>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2016 - Sierpień

Status
Zamknięty.
makaveli23 140,6K

makaveli23

Użytkownik
Godzina: 02:15
Spotkanie: Cincinnati Reds/St. Louis Cardinals
Typ: Cincinnati Reds-1 (Alternatywny handicap pierwsze 5 inningów) @ 3.5
Podwójny wynik 2/1 @ 6.5 Bet365
Dzisiaj nad ranem nie moglem uwierzyc wlasnym oczom, gdy zobaczylem ze Reds przegrali 5-4, prowadzac caly mecz 4-0. Jutro mysle ze moze byc podobnie, tym bardziej ze mamy korzystne warunki na taki przebieg meczu, a mianowicie chodzi o startujacych pitcherów, gdzie w St. Louis zagra nie radzacy sobie zbyt dobrze ostatnio Mike Leake, RHP (8-9, 4.8 ERA) majacy w ostatnich 3 spotkaniach bilans 1-2 10.89 ERA. W tym czasie oddal az 19 runów przeciwnikom w tym 7 przeciwko Reds ostatnim razem w 5 inningów. Czy zrehabilituje sie tak z meczu na mecz? Nie sądze. A co slychac u pitchera startera gosci czyli Cinncinatti Reds? Otóz jak najlepiej. Brandon Finnegan, LHP, kontynuuje dobrą formę przedłużając swoją serię bez oddania runu do 12 z rzędu po tym jak w ostatni czwartek przeciw St. Louis uniknąl oddania punktów przez 6 innów. Ponadto dobrze prezentuje sie statystyka ostatniu 3 spotkan ERA 3.18 i bilans zw 2-1.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Pora znów zapodać jakis trafiony becik:)
Na dzisiejszą noc w sumie mam dwa typy ale szczególnie polecam to:

Milwaukee Brewers - Atlanta Braves

Typ: 1 Kurs: 1.71 Bet365

No cóż .... znów nic mądrego nie wymyśle może mądrzejsi dodadzą coś lepszego ale ja dziś ide w stronę Milwaukee.
Jak to u mnie bywa 3 spotkanie serii i póki co 0:2 dla Atlanty
Jak dla mnie to by było na tyle i tym razem Brewers osiągną win.Miotacze obu ekip szału nie robią w tym sezonie ale Anderson(Brewers) jest o niebo lepszy(niech ktoś to potwierdzi) od swojego vis - a - vis. W tym sezonie 6-10 a rywal jeszcze nie może się cieszyć z wygranej własnego teamu przy jego starcie.
W dodatku ostatnia ich seria spotkań zakończyła sie 3:0 dla Milwaukee(na wyjeździe) tak więc dziś muszą wygrać aby tym razem oni nie ponieśli 3 porażek.
No cóż ja w to wchodze.

Wynik: 4:3 ✅✅✅

Drugi mecz który też gram to:

Oakland Athletics - Baltimore Orioles

Typ: 2 Kurs: 1.83 Bet365

Sytuacja ta sama co powyżej z tym,że Oakland wystawiają do gry debiutanta, a to sie zazwyczaj źle kończy dla takich ekip.
Poza tym Baltimore czują cały czas na plecach oddech rywali(Jays,Red Sox,Tigers) więc tym bardziej to zwycięstwo będzie im przydatne.
Jak najbardziej według mnie opcja do gry.

Wynik: 1:0 ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Phillies @ Dodgers
Hellickson vs Kazmir

Over 8 @ 2.05 ZWROT
Phillies ML @ 2.85 ✅✅ 6:2 dla Phillies
Oczywiście główny bet na over, ale po takim kursie szkoda nie zagrać Phillies.
2-0 dla Dodgersów w serii, 9-3 i 9-4.
Obie drużyny ładnie odbijają, w LAD widać, że wymiany poskutkowały. Phillies zaś przeciwko Uriasowi i Maedzie łącznie 7 runów i 17 hitów.
- Dzisiaj Kazmir (9-5, 4.51 ERA)
Kazmir L3 - 1-2, 5.82 ERA, 17 zmian, 19 hitów, 11 runów i aż 4 HR
Kazmir 2-0 z 7.58 ERA day games
Kazmir 1-1 with 7.04 ERA in 3 career starts vs PHI
- w Phillies Hellickson (9-7, 3.72 ERA)
Last 3 - 2-0, 2.95 ERA
Day games 2-1, 2.78 ERA
Hellickson 0-1 with a 9.00 ERA in 3 career starts vs LAD
- sędzia overowy 13-8
- w LA odpoczywa Turner (.275), który w tej serii 2 R, 3 H, 1 HR, 2 RBI.
odpada też relief pitcher Blanton 2.64 ERA
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Otwiera człowiek forum a tu trzy posty z 4ma typami ????
Nic tylko ręce zacierać !! Społeczność się rozwija i jeszcze będziemy mieli z tego duuuże korzyści.
Co do moich przemyśleń na dzisiejszą nockę.
!!! Znów proszę podejść do typów z rezerwą. Forma jeszcze nie wróciła !!!
NYY vs. Red Sox.
Pierwsze wrażenie to: BRS win i over. Ale kurs na zwycięstwo (1,54) i linia na over (9,5 runs) nie zachęca ani trochę. Kiedy jednak przyjrzałem się statystykom to już tak overem nie pachnie. W tym sezonie 10 gier obu rywali. Tylko 2 (!!!) razy padł over.
Ponadto miotacze, choć do orłów nie należą (Pomeranz blisko, rzekłbym sokół), nie oddają ostatnio dużo runs:
- na ostatnich 6 startów Eovaldiego tylko 1 padł over
- we wszystkich 4 startach Pomeranza w barwach BRS tylko w 1szej grze padł over (vs. super silnym ofensywnie Giants).
Gdy dodamy do tego dołujące obecnie ofensywy obu teamów (BRS słaba seria wyjazdowa, Ramirez i JBJ spadli poniżej 0.300, Big Papi też obniżka formy) to kroi się kolejny under.
NYY vs. BRS: under 9,5 @ 1,95 ⛔⛔
-----------------------------------------------------
Drugi typ wpadający w oko to typ na Rockies:
Rockies vs. Rangers: Rockies +1,5 @ 1,86 ✅✅
Dlaczego? Dlatego, że dla Rangersów narzuca Perez, który w ostatnich 6 grach zanotował słodkie 7.07 ERA ???? A Rockies odbijać potrafią. I potrafią odbijać wszędzie. Nie wiem skąd się wzieła opinia, iż są mistrzami własnego podwórka bo mają niemal identyczne bilanse. U siebie 28-28 na wyjeździe 27-29. To dwa bardzo istotne argumenty. Trzeci zwie się Jorge De La Rosa. Na 9 ostatnich gier w 8 zaliczył tzw. quality start, czyli min. 6 zmian i max 3 runs. Jeśli zanotuje takowy vs. Rangers to Perez już mu pomoże w zwycięstwie. ????
Over w tym meczu na poziomie 10,5. Biorąc pod uwagę występ Pereza też uważam to za możliwe.
Powodzenia.
 
T 215

tyczner

Użytkownik
NYY vs. Red Sox 4-9 !!!
over 9.5
10j
✅✅✅
Doglebna analiza kolegi wyzej tylko grac under.
Pytanie jest dlaczego buki daly tak wysoka linie.
Dlugo sie nie zastanawialem widzac dzis rano ta linie gram over gram grubo a kto mial racje ....?
✅✅✅
Widzisz czasami tak bywa ze staty nie graja. ...bo z drugiej strony zbyt przewidywalny a zarazem nudny bylby sport.
To kolejny trafny typ ktory tu wstawilem..
Czy znów wykasyjecie? ??
To kolejny trafny typ ktory tu wstawilem..
Czy znów wykasyjecie? ??
----------------------------
edit by sinobrody:
----------------------------
Zostawiam na zachętę do dalszego zamieszczania typów.
Następnym razem wrzuć proszę kilka zdań własnej analizy, przemyśleń, argumentów, które sprawiły iż decydujesz się na ten typ.
Wstawiamy tu typy m.in. po to aby inni zdecydowali się na ich obstawienie - bez jakichkolwiek podstaw nie ma to sensu. Tak możesz robić we własnym wątku.
Dlatego chociaż kilka zdań proszę next time.
Graty za trafny typ ???? Tak dalej.
----------------------------
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Chodzi o to, że Rockies u siebie zdobywają dużo więcej runów, na 57 meczów mają 354 zdobyte. Więcej ma tylko Boston (356 ale w 60 meczach). Na wyjeździe to 8 najgorsza drużyna w MLB pod tym względem. W tym sezonie wygrywają zaskakująco dużo na wyjazdach, ale to dlatego, że poprawił się pitching. U siebie to ofensywna potęga, na wyjeździe wygląda to słabo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Astros @ Twins
Keuchel vs Santana

Twins ML @ 2.20 ZWROT, 5:0 dla Twins w 3 zmianie, ale mecz zostanie rozegrany ponownie z powodu deszczu ????
- Twins w dobrej formie (7-3), Astros zaś odwrotnie (3-7)
Obaj miotacze narzucają dużo lepiej niż na początku sezonu, ale:
- Santana (5-9, 3.62 ERA)
Last 3 - 2-1, 2.11 ERA (18 SO w 21 zmian)
Santana 4-2 with a 2.00 ERA last 8 starts (6 @ home)
Santana w zeszłym sezonie dwukrotnie narzucał przeciw Astros, łącznie 15 zmian, oddane tylko 12 hitów i 1 run i aż 21 strikeoutów :!:
- Keuchel (7-11, 4.56 ERA)
Last 3 - 1-2, 3.74 ERA
Keuchel mimo zwyżki formy wciąż ma problemy na wyjazdach, (4-7, 5.74 ERA)
ponad tydzień temu mecz @DET - 5 zmian, 7 hitów i 7 runów (2 HR)
W tym sezonie narzucał raz vs Twins - 4.1 IP, 7 H, 5 R i to w domu
- Twins praktycznie tak samo odbijają vs lefties (.253) jak vs righties (.254)
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Chodzi o to, że Rockies u siebie zdobywają dużo więcej runów, na 57 meczów mają 354 zdobyte. Więcej ma tylko Boston (356 ale w 60 meczach). Na wyjeździe to 8 najgorsza drużyna w MLB pod tym względem. W tym sezonie wygrywają zaskakująco dużo na wyjazdach, ale to dlatego, że poprawił się pitching. U siebie to ofensywna potęga, na wyjeździe wygląda to słabo.
Zgadza się, jednak wynika to z tego, iż piłeczka na Coors Field lata trochę szybciej z racji wysokości (bodajże 9% szybciej).
Gdyby posprawdzać inne teamy i ich osiągnięcia w meczach u Rockies pewnie też mieli by dużo lepsze staty.
A Boston to ewenement. Oni i Rockies jako jedyni przekroczyli granicę 300 runs u siebie. Następni Indianie mają ponad 60 runs mniej niż BRS.
Tak btw. młody Benintendi, debiutant w Red Sox ma niezłe wejście. 19 AB, 9 hits, 4 RBI, 1 SB. ????
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Zgadza się, jednak wynika to z tego, iż piłeczka na Coors Field lata trochę szybciej z racji wysokości (bodajże 9% szybciej).
Gdyby posprawdzać inne teamy i ich osiągnięcia w meczach u Rockies pewnie też mieli by dużo lepsze staty.
A Boston to ewenement. Oni i Rockies jako jedyni przekroczyli granicę 300 runs u siebie. Następni Indianie mają ponad 60 runs mniej niż BRS.
Tak btw. młody Benintendi, debiutant w Red Sox ma niezłe wejście. 19 AB, 9 hits, 4 RBI, 1 SB. ????
No właśnie ze względu na specyfikę ich stadionu, są drużyną własnego podwórka. Dziś masz idealny przykład, kiedy przenieśli się do Teksasu. Nastąpił zwrot o 180 stopni i zero mocy w ofensywie.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Dziś bez zbędnych ceregieli i tłumaczeń jade za maksymalną stawke bo to musi byc bet na ✅
Oakland Athletics - Baltimore Orioles

Typ: 2 Kurs: 1.66 Sportingbet
Jedziemy na Orioles. Dziś w ich szeregach Tillman (14-4),a więc gwarancja fajnej gry. Na horyzoncie 4 porażka z rzędu?!
Nie ma szans. Po stronie Oakland kolejny debiutant. To sie nie może inaczej skończyć jak ich porażką.
Główny bet to 2 ale za drobniejszą sume zagram sobie jeszcze handi 2(-1.5) za 2.05 Sportingbet ✅✅✅
Wynik: 6:9 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 0

Usunięty użytkownik 118192

Gość
Astros vs Twins
Typ: over 9.5
Kurs: 2.05 @ otobet

✅✅✅
Po przerwie z graniem wracam dzisiejszego dnia z drugim meczykiem Astros z Twins. Pierwsze spotkanie, które się właśnie kończy mogę skomentować tylko w jeden sposób:
.
7:15 wygrywają zawodnicy z Houston przy stosunku wybić 12:19... Panowie troszkę się nie szanują...
W spotkaniu rozpoczynającym się o 1:10 naszego czasu na pozycji miotacza wystąpią Chris Devenski(0-4, 2.51 ERA, Astros) i Tommy Milone(3-3, 5.23 ERA, Twins). Co tu powiedzieć? Obaj Panowie skutecznością nie grzeszą.
Chris Devenski zaliczył dwa starty na przełomie kwietnia i maja, w których jego drużyna przegrała a on zaliczył 5.03 ERA. Wchodząc jako zmiennik również zaliczył 2 porażki przy 1.62 ERA.
Tommy Milone zaliczy pierwszy start na górce od 30 czerwca, a w 11 startach poszło 4.95 ERA. Leworęczny zaszkodzi overovi? W dzisiejszym dniu nie wydaje mi się ;)
Jak widziemy obaj miotający nie są ani często wystawiani, ani nie mają dobrych statystyk. Pierwotnie chciałem iść w stronę Astros, ale po pierwszym spotkaniu tutaj mogą się dziać nieprzywidywalne rzeczy tym bardziej przy tak rzadko grających miotaczach. Z miłą chęcią puszczam typ, a z jeszcze większą obejrzę samo spotkanie, bo wyczuwam duuuużo hitów ????
Do zobaczenia! ????

@edit:
Dorzucam na szybko under 9.5 w meczu Cubs Cardinals✅✅✅. Po jednej stronie Lester 12-4 2.94 ERA, a po drugiej wielbiony przez sinobrodego Martinez 10-7 3.28 ERA. Do tego Lester na Wrigley Fields ma staty 6-2, 1.99 ERA. Kurs 1.7 otobet.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
No właśnie ze względu na specyfikę ich stadionu, są drużyną własnego podwórka. Dziś masz idealny przykład, kiedy przenieśli się do Teksasu. Nastąpił zwrot o 180 stopni i zero mocy w ofensywie.
2 mecze i 18 runs Rockies. ????
Na pewno mniej mocy w ofensywie na wyjazdach ale to samo tyczy się ich rywali. Miałem na myśli to, że dla obu ekip warunki są takie same.
Na wyjazdach odbijają mniej, ale równie gorzej odbijają ich rywale. A na Coors Field każdy odbija lepiej. Uwarunkowania geograficzne. A bilans wyjazdowy tylko potwierdza to co piszę.
Wg mnie opinia drużyny własnego podwórka jest mocno krzywdząca dla Rockies.
btw. Dahl dał plamę, 8 hits ale żaden jego autorstwa i nie pobił rekordu ????
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dorzucam na szybko under 9.5 w meczu Cubs Cardinals✅✅✅. Po jednej stronie Lester 12-4 2.94 ERA, a po drugiej wielbiony przez sinobrodego Martinez 10-7 3.28 ERA. Do tego Lester na Wrigley Fields ma staty 6-2, 1.99 ERA. Kurs 1.7 otobet.
CarMa i Lester dali radę, choć ostatnia obniżka formy odstraszyła mnie od obstawianie tego meczu i sam odradzałem innym granie under.
Fajnie że wraca do dobrej dyspozycji.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
To co dziś znów gramy i próbujemy &quot;pyknąć&quot; buka
Jeden główny typ na którym sie skupiam dziś to:

NY Yankees - Tampa Bay Rays

Typ: 2 Kurs: 1.98 Betsson

Fachowcy w temacie pewnie mają niezłą bekę ze mnie jak to czytają. Wiem,że Tampa ostatnio cienko przędzie w porównaniu do bardzo dobrej passy Yankees ale jak wszyscy wiemy każda passa kiedyś musi się skończyć i ja dziś wierze w gości.
Grający dla Yankees Severino w sezonie straszna cienizna. Nie jest najlepszą opcją co widać bo jego statach. W sezonie 1-7 ( szału nie robi) z kolei jego vis - a - vis jednak ciut lepiej.Tampa odniosła 6 zwycięstw gdy starterem był Odorizzi tak więc nadzieje na poprawe swojej sytuacji moga mieć.
Dodatkowo 2 tygodnie temu Tampa na własnych smieciach nie dała szans swoim rywalom zgarniając komplet zwycięstw więc tym bardziej stać ich na ten jeden win tego weekendu.
Ja w to wchodze.

Wynik: 3:12 ✅✅✅

Drugi mecz który mi wpadł w oko to pojedynek:

Philadelphia Philies - Colorado Rockies

Typ: 2 Kurs: 1.73 Betsson

Tutaj ze stawką nie szaleje bo to taki typ poboczny ale jak dla mnie warto się mu przyjrzeć bliżej.
Miotacze: Morgan (1-7) - Chatwood (10-7) Znów sytuacja jak wyżej. Zawodnik Philies szału w tym sezonie nie robi,a to szansa dla gości na choćby jeden win nad Philies.
Delikatnie próbuje bo szanse na trafiony bet są.

Wynik: 7:6 było blisko ale niestety ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Wracamy do obstawiania.
Dziś puszczam dwa kombajny:
1.
TBR vs. NYY -&gt; over 7,5 @ 1,57 ✅✅
(Jake Odorizzi vs. Luis Severino)
Braves vs. Nationals -&gt; Nationals win @ 1,44 ✅✅
(Jenkins vs. Roark)
NYY w formie, ostatnie 5 gier to 30 runs. Wczoraj dwóch rookies po home runie.
Powinni uszkodzić Odorizziego, które miał kilka świetnych występów ostatnio, jednak poprzedni mecz to 8 hits i 4 runy vs. Toronto.
Tampa też odbija, nie licząc shut outa w środę vs. Blue Jays (nic wielkiego, Haap narzucał) od 6 gier min. 3 runy potrafią wbić.
A dziś nie ma żadnego dobrego miotacza w NYY, jest Severino, z ERA 6.42, który ostatnio w 4.1 zmiany oddał 7 hits i 5 runs vs. Boston.
Sądzę, iż overek powinien spokojnie wejść.
Nats mają lepszego miotacza, z większym doświadczeniem, który zanotował 3 quality starty z rzędu. Ponadto są po prostu lepszym zespołem. Nie sądzę aby doszło tu do jakiejś niespodzianki.

2.
Angels vs. Indians -&gt; Indians win @ 1,42 ✅✅
(Weaver vs. Bauer)
Arizona vs. Boston -&gt; Boston win @ 1,57 ✅✅
Angels dołują (1-9) i jeszcze wystawiają słabiutkiego miotacza.
Indians w gazie. Wrócili do formy (6-4), trzy zwycięstwa z rzędu nad Angels z bilansem runs (32-8) imponujące, prawda?
Aha, i jeszcze wysyłają Bauera na górkę vs. słabemu line upowi Angels. Miał słabszy okres, ale odbił się vs. Nats, gdzie w 6.1 zmian nie zezwolił na runa.
Boston dwa zwycięstwa z rzędu nad Arizoną. Narzucali słaby Price i jeszcze słabszy Bucholz. Dziś gra Porcello, który na Fenway ma bilans 11-0 na dwanaście gier ???? Nice going buddy!
Ponadto w 3 ostatnich grach wytrwał aż do 8 zmiany i dawał max. 3 runy.
Po drugiej stronie Greinke. Ostatnio wrócił po kontuzji i słabiaki z Mets obiły go na 5 hits i 3 runs. Boston taki gościnny nie będzie.
Gram jeszcze 3ci kuponik:
3.
Indians most hits @ 1,68 ✅✅
Boston most hits @ 1,86 ✅✅
Argumenty jak powyżej.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Całkiem niezły dzień.. ..kontynuujmy więc:
St. Louis Cardinals vs. Chicago Cubs
(Mike Leake vs. John Lackey)
edit: w 7mej cubs załadowali bazy przy 0 outs. ciamajdy. więcej ich nie obstawię. zero charakteru w ofensywie. zero.
Chicago Cubs most hits @ 1,95 ⛔⛔
Chicago Cubs over 4,5 @ 1,9 ⛔⛔
Over 8 @ 1,8 ✅✅
Dlaczego tak pewnie w stronę Cubs? Głównie z powodu zestawienia miotaczy. Ale o nich za chwilę.
Cubs z bilansem 9-1, przerwanym wczoraj przez Cards, dalej są w gazie. Wczoraj znów 4 runy.
St. Louis wczoraj też się nie popisali. Hendricks zaliczył 12 K&#39;s, dopiero bullpen oddał 6 runs w 8mej.
Mecz będzie transmitowany w ogólnonarodowej telewizji.
Cubs mimo bezpiecznej przewagi nad ekipą pościgową podejdą poważnie do meczu bo jeszcze wiele gier do rozegrania.
Miotacze:
W Cubs Lackey. 4 quality starts. 3 ostatnie występy to zwycięstwa Cubs w tym 2 decyzje dla Johna. Zaliczył ładne ERA 2.14.
Staty z 3 ostatnich gier: 21 zmian, 14 hit, 5 ER, 2 walks, 18 K. Nieźle prawda?
W tych 3 grach Cubs 2 razy mieli więcej hits niż rywale. Jeden wyjątek - mega mocni Miami (trzecia ofensywa w lidze, po BRS i Rockies).
Leake odwrotnie. Ostatnie 4 gry to ERA 9.00 ????
Staty z tych gier to: 22 zmiany, 33 hits, 22 ER, 5 walks i 9 K&#39;s. Słabiutko co nie?
Żeby pokazać jak duża różnica jest między nimi zobaczmy z kim wykręcili te staty.
Lackey ścierał się z White Sox, Miami i Angels. (Nie licząc dołujących obecnie Angels to dwie mocarne ofensywy).
Leake z kolei też miał Miami oraz Dodgers (baty zrozumiałe) i 2 razy Reds - a to już oznaka poważnego kryzysu.
Ażeby być w zgodzie z zasadą &quot;nie wkładaj wszystkich jajek do jednego koszyka&quot; typy dobrane są tak, że Cubs mogą przegrać a wszystkie typy mogą wejść. ????
Pozdrawiam i powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Nationals @ Rockies
Scherzer vs De La Rosa

Rockies ML @ 2.75 ⛔⛔ 5:4 dla Nats, Rockies - wstyd, żenada, hańba, nie wracajcie do domów ;)
- gramy na Coors Field
- Rockies muszą się wziąć za siebie jeśli marzą o postseason
- Scherzer 1-4, 4.35 ERA w 7 startach przeciw COL
- Scherzer na Coors Field 0-3, 5.32 ERA w 4 startach
CarGo zaliczył 3 HR przy 12 PA przeciw Maxowi
- Nationals .259 vs lefties
- De La Rosa w dobrej formie (L3 1-2, 3.18 ERA)
De La Rosa 5-2 with a 3.71 ERA in 10 career starts vs WAS
De La Rosa 2-1 with a 2.53 ERA in 5 home starts vs WAS
Rockies wracają po 5 meczach do domu z bilansem 1-4, pora się odbić od dna. Nationals zaś niezbyt przekonali mnie w serii z Atlantą, potrafili bardzo łatwo przegrać z Strasburgiem na górce. Myślę, że po takim kursie warto spróbować zagrać na zespół z Colorado.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Gdyby wczoraj impotencja nie dopadła Blue Jays byłbym majętnym i szczęśliwym człowiekiem ???? (Patałachy. Trafiają na czarną listę razem z Cubs. Rockies też się nie popisali wczoraj).
-------------------------------
Dziś dwa typy przykuły mocniej moją uwagę:
- Royals - Tigers under 8,5 @ 1,47 ✅✅
- Dodgers - Phillies over 7 @ 1,47. ✅✅
W pierwszej grze starcie świetnych miotaczy.
Duffy w ostatnich 3 meczach ERA 1.14. 23 zmiany i tylko 3 ER. W meczu, w którym był starterem ostatni taki over padł 27 lipca, kiedy jeszcze Angels byli w formie.
Verlander jeszcze lepszy. Ostatni over gdy on startował padł w czerwcu w meczu z Indians. Kolejne 8 (!) startów to underki. Ani razu więcej niż 2 runs !! w tych grach. Vs. Royals grał 15 lipca. 7 zmian, 4 hits i 2 ER. Wynik 4-2.
Dodatkowym argumentem jest słabsza forma Tigers. Na 8 ostatnich gier tylko 3 razy przekroczyli linię 3 runs i to vs. słabym miotaczom, bądź miotaczom będącym w słabszej dyspozycji (Darvish).
Wg mnie typ dziś gładko wchodzi.
Forma miotaczy jest koronnym argumentem przy pierwszym typie. Podobnie jest z drugim typem. Tam z kolei wykorzystujemy ich słabszą dyspozycję. Panowie starli się bardzo niedawno (9 sierpnia) i padł wynik 9-3 dla Dodgers. Dziś powinno być podobnie.
Velasquez w ostatnich 4 grach ERA 7.07. Dodgers muszą go obić.
Ponadto Phillies w formie. Ostatnie 4 gry to 29 runs, czyli ponad 7 na mecz. A Maeda kilka runs na grę oddaje regularnie.
Dziś powinniśmy być świadkami wesołego odbijania. ????
Z innych typów wartych uwagi:
- Mariners vs. dołujący Angels ze słabym miotaczem.
- Cards w lekko wznoszącej formie, z notującym dwa piękne starty Garcią vs. dołujący lekko Astros z chimerycznym Keuchelem, który raz zezwala na 7 runs vs. Tigers aby potem mieć complete game i shut out vs. Rangers ????
edit:
zapomnijcie o Cards i obstawcie Rangers. Mniejszy kurs pewniejszy typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
White Sox @ Indians
Quintana vs Kluber

White Sox +1,5 @ 1.71 ⛔⛔
under 7.5 @ 1.83 ✅✅ 3:1 Indians
Zapowiada się wyrównany mecz, dwaj świetni miotacze na górce, czuć under w powietrzu. Rzadko kiedy dostaje się Quintanę z handi po takim kursie.
- Quintana w świetnej formie (9-8, 2.85)
Quintana ostatnie 7 startów 4-0, 2.11 ERA
Ostatni mecz Quintany @KCR to 7 zmian i oddane tylko 4 H i 1 R
Quintana 5-2 with a 2.68 ERA in 16 career appearances(14 starts) vs CLE
Quintana 2-0 with a 0.885 ERA in 7 career apperances(6 starts) at Progressive Field
Quintata tylko 6 HR oddanych na wyjazdach w prawie 90 zmianach
- Kluber też narzuca nieźle (12-8, 3.21 ERA)
Kluber last 7 games - 4-1, 2.53 ERA (3-0, 1.71 ERA - last 3 games)
Kluber bilans 27-21, 2.94 ERA na własnym stadionie
Kluber 5-4, 3.47 ERA w 13 startach przeciw CWS
Under is 13-3 in Quintanas last 16 road starts.
Under is 28-12-2 in the last 42 meetings.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Dodgers @ Phillies
Kazmir vs Thompson

Dodgers -1,5 @ 1.95 ✅✅
Wczoraj Dodgersi zabawili się ofensywnie w Philadelphii (15-5). Liczę na powtórkę z rozrywki.
Kazmir (9-6, 4.44 ERA) ponownie na górce przeciw Phillies
Kazmir tydzień temu z Phillies 6 zmian, 4 hity, 2 runy i 6 SO.
Wtedy Phillies wygrali 6-2 (pisałem analizę na Phillies), gdzie głównie zawinił Jansen (3 man HR), co jest rzadkością.
Kazmir 5-0, 4.88 ERA na wyjazdach
Thompson (1-1, 8.58 ERA) dzisiaj zalicza dopiero 3 występ w karierze.
Jak na razie słabiutki debiut @SDP (4 IP, 7 H, 6 R) i przyzwoity występ z COL (5 IP, 2 H, 3 R, 1 HR i 3 BB).
Dodgers są rozpędzeni, wczoraj wygrali, przegrali zaś Giants, dzięki czemu zespół z Los Angeles jest liderem swojej dywizji. Mecze z takim młokosem na górce to muszą wygrywać łatwo i przyjemnie.
Wczoraj Volasquez ładny start, ale potem 3 homeruny. Zmiennicy również się nie popisali, łącznie 7 hitów i 10 runów.
Phillies w tym sezonie są na ostatnim miejscu w tabeli przeciw leworęcznym, tylko 103 runy w 97 grach, z .243 avg.
I jeszcze typ z Betssona, kto więcej hitów, runów, RBI
Chase Utley - Maikel Franco @ 2.03 ⛔⛔
Wczoraj wielki powrót Utleya na Citizens Bank Park (2 homeruny, 5 RBI), gdzie spędził większość swojego życia. Kibice bardzo ładnie uhonorowali go, myślę, że dzisiaj też nie zawiedzie fanów i coś dorzuci, szczególnie przeciw 22-letniemu miotaczowi.
Chase Utley ostatnie 7 gier .310 avg, 5 runów, 9 hitów, 3 HR, 7 RBI (wiadomo wczoraj troszkę sobie je polepszyl)
Mikael Franco zaś nie błyszczy ostatnio
Last 7 to .185 avg, 5 hitów, 5 runów, 1 HR, 3 RBI.
last 15 to .188 avg, 11 runów, 12 hitów, 2 HR, 11 RBI.
Wczoraj 1 hit, 1 run i 2 SO.
Na Citizens Bank Park odbija dużo słabiej (.214) niż na wyjazdach (.278)
10 sierpnia przeciw LA Dodgers i Kazmirowi 0-4 (0-3 vs Kazmir)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom