>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MLB Season 2016 - Lipiec

Status
Zamknięty.
D 0

dutra

Gość
San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks
San Francisco Giants –1.5 @1.86

San Francisco Giants
Madison Bumgarner (9-4, 2.09 ERA)
Arizona Diamondbacks
Archie Bradley (3-4, 4.81 ERA)

Wczoraj Giantsi spokojnie wygrali game 2 z serii (4-2), poprzedni 6-2.
Dzisiaj ogromna różnica w miotaczach, dla gospodarzy kozak Bumgarner notujący rewelacyjne 2.09 ERA.
Ten wynik daje mu drugie miejsce w lidze! Arizona przegrała cztery z ostatnich pięciu spotkań i zrobiło się z tego 10 z ostatnich 12 także tutaj forma cieniutka a na górce facet który nie da im poodbijać.
Bradley w meczu z Giants w kwietniu 7 hits + 5 runów. Giantsi zaczynają wygrywać seryjnie na swoim stadionie i z taką przewagą Pitchera wszystko wskazuje na to że dopiszą kolejny win.


Wybrane trendy:

Arizona is 0-4 in their last four game threes of a series.
Arizona is 2-5 in Bradley’s last seven starts.
Giants, are 4-0 in their last four Sunday games.
Giants are 16-5 in their last 21 game threes of a series.
San Francisco is also 19-7 in Bumgarner’s last 26 Sunday starts, and 7-3 in Bumgarner’s last 10 starts in game three of a series.

✅✅✅
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Alll Star Game !!!
Kocham Boston i mam nadzieję, iż Big Papi walnie 2 HR ale jak patrzę na pitching stuff NL to nie ma innej opcji, niż wygrana NL.
Stawiam na nich i na over 7.5 runs. ⛔⛔
Go Cueto ????
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Ok Panowie... już za kilkanaście minut !!
Zazwyczaj po All Star Game następuję wiele całe mnóstwo zmian rytmu w grze tych nie będących najlepszymi pitcherów.
Te 4 dni przerwy, które w trakcie tak niezwykel intenswnego sezonu, wydają się być niezwykle zasłużonym odpoczynkiem, potrafią odwrócić wiele statysktyk i trenów z przed zaledwie paru dni. Dlatego wstrzymam się z poważniejsyzmi typami przynajmniej do soboty.
Niemniej dziś odezwie się we mnie dusza romantyka i w starciu z galaktycznie i genialnie narzucającym Wrightem ze słabym Pinedą, którego kiedyś przyłapali na stosowaniu żywicy (od tego momentu go nie znoszę, bo nie cierpię ściemniaczy) oraz, w natchniony sposób odbijającym Bostonem (choć nie, w aż tak piękny sposób jak w maju) postawię na RED SOX !!!
✅✅
Big Papi i Wright to duet, dla którego warto zarwać noc ????
Dla fanów, którzy nie mają pakietu MLB: jeśli zarejestrujecie się na MLB.COM to dziś gra Bostonu z odwiecznym rywalem Yankees jest za free w świetnej jakości.

P O L E C A M !!
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Chicago Cubs - Texas Rangers [3-1 F/9]
Typ: Texas Rangers ML @ 2.25 ⛔⛔⛔
Expekt

Pitching MatchUp:
Rangers RHP Yu Darvish (2-0, 2.87 ERA) vs. Cubs RHP Jason Hammel (7-5, 3.46 ERA)

Na początku witam wszystkich po rocznej przerwie.
Przeglądając dzisiejszą ofertę rzuciły mi się w oko 2 bety...pierwszy z nich to starcie Chicago Cubs vs. Texas Rangers. Spotkanie rozpoczyna się już o 20:20 także od jego rozstrzygnięcia zależy czy pogram tego drugiego beta. Do rzeczy...
Będzie to game 2 w tej serii, wczoraj gospodarze pewnie pokonali gości w stosunku 6:0 dziś jednak moim zdaniem rozstrzygnięcie może być na korzyść drugiej ze strony. Jako starterzy spotkanie rozpoczną: po stronie drużyny Cubs wiekowy już Jason Hammel natomiast w zespole Rangers powracający po kontuzji Yu Darwish. Rzut oka na obu miotaczy:
  • Jason Hammel: ostatnie 3 starty w jego wykonaniu to bilans W/L 0-3 z 8.40 ERA, 1.40 WHIP i .333 OBP. W ciągu 15.0 IP oddał rywalom 14 ER w tym aż 6 HR przy okazji pozwalając rywalom aż na 16 hit&#39;s (grając kolejno z Braves, @ Metsów i @ Marlins). Z racji tego iż będzie to spotkanie rozgrywane w ramach Interligi spójrzmy jak w przeciągu całej kariery prezentował się w tego typu meczach: 144.0 IP, 4.31 ERA, 1.28 WHIP, 69 ER w tym 20 HR w 28 spotkaniach co daje mu łączny bilans W/L na poziomie 11-7.
  • Yu Darwish: ostatnie 3 starty w jego wykonaniu to bilans W/L 2-0 [team jest 2-1] z 2.87 ERA, 1.15 WHIP i .281 OBP. W ciągu 15.2 IP oddał rywalom 5 ER (1 HR) przy okazji pozwalając rywalom odbić 12 narzuconych przez siebie piłek notując przy tym aż 19 K&#39;s (grając kolejno z Astros, z Mariners i Pirates u siebie więc będzie jego pierwszy wyjazdowy start w tym sezonie). W tym miejscu trzeba też zaznaczyć, iż dla Darwisha będzie to ogółem 4 start w tej kampanii i pierwszy od ponad miesiąca. Będąc przy nim z kolei, bardzo ciekawie wyglądają statystyki za Interligę: 71.1 IP, 1.77 ERA, 0.97 WHIP, 14 ER przy zaledwie 3 HR z aż 96 K&#39;s. Za 10 startów ma bilans W/L 7-1.

Patrząc na to spotkanie przez wiele aspektów to typowy mecz 50/50 dlatego widząc kursy wystawione przez oddsmakerów ja idę w kierunku gości i gram na sporego doga, gdyż wydaje mi się że Darwish jest miotaczem o klasę lepszym aniżeli Hammel (chyba najsłabszy starter w rotacji Cubs) pytanie tylko jak Yu będzie wyglądał po miesięcznej przerwie? Odpowiedz już po 20...Oby mnie nie zawiódł...Let&#39;s Go Rangers!!!
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Jest sobota wieczór, więc rozpisywać się nie będę:
Orioles vs. Tampa Bay Rays
Tillman vs. Moore
Czy tu coś jeszcze można dodać?
Orioles @ 1,76 ✅✅
Orioles most hits @ 1,76 ✅✅
edit: Orioles stanęli na wysokości zadania. Drużyna odbijająca najwięcej HR w lidze dołożyła kolejny (JJ Hardy) a świetny Tillman narzucał przez 7 zmian i oddał tylko 1 run. Rays mieli tylko 4 odbicia w całym meczu.
Matt Moore też pokazał się z niezłej strony. 2 ER, 1BB i tylko 5 hits w 7 zmian. Dość imponujące vs. Orioles.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Oakland Athletics - Toronto Blue Jays [3-5 F/9]
Typ: Toronto Blue Jays ML @ 1.99 ✅✅✅ ????
Pinnacle

Pitching MatchUp:
Blue Jays LHP J.A. Happ (12-3, 3.36 ERA) vs. Athletics LHP Rich Hill (9-3, 2.25 ERA)

Dziś tak na szybkości...pod lupę biorę close game w serii Oakland Athletics vs. Toronto Blue Jays. Po dwóch grach gospodarze prowadzą 2-0 czyli Toronto broni się przed sweep&#39;em i dziś wystawia swojego najlepszego miotacza - J.A. Happ&#39;a (bilans 12-2, 3.36 ERA, 1.20 WHIP).
Gospodarze posyłają na górkę wiekowego, trochę odkurzonego Richa Hill&#39;a który notuje świetny sezon (bilans 9-3, 2.25 ERA, 1.09 WHIP).
Obaj ostatnio w świetnej dyspozycji, być może miotacz Oakland nawet w trochę lepszej, jednak Happ ma chyba lepsze wsparcie ze swojego rosteru. Czemu więc idę w kierunku Toronto? Po pierwsze chyba dlatego że Happ za 6 startów przeciwko Athletics ma bilans 4-0 (2.95 ERA, 1.17 WHIP w 31.1 IP, 9 ER, zaledwie 1 HR). Po drugie Blue Jays bronią się przed sweep&#39;em. Po trzecie jest kilka trendów popierających mój wybór:
  • Blue Jays are 10-2 in their last 12 games after losing the first 2 games of a series.
  • Blue Jays are 5-0 in Happs last 5 Sunday starts.
  • Athletics are 26-55 in their last 81 games vs. a left-handed starter.
  • Athletics are 9-20 in their last 29 home games vs. a team with a winning road record.
  • Blue Jays are 5-1 in their last 6 games with Emmel behind home plate.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Baltimore Orioles vs. Tampa Bay Rays
(Dylan Bundy vs. Jake Odorizzi)
Godzina: 19:10
Typy:
1. Orioles win @ 1,83 ⛔⛔
2. Orioles most hits @ 1,80 ✅✅
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
edit: Orioles byli lepsi, jednak trochę szczęście nie sprzyjało.
7 LOB, 0-7 with RISP.
W piątej zmianie dali popis: 8 i 9 z rotacji mieli po singlu i zaczął odbijać początek rotacji: jones pop up przy pierwszym narzucie, Schoop ścigał wysokie piłki, Machado walk i Davis fly out. Makabra.

Forma zespołów:
- Orioles 4 zwycięstwa z rzędu (w tym 2 z TBR właśnie)
- Tampa 8 porażek z rzędu (w tym 2 z BO właśnie).
Bilans w sezonie:
- Orioles 53-36
- Tampa 34-56
Forma miotaczy:
- Bundy zaliczy debiut jako starter. Zasłużył sobie na to formą jaką prezentował jako relief pitcher. M.in. w czerwcu udane występy po kilka zmian vs. Red Sox, Blue Jays, Rangers czy Dodgers gdzie nie oddał żadnego runa!!
- Odorizzi, nie dość iż od czerwca wykręcił ERA powyżej 6 a na 43 zmiany oddał 48 hits, 17 walks i 29 runs to jeszcze ma straszny bilans na własnym stadionie: 0-3 z ERA 3.90 na 10 ostatnich gier. Dokonania vs. Orioles w ostatnich 3 grach to 0-1, 5.63 ERA.
Bardzo słabe statystyki.
Do tego nie ma formy. Ostatnie dwie gry to 9 hits i 7 runs vs. Angels i 6 hits i 4 runs vs. Red Sox. Nie dotrwał do końca 6tej zmiany w obu grach.
25 czerwca narzucał vs. Orioles. Efekt: 8 hits, 5 runs i porażka jego teamu.
Na 11 starć obu drużyn w tym sezonie Tampa wygrała tylko 2 razy i to w kwietniu. Pozostałe 9 meczyków dla Orioles. 7 z tych 9 gier kończyło się pokryciem handicapu -1,5. To dla ciut bardziej odważnych. Kurs 2,30.
Przypomne, iż Orioles to team, który przoduje w swojej lidze. W tej samej lidze Tampa Bay zamyka klasyfikację.
Dziś same atuty po stronie Orioles.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Na szybko pisane abyście mogli obstawić.
San Fransisco Giants vs. San Diego Padres
Johnny Cueto i wszystko jasne.
Ponadto miotacz Padres jest Niemcem ???? Zwie się Edwin Jackson. Ma ERA 5.91, mało doświadczenia jako starter, w minor ma ERA 7.02 i gra przeciwko Giants, którzy się wyraźnie rozkręcają.
Giants over 4,5 runs @ 1,68 ⛔⛔
Giants over 9,5 hits @ 1,83 ⛔⛔
Giants handi -2,5 @ 2,00 ⛔⛔
edit:
1. po pierwsze małe sprostowanie: jackson ma doświadczenie jako starter, tylko nie w tym sezonie a o to mi chodziło.
2. polecisz typ na najlepszy team w baseballu a oni do 6tej zmiany nie notują uderzenia. ???? Delikatnie nieporozumienie Giants.

Btw. Johnny Cueto w tym sezonie rozegrał 3 kompletne gry vs. Padres.
Wiemy co to znaczy.
Gram to trochę grubiej.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Orioles @ Yankees
Gausman vs Nova

Orioles ML
@ 1.83 ⛔⛔
Gausman to jeden z tych bardziej pechowych miotaczy, który nie narzuca jakoś szczególnie źle, a jego bilans wygląda jak wygląda (1-6, 4.15 ERA).
Wystarczy, spojrzeć na statystyki 5 ostatnich meczy vs Yankees - 0-1, 2.40 ERA, 30 IP, 25 H, 8 R.
2 mecze z tego sezonu, 2x no decision, gdzie w 14 zmian oddane tylko 10 hitów i 1 run.
Batting leaders Yankees - Gregorius (.167), Beltran (.222), Ellsbury (.182) przeciw Gausmanowi.
Z drugiej strony Nova (6-5, 5.18), który z Orioles nigdy nie miał łatwo. Ostatnie 5 meczy 2-2, 7.57 ERA.
W tym sezonie 1 mecz, gdzie wytrzymał 6 zmian oddał 7 hitów, 5 runów (2HR).
Ostatnio też nie jest w najlepszej formie, wystarczy spojrzeć na ilość oddanych HR - przez 7 meczy i 37 zmian, 9 HR (2 z Baltimore).
Całkiem niezła próbka Novy vs Orioles, gdzie tylko Jones (.186) i Machado (.182) odbijają słabo, następny jest dopiero Davis (.281), który zaliczył 3 HR 32 at bats.
BAL are 9-2 in the last 11 meetings.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Wczoraj żaden typ mocno mnie nie przekonał, dlatego za drobne pograłem kombo na Miami i Rockies.
Oglądanie meczu Miami to była prawdziwa trauma. O ile Fernandez stanął na wysokości zadania i zaliczył 14K (wyrównał swój personalny rekord z czerwca) o tyle ofensywa Miami po meczu All Stars jeszcze nie odnalazła swojego rytmu: 2 dni temu vs. Cardinals tylko 3 hity a Wainwright zaliczył shot out. Dziś w nocy do 8 zmiany mieli tylko 2 uderzenia vs. Nola. Facet rozdawał runy każdemu kto się nawinął a Miami nie potrafiło go ruszyć. W 6 zmian tylko 2 hits i 1 walk. Kershaw tak nie narzuca ????
Dlatego radzę być ostrożnym przy graniu Miami. Ew. undery przy sprzyjających okolicznościach.
Z dzisiejszych gier wstępnie:
- St. Louis Cardinals - narzuca dla nich fantastyczny Martinez.✅✅
- over w meczu Rangers - Angels - świetne ofensywy i słabi miotacze. ✅✅
Ponadto schylam się w kierunku Red Sox ✅✅ i overka ⛔⛔w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Chicago Cubs - New York Mets [1-2 F/9]
Typ: New York Mets ML @ 2.50 ✅✅✅ ????
WilliamHill

Pitching MatchUp:
Mets RHP Noah Syndergaard (9-4, 2.56 ERA) vs. Cubs RHP Jake Arrieta (12-4, 2.68 ERA)

Całe dzisiejsze popołudnie zastanawiałem się czy ruszyć szlagierowo zapowiadające się pod względem pitchingu spotkanie Chicago Cubs vs. New York Mets. Pod uwagę brałem tylko jeden wybór - czy zaufać młodej gwieździe Metsów - Noah Syndergaard&#39;owi i pograć w ich kierunku. Ostatecznie widzę, że kursy na ich win rosną dlatego ja delikatnie w to wchodzę! Moim zdaniem jest to spowodowane tym, że nie do końca wiadomo w jakim stanie jest ręka Noah. Zdaję sobie sprawę, że to najtrudniejszy pod względem typerskim match&#39;up z dzisiejszej karty ale ja lubię ryzyko. Oponentem Syndergaarda po stronie Cubs będzie ubiegłoroczny zwycięzca NL Cy Young Award - Jake Arrieta.
Jeśli spojrzymy na staty obu miotaczy za cały sezon wyglądają one niemal identycznie jedyna znacząca różnica to lepsza kontrola strefy narzutu przez miotacza Metsów (18 walków Syndergaarda przy 43 Arriety) reszta na bardzo zbliżonym poziomie. Tak samo jeśli popatrzymy na grę Arriety w domu i zestawimy ją w parze z grą Syndergaarda na wyjazdach.
Niewielka przewaga startera Mets jeśli chodzi o dyspozycję w ostatnich meczach.
Tak jak mówię, bardzo ciężki do wytypowania match&#39;up ale patrząc na zestawienie kursów wybieram dużego doga, gdyż moim zdaniem Syndergaard jest niedoceniany przez bukmacherów a Arrieta chyba aż nadto przeceniany tym bardziej, że w rosterze Metsów jest kilku batterów których Arrieta miał okazję już widzieć wielokrotnie a którzy potrafili zrobić mu krzywdę (m.in. Granderson, Cabrera czy De Aza). Za drobne spróbuję...Let&#39;s Go Mets!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Rays @ Rockies
Snell vs Chatwood

Tampa Bay Rays ML @ 2.25 ✅✅
Gram po prostu doga
- Tampa seria 11 przegranych z rzędu na wyjazdach, kiedyś musi się to skończyć
- Rockies .258 przeciw leworęcznym
COL 0-6 in their last 6 interleague home games vs lefties
- Chatwood 3-5, 5.32 ERA na własnym stadionie, gdzie na wyjazdach 5-0, 1.30 ERA
- Snell 2 mecze na wyjeździe 0-1 i ERA 2.31
- Chatwood po kontuzji, rozegrał tylko 10 zmian w 2 mecze, 11 hitów i 6 runów oddanych, w tym 8 H i 4 R z Phillies i to właśnie na Coors Field
- do drużyny z Tampy wraca Pearce (.322)
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dziś nie mam czasu na gruntowną analizę, (jutro powinienem znaleźć chwilę), dlatego kilka prozpozycji po pobieżnym przejrzeniu dzisiejszych gier.
Undery w meczach:
Tigers (Verlander w formie a Tigers słabo odbijają)
Miami (są obecnie słabi a w Filadelfi jest święto jak chłopaki zdobędą 5 runs w meczu).
Win:
Angels (Santiago nie oddał runa w 3 ostatnich grach i 20 zmianach !! a Perez w ostatnich 9 zmianach 12 runs !! + Rangers pod formą - 3 winy na ostatnich 10 gier).
(Poszedłbym tu w stronę over gdyby nie świetna forma Santiago).
Jak ktoś ma coś do dodania albo jakieś inne typy piszcie. Może obstawię coś w pracy.
Ponadto dziś Pomeranz zalicza debiut w meczu Red Sox. W końcu jakiś miotacz z dobrym ERA. Mam nadzieję, iż facet się sprawdzi ????
Aha: wczorajszy mecz Cardinals przełożony na dziś na 20:15 z powodu deszczu. Ten sam zestaw miotaczy więc gram dziś znów ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Rays @ Rockies
Archer vs De La Rosa

over 11.5 @ 1.83 ✅✅
3 mecz serii jak na razie 2 razy po 11 runów, czyli underek i zwrot.
- wiadomo, Colorado to drużyna własnego boiska
- Archer wyjazdy 6.75 ERA / 2.95 ERA dom
- Archer na wyjazdach 12 HR w 53 zmiany / 8 HR w 64 zmiany dom
- De La Rosa 4.41 ERA u siebie i oddane 7 HR w 32 zmiany
- Tampa we wczorajszym meczu pokazała jednak, że potrafi odbijać. Na pewno pomógł Pearce, 2 run homer wczoraj
- do Colorado wraca CarGo (.318)
- Tampa .268 vs leworęczni, following a win .280
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Los Angeles Angels - Texas Rangers [7-4 F/9]
Typ: Texas Rangers ML @ 2.25 ⛔⛔⛔

Betway

Pitching MatchUp:
Rangers LHP Martin Perez (7-6, 4.05 ERA) vs. Angels LHP Hector Santiago (7-4, 4.27 ERA)

Dziś pod lupę biorę close game w serii pomiędzy Los Angeles Angels a Texas Rangers. Po dwóch grach gospodarze prowadzą 2-0 i prawdopodobnie liczą na domowy sweep przeciwko liderom swojej dywizji. Ja jednak jestem zdania, iż mogą mieć z tym spory problem. Ktoś pomyśli, że chyba upadłem na głowę gdyż Rangers przegrali aż 13 z ostatnich 17 spotkań! Do tego Angels w roli startera posyłają będącego &quot;hot&quot; Hectora Santiago (3 ostatnie starty: bilans 3-0, 0.00 ERA!!!, 1.00 WHIP, .253 OBP, 0 ER!!! i 12 Hit&#39;s w 20.0 IP). Staty marzenie...miotacza Rangers zjada już na samym starcie jeśli zestawimy ich w pare. Czemu więc chcę pograć w kierunku gości?
Po pierwsze bronią się przed sweep&#39;em, po drugie nie wierzę że Santiago zagra 4 kolejny mecz bez ER tym bardziej, że na 4 ostatnie starty aż w 3 narzucał grubo ponad 100 razy, po trzecie - nie oszukujmy się to nie jest jakiś wyborny pitcher - w 105.1 IP w tym sezonie oddał rywalom aż 17 HR! z czego aż 11 na własnym stadionie, po czwarte Angels vs.lefties (11-15) Rangers vs.lefties (14-11), po piąte wybrane trendy:
  • Rangers are 6-1 in their last 7 road games vs. a left-handed starter.
  • Rangers are 7-3 in Perezs last 10 Wednesday starts.
  • Rangers are 5-1 in Perezs last 6 starts with 4 days of rest.
  • Angels are 0-6 in their last 6 home games vs. a left-handed starter.
  • Angels are 6-13 in their last 19 after allowing 5 runs or more in their previous game.

Tak jak pisałem wcześniej - może być ciężko złamać dziś Santiago ale bardziej skłaniam się ku tezie, że mało prawdopodobne jest aby zagrał po raz 4 w tak spektakularny sposób tym bardziej, że linie jakie ma versus Rangers (.274, .353, .447 z 8 HR i 22 RBI w 239 PA) pozwalają wierzyć, że gracze z Texasu znajdą dziś na niego sposób...Let&#39;s Go Rangers!!!
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP

Typ: Texas Rangers ML @ 2.25

Let&#39;s Go Rangers!!!
Ok. Pokonwersujmy na ten temat... ;)
Propsy za typ na Metsów z wczoraj!
Fajnie, iż ktoś nie idzie, tak jak ja, po najmniejszej linii oporu i szuka nieszablonowych typów.
Jednak w tym momencie nie postawiłbym na Rangers 10 groszy, nawet gdybym odkrył ropę na podwórku ????
Szanuję tzw. czutkę i sam czasami za nią podążam w typach, jednak jak to nie ma poparcia w statach to nie ma mowy abym to ruszył.
A staty mówią: Rangers dostaną dziś łomot!!
Wg mnie powinno się raczej iść na typy, które w tzw. long runie będą częściej wchodzić.

Idę postawić handi na Angels ???? a znając baseball jutro będę Ci dodawał punkty do reputacji :p
GL!
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Panowie!

Dziś proponuję spokojny zarobek.
Mocni Red Sox (sprawdźcie prosze co wczoraj wyrabiali razem z Giants :)) grają ze słabiutkiej Twins na Fenway Park. I to jest argument nr 1.

Nr 2 nazywa sie Steven Wright. Ostatnio obniżył loty i juz taki nietykalny nie jest, miał jednakże bardzo mocnych rywali: Rangers, Angels i Yankees (NYY mniej mocni, jednak na fali wznoszącej). Mimo oddania 4,5 i 3 runs mecze kończył zwycięsko. Run Support. ???? (Autokorekta w tel podpowiada: RUM Support, co daje mi pewien pomysł na weekendowe ogladanie baseballa ;) ).

Argument nr 3: miotacz Twins. Tyler Duffy. Nie widziałem go w akcji, co dzis nadribie, jednak to knuckleballer i gra na Fenway. Ostatnio lepsza forma choc i tak potrafił w trzech grach 2 razy po 4 runy oddać.
Dzis w starciu z Red Sox Nation nie wróżę mu ani sukcesu ani nawet gładkiej porażki. Liczę na duża ilośc runs.

Red Sox @ 1,47
Red Sox most hits @ 1,64

I dla odważniejszych:
Red Sox -2,5 @ 2,40.

Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dziś udaję się oglądać powrót Arki do ekstraklasy (macie jakieś ciekawe typy na ten mecz?? jeśli tak pls na priv ) dlatego nie zagłębiając się w analizę wszystkich gier podaje znowu typ na Red Sox.
1.
Twins, którzy wczoraj nie istnieli, i którzy są najgorszym teamem w AL oraz drugim najgorszym w całym baseballu znów zostaną pożarci przez Red Sox Nation.
2.
Wystawiają Gibsona, który prezentuje bardzo równą formę: 3 ostatnie gry to 4 runs w każdym meczu (gwoli sprawiedliwości w 1szym z trzech meczyków tylko 2 ER). W tym jeden po all star game - więc o aktualność jego dyspozycji jestem spokojny.
3.
Rodriguez do orłów nie należy, jednak po all star przerwie zaliczył świetny outing vs. NYY. 7 zmian, 4 hits i tylko 1 run. Tu obserwujemy pozytywy wpływ all star przerwy na jego formę. Dlatego jestem spokojny co do małej ilości runs dla Twins. Ponadto wczoraj obrona BRS grała na wysokim poziomie - jak zwykle.
4.
Przygotowałem oczywiście plan awaryjny na wypadek gdyby jakimś cudem Twins obili Rodrigueza. Ten plan zwie się Red Sox line up.
Chłopaki weszli znowu w rytm z początku maja i obijają jak natchnieni. Powoli zaczynają gromadzić kolejne ofensywne serie. Np. Pedroia osiągnął bazę w 24 kolejnych grach. Ortiz na ostatnie 7 gier w domu bodajże w 4 z nich odbijał HR.
Przypomina mi się seria vs. Oakland z początku sezonu, gdzie w 3 grach z rzędu zdobywali dwucyfrowe wyniki.
To wszystko wskazuje dziś na kolejny pogrom Twins.
Kursy ciut wyższe niż wczoraj, co zrozumiałe ze względu na jakość miotacza BRS, jednak ja spokojnie wchodzę w ten meczyk znając jakość i formę ofensywy Red Sox.
(Wczoraj pierwszych 4 graczy z line upu hits i prowadzenie 3-0, a Mookie Bets walnał home runa przy pierwszym zamachu ???? ???? )
Red Sox @ 1,54 ⛔
Red Sox most hits @ 1,71 ⛔
Red Sox -1,5 @ 1,90 ⛔
i oczywiście dla odważniejszych
Red Sox -2,5 @ 2,30 ⛔
Red Sox -3,5 @ 3,15 ⛔

edit: największe zaskoczenie sezonu wg mnie do tej pory.
Gładka pierwsza zmiana dla Rodrigueza - jeden single i Mookie Bets już w drugim narzucie zalicza home run a ja z uśmiechem na ustach ide spać. Rano byłem delikatnie zaskoczony...

Powodzenia.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Męczy mnie grypa, także może być chaotycznie, ale ciekawe typy na dziś.
ED: muszę przyznać, że ciśnienie mi nieźle skoczyło, oprócz betu na Nats, którzy machali jak potłuczeni, reszta powinna wejść ????
Braves @ Rockies
Teheran vs Gray

under 11 @ 1.86 ✅
- 17.07 tacy sami starterzy, tylko stadion Atlanty, wynik 1-0 dla Braves
- Teheran wtedy oddał tylko 3 hity w 7 zmian, Gray też 7 zmian - 5 hitów
- Teheran ERA 2.79, wyjazdy 2.67
Świetny miotacz, kolejny dobry sezon, miał 2 słabsze mecze ostatnio, gdzie w 12 zmian oddał aż 10 runów (5 z CWS i 5 z Marlins), no ale właśnie po tych meczach świetny występ z Rockies
- Gray w dobrej formie (a jak na Rockies to bym powiedział, że w wyśmienitej), bilans 1-2, ERA 3.32, łącznie oddane 18 runów w 42 zmiany, w tym mecze z Toronto, Yankees i Dodgers
- Wczoraj 7-3 dla Rockies, większość runów w końcówce od relieversów
- Rockies tylko 4 hity, 3 runy vs Foltyniewicz (3-4, 3.79) w 5.2 zmiany, Braves tylko 4 hity, 1 run vs Bettis (8-6, 5.31) w 6.2 zmiany
- Linia w spotkaniach Rockies jest zawsze wysoka, grają jeszcze u siebie, ale wystarczy spojrzeć co wyprawiali z Rays
- ostatnie 10 meczu między tymi zespołami - linia ta przekroczona 2 razy i to tylko i wyłącznie wtedy jak Rockies sobie odbijali jak chcieli, a z Teheranem nie będą mieli łatwo.

Padres @ Nationals
Perdomo vs Roark

Nationals over 9.5 hits @ 1.95 ⛔
Tu się nię będę rozpisywał, zacytuję swój wpis
Perdomo (3-3, 7.93) narzuca pierwszy sezon w MLB i jak na razie nie może go uznać za najlepszy. 7 startów, a tylko 29 zmian, przez które oddał aż 41 hitów. Od najstarszego meczu
-@MIL, 2 IP, 4 hity
-COL, 4 IP, 8 hitów
-MIA 6 IP, 6 hitów
-@BAL 5 IP, 7 hitów
-@CIN 6 IP, 7hitów
-@ARI 6 IP, 9 hitów
Jak widać nawet z tymi słabszymi ofensywnie drużynami nie radził sobie najlepiej, a z Rockies czy Baltimore (czyli mocniejsze teamy) oddawał po 2 homeruny.
Stawiałem wtedy over 8,5 hitów Dodgers i tę linię pokryli już na samym Perdomo w 6 zmianie. (inna sprawa, że to już był ostatni hit ???? ).
Dzisiaj Nationals, ich możliwości ofensywne zna chyba każdy.

Tigers @ White Sox
Fulmer vs Turner

White Sox under 3,5 @ 2,00 ⛔
Okej, tutaj no-brainer, all-in na Tigers. Ale kurs już pospadał na 1,57, że już zaczyna mi coś tu nie pasować. Niby narzuca Turner (0-1, 18.00 ERA), który powrócił po dwuletniej przerwie od MLB i z LA Angels wytrzymał 4 zmiany - 7 hits, 8 runs, 2 HR. Inna sprawa, że w MLB nigdy nie błyszczał (11-26, 5.14 ERA), ale jednak to doświadczony miotacz i tak słabego meczu jak z Angels może już nie rozegra. Do tego ofensywa Tigers jest tak słaba, że aż szkoda o tym mówić (6 R w 4 ostatnich meczach - seria z Twins ????). Dlatego powstrzymałem się od tego typu i zagram za drobne White Sox +1,5 @ 1,83, żeby jak coś to powiedzieć &quot;a nie mówiłem?&quot; ;)
Dlatego wybrałem w tym spotkaniu under 3,5 CWS
- fantastyczny Fulmer (9-2, 2.13)
- tylko 2-krotnie oddał więcej niż 3 runy, było to na samym początku sezonu, ale od 21 maja narzuca fenomenalnie, od tego właśnie momentu oddał tylko 7 runów
- last 7 to bilans 4-1, 1.05 ERA, w tym 2 mecze z Royals, Toronto, Cleveland czy Jankesi
- White Sox w fatalnej formie, ostatnie 10 meczy bilans 2-8, ostatnie 8 meczy tylko 16 runów i to głównie nabite dzięki Mariners, gdzie poobijali króla Felixa po kontuzji (wcześniej w 3 meczowej serii z LA Angels zdobyli łącznie tylko 1 run)
- wczoraj vs Pelfrey (3-9, 4.78), który narzucał 5 zmian - 8 hitów, ale tylko 1 run (cały mecz tylko 7 zmian z powodu opadów) i to były ich ostatnie odbicia.

Giants @ Yankees
Bumgarner vs Tanaka

Giants ML @ 1.95 ⛔
over 7,5 @ 1.90 ⛔
Tutaj troszkę gram na czuja
- seria 5 porażek pod rząd SFG, kiedy mają wygrać jak nie z MadBumem na górce
Giants are 8-0 in Bumgarners last 8 starts following a team loss in their previous game.
Giants are 8-0 in Bumgarners last 8 starts after allowing 5 runs or more in their previous game.
- Tanaka 4.71 ERA w domu / 1.50 na wyjazdach
- Yankees .256 vs lefties, .242 following a loss
Yankees are 0-4 in their last 4 interleague games vs. a left-handed starter.
- MadBum 6 dni odpoczynku, Tanaka tylko 4
over bo
- na złość ogółowi
- Giants bilans 26-11 O/U after a loss
- nawet najlepsi mają gorsze dni, MadBum ostatnio 4 runy oddane z Padres czy A&#39;s, Tanaka potrafił oddać 7 runów z Indians czy 6 z Rangers
 
D 0

dutra

Gość
Wracamy do gry, na dzisiaj:
St. Louis Cardinals - Los Angeles Dodgers
Los Angeles Dodgers ML @1.71 bet365

St. Louis Cardinals
Michael Wacha (5-7, 4.55 ERA)
Los Angeles Dodgers
Brandon McCarthy (2-0, 1.69 ERA)
Cardinals u siebie przed tym meczem pojechali 4-0 z Padres za to Dodgersi po ciężkich bojach z Washington Nationals. Rywale ostatnich meczy nie mają do siebie podjazdu bo jak ich tu porównywać...
Dzisiaj królować ma miotacz LA McCarthy, kozackie 1.69 ERA osiągnięte w 16 Inningach gdzie to dopuścił się tylko 8 hitów i 3 runów + 1HR - bardzo solidny początek sezonu.
Po drugiej stronie Wacha który aktualnie gra najgorszy sezon ever w swojej kariery, liczby lecą na łeb i śrubuje co raz to gorsze wyniki niż kiedykolwiek, jedyny plus to to że oddał mniej HR niż sezon temu. Do tego jego gra przeciwko Dodgers to 1-2 3.38 ERA w 3 meczach.
Szykuje się zacięty mecz, po trudnym sprawdzianie z Washington, tutaj szale przeważyć powinien pitcher Los Angeles. Będzie na styku! :cool:

Wybrane trendy:
The Dodgers are 4-1 in their last 5 games vs. a right-handed starter.
The Dodgers are 6-1 in their last seven Friday games.
The Dodgers are 5-1 during their last six series openers.
The Dodgers are 6-1 in McCarthy’s last seven starts.
⛔⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom