>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLM - marketing sieciowy, sprzedaż bezpośrednia

P 0

pawelziom93

Użytkownik
Hej,

czy jest ktoś kto też działa w MLM? (jak ktoś nie wie w ogóle co to jest to wystarczy wpisać w google ???? )

Macie jakieś ciekawe materiały, książki, przemyślenia?

Chciałbym aby w tym wątku wypowiadały się osoby działające w MLM, te które są wrogami tej metody sprzedaży, jak i ci, którzy chcą ją dopiero poznać.

Ze swojej strony mogę pomóc jeżeli ktoś chce. Przestrzegam również przed umieszczaniem nazw firm, w których działacie i prowadzeniu rekrutacji, bo temat najprawdopodobniej zostanie zamknięty.

Pozdrawiam.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dla mnie coś na wzór sekty. Wmawianie i kupowanie produktów, które są sprzedawane 200% drożej niż ich rzeczywista wartość. Tworzenie sztucznych siatek sprzedawców. Wielce zachwalanie produktów, a wiadomo, że nie o produkt tu chodzi tylko o kasę. Najlepszym podsumowaniem całego tego MLMu jest słynne jesteś zwycięzcą. Jeśli ktoś w to idzie to szczerze współczuję. Tyle.
 
P 0

pawelziom93

Użytkownik
Dlaczego tak uważasz? Osobiście nie widzę w tym nic takiego. Układ jest prosty i przejrzysty. Wchodzisz za free, masz zniżki na wszystkie produkty, które są dobrej jakości, a co dodatkowo zrobisz, to już Twoja sprawa. Z drugiej strony zgadzam się, bo materiały reklamowe są przesłodzone, ale kto mądry ten wie, że Merca lub porządnych zarobków nie dostanie od tak.
Osobiście znam Michała - najmłodszego managera MLM, niedawno było o nim głośno w mediach. M.in. był w Dzień Dobry TVN. (wystarczy wpisać w google) Wiem, że chłopak doszedł od niczego do tego co teraz (jest w firmie prawie 1,5 roku) i rozwija się dalej. Poza tym co ja będę pisał. Jak ktoś nie wierzy to mogę go z nim umówić na spotkanie, nie ma żadnego problemu. On już najlepiej powie jak to wyglądało.
Wiadomo, że każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale uważam, że spróbować warto.
Pozdrawiam.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No chcesz to próbuj, ale co to w ogóle za rozwijanie się sprzedawanie jakiś soków z gumijagód po chorendalnej cenie ? i czym więcej sprzedaż i czym więcej ludzi wkręcisz w sprzedanie to tym więcej zarabiasz a Japoniec cieszy miche. No dla mnie to jest wuja warte takie coś. Zniżki na produkty...No trudno, żeby nie dostawać zniżek jak ceny tych produktów są chore.
Może inaczej powiedz mi co jest dobrego w organizowaniu spotkań i namawianiu ludzi na kupowanie soków czy innych pierdół ?
 
P 0

pawelziom93

Użytkownik
Nie wiem o jakim Japońcu, ani sokach mówisz, ale jest wiele różnych firm MLM. ???? Są również firmy polskie, firmy sprzedające kosmetyki, chemię, ubezpieczenia, czy usługi. Do wyboru do koloru.

Co do produktów to są ona przeważnie b. dobrej jakości, a cena nie jest znowu tak wygórowana. Jeżeli porównać by tanie perfumy do 50zł to szit ze sklepu utrzyma się kilka godzin, a przynajmniej z mojego doświadczenia perfumy z firmy MLM znacznie dłużej. Nie ma ich wiadomo jednak co porównywać do oryginalnych Lacoste/Armani/D&amp;G. Chociaż te z najwyższej półki (droższe) nie są jakoś bardzo gorsze.

Słyszałem to wiele razy. &quot;Co..? Ja mam coś sprzedawać? Przecież to uwłacza mojej godności&quot;. Lepiej jak ktoś np. jest bez wykształcenia pracować w biedrze. Nawet praca w korporacji to łaszenie się szefostwu, podwyżka kiedy oni tego będą chcieli, a nie wtedy kiedy Ty będziesz lepiej pracował, zarabianie określonego procentu z tego co wygenerujesz dla firmy. Jakiś czas temu korzystałem z usług agenta ubezpieczeniowego, który co roku przychodził ubezpieczać samochód. Nigdy nie byłem wkurzony jego wizytą, bo za taką samą cenę, nie musiałem nigdzie chodzić. Taka sama sytuacja jest z MLM.

Poza tym nie trzeba w ogóle sprzedawać. Można się zając tworzeniem grupy dystrybucji i szkolić osoby pod sobą, pracować z nimi.

Pozdrawiam. ????
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
z biznesem mlm jest duży problem , w większości oferowane produkty nie sa w 1/10 warte swojej ceny.
Chyba każdy z nas na firmę fm ktora wedlug mnie stanowi wyjątek , ponieważ produkty maja bardzo dobrej jakości na pewno dla ludzi z dużym samozaparciem którzy nie lubią etatu , kreatywnych młodych.
 
Do góry Bottom