeciągu 6 zmian.
Royals przeciwko leworęcznym w tym sezonie uderzają na poziomie (.273)
Volquez (6-6, 3.90) natomiast jest po świetnym meczu z Indians (7 zmian i tylko 2 hity) na własnym stadionie. Wcześniej dużo gorzej poradził sobie @CLE (6 IP, 7 H, 5 R). Tu zmierzam do najważniejszego - Volquez dużo lepiej radzi sobie grając u siebie - 4-2, 2.06 ERA, 52 IP, 44 H i tylko 12 R i 2 HR. Dla porównania na wyjeździe - 0-1, 5.62 ERA, 16 IP, 22 H, 10 R i równiez 2 HR.
Widać, że drużynie z Kansas City też lepiej gra się na własnym stadionie, ich bilans wynosi 23-8
Ostatnie 5 meczy vs Tigers to 1-2, 29 IP, 33 H i 16 R, jednak jedyny mecz z tego sezonu był bardzo udany (7 zmian i tylko 2 H - oczywiście mecz u siebie).
Co ciekawe przeciw obecnemu lineupowi Tigers nigdy nie oddał HR przy 125 PA.
Gram w tym meczu również over 9 @ 1.90 ✅
- sędzia overowy 9-5 O/U
Over is 6-2-1 in Boyds last 9 starts on grass
Over is 9-2-1 in KC last 12 home games.
Over is 10-3 in KC last 13 games following a win.
Over is 10-2 in the last 12 meetings.
Over is 7-2 in the last 9 meetings in Kansas City.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Braves @ Mets
Teheran vs deGrom

under 6,5 @ 1.95 ✅✅
3 mecz serii i jak na razie niezły cyrk. Poprzednie 2 mecze, to jednak 2 undery. W pierwszym meczu powróciła anemia Harveya, wczoraj zaś nie popisał się bullpen.
Dzisiaj Braves wysyłają swój najjaśniejszy punkt zespołu - Teheran (2-7, 2.93). Biedny chłop, od paru lat narzuca bardzo dobrze, a musi męczyć się w takim zespole, szczególnie w tym sezonie...
Ostatnie 7 gier Teherana to 2-4, 2.45 ERA, 47.2 IP, 28 H i 13 R, zaś last 5 przeciw Mets to 3-2, 30.2 IP, 16 H, 8 R i 2.35 ERA. Najświeższy mecz to 7 zmian i tylko 1 oddany hit i 2 walki.
Teheran lepiej radzi sobie na wyjazdach(2-3, 2.55 ERA), to tutaj też zaliczył 2 wygrane. Dla porównania @Home (0-4, 3.28)
Z drugiej strony Jacob deGrom (3-3, 2.82) woli mecze przy swojej publiczności - 2-1, 2.19 ERA (wyjazdy 1-2, 3.60 ERA).
Niesamowicie podkreśla to liczba strikeouts. Dom (44 K&#39;s w 37 zmianach) - Wyjazd (tylko 22 K&#39;s w 30 zmian), kolosalna różnica.
Ostatnio ciężki terminarz deGroma. 2 mecze przeciw Pirates, 1 CWS i raz Dodgers. Mimo bilansu 0-2, narzucał przyzwoicie. 26 zmian, 20 hitów, 7 runów. A to jednak dużo mocniejsze drużyny niż zespół Atlanty.
Atlanty, przeciw której nigdy nie miał większych problemów. Ostatnie 5 gier, to bilans 3-1, 33 IP, 27 H, 6 R i ERA 1.36. W tym sezonie tylko raz spotkał się z pałkarzami Braves, gdzie przez 5.2 zmiany oddał 8 H, ale tylko 1 runa - jednak był to mecz @ Braves. Pisałem 2 dni temu o tych wartościowszych pałkarza Braves.
Freeman - przy 13 at bats zdobył tylko 2 hity (1HR) i został wyautowany czterokrotnie przez Jacoba.
Markakis - 9 AB, 2x single i 1 SO
Garcia nie zagrał w 2 poprzednich meczach, wciąż jest questionable.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Giants @ Pirates
Bumgarner vs Locke
Giants over 4,5 @ 1.95 ⛔⛔
Pierwszy mecz serii, zespół z San Francisco 3-0 w serii z Tampą, Piraci zaś 0-3 z Cubs.
Jeff Locke (5-5, 5.92) przeżywa ciężkie dni. Dwa fatalne mecze: z Mets (w 4 zmiany, 9 hitów i 7 runów) i Colorado (4.2 zmiany, 11 hitów i 11 runów).
Trzykrotnie narzucał przeciw drużynie Giants i też nie byli zbyt wyrozumiali - 0-1, 9.42 ERA, tylko 14.1 IP, 26 H i 15 R, a akurat ten najbardziej &quot;udany&quot; był na wyjeździe.
Pałkarze Giants łącznie uderzają przeciw niemu na poziomie (.343), największe problemy miał z Brandonem Beltem (4 AB, 3 hity, 1 double + walk) będący w tym sezonie najlepiej odbijającym w SFG (.305). Bumgarner zaliczył nawet HR przy tylko 2 at bats.
Drużyna z San Francisco jest w formie, bilans 18-6 ostatnie mecze na wyjazdach, w przeciągu ostatnich 6 meczy, pięciokrotnie pokrywali linię 4,5.
Polecam również Giants ML @ 1.55 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
since1950 92

since1950

Użytkownik
Kolega abaac znalazł bardzo fajny typ. Sam bym go zaproponował, ale już nie mogłem się doczekać GOT ;) Nie będę powielał typu i jeśli można to przedstawię jeszcze jeden zakład na to spotkanie. Mianowicie:
Prowadzenie po 5(inningów): wielka szkoda, a zarazem ogromne rozczarowanie
SF Giants @1,8 b365

Kurs bardzo przyjemny. Do tego co napisał abaac tylko dodam, że Locke w ostatnich dwóch startach ERA 10.48, a ERA w tym sezonie 6,85 z 1.74 WHIP. Bumgarner w dwóch ostatnich startach ERA 1,77, a w tym sezonie gdy Giants byli faworytami w przypadku rozpoczęcia Locke&#39;a wygrali 9/10 meczów. Jednak co najbardziej mnie przekonało to fakt, że Bumgarner na pierwszych pięć inningów ma bilans 11-1-1.
Oczywiście jak najbardziej popieram czyste zwycięstwo Gigantów @1,55
Drugim meczem, który wybrałem jest:
Cleveland Indians - TB Rays Kolejny raz Indianie nie zawodzą ????
(Tomlin - Smyly)
Indians @1,83 b365

Muszę wychodzić, więc bez opisywania i przytaczania zbytnich statystyk. Tomlin (8-1) przy Smyly (2-7) w tym sezonie. Tomlin bilans 18-3 w Cleveland. Na ostatnie 10 meczów Indianie 8-2, a dzisiejsi przeciwnicy 5-5. Jeśli weźmiemy pod uwagę tylko statystyki dom-wyjazd to dla gospodarzy bilans ten jest bez zmian i mają bardzo łady streak domowy. goście również bez zmian i 5-5 nie jest takim złym wynikiem i ktoś mógłby powiedzieć, że 5 zwycięstw na ostatnich 10 wyjazdów to bardzo dobra liczba, no tak gdyby 3 z tych wygranych nie były w Minnesocie. Liczę na dobry mecz w wykonaniu czerwonoskórych i przyniesienie nam zielonych.
Jeszcze jeden typ bez analizy.
Washington wygra @2,65 Meczy pomiędzy dwoma bestiami (Kershaw i Strasburg)
Pozdrawiam.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Panowie !!
Dział baseballa trochę się rozruszał i bardzo mnie to cieszy.
Co więcej, w odróżnieniu od np. działu NBA piszą sami poważni userzy ????
Tak trzymać !!!!
Dzisiaj piękny dzień dla typerów w MLB.
Już o 19:05 Arizona dała radę i wrzuciła handi słabym Phillies.
Po północy dużo fajnych gier.
Giants to typowy no brainer. Mamy tam same argumenty za i zero przeciw.
Super team w świetnej formie z genialnym (tak!!) miotaczem MadBumem vs. słaby team, w beznadziejnej formie (1-9) z miotaczem w beznadziejnej formie (sprawdźcie dwa ostatnie jego mecze): 9 zmian, 19 runs, 19.86 ERA. Omg! Giants ich zniosą. Każdy typ ofensywny na Giants powienien wejść.
Grają też Red Sox z najlepszym miotaczem AL Wrightem. Polecam obejrzeć występ knuckleballera. Jest ich niewielu a ich narzuty to dzieło sztuki ????
BRS też powinni to łatwo połknąć. Nie są w tej samej formie co z początku sezonu, jednak to i tak wg mnie najlepszy ofensywny team obecnie.
Oprócz tego Seattle powinno zjechać Detroit a Indians powieźć Rays.
Baltimore vs. Rangers pachnie overem.
Co do meczu Nats vs. Dodgers.
Nigdy, never ever nie postawię na Nats vs. Kershaw. Nats to ofensywne patałachy. Gorsi od nich są tylko Mets. Tu szykuje się piękny under. I dośc ryzykowny typ ale handi Dodgers.
Przy całym szacunku dla Strasburga: to nie ten sam kaliber co boski Klayton. Jego zwycięstwa są mniej przekonywujące i miał gorszych rywali oraz jego koledzy z drużyny, jak już wspomniałem, to straszne ofensywne patałachy (no offence Nats fans).
W typach dnia puszczam duży handi na Giants.
 
T 0

tomekplnd

Użytkownik
Na ta chwile mam dylemat miedzy Giants -1.5 handi lub ich overek druzynowy 4.5. Oba bety sa po evens na William Hill. Oczywiscie dla mnie overek druzynowy bylby bezpieczniejszy bo taki hr moze zrujnowac handi, a widzac ile runow stracili Pirates w poprzednich meczach, tym bardziej mnie do tego ciagnie. Chetnie uslyszal bym jednak od kogos jeszcze opinie.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Giants to typowy no brainer. Mamy tam same argumenty za i zero przeciw.
Super team w świetnej formie z genialnym (tak!!) miotaczem MadBumem vs. słaby team, w beznadziejnej formie (1-9) z miotaczem w beznadziejnej formie (sprawdźcie dwa ostatnie jego mecze): 9 zmian, 19 runs, 19.86 ERA. Omg! Giants ich zniosą. Każdy typ ofensywny na Giants powienien wejść.
Grają też Red Sox z najlepszym miotaczem AL Wrightem. Polecam obejrzeć występ knuckleballera. Jest ich niewielu a ich narzuty to dzieło sztuki ????
BRS też powinni to łatwo połknąć. Nie są w tej samej formie co z początku sezonu, jednak to i tak wg mnie najlepszy ofensywny team obecnie.
Wow!!
Oba teamy zapisały dziś piękne karty historii.
Red Sox w 9tej zmianie mieli załadowane bazy i 0 outs i wysyłali w pole pałkarza samych świetnych graczy. I nic.
Jeszcze lepszy jest fakt, iż 1sza piątka w ciągu 9 zmian nie zanotowała ani jednego uderzenia (!)
Wright genialny mecz. 9 zmian, tylko 5 hits i no decision ????
 
marsid 12

marsid

Użytkownik
&quot;Giants to typowy no brainer. Mamy tam same argumenty za i zero przeciw.
Super team w świetnej formie z genialnym (tak!!) miotaczem MadBumem vs. słaby team, w beznadziejnej formie (1-9) z miotaczem w beznadziejnej formie (sprawdźcie dwa ostatnie jego mecze): 9 zmian, 19 runs, 19.86 ERA. Omg! Giants ich zniosą. Każdy typ ofensywny na Giants powienien wejść. &quot;
Wynik: Giants 1:0 w plecy
A mialo byc tak pieknie... :|
 
W 0

winettou

Użytkownik
Dlatego MLB jest tak niebezpieczne. Pomoimo tego ze chlopaki roba wywiad niczym CIA to czasem cos nie wejdzie wbrew prawom logiki. Z tym musimy sie liczyc. Pomijajac te male wpadni super robota!!!
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Pięknie wszystko opisane a nie wiem jaki kurs był nawet :razz: Podejrzewam że 1.50 na SFG. :razz:
Jak tak to po prostu unika się grac takich kursów , tym bardziej na wyjazdach.
O handi to już w ogóle trzeba zapomnieć na wyjazdach gdy na wyjazdowego faworyta jest niski kurs , bo nie warto/ew. za dużo niekorzystnych emocji jest :razz:
Polecam obejrzeć występ knuckleballera. Jest ich niewielu a ich narzuty to dzieło sztuki
Jak dla kogo, łapacze nie mają łatwego życia z tymi narzutami :grin:
http://i.imgur.com/3UPHMdr.gifv
W akcji R.A. Dickey
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Padres @ Orioles
Perdomo vs Wilson

Orioles over 9.5 hits @ 1.95 ✅✅
Luis Perdomo (2-2, 8.79) od niedawna używany jest jako starter i szczerze powiedziawszy to szału nie ma. 3 starty w tym sezonie
- @MIL 2 zmiany, 4 hity, 2 runy i 2 walki
- COL 4.1 zmiany, 8 hitów, 6 runów
- MIA 6 zmian, 6 hitów, 3 runy
Narzucał też od pierwszej zmiany, gdy zastąpił Cashnera @COL (5.2 zmiany, 8 H, 4 R)
Jako relief pitcher też jakoś nie błyszczał. Za każdym razem jak narzucał oddawał przynajmniej hita.

Baltimore wiadomo, ofensywnie są naprawdę nieźli (623 uderzeń w 69 grach, czyli trochę ponad 9 na mecz).
Ostatnie mecze to następująca ilość H - 15, 19, 9, 13, 11
Dzisiaj niezbyt wymagający przeciwnik na górce, plus Padres mają jeden z najgorszych bullpenów w lidze (25 miejsce pod względem ERA - 4.52)
 
buchos 6

buchos

Użytkownik
Z racji tego, ze polowe carriery typowania robiłem na forach amerykańskich gdzie mam 312-189 bilans. Chciałem wam tu podać kilka typów na dzis . Co do statystyk sie nie będę rozpisywać bo pisał bym pół dnia a wszystko jest na mlb.com wiec chcetnych cyferek które i tak nie grają zapraszam na ta stronę .

Kc @ Nym
Kc 2.55 bet365
Wiadomo ze zaraz wszyscy sie rzuca i powiedzą ze dzis gra syndergard ale dzis dołoży jeden mecz na lose
Tb @ Cle
Cle 1.80 bet365
Cle dzis gra o rekord własnego pola z rekordem 10-0 gdzie i tak myśle ze bauer pokaże klasę ????
Grzesio /// Więcej miejsca Ci zajęło napisanie jaki to jesteś znawca i gdzie to typowałeś niż konkretne kilka słów o danych spotkaniach...litości...Kolejne tego typu rzeczy będą kasowane..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom