>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MLB Season 2016 - Lipiec

Status
Zamknięty.
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Okej Panowie,
Moja czutka mówi dziś, iż warto postawić na Indians i to nawet z handi. ⛔⛔
Są w świetnej formie !!! Po meczu all star wygrana seria z Twins i to było na krewędzi sweepu - extra inningi w dugim meczu. Potem porażka z Royals mimo tego, że zanotowali więcej uderzeń od rywali. A ostatnie dwie gry to zwycięstwa z Royals i to z grubym -3,5 handi !!!! Kosmos!!
Zaraz po formie Indians najbardziej do typu przekonuje mnie forma miotacza Orioles. Facet z relief pitchera dostał szansę startu i wytrzymał tylko 3.1 zmiany ze słabymi Tampa Bay. Zaraz potem cały czas chodził zdołowany a teraz startuje wg świetnie odbijającym teamem Indians.
Wg mnie nie ma mowy aby wyszedł z tego starcia zwycięsko.
Idę mocno na Indians.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Na dziś Chicago White Sox na miękko w starciu z Detroit Tigers
✅✅✅

W składzie Sale tak więc dziś śmiało można grać. Nie sądze aby skarpety poniosły trzecią porażke.
Kurs może i nie powala 1.64 Bet365 ale do dubla jak ktoś potrzebuje to mysle,że warto.
Co na to spece od MLB?!
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Braves @ Rockies
Wisler vs Anderson

Rockies -1,5 @ 1.80 ✅✅
- 2-0 w serii dla Rockies (chociaż gdyby nie kontuzja Teherana, to byłoby 1-1)
- starterem Rockies jest ich obecnie najlepszy miotacz Anderson (2-3, 3.43)
- Anderson 2-1, 3.26 ERA na Coors Field, 29 strikeoutów w 30 zmian
- Wisler 3-3, 5.23 ERA na wyjazdach
- Wisler 10 HR w 43 zmiany na wyjazdach, do tego dzisiaj stadion Rockies
- Wisler last 3 - 7.87 ERA, 1.875 WHIP
- Atlanta .240 vs lefties
ATL are 0-8 in the last 8 meetings in Colorado.
ATL are 2-12 in the last 14 meetings.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP
vs.

Miami Marlins - New York Mets [0-3 F/9]
Typ: Miami Marlins ML @ 2.17 ⛔⛔⛔
Pinnacle

Pitching MatchUp:
Mets LH Steven Matz (7-6, 3.56 ERA) vs. Marlins RH Jose Urena (1-1, 6.23 ERA)

Dziś tak na szybkości bo nie mam za wiele czasu...3 starcie w serii Miami Marlins vs. New York Mets (1-1 po dwóch grach). Gospodarze posyłają w roli startera Jose Urenę dla którego będzie to zaledwie drugi występ w roli startera w tej kampanii (19 lipca grał w Filadelfii - 5.2 IP z 1 ER, 5 K&#39;s, 4 Hit&#39;s przy 94 narzutach). Jego rywalem w zespole Mets będzie Steven Matz (bilans W/L 7-6, 3.56 ERA za 101.0 IP).
Swój wybór kieruję na zespół gospodarzy...dlaczego? Po pierwsze kiepska dyspozycja Matz&#39;a - za 7 ostatnich startów ma bilans 0-4 z 5.31 ERA z 24 ER w tym 7 HR w 40.2 IP. Po drugie - Matz vs. Marlins - 0-2 z 7.07 ERA, 11 ER, 3 HR w zaledwie 14.0 IP. Po trzecie - Marlins vs lefties (16-6).
Oprócz tego Miami wygrało 24 z 37 ostatnich gier w domu po tym jak przegrali 7 z pierwszych 8 spotkań na Marlins Park natomiast Mets kończą dziś 9-meczowy road trip i dość słabo wypadają na wyjazdach, gdyż przegrali 11 z ostatnich 17 spotkań poza domem.
Do tego mogę dodać kilka trendów popierających mój wybór:
  • Marlins are 10-2 in their last 12 home games vs. a left-handed starter.
  • Marlins are 5-0 in their last 5 Sunday games.
  • Marlins are 5-2 in their last 7 home games vs. a team with a winning record.
  • Mets are 1-5 in Matzs last 6 starts vs. a team with a winning record.
  • Home team is 5-1 in Basners last 6 Sunday games behind home plate.

Podejrzewam, że obaj starterzy nie pograją zbyt długo i dość szybko ich miejsce zajmom gracze bullpenu ale jeśli wg bukmacherów aż takim faworytem w tym starciu jest będący w słabej dyspozycji Matz to ja wolę pójść w kierunku dużego home underdoga jakim dziś jest Urena. Jak będzie przekonamy się niebawem. Start meczu o 19:10. Let&#39;s Go Marlins and Jose Urena!!! ;)
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Wczorajszy mecz jeszcze w grze(dziś bedzie dokończony) a jest już extra typ na dziś
Toronto - Seattle
Happ - Miley

Typ: 1 Kurs: 1.57 Bet365 ✅✅✅
Ta sama historia co wczoraj. Toronto dwie porażki z rzędu tym razem musi byc inaczej.
Zaczyna Happ(14-3) wiec całkiem przyzwoicie to wygląda. Toronto powinno to spokojnie zgarnąć.
Ja pograłem i mysle,że warte polecenia
P.S Nie ma tematu więc wpisze tutaj. Polecam dzisiejszy mecz w Meksyku
Meksyk - Puebla dzis win gospodarzy. Juz wczoraj powinni ogarnąć sprawe ale sie troche pogubili i stracili wszystko. Dzis to biorą a kurs 2.00 w Unibecie jak znalazł :) ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Rays @ Athletics
Snell vs Hahn

Rays ML @ 1.74 ⛔⛔
Jak dla mnie mocny bet.
Przyglądam się Tampie od serii z Rockies no i chyba najgorsze dni mają już za sobą.
Serię z A&#39;s rozpoczęli od pewnej wygranej 7-3. Następnie przegrana 1-0, a wczoraj bullpen pięknie dał ciała i z 3-1 w 9 inningu dla TBR skończyło się wynikiem 4-3 dla gospodarzy.
- Jak dla mnie TBR jest obecnie dużo mocniejszą drużyną
- Na górce jest ponownie Snell, który w meczu z Colorado zaliczył świetny występ - narzucał przez 6 zmian, tylko 1 hit i aż 9 strikeoutów, co jest rekordem tego rookie
- znowu mecz na wyjeździe dla Snella, ERA już na poziomie 1.53
- A&#39;s .256 vs lefties
- Hahn powraca po ponad miesięcznej przerwie od MLB, w tym sezonie tylko 1 start z Astros miał udany, potem łącznie w 28 zmiany - 43 hity i 26 runów.
- w minorsach bilans 1-5, 3.63 ERA
- od wczoraj z zespołu z Oakland wypadł Vogt (.280)
Oakland is 0-7 this season in game 4 of a series
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Na dziś Chicago White Sox na miękko w starciu z Detroit Tigers
✅✅✅
W składzie Sale tak więc dziś śmiało można grać. Nie sądze aby skarpety poniosły trzecią porażke.
Czy na miękko to nie wiem, ale sądzę, że mógłbyś dodać komentarz dlaczego niektórzy za ten mecz odstali zwrot ;) Bo Sale w tym meczu nie grał, a mecz zaczynał RP Matt Albers.
Swoją drogą ładne musieli mieć reakcję fani White Sox jak się dowiedzieli co dokładnie zrobił Sale :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Czy na miękko to nie wiem, ale sądzę, że mógłbyś dodać komentarz dlaczego niektórzy za ten mecz odstali zwrot ;) Bo Sale w tym meczu nie grał, a mecz zaczynał RP Matt Albers.

Swoją drogą ładne musieli mieć reakcję fani White Sox jak się dowiedzieli co dokładnie zrobił Sale :cool:
Popatrz nawet nie wiedziałem o tym. Dopiero teraz zwróciłem uwage.
Bet,sportingbet porobił zwroty a STS rozliczył na ✅
 
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP
vs.
Kansas City Royals - Los Angeles Angels [2-6 F/9]
Typ: Los Angeles Angels ML @ 2.15 ✅✅✅ ????

Marathonbet

Pitching MatchUp:
Angels LH Hector Santiago (8-4, 4.32 ERA) vs. Royals RH Ian Kennedy (6-8, 4.28 ERA)

Wczoraj nie pykło...dziś próbuję ponownie. Na tapecie open game w 3 meczowej serii rozgrywanej na Kauffman Stadium pomiędzy miejscowymi Kansas City Royals a Los Angeles Angels. Gospodarze z bardzo dobrym bilansem domowym (31-17) będą próbować zrewanżować się Angels (21-19 na wyjazdach) za sweep jaki ci zafundowali im w kwietniu, gdy 3 meczowa seria rozgrywana była na ich stadionie. Zaczynamy od rzeczy najważniejszej a więc od starterów wystawionych na ten mecz. Rzut oka na obu miotaczy:
  • Ian Kennedy (KC Royals): ostatnie 7 startów w jego wykonaniu to bilans W/L 2-3 z 4.70 ERA. W ciągu 38.1 IP oddał rywalom 20 ER w tym aż 12 HR przy okazji pozwalając rywalom na 32 hit&#39;s. Kennedy w domu wygląda następująco: 42.2 IP z 3.38 ERA, 1.10 WHIP i .290 OBP z bilansem W/L 3-2 [team jest 5-2 gdy on był starterem w domu] oddając przy tym rywalom 17 R (16 ER), 13 walków i 8 HR.
  • Hector Santiago (LA Angels): ostatnie 7 startów w jego wykonaniu to bilans W/L 5-0 z 2.28 ERA. W ciągu 43.1 IP oddał rywalom 12 R (11 ER) w tym 4 HR przy okazji pozwalając rywalom odbić 29 narzuconych przez siebie piłek. Santiago na wyjazdach: 59.1 IP z 3.03 ERA, 1.21 WHIP i .310 OBP z bilansem W/L 4-2 [team jest 7-3 gdy on był starterem w delegacji] oddając przy tym rywalom 22 R (20 ER), 26 walków i 6 HR.

Dlaczego gram na Angels??? Najważniejszy powód to chyba aktualna dyspozycja starterów, po drugie Kennedy w 4 dotychczasowych występach (3 startach) vs Angels zanotował bilans 0-3 z 6.35 ERA natomiast Santiago w 12 występach (6 startów) vs Royals ma bilans 1-1 z 1.70 ERA jednak oddając zaledwie 3 runy i pozwalając na 10 hit&#39;s w 21.1 IP grając na Kauffman Stadium! Po trzecie Angels dostali w weekend sweep grając w Houston po tym jak mieli passę 6 zwycięstw z rzędu więc ambicje na pewno podrażnione a jeśli mają wygrać coś kosztem Royals podczas tej serii to chyba tylko dziś...Liczę na kolejny solidny występ Santiago bo jest ostatnio w dobrej dyspozycji...Let&#39;s Go Angels!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
D 0

dutra

Gość
Toronto Blue Jays - San Diego Padres
Toronto Blue Jays -1.5 @1.71 bet365 ✅
Toronto Blue Jays więcej hits @1.68 bet365 ✅
San Diego Padres poniżej 3.5 @1.86 bet365 ✅
Toronto Blue Jays
Sanchez (10-1, 2.87 ERA)
San Diego Padres
Rea (5-4, 5.01 ERA)
Co ciekawe na początek to rekord HR Padres - 22 kolejne mecze, najdłuższa seria w National League od 2006 także dzisiaj ją przerywamy.
Toronto wystawia Sancheza, koleś przez ostatnie 6-0 u siebie oddał tylko 19 runów. Wczoraj za to z Happem pojechali Mariners dając im tylko jedno wybicie więc jest gaz.
San Diego
z ostatnich 7 meczy tylko 2 wygrane, Jays 4 z 6. Sanchez także przez ostatnie 6 występów oddawał 2 albo mniej runy.
Toronto jak już wygrywa to w znacznej większości najmniej 2 punktami więc handicap. Propozycje do wyboru do koloru, najbardziej cenie liczbę uderzeń następnie under Padres i handicap Jays.
Przewaga miotacza solidna więc nie widzę opcji tutaj przegrać w meczu otwarcia mimo że baseball to baseball ;)

Wybrane Trendy:
Sanchez is 6-0 over his last ten starts.
Blue Jays are 5-1 in Sanchezs last 6 home starts.
Toronto is also 11-4 in Sanchez’s last 15 starts.
✅ ✅ ✅
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dziś wg mnie oferta znacznie bogatsza w ciekawe typy niż wczoraj.
(Sorry za ew. literówki - pisane z telefonu).
@ Royals vs. Angels.
Forma Santiago to na pewno ogromny atut Angels, jednak po sweepie zafundowanym przez Astros byłbym ostrożny. Foremka nie ta wg mnie.
@ Blue Jays - na bank pójdę w ilośc hits dla Toronto. Granie handi na faworytów zawsze kończy sie dla mnie źle. Jednak typ na ilośc hits solidny i po dobrym kursie.
Ja osobiście na tapete biorę mecz: Cardinals vs. Mets.
Starcie dwóch fantastycznych miotaczy. &quot;Thora&quot;, czyli nazywanego tak, z racji fizycznego podobieństwa do mistycznego Boga Asgaardu, Synergaarda, większość sympatyków baseballa juz zna. Czołowy miotacz Mets narzucający fastballe z prędkością 100 mph.
Dla rywali zaś narzuca jeden z moich ulubieńców: Carlos Martinez. O nim tak głośno nie jest mimo tego, iż od 2 miesięcy prezentuje równą, kosmiczną wprost dyspozycje. Ostatnie 9 występów to ERA 1,61!!
O dziwo, z racji małego run supportu w tych grach SLC czesto schodzili z placu boju przegrani. W ostatnim meczu było juz duzo lepiej.
Dlatego w tym meczu ide w kierunku UNDERka.
Ponadto kurs na SLC kusi mnie niemiłosiernie.
Dlatego po powrocie do domu zrobię gruntowna analizę i ok. Polnocy wrzuce na forum.
Do grania na under skłania mnie też konieczność odbycia, przez oba teamy, dalekich podrozy po swoich wczorajszych grach. Z moich subiektywnych obserwacji wynika, iż cześć teamów ma po takich tripach rozregulowane celowniki.
A koronnym argumentem jest forma Mets. Od początku sezonu uwazam ich za ofensywnych slabiaków.
Gruntowna analiza ok. Polnocy.
Z innych gier w oko wpada (moze ktos kompleksowe analizy wrzuci):
- dla Rangers narzuca słabiutki Perez. Rozdaje duzo runs. Oglądałem jego ostatni występ: technika narzuty jest wg mnie daleka od optymalnej. Dosc czytelna. Sądzę, ze pare runs odda. A&#39;s to nie orły ofensywne ale pare runs wstawią. Moze over w tym meczu.
- Tigers vs. Red Sox. Tu nic nie postawie bo BRS sa strasznie chimeryczni. Dzis niby mamy super miotaczy: Verlander i Pomeranz (twardy debiut vs. Giants i 5 runs w 3 zmiany - jednak sadze ze typowe pierwsze koty). Moze paść zarówno over 15 jak i perfect game ???? (no moze shut out raczej).
Na bank polecam ogladanie tego spotkania !!
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Aha! I bankowi ide w kierunku wygranej/większej ilości hits Orioles. Zaimponowali mi strasznie 3 wygranymi z Indians ktorzy wysłali czołówkę miotaczy vs. Orioles i dostali gładkie baty. Mozna tez over postawić bo miotacze z obu stron słabi a Rockies tez w formie gdyż ładnie obili Atlantę.

-------------
Saint Louis Cardinals vs. New York Mets
Typ: under 7.0 @ 1,95 ✅✅

edit: Typ gładko wszedł.

Do argumentów w poście powyżej parę szczegółów.
Mets ma, na równi z Atlantą, najgorszą średnią hits w lidze - 0.237.
Są też 3cią od końca drużyną pod względem zdobytej ilości runs, a BRS np. mają ich ok 200 więcej. SLC ma ich 142 więcej. Różnica dość znaczna.
W ostatnich 10 grach Mets tylko 3 razy zdobyli 5 runs, ani razu nie przekroczyli tej granicy a w tych grach łącznie zdobyli 29 runs co daje kiepską średnią 2,9 runa na grę.
Ofensywnie St. Louis wyglądają dużo lepiej.
Do tego jak pisałem dochodzi podróż. Mets wracają z Miami a SLC z Texasu i jeszcze grali wczoraj jako ostatni zespół.
To przekonuje mnie za underem i uważam to za dość mocny typ.
Ryzykantom polecam grę na SLC. Jak nie na czysty W to chociaż podpórkę +1,5 po świetnym kursie 1,68.
Mets co prawda aż 4 handicapy na 10 gier jednak było to vs. słabym miotaczom z Miami i vs. Phillies, czyli żaden wyczyn.
Polecam oba typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 0

dutra

Gość
Minnesota Twins - Atlanta Braves
Minnesota Twins
więcej Hits @1.90 bet365 ⛔
Minnesota Twins -1.5 @2.00 bet365 ⛔
Minnesota Twins
Erwin Santana (3-8, 3.93 ERA)
Atlanta Braves
Lucas Harrell (1-2, 4.24 ERA)


Atlanta przystępuje do serii po 5 porażkach z rzędu kiedy to Minnesota wracając z Bostonu ugrała wynik 2-2 z Red Sox. Mimo tego co zauważył nasz siwy brodacz z działu (chimeryczni) Red Sox to Red Sox także biorę tutaj ten wynik jako duży plus. Ostatni mecz gonili ostro po Homersach skarpet ale mniejsza.
Na papierze to mecz 2 najgorszych w swoich ligach drużyn co może i nie napawa optymizmem przy over/under dlatego też wybieramy Twins.
Dzisiaj na startera wędruje Santana, statystyki ERA na pierwszy rzut oka nie powalają ale jest lepiej niż na to wskazują, w środę vs Tigers 1 Run, 6 Hits w 7 zmianach. Co uzupełnia wizję dobrego startera to forma z ostatnich dni a mianowicie (1-1, 1.69 ERA + 15 Strikeouts + 3 Walks), przez ostatnie 3 mecze co daje nam 21.1 zmiany oddał zaledwie 14 Hits i 4 runy.
Mówiąc o formie z ostatnich dni bierzemy pod lupę Braves i Harrella to daje nam (0-2, 5.19 ERA + 12 Strikeouts + 8 Walks), dopełniamy to ostatnimi 3 meczami czyli : 16.4 zmiany i 18 Hits + 10 runów. Były to jedyne 3 występy w tym roku.
Forma zdecydowanie po stronie miotacza Twins, Santana wykręca świetne liczby (last 6 games 2.03 ERA) + średnia uderzeń (.237 vs .282) na korzyść Twins.
Wiadomo – teamy nie zachwycają, jednak spodziewam się spacerku Twins.

Wybrane trendy:

Twins are 4-0 in their last 4 Tuesday games.
Braves are 16-35 in their last 51 when their opponent allows 5 runs or more in their previous game.
Braves are 0-5 in the last 5 meetings.
⛔⛔⛔
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Detroit Tigers vs. Boston Red Sox
(Mike Pelfrey vs. Steven Wright)
Under 11 runs @ 1,86 ⛔⛔
edit: obaj miotacze zagrali słabe zawody.
Pelfrey 5 zmian i 5 runs. Wright niecałe 5 zmian i 8 runs.


Wydaje mi się, iż buk mocno, ale to bardzo mocno z tym kursem przesadził.
Z jednej strony wiadomo: Red Sox -liderzy wielu kategorii ofensywnych i drużyna mogąca w teorii obić każdego miotacza. Jednak jak sięgam pamięcią to nie przypominam sobie kiedy zanotowali jakiś dobry występ przeciwko silnemu miotaczowi. Wprost odwrotnie. O ile tylko ktoś potrafi narzucać i staje naprzeciwko nim to ich dokonania ofensywne tak już nie imponują. Najlepszym przykładem jest choćby wczorajszy występ pana Verlandera.
A będą próbowali odbijać narzuty Pelfreya, który notuje bardzo ładny lipiec (jeśli pominiemy w analizie 1 inningowy blow out vs. Royals. 3 gry i po 1 runie vs. m.in. silnym White Sox i Toronto.
Czyli mamy argumenty nr 1 i 2. Dobry miotacz wg mnie w formie oraz drużyna nie odbijająca najlepiej vs. dobrym miotaczom.
Po analizie defensywy BRS i ofensywy Tigers podobne wnioski.
Tigers na ostatnie 10 gier tylko raz osiągneli linię 5 runs.
Wg mnie fantastyczny i bardzo reprezentatywny wyznacznik obecnej formy.
Do tego narzuca Mr. Wright. Świetny knuckleballer, o którym już kilka razy pisałem. Mimo tego iż ostatnio pozwala na ciut więcej runs niż w czerwcu to dalej narzuca bosko. Tylko raz pozwolił na więcej niż 4 runs. Oddaje mało hitów, ani razu więcej niż 9. A Boston wszystkie te gry wygrał.
W dwóch z nich padł under, jednak ani razu nie mieli równie godnych rywali co dziś (w znaczeniu defensywnym (miotacz + 7ma defensywa ligi) i w znaczeniu słabej ofensywy).

Biorąc pod uwagę to co powyżej linię 11 runs witam z uśmiechem na ustach i przybijam jej piątkę.

P.s. Fajne starcie Cards vs. Mets. Thora ładnie obili w pierwszych zmianach ale Mets zaczynają doganiać. Obaj miotacze wg mnie ciut poniżej oczekiwań - już w piątej zmianie mieli ponad 100 narzutów.
A Noah wyrównał rekord drużyny z 11 zmianami z przynajmniej 3 strike out-ami z bodajże 2005 roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP
vs.
Chicago Cubs - Chicago White Sox [3-1 F/9]
Typ: Chicago White Sox ML @ 2.28 ⛔⛔⛔
Pinnacle

Pitching MatchUp:
White Sox LH Chris Sale (14-3, 3.18 ERA) vs. Cubs RH John Lackey (7-7, 3.79 ERA)

Dziś ciężko o jakiś dobry bet ale ja jednak spróbuję! Jak to zwykle u mnie bywa szukam gry na underdoga :razz:. Ta tapetę biorę close game w 4 meczowej serii rozgrywanej w systemie d2d pomiędzy Chicago Cubs a Chicago White Sox.
Ci drudzy najpierw 2-krotnie pokonali Cubs u siebie (5:4 i 3:0), wczoraj to Cubs wygrali (8:1). Dziś ostatni mecz pomiędzy obiema ekipami w tym sezonie. Starterami na to spotkanie są John Lackey (CHC) i Chris Sale (CWS).
Rzut oka na obu miotaczy:
  • John Lackey (CHC): ostatnie 7 startów w jego wykonaniu to bilans W/L 0-5 [team jest 1-6] z 6.12 ERA. W ciągu 42.2 IP oddał rywalom 30 runów w tym 29 ER (10 HR) przy okazji pozwalając rywalom na 43 hit&#39;s, 19 walków notując przy tym 42 K&#39;s. Lackey w domu wygląda następująco: 63.1 IP z 2.84 ERA, 1.09 WHIP i .282 OBP z bilansem W/L 4-4 [team jest 4-5 gdy on był starterem w domu] oddając przy tym rywalom 22 R (20 ER), 23 walki i 7 HR.
  • Chris Sale (CWS): ostatnie 7 startów w jego wykonaniu to bilans W/L 5-1 [team jest 5-2] z 4.31 ERA. W ciągu 48.0 IP oddał rywalom 24 runy w tym 23 ER (10 HR) przy okazji pozwalając rywalom na 43 hit&#39;s, 11 walków notując przy tym 51 K&#39;s. Sale na wyjazdach: 73.2 IP z 2.08 ERA, 0.91 WHIP i .246 OBP z bilansem W/L 7-1 [team jest 7-3 gdy on był starterem w delegacji] oddając przy tym rywalom 18 R (17 ER), 16 walków i 4 HR.

Jestem bardzo zdziwiony zestawieniem kursów na to spotkanie, gdyż gdyby moim zdaniem powinny one rozkładać się po równo na obie ekipy a tutaj White Sox są dużym dogiem. Być może jest to spowodowanę tym, że Sale nie grał od 18 lipca gdy zlimitował Seattle do zaledwie jednego odbicia w 8 inningach. Tak na dobrą sprawę, gdyby nie fatalny jego przedostatni występ z Atlantą w domu (8 ER, 3 HR w zaledwie 5.0 IP) to Chris od ponad miesiąca jest w świetnej dyspozycji w odróżnieniu od Lackeya który nie zapisał W na swoje konto bodajże od 14 czerwca. Kolejną rzeczą skłaniającą mnie na zagranie w kierunku White Sox jest bilans Lackeya vs. White Sox - bilans W/L 3-7 w 16 startach z 3.73 ERA i 1.22 WHIP (108.2 IP z 49 R, 45 ER i 13 HR). Sale dla odmiany w 2 grach jako starter i 2 jako relief ma bilans vs. Cubs 2-0 z 0.56 ERA notując 28 K&#39;s w 16 zmianach.
Ktoś powie, że miotacze sami nie wygrają meczu - wiele też zależeć będzie od run supportu a ten zdecydowanie lepiej wygląda w ekipie dzisiejszych gospodarzy...owszem...zgadzam się z tym ale MLB już wiele razy pokazało mi, że solidny występ pitchera to 90% sukcesu...Let&#39;s Go White Sox!!!
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Puszczam kombo na mecze, które zaczną się za parę minut...
Trochę celowo, gdyż ostatnio obniżyłem formę typów i czekam na jej powrót.
Dziś na mecze o 1szej w nocy puściłem poniższego dubelka:
1. Orioles vs. Twins over 7,5 @ 1,47 ✅✅
2. Cardinals vs. Marlins over 5,5 @ 1,62 ✅✅
AKo: 2.38

Ad. 1.
Bo Twins ostatnio obili Red Soxów.
Bo zaczyna Jimenez.
Bo grają Orioles vs. jakiś leszcz miotacz z Twins.
Ad. 2.
Bo Fernandez w ostatnich 4 grach ma ERA 3.46
Bo Cardinals wygrali serię vs. dobry pitching Mets.
Bo Stanton jest w formie i sam może pokryć tę linię ????
Ponieżej link do wizualnych dowodów jego obecnej formy:
http://m.mlb.com/video/v976677583/phimia-stanton-belts-a-tworun-smash-to-leftcenter/?game_pk=448379
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Krótka analiza, bo wkrótce mecze
Rockets vs. Tigers
Athletics vs. Indians
Tigers + Indians @ 2,74
Tigers mają bardzo dobrego miotacza (Verlander) i naprawdę świetnę ofensywę, która jest w formie. To starczy na Houston.
Indians wczoraj ożyli. Mimo obniżki formy i tak mają niezgorszy bilans ostatnich gier. Ważne, że wczoraj odnależli rytm uderzania.
W zwycięstwie pomoże im silny Tomlin.
Wierzę, iż postawa Bauera wczoraj jest dowodem na to, iż miotacze Indians otrząsneli się po ostatniej serii występów i powrócą do poprzedniej jakości..
Oprócz tego under w meczu Phillies vs. Braves.
Dobrzy miotacze i słabe zespoły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Rockets vs. Tigers
Athletics vs. Indians
Tigers + Indians @ 2,74
Po tej 9tej zmianie śpiewamy wszyscy: I love you Tigers!!!
Dwa 2-out single Mc Canna i Iglesiasa w ostatniej zmianie, zaraz po tym jak na początku zmiany Astros przejęli prowadzenie przesądziły o wejściu dwóch kuponów z ciekawym AKO ????
P.s. Kolejny fantastyczny mecz Verlandera !! Complete game i tylko 2 runy. Wiecie od kiedy notuje taką świętną formę?? Od momentu ogłoszenia zaręczyn z Kate Upton ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 0

dutra

Gość
Po zaręczynach z Kate Upton też miałbym świetną formę :cool: :cool:
Dzisiaj upatrzyłem takie cudo!
Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles
Under 8.5 @1.95 Bet365

Toronto Blue Jays
Aaron Sanchez (11-1 2.72 ERA)
Baltimore Orioles
Chris Tillman (14-3 3.47 ERA)
Tutaj widowisko z pewnością będzie na pozycji miotacza. Zarówno gospodarze jak i goście wystawiają dwóch starterów którzy spisują się rewelacyjnie! Ostatnie występy Sancheza po prostu rewelacja, ostatnie 7 spotkań (5-0 1.53 ERA) schodząc do dwóch ostatnich występów to oddał TYLKO JEDEN RUN w 14 zmianach!
Tillman wykręcił też świetne numerki, ostatnie 3 mecze to 19 zmian i 8 runów z czego w ostatnim meczu zmieniony po 5 oddał aż 6 runów. Spodziewam się jednak dzisiaj dużo lepszego występu, na miarę tych ostatnich (14 zmian + 2 runy) a mecz z Colorado traktowałbym jako wypadek przy pracy i chwilowy kryzys. Na przestrzeni sezonu wygląda to za dobrze żeby takie zwątpienia trwały dłużej niż moment.
Dwa mecze z serii już wygrane, w przeciągu ostatnich 6 meczy u siebie tylko jedna porażka. Do tego 5 ostatnich spotkań z Orioles u siebie to wygrane. Mówiąc krótko – Jays u siebie są bardzo mocni a Orioles na wyjeździe może nie zachwycają – z 8 ostatnich spotkań tylko jedno zwycięstwo ale jakość solidnie podniesie start Tillmana, który mecze wyjazdowe z jego udziałem ustawił na 5-1 w ostatnich 6 startach. Jak wspomniałem seria już dla nich jest na 0-2 więc powalczą dlatego też przy takich miotaczach idę w Under.

Wybrane trendy:

Orioles are 11-0 in Tillmans last 11 starts vs. American League East.
Blue Jays are 6-1 in Sanchezs last 7 home starts.
Baltimore is also 5-1 in Tillman’s last six road starts
Under is 5-0 in Tillmans last 5 starts overall.
Under is 4-1 in Sanchezs last 5 home starts.
 
challenger 10,6K

challenger

Forum VIP
vs.
San Francisco Giants - Washington Nationals [3-1 F/9]
Typ: San Francisco Giants ML @ 2.05 ✅✅✅ ????
Pinnacle

Pitching MatchUp:
Nationals LH Gio Gonzalez (6-8, 4.44 ERA) vs. Giants RH Matt Cain (2-6, 5.95 ERA)

Ostatni dzień lipca a ja na tapetę biorę close game w serii pomiędzy moimi ulubieńcami - San Francisco Giants a Washington Nationals. Goście po 3 grach prowadzą 2-1. Dziś na górce mecz rozpoczną - Matt Cain (SFG) [2-6 z 5.95 ERA] i Gio Gonzalez (WSH) [6-8 z 4.44 ERA].
Idę w kierunku gospodarzy! Niby nie mają oni teraz najlepszego okresu, bo po ASG mają bilans 3-11 to nie sądzę aby przegrali 2 serię domową pod rząd. Może Matt nie jest już tej klasy miotaczem co jeszcze 3-4 lata temu jednak nie jest również chłopcem do bicia tym bardziej na AT&amp;T Park tym bardziej że dzisiejszy line-up Nationals nie ma jakichś mega linii vs Cain. Kolejnym powodem skłaniającym mnie do zagrania na Giants jest słaba dyspozycja Gonzaleza on road (3-4 team jest 3-7 z 4.63 ERA i 1.30 WHIP). Do tego dochodzi jego dotychczasowa gra w San Francisco - 5 gier, bilans 1-2, 4.40 ERA, 1.43 WHIP, 15 oddanych runów (14 ER, 3HR) w 28.2 IP. Kolejną rzeczą która pozwala mi wierzyć w swoich ulubieńców jest ich gra versus lefties (24-13).
Reasumując stawiam na Giants i Matta Caina, który prawdopodobnie nie pójdzie daleko w mecz (wykona z 70-80 narzutów) i mecz zostanie w rękach relief pitchers zespołu Giants. Oby Matt mnie nie zawiódł do tego momentu. Mecz o 22:05. Let&#39;s Go Giants!!!
  • Nationals are 1-5 in Gonzalezs last 6 starts following a Quality Start in his last appearance.
  • Nationals are 2-10 in Gonzalezs last 12 starts when their opponent scores 5 runs or more in their previous game.
  • Nationals are 1-5 in Gonzalezs last 6 road starts.
  • Giants are 5-1 in Cains last 6 home starts vs. a team with a winning record.
  • Giants are 10-1 in their last 11 home games vs. a left-handed starter.
  • Giants are 6-1 in Cains last 7 home starts vs. Nationals.
  • Home team is 5-1 in Joyces last 6 games behind home plate vs. Washington.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom