>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2016 - Maj

Status
Zamknięty.
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
MLB Season 2016 - Maj



Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
Jeśli chcesz porozmawiać o MLB - kliknij tutaj.
Masz jakieś pytania o MLB ? Zadaj pytanie w tym temacie.
Zasady , skróty i nazewnictwo używane w baseballu.
Prosiłbym o umieszczaniu miotaczy obu ekip przy podanym meczu, co zdecydowanie ułatwi innym osobom wyrażenie opinii na temat danego spotkania.
-----------------------
Pozwoliłem sobie skopiować post Grzesia z Kwietnia i rozpocząć nowy, majowy, wątek.
Grzesio // spoko ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
03.05.2016. 01:10
MLB
San Fransisco Giants - Cincinnati Reds ✅
Johnny Cueto vs. Brandon Finnegan
Typ: 1
Kurs: 1.64
Dla mnie mecz dnia. Głównie dlatego, iż jestem wielkim fanem Cueto. Świetny pitcher, który większość kariery spędził właśnie w Cincinnati. W zeszłym roku w lipcu przeszedł do Kansas City Royals, z którymi zdobył World Series a teraz gra w San Fran.
W czasie gry dla Redsów imponował niskim ERA i świetną kontrolą. Teraz też ma bardzo dobre staty. 4-1, 2.65 ERA i 33K. Do tego dochodzi świetna znajomośc pałkarzy rywala.
Kolejne argumenty za typem dostarczane są przez kolegów z pola. SFG to 8ma ofensywa i 3cia defensywa ligi. Wczoraj ładnie obili świetnego pitchera Noah Syndergaarda z New York Mets.
Reds zaś, mają bilans 10-15. Na ostatnie 10 gier wygrali tylko 2. Są 22 ofensywą ligi i mają 28mą obronę.
Staty Finnegana: 1-1, 3.86 i 23K.
Statystycznie, wg mnie, wszystkie atuty są po stronie SFG.
Na wieczór puszczam ich indywidualnie i mieszam kombo razem z San Antoni Spurs i Cleveland Cavaliers.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
04.05.2015. 01:05
MLB
New York Yankees - Baltimore Orioles ✅
(Luis Severino vs. Chris Tillman)
Typ: 2
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Dziś jest kilka ciekawych typów. Zdecydowałem się na statystycznie najbardziej klarowny.
Orioles podejmują u siebie Yankees. Chłopaki z Nowego Yorku nie wyglądają zbyt dobrze w tym sezonie. 24 ofensywa ligi (na 30 drużyn) i 13 defensywa. Ładna seria 5 porażek z rzędu, w tym 3 z moim Bostonem ???? . Bilans gier na wyjazdach imponujący nie jest - 3 zwycięstwa na 11 spotkań. Siedzą sobie na ostatnim miejscu w tabeli i nic nie wskazuje aby mieli je opuścić wkrótce.
Dziś narzuca dla nich Severino. Nie widziałem go jeszcze w akcji, jednak staty ma mocno niekorzystne. 0-3, 6.86 ERA i 12K. Ostatnio zakończył występ w Texasie po 3 zmianach oddając 6 runów. Wcześniej dał 2 vs. Oakland i aż 5 przeciw dość słabym ofensywnie Mariners. O ile chłopaki z Baltimore nie popili z okazji 3 maja to powinni przynajmniej parę runów wbić.
Wyznacznikiem może być seria vs. Red Sox. Baltimore wygrali 2:1 a NYY zostali gładko odprawieni 0:3.
Przejdźmy teraz do gospodarzy. Bilans 14-10. Silny line-up, 6ta ofensywa i 8ma defensywa ligi. Świetny bilans gier u siebie: 9-3 w tym dwie ostatnie porażki z bardzo silnymi White Sox.
Narzuca Tillman. Rzetelny miotacz. Aktualnie staty: 3-1, 3.24 ERA i 24K.
Ostatnio świetny występ, przeciwko równie słabym ofensywnie jak Yankees, Tampa Bay. Konkretnie w 6 i 2/3 zmiany pozwolił tylko na 2 (!) uderzenia i wystrajkował 9 pałkarzy rywala.
Brzmi podobnie jak wczorajszy typ na SFG. Statystycznie wszelkie argumenty przemawiają za Baltimore.
Powodzenia.
Sądzę, iż overek w tym meczu też jest do zagrania.
Z innych typów można rozważyć SFG i Marlins.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 21:35
Spotkanie: Seattle Mariners @ Oakland Athletics
Typ: Seattle (-1.5)
Kurs: 2.4
Bukmacher: Bet365

Spotkanie kończące serię rozgrywaną bay area między miejscowymi A&#39;s a Mariners. Goście wysyłają dziś na górke swojego asa - króla Felixa. Miotacz mimo dopiero 30 lat już ma miano legendy organizacji z Seattle. W tym sezonie ERA 1.38 i tylko jeden &quot;słabszy&quot; mecz, gdzie oddał 3 runy. Przeciwko A&#39;s w tym sezonie 7 IP i 0 Er, w skrócie pozamiatał. Gdyby lepsza postawa jego kolegow w ofensywie miałby zdecydowanie lepszy bilans niż 2/2. Apropo kolegów z ofensywy, Ci ostatnio w miare się odblokowali i Mariners wreszcie zaczeli wygrywać mecze, wyszli juz wyraźnie na plus. Jeśli chodzi o gospodarzy w tym sezonie 24 ofensywa w lidze. Pitcher anonimowy, w tym sezonie 5 IP i 4 ER. To jego 1 sezon w dużej lidze.Oakland na swoim Coliseum ledwie 5 win i 10 lose. Poprzednie spotkania w serii wygrali goście i dzis licze na sweepa.

Inne mecze:
San Diego over 3.5 - 1.83
Baltimore win - 1.8
Cincinatti win - 2.2✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Świetny typ Kapi. Też uważam, że to najlepsza możliwa inwestycja dziś.
Jestem fanem Felixa od dłuższego czasu i często obstawiam mecze z jego udziałem. Mimo, iż Mariners nigdy nie byli potęga w ofensywie (odkąd interesuje się baseballem), to świadomość iż Felix narzuca dodaje im +5 do mocy ???? (Btw. Felix jest jednym z trzech aktywnych miotaczy mających na swoim koncie tzw. Perfect Game - baaardzo rzadka sprawa) (Brag - udało mi się złapać ostatnie 4 zmiany tego meczu vs. Tampa Bay ???? ).
-----------------------------------------------------------------
Dziś jest kilka interesujących pozycji i zamierzam zrobić mały kombajn.
05.05.2015.
01:05
MLB
New York Yankees - Baltimore Orioles ⛔
CC Sabathia vs. Tyler Wilson.
Typ: 2
Kurs: 1.76
Słuchałem analizy komentatorów podczas wczorajszego meczu i okazuje się, iż kryzys NYY jest gorszy niż mogło by się wydawać. Wszyscy grają słabo, ofensywę ciągnie wiekowy A-Rod. Jedne z najgorszych stat miotaczy w lidze, tylko kilka gier, w których rozpoczynający pitcher przetrwał do 7 zmiany. (To oznacza, iż rezerwowi (słabsi) miotacze grają więcej i są bardziej przemęczeni). Starterzy mają ERA powyżej 5.0 !!!! Zaczynają sie wzajemne pretensje, trener ostatnio skrytykował zawodników publicznie itd.
Dziś narzuca Sabathia, który jest tylko cieniem dawnego zawodnika. Niedawno był na odwyku alkoholowym. Staty: 1-2, 5.06 ERA i 12K. W każdej z ostatnich 3 gier oddał po 3 runy. Zapowiada się niewesoło.
Poza tym chłopak ma sporą nadwagę i brak mu dynamiki a przy takim rywalu jak Orioles miotacz często bierze udział w akcjach defensywnych, musi podbiec do bazy itp. Wczoraj młody Severino kilka razy się zaangażował i popełnił 2 błędy.
Kolejny argument za Orioles to ofensywa Yankees. Tragedia. Mimo tego, iż wczoraj dość gładko wchodzili na bazy w pierwszych zmianach to brakowało im kogoś aby to wykończyć i Tillman wychodził z opałów. 8 kolesi zostawionych na bazach!!
Orioles, mimo tego, iż prezentują się nieźle (analiza 2 posty wyżej) mogą grać jeszcze lepiej. Team ma sporo potencjału. Paru zawodników jeszcze nie obudziło się ze snu zimowego, np. Adam Jones. Czasami podejmują złe decyzje, np. wczorajszy base running Machado albo pop up przy naładowanych bazach. Skorygują te błędy to powinni zjadać pogrążonych w kryzysie rywali.
Pitcher Orioles, to grający drugi sezon w MLB, Wilson. W tym sezonie 5 gier, z czego 2 jako starter i przyzwoite rezultaty. 1-0, 3.06 ERA, 9K. Orioles wygrali ostatnie 2 gry z jego udziałem, w tym z drugą obecnie najlepszą drużyną w lidze czyli Chicago White Sox.
Podsumowując, typ wydaje się dość pewny. Osobiście gram go i Seattle zarówno indywidualnie jak i w zestawie.
Czekam, aż bet 365 wystawi kursy na grę Red Sox, bo rozważam overek. Bucholz jest bez formy.
Oprócz tego, myślę czy zagrać overy w meczu Detroit i Miami do kombajna za małą stawkę. Jeśli ktoś ma jakieś opinie to zapraszam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Wczoraj Baltimore się nie postarało.
8 LOB i 1-10 with runners in scoring positions. To nie tak miało wyglądać. :-(
Red Sox z Bucholzem za to pozytywnie zaskoczyli. ????
Felix Hernandez dał się nieźle poobijać Oakland ale ofensywa Mariners stanęła na wysokości zadania i dała odpowiedni run support i meczyk do przodu. A w 9 mogli nabić handi, zapełnili bazy, zero outów i mimo to nic nie udało się zdobyć.
Z dzisiejszej oferty, po wstępnym przeglądzie, pasują mi tylko New York Mets i Colorado. Mecze o 4 rano naszego czasu. Później przyjrzę się dokładnie statystykom. Jeśli uznam, że warto zagrać to zamieszczę analizę. Jeśli nie poczekamy na coś lepszego. Granie na siłę nigdy nie przynosi pożądanych rezultatów.
Jak ktoś znajdzie coś ciekawego, np. niech śmiało pisze. Przyjrzymy się bliżej.
Moze coś innego niż czysty zwycięstwo, np. ilośc uderzeń itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Luźna analiza.
Dziś za mniejszą stawkę gram combo:
New York Mets ⛔ + Colorado Rockies (+ 1,5) ✅
Po stronie Mets mnóstwo atutów: ogólny bilans meczów (17-9), bilans meczów wyjazdowych (8-3), aktualna forma (8-2), świetny pitcher (analiza statów De Groma z dwóch poprzednich sezonów pokazuje, iż facet poprawia każdy aspekt gry, rodzi się potencjalna gwiazda), który ma staty 3-0, 1.02 ERA, 14K.
Sam team z kolei to 12ta ofensywa i 5ta obrona ligi.
Rywale - San Diego Padres dokładnie odwrotnie. Bilans 11-17, bilans w domu 6-9. 25ta ofensywa ligi i 24ta obrona.
Narzuca żółtodziób Colin Rea (tzw. rookie, pierwszoroczniak ze statami 2-1, 4.01 ERA, 22K).
W tym meczu kusi mnie under ale boje się typować undery przeciwko topowym drużynom a za takich uważam Mets.
Colorado z kolei gram bezpiecznie z handi. Tu teamy bardziej zbliżone poziomami gry. Ja sugeruje sie miotaczem. Matt Cain (2gi z trzech grających autorów perfect game) jest w bardzo słabej formie: 0-3, 7.00 ERA i 21K. W ostatnich 3 meczach oddał odpowiednio: 3,4 i 6 runów a Colorado ma świetną ofensywę (4ta w lidze z 40 HR w 27 meczach i średnia 0.272).
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
07.05.2016.
01:05
MLB
Boston Red Sox - New York Yankees
(Rick Porcello - Michael Pineda)
Typ: Kto najwięcej uderzeń - Boston Red Sox ✅
Kurs: 1.8
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Przecierałem oczy ze zdumienia bo w teorii typ bardzo prawdopodobny a kurs nieproporcjonalnie wysoki. Baseball to dyscyplina, w której różnice pomiędzy teamami są niewielkie i często dochodzi do niespodzianek ale come on..
Główne argumenty:
1. Boston jest obecnie najlepszą ofensywą w całej MLB.
Każdy zawodnik w koszulce z napisem Red Sox mający kij w ręku i oczekujący na narzut ma spore szanse na zaliczenie uderzenia. Wczoraj nawet łapacz Hanigan zaliczył uderzenie i rbi ????
Ostatnie match upy:
05.05. Boston vs. White Sox - 12 uderzeń do 8
04.05. Boston vs. White Sox - 11 uderzeń do 3
03.05. Boston vs. White Sox - 4 uderzenia do 5 ale dla CWS narzucał świetny Quintana
01.05. NYY - Boston - 9 uderzeń do 14.
30.04. NYY - Boston - 5 uderzeń do 14.
29.04. NYY - Boston - 6 uderzeń do 8.
Czyli Boston na ostatnie 6 gier tylko raz miał mniej hits niż rywal i było to w starciu z bardzo dobrą ekipą (bilans 19-10 jest 3cim najlepszym w MLB), która posłała w bój świetnego miotacza. Ponadto 3 z tych starć, wszystkie wygrane, były przeciwko dzisiejszemu rywalowi.
edit: poszperałem dalej i w 6ciu meczach przed 29.04. BRS 5 razy miał więcej hits niż rywal, a w tym 6tym starciu i tak 10 razy odbili piłkę, tylko słabszy w tym sezonie Bucholz pozwolił ich rywalom na aż 8, dopóki nie zszedł.

2. Yankees są pogrążeni w głębokim kryzysie.
Do tego co pisałem wcześniej dochodzi kontuzja A-Roda. Z zawodników grających regularnie nikt nie ma średniej powyżej 0.300 (Castro ma 0.293 a reszta nie osiągneła nawet 0.270) a w BRS mamy takich 3 (Ortiz, Pedroia, Bogarets) i kilku zbliżających się do tej granicy.
Yankees spadli na 27 miejsce w klasyfikacji ofensywnej i 17te w defensywnej (Boston odpowiednio 1szy i 3ci). Wczoraj na 10 zmian w Baltimore nie zdobyli runa i mieli tylko 4 uderzenia.
Tam się naprawdę źle dzieje.
3. Argumentem dopełniającym dwa poprzednie jest zestawienie miotaczy.
Porcello w życiowej formie. 5-0, 2.76 ERA i 36K. Od 13 zmian nie zezwolił rywalom na zdobycie runa.
Z drugiej strony Pineda. 1-3, 6.33 ERA i 30K. Od 4 gier bez zwycięstwa.
Identyczne zestawienie miało miejsce 30 kwietnia podczas meczu obu drużyn w Bostonie. Pineda dał 5 uderzeń, wytrwał 5 zmian a potem koledzy z bullpen pozwolili na kolejne 9 uderzeń. Boston wygrał a Porcello nie pozwolił na zdobycie nawet jednego punktu. Też oddał 5 hits ale przez 7 zmian.
Jak dla mnie typ dnia.
Powodzenia.
W innych meczach też jest dużo ciekawych potencjalnych typów.
Dla Baltimore narzuca bardzo słaby Jimenez (WHIP - 1.70, ERA 5.20).
Niska linia na over w meczu Colorado z SFG a obie ofensywy są potężne (wczoraj 17-7 !)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Tampa @ LA Angels
LA Angels ⛔
2.15 @ Pinnacle
Texas Rangers @ Detroit Tigers
Detroit Tigers ⛔ ofensywa dno ostatnio gra... Zimermann sam nie da rady wygrywać wszystko...
1.869 @ Pinnacle

Pierwszy typ, gdzie parą SP są Rasmus i Archer to głównie moja gra na Aniołów ze względu na słabą formę Archera na wyjazdach.
Archer dwa wyjazdy - w Bostonie i w Baltimore zakończyły sie słabymi wynikami - w obu oddał 6 ER i w mniej jak 5 IP było nara.
W międzyczasie słaby start z Indians , od wyjazdu z Bostonem dwa solidne starty w domu - ale nadal Archer ma drobne problemy z kontrolą.
Obserwowałem grę Archera na poczatku sezonu i zawodzi moim zdaniem - nie tego oczekiwali po za ilością SO fani na Florydzie.
Angels w dobrej formie ofensywnej ostatnio i zaczynają grać serie odmowę.
Drugi bet to krótka piłka - Zimmermann miotacz miesiąca w lidze AL - dominacja i bardzo na plus wyróżniający się pitcher w porównaniu z resztą starterów Tygrysów.
Bilans W-L 5-0 , ERA 0.55 w 33 IP , 23 SO , WHIP 1.06 , OBP .265
Dominacją i świetnie czuję się póki co w lidze American , która jest trudniejsza dla miotaczy
Tigers wracają do domu po sweepie, który otrzymali od Indian.
Obydwa kursy zachęcają do gry.
Myślałem o Houston @ 2.06 , ale to co reprezentują w tym sezonie to jakieś nieporozumienie...
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Działo się w 9 zmianie meczu Yankees - Red Sox, oj działo się ???? .
Jeśli ktoś obstawił zwycięstwo jednej z drużyn mógł mieć stan przedzawałowy.
----------
Dziś jest kilka ciekawych meczów. Po sprawdzeniu miotaczy w oczy rzucają się typy na:
a) zwycięstwa: Dodgers ✅, Giants ✅ i White Sox ✅.
b) overek: Yankees ✅ i Giants ⛔.
To wstępnie. Jeśli czas pozwoli przeanalizuje typy bardziej gruntownie.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
mam pytanie, z jakich stron korzystasz, pisząc swoje analizy? potrzebuje stron gdzie można sprawdzić statystyki danych drużyn i miotaczy ????
mlb.com
-------------
Na dzisiaj na luźno, kombo przy bardzo pobieżnej analizie:

(sorry że tak późno)
1. Rangers (+1,5) ✅ + Arizona ✅
Verlander to już tylko nazwisko. Arizona ma lepszego pitchera i ofensywę i niezły bilans wyjazdów, a Atlanta fatalny bilans domowy (1-14)
edit: typ wszedł, jednak Verlandera muszę przeprosić. mocny outing.
2. White Sox ✅ + Chicago Cubs ✅
Świetny team ze świetnym miotaczem vs słabeusze z serią 4 porażek i bilansem domowym 2-14. (analiza White SOx)
CUbs - nejlpeszy aktualnie miotacz w MLB i jego team z serią 6 zwycięstw u siebie przeciwko drużynie mającej serię 3 porażek.
W tym ostatnim meczu można obserwować starcie: Harper - Arrieta ????
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dziś postawiłbym na to, że Red Sox będą mieli więcej uderzeń za 1,90. ✅ Bet 365. Tak wpadło mi w oko. Pitcher Soxów ma świetne 1.67 ERA a u Yankees narzuca słabszy Severino 6.31 ERA. Młody 22letni pałkarz nie powinien wytrzymać przed potęgą ofensywną BRS i oddać pare uderzeń.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
10.05.2016.
01:10 (oba mecze)
MLB
Milwaukee Brewers vs. Miami Marlins ⛔
(Willy Peralta vs. Jose Fernandez)
Typ: over 6.5 run
Kurs: 1.43
+
Oaklands Athletic vs. Boston Red Sox ✅
(Sonny Gray vs. Clay Buchholz)
Typ: over 6.5 run
Kurs: 1.31
AKO: 1.88
Analiza:
1. W pierwszym meczu spodziewam sie ładnego overka. Dlaczego?
Oba teamy mają potrafiące odbijać ofensywy, Miami są 4tą w MLB a Brewers 14tą siłą. Obrony są odpowiednio słabsze: 28ta i 16ta.
Miotacze nie są w najlepszej formie. Peralta 2-3, 7.50 ERA i 18 K. Ostatni mecz u siebie przeciwko właśnie Miami: w 5 i 2/3 zmiany oddał 13 uderzeń i 5 runów. Wcześniej obijały go słabe ofensywnie Phillies i Minnesota.
Fernandez też nie ma najlepszego początku. Wykręcił staty 3-2, 4.28 ERA i 47K. W ciągu osatnich 3 meczy zezwalał średnio rywalom na 6 odbić i pozwalał na zdobycie średnio 3 runów.
Nawet jeśli jeden pitcher będzie miał lepszy dzień to drugi powinien pozwolić na większą zdobycz punktową. Typ dośc pewny wg mnie.
W 7 na 8 poprzednich gier w maju Brewers ta linia została pokryta.
W 6 na 7 ostatnich meczów Miami w maju ta linia też została pokryta.
2. Dalej wykorzystujemy fakt, iż Bostońscy pałkarze odbijają bez chwili wytchnienia i przodują w zespołowych klasyfikacjach ofensywnych.
Ten fakt łączymy z kiepską grą defensywną Oakland - 25th overall i dodajemy statystyki miotaczy:
a) będącego w dołku formy Sonny&#39;ego Graya (1-2, 7.88 ERA w ostatnich 3 meczach a w tym czasie rywale odbijają 0.302 vs. Gray). To powinna być woda na młyn dla Bostonu grającego u siebie.
b) Claya Buchholza - 1-3, 5.71 ERA i 25K. Co prawda miał ostatnio lepszy outing vs. White SOx ale i tak oddał 2 runy w 7 zmian. Nie sądzę aby to była zapowiedź zwyżki formy. Nie u Bucholza. Jego life time staty vs. Oakland też optymistyczne nie są: 3-2, 6.81 ERA.
Na papierze over wchodzi i to gładko.
W 6 na 7 majowych gier Oakland linia została pokryta.
W 4 na 7 meczów BRS w maju też linia pokryta. Trochę mało, jednak patrząc na rywali zrozumiały bilans. m.in.White Sox.
 
piotrkulinoga 15

piotrkulinoga

Użytkownik
@sinobrody
Stawiałbys na dzisiejszą noc jakieś zwycięstwa? Mam w planach odstawić coś(overow nie mogę) a widzę, że się znasz na rzeczy
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
@sinobrody
Stawiałbys na dzisiejszą noc jakieś zwycięstwa? Mam w planach odstawić coś(overow nie mogę) a widzę, że się znasz na rzeczy
Jeśli chodzi o czyste zwycięstwa to nie zauważyłem nic co mogę z pełnym spokojem polecić. Faworytami sa Washington, Boston, Seattle ale typy nie do końca pewne.
edit: Po analizie mogę polecić zwycięstwo Rockies
------------------------
10.05.2016.
02:40
Arizona Diamondbacks vs. Colorado Rockies ✅
(Archie Bradley vs. Tyler Chatwood)
Typ: Kto więcej odbić: Colorado Rockies
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Wow! Kurs malina!
Colorado to zawsze była ogromna siła rażenia.Nie inaczej jest w tym sezonie. 4ta ofensywa ligi ze średnią 0.275 i zawodnikami zajmującymi czołowe miejsca w indywidualnych klasyfikacjach ofensywnych m.in. tych najważniejszych czyli home runs i rbi. Linia na over w meczach z ich udziałem jest zawsze w okolicach 9,10 bo chłopaki potrafią uderzać.
Inny ważny czynnik to poprawienie gry obronnej w tym sezonie. Rockies są na 7. miejscu w lidze pod tym względem. Arizona odpowiednio gorsza w obu kategoriach (9ta i 17ta).
Przechodzimy do argumentu najważniejszego: miotacze!
W Rockies narzuca Tyler Chatwood. Po pierwsze: facet ma niezły sezon i do tej pory narzucał staty: 4-2, 2.15 ERA i 27K. Po drugie i ważniejsze: 2 z 4 zwycięstw pochodzą z meczów z dzisiejsym rywalem Arizoną. Łącznie na 12 i 2/3 zmiany pozwolił im na 1 punkt. W ostatnim z tych dwóch pojedynków pozwolił na 5 hits w 6 i 1/3 zmiany. Tylko 3 walks.
Dla D-backs narzuca zaś Archie Bradley. Nie miałem okazji oglądać go jeszcze na żywo (co dziś nadrobię) jednak rzut oka na statystyki nie pozwala w ogóle marzyć jego kolegom z pola na dobry wynik.
Miotacz ten nie ma dużego doświadczenia w big leagues. Łącznie 9 gier w 2 sezony i ERA ponad 6.0 w tym okresie. ERA z minor leagues 3.07 - czyli ogólnie rzecz biorąc: facet orłem nie jest.
W jedynym meczu w tym sezonie, w którym wyszedł przeciwko San Fransisco Giants wytrwał tylko 4 1/3 zmiany, oddając 7 hits, 5 runs i 4 walks, co przełożyło się na śliczne 10.38 ERA.
Oba teamy mierzyły się już 6krotnie w tym sezonie . Bilans 5-1 dla Rockies. Drużyna z Colorado jedzie jak walec po Diamondbacks. Ostatnie 3 gry między nimi to3 zwycięstwa Colorado i ogólny bilans runów: 20-5. Pogrom.
Biorąc pod uwagę potencjał ofensywny Rockies, przebieg niedawnych starć i ogromną różnicę klasy i formy miotaczy typ wydaje się bardzo pewny a kurs tylko zachęca do gry.
Powodzenia.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
11.05.2016.
01:10 + 02:40
Na dziś dwa luźniejsze typy.
1. Oakland Athletics vs. Boston Red Sox ✅
Typ: Kto najwięcej uderzeń - Boston Red Sox
Kurs: 2,0

edit: Wczoraj na Fenway było jak na strzelnicy. 13-5 dla Red Sox i 16 uderzeń, ale tylko jedno więcej od A&#39;s. Z wyjściowego line upu BRS tylko 2 graczy nie odbiło piłki. Warto zapamiętać nazwisko Manaea z A&#39;a przed następnym meczem, w którym będzie narzucał.

2. Arizona Diamondbacks vs. Colorado Rockies ⛔
Typ: Kto najwięcej uderzeń - Colorado Rockies.
Kurs: 2,1

edit: typ chybiony a Ruben De La Rosa chyba łapie formę.
Typy te opieram głównie na dwóch argumentach: moc ofensywy drużyny grającej w domu i słaby miotacz po stronie drużyny przyjezdnej.
Dla A&#39;s narzuca Manaea, który w 2 poprzednich grach oddał po 4 runy i wytrwał zaledwie po 5 zmian. Boston lubi takich miotaczy.
Dla D-backs narzuca Rubby De La Rosa, który wystąpił w 8 grach, w tym w 5 jako starter i ma ERA 4.60 oraz gorsze wyniki na wyjazdach. Ostatnio 8 hits i 4 runy vs. Marlins w Miami. Rockies powinni wziąć go w obroty.
Wczoraj oba teamy gospodarzy były w formie zaliczając odpowiednio 15 i 13 uderzeń, dominując swoich rywali w tej statystyce.
Powodzenia
 
rasiak221 68

rasiak221

Użytkownik
Sinobrody - jestem laikiem w tym temacie, nigdy nie oglądałem meczu i opieram się tylko i wyłącznie na statystykach którę często ślędze - co myślisz o Rockies -1,5 po @2.70 ? kurs bardzo przyjemny a wczorajsza porażka wg mnie podbuduje chłopaków bo pewnie wyobrażali sobie ładne zwycięstwo, hm ?
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Sinobrody - jestem laikiem w tym temacie, nigdy nie oglądałem meczu i opieram się tylko i wyłącznie na statystykach którę często ślędze - co myślisz o Rockies -1,5 po @2.70 ? kurs bardzo przyjemny a wczorajsza porażka wg mnie podbuduje chłopaków bo pewnie wyobrażali sobie ładne zwycięstwo, hm ?
Chęć odegrania się po porażce, jako argument za wybraniem danego typu, niezbyt dobrze wg mnie się sprawdza, zwłaszcza w baseballu, gdzie porażki są naturalnym elementem tej dyscypliny.
Proponowałbym głębszą analizę, z uwzględnieniem ofensywy i defensywy obu stron.
Ja dziś odpuściłem sobie zwycięstwa drużyn idąc w ilość uderzeń poszczególnych ekip.
Jutro zestawienie miotaczy powinno dać więcej opcji.
 
T 0

tomekplnd

Użytkownik
Widze ze stawiasz na uderzenia, zagladasz tez na odbicia jednej druzyny? Bo patrze teraz na odbicia druzynowe Red Sox ktore stoja na over 9.5 na 2.00.
Skoro mowisz ze Sox powinni miec wiecej odbic od A&#39;s, to warto chyba sprobowac takiego beta za mniejsza stawke, bo jedna druzyna powinna miec te chociaz 9/10 odbic.
 
J 19

jasemnietoper

Użytkownik
Ciekawie wyglada na ta chwile mecz live pomiedzy kc royals a yankees mysle ze spokojnie mozna lapac over 9.5 runa , nie mam mozliwosci tego umiescic w typach live wiec pisze tutaj.

Jak nie zmienia tego miotacza tam bedzie hardcor radze siw pospieszyc

Juz 5-6 i nie zapowiada sie zeby zbastowali kc zmienilo miotacza na wcale nie lepszego patrzac po statystykach wcale mnie nie zdziwi 15 czy 16 runow, kto zlapal jak pisalem moze ksiegowac a to zaledwie polowa meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom