>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Młodzieżówki - turnieje, kwalifikacje

act 8,6K

act

Użytkownik
Ranheim Trondheim vs. Nardo FK Trondehim
Planowo miał być to sparing pierwszej drużyny Ranheim, jednak ze względu na jakieś niedogodności, dzisiaj Nardo podejmować będzie de facto drugi zespół Ranheim. Kursy co prawda były znacznie wyższe, ale myślę, że nadal warto.
Typ: Nardo @ 1.90 w Bet365/WH
@ w sumie to pomyliłem tematy. to mecz towarzyski ..
mecz trwał 2x40 min
wie ktoś jak buki to rozliczają?
jest szansa na zwrot?
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
W bet365 piszcie do supportu i powołajcie się na punkt:
Nieprawidłowe spotkanie - Tam gdzie nieprawidłowy zawodnik lub drużyna zostanie podana w spotkaniu, wszystkie zakłady zostaną anulowane.
Grał Ranheim 2. W ofercie było Ranheim. Dwie zupełnie inne drużyny.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kwalifikacje under 21 - Euro 2017


Francja u21- Szkocja u21
Typ: Francja @ 1,30
✅2:0

Francuzi mają co co chwila świetnych młodych zawodników. Obecna młodzieżówka to także niezła paczka. Wystarczy zobaczyć na powołania na ten mecz:

Gardiens : Didillon (Metz), Hassen (Nice), Nardi (Monaco)
- Défenseurs : Conte (Reims), Gbamin (Lens), Hernandez (Atlético Madrid), Kimpembe (PSG), Laporte (Athletic Bilbao), Lenglet (Nancy), Pavard (LOSC)
- Milieux : Bakayoko (Monaco), Koziello (Nice), Lemar (Monaco), Rabiot (PSG), Tolisso (OL), Walter (Nice)
- Attaquants : Cornet (OL), Dembélé (Rennes), Haller (Utrecht), Jean (Troyes), Nkoudou (OM)

Pogrubiłem graczy, którzy powinni być już znani szerszej publiczności. Bramkarz Hassen to mocny punkt Nicei w tym sezonie. W defensywie przecież znakomity Laporte i dostający kilka szans Kimpembe w PSG od Blanca, a przy takich stoperach jak ma Blanc to już wiele o nim świadczy.
W pomocy Rabiot, Lemar i Tolisso, komentarz zbędny. Rabiot PSG, Lemar wymiata w Monaco ostatnio, a Tolisso podstawowy gracz Lyonu. Do tego jeszcze ostatnio często grający w Monaco Bakayoko.
Z przodu to ten fenomenalny Dembele z Rennes, chłopak niesamowity po prostu, jeżeli ktoś nie widział jeszcze jakiegoś meczu w jego wykonaniu, to polecam szybko nadrobić zaległości bo talent czystej wody!!
Do tego Nkoudou, który jest jedną z jasnych postaci Marsylii na skrzydle, przebojowy i błyskotliwy, a ponadto ostatnio w formie Cornet z Lyonu.

Z kadry wypadł Koziello z Nicei, ale akurat dadzą radę bez niego. No i Kingsley Coman dostał powołanie od Deschampsa wiec nie będzie go w tym meczu, ale jak mówię z przodu Cornet, Dembele i Nkoudou go zastąpią.

Oba zespoły grały w listopadzie, wtedy Francja w październiku wygrała na wyjeździe 2:1 to czemu tego mieliby nie zrobić i u siebie, z takim potencjałem? Szkocja 5 pkt, a Francja 10 pkt w grupie i Francuzi gonią Islandie, która ma 12pkt i jeden mecz więcej. Trzeba taki mecz wygrać. Allez Les Blues!!


Hiszpania u21- Chorwacja u21
Typ; Hiszpania @ 1,33
⛔0:3


Rzut oka na przewidywane składy:



Hiszpanie może i bez Inaki Williams i bez Borjy Mayorala, pierwszy kontuzjowany, a Borja Mayoral pomaga w tym terminie Hiszpanii u19 po prostu. No, ale sami widzicie jaki to potencjał ma ta młodzieżówka. Oliver Torres, Deulofeu, Saul, Asensio, Bellerin, Munir El Haddadi czy Santi Mina.

Chorwaci z przodu mają Marica z Lechii Gdańsk i Perice z Udinese. Potencjał ich nie rokuje po prostu.. Nie oglądam polskiej ekstraklasy to nie wiem co ten Maric potrafi, czy nie potrafi, ale ten Perica to jest po prostu słaby jak dla mnie.
Chorwacja już grała z Hiszpania w listopadzie, wtedy Hiszpanie wygrali 3:2. Chorwaci wtedy grali z Halilovicem i Kovacicem, teraz obaj dostali powołania do pierwszej reprezentacji więc ich w tym starciu nie ujrzymy.

Hiszpania zatem wygrywa i odskakuje na bezpieczny dystans od rywala do awansu na Euro.
 
1 17

1abc

Użytkownik
Sweden U17 - France U17⛔
1.66 fortuna
Tip: 2

Limit pecha Francji powinien sie dzis skonczyc, a szczescia Szwecji. Gramy jak zawsze tam gdzie kto uwaza za stosowne ;).
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Dosyć czerwono w tym dziale, mam nadzieję że tym zakładem przerwę ten marazm.
12.07.16; 12:00
ME U19
Chorwacja - Holandia
POWYŻEJ 9.0 ROŻNYCH @ 1,80 Bet365

Ciekawy format rozgrywek oraz terminarza w tym roku zaprezentowali nam organizatorzy turnieju rozgrywanego na niemieckiej ziemi. Po pierwszych dwóch spotkaniach nastawiałem się na granie rzutów rożnych i bukmacherzy mnie nie zawiedli. W moim mniemaniu bardzo dobra linia do gry. W południe na Donaustadion w Ulm mecz dwóch średniaków. Holendrzy w tym roku w swoich trzech międzynarodowych meczach notowali kolejno: 11, 8 i 8 rzutów rożnych. Cały czas oscylowali wokół tej linii, a przecież były to spotkania kontrolne. Chorwacja rozegrała więcej spotkań, bo aż sześć. 9, 6, 15 (!), 6, 11 i 9, tak to u nich wyglądało. Na pewno ma kto szarpać w obu ekipach, zwłaszcza, że duży nacisk kładą oni na skrzydła (częsta gra 4-3-3). Raczej będą szybkie próby gry skrzydłami, i taka linia powinna zostać łatwo pokryta.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Macedonia - Szkocja U21
Ostatnia kolejka eliminacji i Macedończycy potrzebują przede wszystkim swojego zwycięstwa i dalej muszą liczyć na spełnienie warunku jakim jest brak 3 punktów w równoległym meczu Islandii z Ukraińcami.
Teraz najlepsze jaja, Szkoci powołali jakąś dziwną kadrę, tylko 3 zawodników było z tych co regularnie grali, pozostałych 15 zawodników jak gdyby debiutowało w ostatnim meczu z Islandią! Nie wiem o co chodzi, prawdopodobnie chcą ogrywać U19 przed eliminacjami, gdzie pierwszy mecz rozegrają 25 października. Każdy z świeżo powołanych jest z rocznika 97, a jak wiadomo gramy tutaj w ramach U21. ???? Z resztą wszystkie wyjazdy mieli w torbę oprócz meczu z outsiderem, wszystko przegrywane do zera i różnicą dwóch bramek. Nie ma co więcej gadać, Macedończycy stoją przed sporą szansą, aby spełnić swój warunek i wygrać. Dla mnie przy tym co odwalili Szkoci z powołaniami zakład petarda.
HT/FT w becie jeszcze z najlepszym kursem i to biorę najmocniej pre. Reszta meczu już z grą live po 45 minutach.
Macedonia HT/FT 1/1 @ 2,25 Bet365 ✅✅ 2-0*
*Macedonia 2-0 po 20 paru minutach :browar565: 5% oddałem betowi i zakład poszedł do zamknięcia
Edit:
Jednak trochę się zapędziłem z tak łatwą możliwością awansu z drugiego miejsca. Sytuacja wygląda tak, że to wszystko będzie zależeć od Islandczyków i tego czy zdobędą 3 punkty. Inny warunek jaki by spełniał awans z 2 miejsca to brak wygranej Norwegii w Kazachstanie i porażka Serbii u siebie ze Słowenią. Nie mniej i tak sytuacja z jaką przyjeżdżają Szkoci i sam obowiązek wygranej Macedończyków będzie w tym meczu najważniejszy by patrzeć po meczu co się wydarzyło w Islandii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Macedonia - Szkocja U21

Ostatnia kolejka eliminacji i Macedończycy potrzebują przede wszystkim swojego zwycięstwa i dalej muszą liczyć na spełnienie warunku jakim jest brak 3 punktów w równoległym meczu Islandii z Ukraińcami.

Teraz najlepsze jaja, Szkoci powołali jakąś dziwną kadrę, tylko 3 zawodników było z tych co regularnie grali, pozostałych 15 zawodników jak gdyby debiutowało w ostatnim meczu z Islandią! Nie wiem o co chodzi, prawdopodobnie chcą ogrywać U19 przed eliminacjami, gdzie pierwszy mecz rozegrają 25 października. Każdy z świeżo powołanych jest z rocznika 97, a jak wiadomo gramy tutaj w ramach U21. ???? Z resztą wszystkie wyjazdy mieli w torbę oprócz meczu z outsiderem, wszystko przegrywane do zera i różnicą dwóch bramek. Nie ma co więcej gadać, Macedończycy stoją przed sporą szansą, aby spełnić swój warunek i wygrać. Dla mnie przy tym co odwalili Szkoci z powołaniami zakład petarda.

HT/FT w becie jeszcze z najlepszym kursem i to biorę najmocniej pre. Reszta meczu już z grą live po 45 minutach.
Macedonia HT/FT 1/1 @ 2,25 Bet365

Edit:
Jednak trochę się zapędziłem z tak łatwą możliwością awansu z drugiego miejsca. Sytuacja wygląda tak, że to wszystko będzie zależeć od Islandczyków i tego czy zdobędą 3 punkty. Inny warunek jaki by spełniał awans z 2 miejsca to brak wygranej Norwegii w Kazachstanie i porażka Serbii u siebie ze Słowenią. Nie mniej i tak sytuacja z jaką przyjeżdżają Szkoci i sam obowiązek wygranej Macedończyków będzie w tym meczu najważniejszy by patrzeć po meczu co się wydarzyło w Islandii.
Pograłem grubiej HA -1 @ 1,775 wczoraj jeszcze przed edycją posta. Widzę, że w ogóle teraz zniknął ten typ z twojej analizy, a kursy wzrosły. Zamykać to? bo widzę, że sytuacja jest jednak troszkę inna niż jak obstawiałem to zdarzenie ;p Nie chciałbym się wpuścić w maliny.
 
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Ma ktoś jakieś informację na temat meczu Serbia-Słowenia?
Na papierze to wygląda prosto jak drut, Serbia musi wygrać żeby awansować na MME, Słowenia gra o nic... na dodatek Serbia ostatnio 2x wygrane z Irlandią, a Słowenia porażki z Irlandią i Litwą...
na dodatek Serbia to mistrz świata U-20 sprzed roku.
Tylko kursy rosną i to mnie zastanawia..
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Pograłem grubiej HA -1 @ 1,775 wczoraj jeszcze przed edycją posta. Widzę, że w ogóle teraz zniknął ten typ z twojej analizy, a kursy wzrosły. Zamykać to? bo widzę, że sytuacja jest jednak troszkę inna niż jak obstawiałem to zdarzenie ;p Nie chciałbym się wpuścić w maliny.
Tak jak napisałem w edycji posta. Motyw z -1 nie jest już konieczny bo raczej na pewno z drugiego miejsca nie awansują. Dlatego usunąłem ten jeden typ co pierwotnie wstawiłem aby większość zrozumiała sytuację na nowo. Ja i tak i -1 i ht/ft zostawiam, tylko tyle. Islandia ma o wiele cięższe zadania w porównaniu do Macedończyków grających na dobrą sprawę z Szkocją U19, ale o tym pisałem już wyżej. Także swój mecz ogarniają i czekają na wieści prosto z Rejkiawiku.
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Czarnogóra u19 - Chorwacja u19 godz 12.00
Wydaje się że Sportingbet zrobił promocje i wystawiając kursy na gości 1.50 strasznie się pomylił.
Drużyna gospodarzy z 0 dorobkiem w grupie 2 przegrane mecze z Cyprem u siebie 1-0 i z Wyspami Owczymi na wyjeździe 2-1... tego chyba nawet nie trzeba komentować..
Co do gości to przewodzą w grupie z kompletem pkt i dziś wygrywajac zapewni sobie awans z 1 miejsca wiec motywacji nie powinno zabraknąć i kilku bramek z ich strony również. I powinien się potworzyć wynik z 2 poprzednich meczy Chorwacji u19 gdzie najpierw wygrali gładko z Cyprem 4-0 a następnie także w domu wygrali 5-0 z Wyspami Owczymi...
Z Fartem ...
 
capoeirista92 8

capoeirista92

Użytkownik
Niemcy U-20 - Polska U-20
Co sądzicie o tym spotkaniu? Nie przegraliśmy z Niemcami od czterech spotkań, ostatnie pięć meczy to 3 nasze wygrane, 1 remis i 1 porażka. Kurs na Polskę w Unibecie to 7.00, na Polskę lub remis 2.80 i ten kursik kusi. Co myślicie, warto, czy moze są po stronie naszej jakieś osłabienia itd?
 
W 353

walejakos

Użytkownik
Niemcy U-20 - Polska U-20

Co sądzicie o tym spotkaniu? Nie przegraliśmy z Niemcami od czterech spotkań, ostatnie pięć meczy to 3 nasze wygrane, 1 remis i 1 porażka. Kurs na Polskę w Unibecie to 7.00, na Polskę lub remis 2.80 i ten kursik kusi. Co myślicie, warto, czy moze są po stronie naszej jakieś osłabienia itd?

Polecam zagrac na Polakow ja grubo bede grał 2DNB ładny kurs a mysle ze slabsi to nie sa od tych Niemcow
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Francja U20 - Anglicy U20 [remis] 3.35 betsson ⛔ 3:2 (brama na 3:2 w 86 - kto zamknal po wyrownaniu w 83 ten na plus : )

Celuje w remis, towarzysko bez krzywdy
Anglicy beda chcieli dalej srubowac swoj wspanialy rekord 15 kolejnych spotkan bez porazki 13-2-0 szacun !
Francuzi ostatnie 25 spotkan tej kategorii wiekowej: 19-4-2
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Polska - Niemcy (U-21) 1x 2.0 bet365 ✅ 1-0

Goście dziś w mocno osłabionym składzie. W ich kadrze brakuje aż 14 zawodników. 9 z nich dostało powołania do dorosłej kadry na listopadowe mecze z San Marino (8:0) i dzisiejszy sparing z Włochami, obrońca N.Sule jest kontuzjowany, a 4 kolejnych zostało zwolnionych ze zgrupowania po czwartkowym zwycięstwie nad Turcją (1:0). Ze znanych nazwisk w Tychach zobaczymy jedynie Leroya Sane.

Obecna młodzieżówka Dorny niedawno mierzyła się dwukrotnie z Niemcami. W listopadzie 2014 przegraliśmy 0:2 w Szczecinie, a pół roku później wygraliśmy w Jenie 2:1. Kadra na dzisiejszy mecz w Tychach wydaje się solidna są m.in. Drągowski, Bednarek, Kędziora, P.Frankowski, Kubicki, R.Murawski, Kownacki, Niezgoda czy Stępiński. Stawiam delikatnie, że nie przegramy tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 218

krystian95

Użytkownik
Polska U21 - Niemcy U21
Popieram typ kolegi wyżej. Na pewno dla Polaków będzie to zdecydowanie ważniejszy mecz. Ogólnie dosyć spory rozgłos ma to spotkanie w Polsce. Mecz w Tychach,frekwencja będzie spora. Myślę,że może to ponieść naszych młodzieżowców. Zwłaszcza,że jak wspomniał pilka_radom reprezentacja naszych zachodnich sąsiadów przystąpi w zmienionym składzie do tego spotkania. Niemcy grali ostatnio sparing z Turcją wygrany 1:0. Po tym spotkaniu Stefan Kuntz postanowił,że wolne dostaną Selke,Werner,Dahoud i Ginter. Są to bardzo ważni zawodnicy tej kadry, ograni w Bundeslidze. Dzisiaj w spotkaniu z Polską na pewno szansę dostaną zawodnicy,którzy nie grali ostatnio w meczu z Turcją. Do tego dochodzą zawodnicy,którzy dostali powołania na mecze reprezentacji Loewa,a którzy wcześniej stanowili trzon tej drużyny,jak choćby Gnabry. W rezultacie dostajemy drużynę,która mimo wszystko dysponuje sporym potencjałem,ale bardzo zmienioną.
Polacy pod wodzą Dorny mają udany rok. 4 zwycięstwa i remis daje pozytywny obraz,choć należy przyznać,że z jakimiś tuzami się nie mierzyli. Niemcy to będzie taki najważniejszy sprawdzian.Personalnie też myślę,nie mamy się czego wstydzić. Na lidera kadry wyrasta Stępiński dobrze radzący sobie w Nantes. Jest kilku ciekawych zawodników grających w naszej Ekstraklasie,mających już spore doświadczenie.Dlatego myślę,że nie pękniemy przed Niemcami.
Dlatego uważam,że warto postawić nawet na czyste zwycięstwo Polski lub bezpieczniej jak pilka_radom na to,że Polska nie przegra.
Polska @ 4,20 ✅
Polska 1X @ 2,00 ✅

bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 610,3K
Milik, Zieliński, Linetty i Kapustka chcą grać na Euro 2017
bk, polsatsport.pl
19.12.2016
- Jesteśmy po słowie z piłkarzami. Powiedzieli, że chcą być w tej kadrze. Wszyscy - przyznał w programie &quot;Cafe Futbol&quot; Marcin Dorna, selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21, która szykuje się do młodzieżowych mistrzostw Europy.
REKLAMA


Od kilku miesięcy trwa dyskusja, czy w przyszłorocznych mistrzostwach Europy powinni zagrać gwiazdy naszej seniorskiej kadry - Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński, Karol Linetty i Bartosz Kapustka. W niedzielnym &quot;Cafe Futbol&quot; selekcjoner reprezentacji Marcin Dorna zdradził, iż wszyscy ci piłkarze wyrazili taką chęć.
- Nie można tego określać procentowo, bo do turnieju zostało pół roku, wydarzyć może się jeszcze wiele. Ale jesteśmy po słowie, zawodnicy wyrazili chęć grania. Wszyscy - powiedział trener Dorna.
Wciąż nie wiadomo, czy zgodę na grę Milika i Zielińskiego w czerwcowym turnieju wyrazi szef Napoli, Aurelio De Laurentiis. - Termin rozgrywania meczów reprezentacji seniorów, to termin FIFA, a U-21 - już nie. Na pewno będą to więc historie, które będzie trzeba rozwiązywać dyplomatycznie - powiedział Dorna.
Młodzieżowe mistrzostwa Europy odbędą się w Polsce. Turniej rozegrany zostanie w dniach od 16 do 30 czerwca w sześciu miastach: Lublinie, Kielcach, Gdyni, Bydgoszczy, Tychach i Krakowie.
Polacy, którzy mecze grupowe rozegrają w Lublinie (16 i 19 czerwca) i Kielcach (22 czerwca), do faworytów turnieju nie należą Według bukmacherów szansa na triumf drużyny Dorny jest taka sama jak Szwedów i Czechów. Gorzej stoją tylko notowania Serbii, Słowacji i Macedonii.
Nasza reprezentacja nie brała udziału w eliminacjach, przez ostatnie dwa lata do turnieju przygotowywała się tylko w spotkaniach towarzyskich. W tym roku jej bilans jest znakomity. W sześciu spotkaniach odniosła pięć zwycięstw z Finlandią (1:0), Białorusią (3:0), Ukrainą (2:0), Czarnogórą (6:0) i Niemcami (1:0) oraz zanotowała jeden remis z Węgrami (1:1).
Dorna oparł zespół na zawodnikach, którzy niemal w całości występują w ekstraklasie. W reprezentacji występują m.in. Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Dariusz Formella, Dawid Kownacki (Lech Poznań), Jarosław Jach, Jarosław Kubicki (Zagłębie Lubin), Radosław Murawski (Piast Gliwice) czy Patryk Lipski (Ruch Chorzów).
GRUPY EURO 2017:
GRUPA A (Lublin, Kielce): Polska, Słowacja, Szwecja, Anglia.
GRUPA B (Gdynia, Bydgoszcz): Portugalia, Serbia, Hiszpania, Macedonia.
GRUPA C (Kraków, Tychy): Niemcy, Czechy, Dania, Włochy.
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Z racji tego, że nie ma odrębnego temu zapytam tutaj.
Ktoś dysponuje składami reprezentacji U20 na rozpoczynający się jutro turniej w Tulonie?
 
Do góry Bottom