>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Młodzieżówki - turnieje, kwalifikacje

K 0

kondziorre

Użytkownik
Co sadzicie o meczu Wlochy U20 - Zambia U20? Kurs na zwyciestwo wlochow 2,25 wydaje sie value. Zambia z 9 ostatnich meczy wygrala, az 8 i to glownie z Portugalia. Reszta przeciwnikow nie byla czolowka. Wydaje sie, ze kurs podyktowany jest wlasnie taki wzlotami i mozliwe, ze spadna wlasnie dzis. Wlosi na 9 meczy przegrali, ale z Niemcami, Polska, Urugwajem i Szwajcaria. Procz tego wygrali z Francja i wydaja sie wychodzic na prosta. Co wazne jest to mecz kwalifikacyjny o awans, wiec obie druzyny maja o co grac. Absencji wydaje sie, ze nie ma.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
W ostatnim czasie dużo mówiło się, pisało o naszej młodej reprezentacji U-21. Wczoraj poznaliśmy nowego trenera kadry.
Czesław Michniewicz przejął stery piłkarskiej młodzieżówki. Już we wrześniu poprowadzi zawodników z rocznika 1996 w eliminacyjnym spotkaniu MME z Gruzją
Dobra decyzja?. Zapraszam do dyskusji.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Czesław Michniewicz wysłał pierwsze powołania do kadry młodzieżowej.
Zagraniczne powołania na mecz el. MME 2019 Gruzją:
Bramkarze: Bartłomiej Drągowski (ACF Fiorentina), Kamil Grabara (Liverpool FC)
Obrońcy: Krystian Bielik (Arsenal), Paweł Bochniewicz (Udinese Calcio)
Pomocnicy: Bartosz Kapustka (SC Freiburg), David Kopacz (Borussia Dortmund)
Napastnicy: Dawid Kownacki (Sampdoria Genua), Oskar Zawada (Karlsruher SC)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Czesław Michniewicz wysłał pierwsze powołania do kadry młodzieżowej.
Mecz: 1 września 2017 (18:00): Gruzja – Polska (Gori)

Bramkarze Bartłomiej Drągowski (ACF Fiorentina) Kamil Grabara (Liverpool FC) Tomasz Loska (Górnik Zabrze)
Obrońcy Jakub Bartosz (Wisła Kraków) Krystian Bielik (Arsenal FC) Paweł Bochniewicz (Udinese Calcio) Patryk Dziczek (Piast Gliwice) Robert Gumny (Lech Poznań) Kamil Pestka (Cracovia) Paweł Stolarski (Lechia Gdańsk) Mateusz Wieteska (Górnik Zabrze)
Pomocnicy Kamil Jóźwiak (Lech Poznań) Bartosz Kapustka (SC Freiburg) David Kopacz (Borussia Dortmund) Konrad Michalak (Wisła Płock) Jakub Piotrowski (Pogoń Szczecin) Damian Rasak (Wisła Płock) Sebastian Szymański (Legia Warszawa) Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze)
Napastnicy Adam Buksa (Zagłębie Lubin) Dawid Kownacki (UC Sampdoria) Karol Świderski (Jagiellonia Białystok) Paweł Tomczyk (Podbeskidzie Bielsko-Biała) Oskar Zawada (Karlsruher SC)

Panowie i jak wam się to podoba?. Mamy nowe twarze i aż trzech graczy z Zabrza.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

kursy od: bah
Dzisiaj pod wodzą nowego trenera Czesława Michniewicza swoje spotkanie rozegra również młodzieżowa reprezentacja. Jakie przemyślenia na to spotkanie?. Dziś zapewne zobaczymy sporo debiutantów, którzy zostali powołani na ten mecz. Zapraszam do dyskusji.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dzisiaj swój trzeci mecz w grupie 9 rozegra reprezentacja Kosowa oraz Węgrzech w kategorii wiekowej U17 na Mistrzostwach Europy. Drużyna Kosowa do tej pory dwie przegrane - z Walią 2:0, oraz z Holandią 3:1, dzisiaj szykuje się kolejna klęska, oraz pożegnanie z turniejem. Węgry do tej pory wygrały dwa spotkania - z Holandią 1:0, oraz z Walią 2:1. W zasadzie awans do kolejnej rundy turnieju mają już zapewniony, ponieważ w pojedynku Holandia - Walia, ktoś starci punkty, a nad obiema reprezentacjami mają przewagi 3 punkty. Dzisiaj o 16 zmierzą się z najgorszą drużyną z grupy - z tak zwanym dostarczycielem punktów. Myślę, że będzie to dla nich spacerek, ale w składzie możemy zobaczyć paru zmienników z racji właśnie już pewnego awansu. Jednak drużyna Kosowa całkiem mnie nie przekonuje, niestety na flashscore są tylko 3 mecze tej reprezentacji podane w tym dwa z tegorocznych Mistrzostw, a trzeci mecz z przed paru lat. Stawiam, że Węgry wygrają ten mecz do zera.
Węgry @1,28 LVBET (do jakiegoś double&#39;a może się nadać) ✅
Brak btts w meczu @1,74 LVBET ⛔
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Warto jutro poobserwować młodzieżówki. Dla mnie dobrym rozwiązaniem jest granie na Ajax i Lokomotiwę Zagrzeb.
Zaczynając od Ajaxu, to wiadomo co tam znaczy szkolenie młodzieży. Legia ograła we wcześniejszej fazie Islandczyków, ale nie pokazali wielkiego futbolu, a rywal zbyt wiele razy dochodził do głosu, a to przecież amatorski futbol, toteż pewnie nie sądzę by szkolenie stało tam na wysokim poziomie. Przypomnę Ajax rok temu tych samych Islandczyków ograł odpowiednio 4-0 i 3-0. Oczywiście kadry się zmieniają i tutaj też trzeba pamiętać o Legii, która rok temu nawet potrafiła zaskoczyć w ciężkiej grupie z BVB, Sportingiem i Realem grając naprawdę bez respektu dla rywala. Niemniej skład sporo się zmienił jednych i drugich, ale że Ajax ciekawie rozprawił się ze Szwedami prawie nie dając im dojść do głosu, to sądzę, że jutro już kursów w okolicach @2.00 na Holendrów nie zobaczymy.
Ajax wygra @2.00 uni
Lokomotiva Zagrzeb - Zeljeznicar 1 @2.10 uni

Kilka godzin wcześniej Chorwacka Lokomotiva zmierzy się z Bośniackim Żeljeznicarem Sarajevo.
Tutaj znowu - Chorwaci mocno nastawiają się na szkolenie młodzieży, ale Lokomotiva to czołówka jeśli chodzi o szkolenie perełek. Do Bośniaków nic nie mam, też na pewno ich młodzież nie będzie popychadłem, ale ich obiekty młodzieżowe i potencjał jest zupełnie z innej półki. Dla mnie jeszcze plus, że Chorwaci są gospodarzem.
Lokomotiva uporała się z Dinamem Bukareszt w dwumeczu, choć w rewanżu u siebie tylko 2:2 to mogli sobie na to pozwolić, bo na wyjeździe ugrali cenne 2-0. Żeljeznicar w dramatycznych okolicznościach ugrali w końcówce z Ludogorcem 3-2, gdzie w 1 meczu było 1-1, więc 2-2 premiowało Bułgarów.
Ciężko ocenić to wszystko, ale rok temu zespół z Rumunii - Vitorul Costanca wręcz rozjechał Szwajcarski Zurych, który rundę wcześniej to samo zrobił z zespołem z Bośni - Zrinjskim.
Wczoraj było dobrze, choć młodzi Chorwaci zawiedli nie wykorzystując w końcówce karnego. Natomiast według statystyk to Bośniacy ich zdominowali co mnie lekko zaskoczyło... Ajax zgodnie z przewidywaniami.
Dzisiaj z młodych gram na młodzież z Salzburga, która zawsze jest kozacka. Zmierzą się ze Spartą Praga, którzy też grają dobrze, bardzo ofensywnie. Jednak o ile pokonali młodych z Luksemburga, to Salzburg to zbyt wysoka poprzeczka. Austriacy rok temu fajnie prezentowali się z najlepszymi w Europie. Ofensywna piłka, w poprzedniej rundzie nie dali szans ekipie Bordeaux wygrywając w dwumeczu 5-0. Dziś wydaje się, że przed nimi dużo łatwiejsze zadanie. Pytanie jak podejdą do spotkania, mając jeszcze rewanż u siebie. Pamiętam rok temu jak Czesi choć cisneli ekipę z Grecji to dostali tęgie baty. Obrona funkcjonuje słabo. Liczę w tym roku na to samo. Według mnie overy do gry.
Salzburg o2.5 goals @2.60 uni
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
U21, Węgry - Szwecja

To było od początku źle wystawione, Madziary nie mogły być takim faworytem. Szwedzi to oklepana drużyna, wiele poświęciłem im podczas naszych Mistrzostw w Polsce. To są zawodnicy nieraz po 2-3 pełnych (!) sezonach w swojej najwyższej lidze. Dla nas z Polski to jest kosmos. Taki 18 latek w bramce jest po blisko 30 spotkaniach w tym sezonie jako numer 1 w bramce Goteborga (najwięcej minut w zespole) . Im dalej tym lepiej w polu. Stoperzy i kilku innych zachowali się jeszcze z ostatnich mistrzostw co tylko pokazuje jaki mieli potencjał mimo, że dopiero teraz grają rocznikowo swoje eliminacje. Nie zagra najlepszy strzelec Szwedów, ale to było wiadomo już 1 listopada, spadki poszły wczoraj (czwartek) w okolicach południa. Ale nie ma co się martwić bo jest na szpicy Engvall z Djurgardens, który również grał poprzednich eliminacjach i głównej imprezie w Polsce. Dla Szwedów to jedyny i ostatni mecz w tym roku, Węgrzy za 3 dni po tym meczu mają kolejny mecze eliminacyjny. Jakieś dodatkowe handi to jest na pewno w stronę Szwedów, którzy nie muszą martwić się rotacją czy czymkolwiek innym. Poza tym ligi gdzie się ogrywają też na dużą korzyść dla Szwecji. Wszyscy pojechali już z kursami do domu, w becie jest @2,5 ale na win 3drogowo. Dzisiaj od północy gram grubo w totolotku, czyli kurs się zachowuje taki jaki jest, bez żadnych obcinek.
Szwecja DNB @2,35 Totolotek (bez podatku) ZWROT 2-2
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Panowie nie wszędzie jeszcze są kursy aczkolwiek forbet już ma w swojej ofercie mecze na drugą kolejke w tym tygodniu eliminacji do ME u-21.
Zdecydowanie wchodzę i biorę pod lupę mecz naszych młodych z Duńczykami. Duńczykami którzy są na pierwszym miejscu w grupie i jadą każdego po kolei
Wyspy Owcze 0-3
Litwa 6-0
Gruzja 5-2
Finlandia wczoraj 0-5
Na mnie te wyniki robią wrażenie. Polska z potencjałem na pewno, mamy kilku młodych którzy coś tam już osiągnęli w seniorskiej piłce ale szału nie ma. Duńczycy zdecydowanie są silniejsi jako drużyna, jako kolektyw. Ładują po kilka bramek w każdym meczu czy to na wyjeździe czy u siebie. A Polacy niby są na drugim miejscu zaraz za Skandynawami ale nie oszukujmy się. Męczarnie straszne,
Wyspy owcze 2-2 wczoraj (męczarnie i gol w 94 na wage remisu)
Litwa 0-2 oglądałem to spotkanie i również szału nie było. Dobre zmiany bo to zmiennicy strzelali dopiero coś ruszyly naszą drużynę. Mamy Kownackiego z przodu ale sam nie wiele jest w stanie zrobić
Finlandia 3-3 Wymiana ciosów zakończona remisem.
Gruzja 0-3 średni mecz do 60 min, potem karny i dalej poleciało.
Zdecydowanie Duńczycy faworytem tego spotkania. Michniewicz według mnie średnio nadaję się do pracy z młodzieżą, zresztą dla mnie to on ogólnie trenerem jest bardzo przeciętnym.
Wydaje mi się, że Duńczycy nie rozbiją nas 5-0 aczkolwiek jedna/dwie bramki i kontrola sytuacji na boisku a nasi będą coś próbować a czy się przebiją przez obronę? Raczej wątpię.
Podsumowując na pewno pogram win Danii @2.70 forbet
Dodatkowo Dania i powyżej 2.5 gola @3.8
Dania HT/FT @4.10
Dania -1.5 @5 lvbet

Polecam zagrać wcześniej bo wydaję mi się że kurs poleci znacznie.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Podsumowując na pewno pogram win Danii @2.70 forBet
100% poparcia.
Tu akurat gafa bo oni ten mecz grali w październiku. Teraz mają tylko jeden mecz z Polską, co jest oczywiście kolejnym atutem bo wjadą na świeżości.
Zdecydowanie Duńczycy faworytem tego spotkania. Michniewicz według mnie średnio nadaję się do pracy z młodzieżą, zresztą dla mnie to on ogólnie trenerem jest bardzo przeciętnym.
Chcieli kogoś z doświadczeniem i w pewnym stopniu kogoś kim nie będą pomiatać gówniarze. To co się wyprawiało ostatnio za czasów tego małolata &quot;przyszłego selekcjonera&quot; (nie pamiętam jak się nazywał i w sumie nie chcę wiedzieć) to była tragedia.
Polecam zagrać wcześniej bo wydaję mi się że kurs poleci znacznie.
Dania powinna być wystawiona w granicach 2 - 2,1 maks i być faworytem mimo wyjazdu. Kursy muszą się obrócić do czasu meczu. Brak Kownackiego też pomoże i spowoduje, że wszyscy się rzucą przeciwko i będzie ładowanie w drugą stronę.
Kownacki będzie mógł zagrać z Dania??
Nie zagra. Sam sobie zrobił wolne, bo była to 4 żółta kartka. Wcale nie dziwi takie zachowanie, bo jego miejsce było wczoraj na Narodowym z Urugwajem i jest w pierwszej reprezentacji. A nie ciągnięcie martwych zwłok jaką jest nasze u21.
------------------------------------------
Elementarnym problemem naszego U21 jest to, że ci zawodnicy w ogóle nie grają w swoich klubach. Zjeżdżają się bez gry i później mamy wyniki jakie mamy. Chodzi mi w głównej mierze o nasze talenty zza granicy. Bo to, że Loska czy Wieteska gra w Górniku i może Dziczek w Piaście to jest wszystko fajnie, ale nasza ekstraklasa każdy wie jaka jest. W graniu z takimi porządnymi jeśli chodzi o wychowanie piłkarzy jak Skandynawia tudzież Szwecja i Dania mówiąc w skrócie mamy przejebane.
Wczoraj zawiodłem się mocno na remisie Szwedów z Węgrami, ale chyba znalazłem przyczynę tego w postaci końca sezonu w Szwecji. Byli wolni, ospali i chyba to był główny powód. Dania na szczęście gra normalnym systemem i tutaj tego problemu nie będzie a jak wcześniej wspomniałem jest jeszcze lepiej bo nasi będą po 90 minutach gry wczoraj a Dania w tym momencie pauzowała. Zastępcy za Kownackiego na 9iątce na twardych defensorów brak. No chyba, że wyjściem z problemu jest...Świderski albo Oskar Zawada to ja się z tego wypisuje. Dla kontrastu, w Danii na 9iątce biega Ingvartsen w 15 meczach U21 walnął 16 bramek, przecież to jest inny świat w porównaniu do naszych rówieśników. Uczestnik tamtych eliminacji i głównej imprezy, teraz w końcu gra w swoim roczniku.
Tracimy 3 bramki ze słabiutkimi Finami u siebie, teraz 2 bramki strzelają Wyspy Owcze. W momencie gdy Duńczycy obu tym rywalom pozwalają łącznie na 6 strzałów w tym żadnego w światło bramki...
Przeczesałem podstawowy skład Duńczyków w jakim grali w tych czterech meczach grupowych bo jednak lubię wiedzieć na kogo stawiam. No i wnioski raczej odkrywcze nie będą, bo to w dużej większości są zawodnicy co grają któryś już sezon w seniorskiej piłce. Problem jest z bramkarzem, który jest w szkółce Leicester i gra mało w zespole U23. Lewy środkowy obrońca Andersen od przenosin do Sampdorii z Twente (1,5 mln) też nie gra, ale co w jego przypadku jest ważne to ma jednak na koncie ponad 70 występów w Twente. Co porównując do takiego przykładowego Dziczka z Piasta (14 występów w ekstraklasie) czy Piotrowskiego z Pogonii (też 14) wiadomo jak wygląda. Lepiej nie porównywać.
Ten Ingvartsen fajny napadzior. Rok temu walnął 23 bramki w lidze w barwach średniaka z Nordsjelland. Od razu wyłapał go Genk z Belgii jedni z lepszych łowców talentów w Europie. Za 5 milionów poszedł.
Powołanie dostał też Kasper Dolberg z Ajaxu. Ten sezon na razie zdecydowanie słabszy, ale chyba większość kojarzy jaką formę miał rok temu i gdzie doprowadził Ajax w Lidze Europy. Potencjał największy.
Fragment wywiadu z Michniewiczem w polsat sporcie.
Duńczycy chyba nas się boją. Powołali Kaspera Dolberga, a na naszym zgrupowaniu pojawił się ich analityk.
Może nie boją, ale na pewno doceniają. Wiedzą, że to właśnie Polska może pokrzyżować im plany. Tego, że ktoś z duńskim paszportem zamelduje się w Gniewinie... tego się spodziewaliśmy. Podobnie było przed meczem pierwszej reprezentacji z Danią. Nam to w niczym nie przeszkadza nikt mu tego nie zabrania, ale ja go jeszcze nie widziałem.
To będzie jedyny mecz, w którym zagramy z kontry. To dla utrudnienie czy nam taka gra odpowiada?
Możemy się spodziewać przewagi Duńczyków w posiadaniu piłki. Wykorzystują całą szerokość boiska, grają szybko na jeden, dwa kontakty. My jednak jesteśmy przygotowani, żeby przeciwstawić się umiejętną grą w defensywie. Nie ograniczymy się tylko do przeszkadzania. Na pewno nie rzucimy się na Duńczyków i pozwolimy wyprowadzać kontrataki. Tego chcemy uniknąć. To ciekawa konfrontacja. Z takim rywalem nie graliśmy. Tak jak powiedział selekcjoner Litwy, co ciekawe Duńczyk, to inny świat piłkarski. Zobaczymy. Zderzymy się z tym światem. Mam nadzieję, że nie będzie to bolesne.
Ostatnie zdanie mistrzostwo.
Totolotek fajnie zawyżył handi, oby płakali za 4 dni. Jadę dosyć grubo i na wysokim kursie. Pierwsza bramka nas załamie, a później już nie będzie z czego zbierać. Mecze w takich zamykanych kategoriach wiekowych mają to do siebie, że jak wjedzie taki mocny rywal to psychicznie wysiada cały zespół. Nie masz 30latków co wezmą to chociaż charyzmą czy czymkolwiek innym.
Dania -1,5 @6,30 Totolotek⛔⛔⛔ 1-3 Ciężko to w ogóle skomentować.
Dania @2,50 Totolotek (BONUS KING wszystko idzie dzięki temu bez podatku.)

Hit dnia
Na Wyspach Owczych mieszka obecnie zaledwie 47 tysięcy osób, czyli tyle ile mieszka w np. w Wodzisławiu Śląskim.
--------------------------------- INFO
Tekst i ogólnie rozkminę Duńczyków robiłem z 2 dni temu tj. 11 listopad. Trochę sytuacja w Danii się zmieniła. Nie zagra dwóch wstępnie powołanych defensorów. J.Andersen o którym wspominałem i Nissen Kristiansen. Dwaj obrońcy, konkretnie stoper, ale grający jako prawy boczny i prawy obrońca - wahadło. Wygląda na to że zmienią system grania z 3-4-2-1 na 4-2-3-1. Duży problem to może nie jest, ale wspomnieć o tym trzeba. W takiej sytuacji zapewne przesuną dwóch stoperów podstawowych Rasmussen - Nelsson klasycznie do środka a na prawą obronę wskoczy prawdopodobnie Bager (gra wszystko od początku w Randers) albo ewentualnie Maehle z Genku. Ale raczej będzie to Bager. Reszta bez zmian.
 
pueblos 20

pueblos

Użytkownik
Co tam się od Michniewiczowiło....Osobiście umoczyłem na Duńczykach 100 zł, ale mam mieszane uczucia bo z jednej strony przegrałem kupon z drugiej polska juniorka jest w grze o ME u21, ale też Kownacki znowu nie pojedzie w marcu ztestować się w pierwszej kadrze bo przyda się zdecydowanie w u21.... No powiem szczerze, że nasze Orliki połamały wszystkie konwenanse i jako jedna z nielicznych drużyn w czasie tej kadry obroną częstochowy i kontrami wygrała mecz. Ja kończę z bukmacherką na jakiś czas. Nos mnie zawiódł jak zapewne kilku innych typerów i umoczyłem cały kapitał jaki mi został ostatnio do gry, więc pauza bo szkoda marnować pieniądze, ze swojego budżetu życiowego na bukmachera.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Czesława Michniewicz podał pełną listę zawodników powołanych na spotkanie reprezentacji Polski U-21 z Litwą.
Piłkarze powołani przez Michniewicza:
Bramkarze:
Kamil Grabara (Liverpool), Mateusz Kuchta (Odra Opole), Tomasz Loska (Górnik Zabrze).
Obrońcy: Jakub Bartosz (Sandecja Nowy Sącz), Jan Bednarek (Southampton), Paweł Bochniewicz (Górnik Zabrze), Robert Gumny (Lech Poznań), Kamil Pestka (Cracovia), Mateusz Wieteska (Górnik Zabrze).
Pomocnicy: Patryk Dziczek (Piast Gliwice), Damian Gąska (Wigry Suwałki), Filip Jagiełło (Zagłębie Lubin), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Bartosz Kapustka (Freiburg), Konrad Michalak (Wisła Płock), Jakub Piotrowski (Pogoń Szczecin), Sebastian Szymański (Legia Warszawa), Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze).
Napastnicy: Karol Angielski (Piast Gliwice), Karol Świderski (Jagiellonia Białystok), Marcin Urynowicz (Górnik Zabrze), Oskar Zawada (Wisła Płock).
W tym momencie Polacy zajmują drugie miejsce w tabeli grupy 3. Do liderującej Danii tracą jednak tylko punkt. Litwa okupuje szóstą lokatę. Kursów na to spotkanie jeszcze nie widzę, ale już dziś możemy zacząć śmiało dyskusję.
Spotkanie z Litwą odbędzie się 27 marca w Lublinie. Początek o 18:00.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
PZPN poinformował, iż spotkania przyszłorocznych mistrzostw świata będą odbywały się na stadionach w Lublinie, Gdyni, Tychach, Łodzi, Bydgoszczy oraz Lubinie. Finał oraz mecz otwarcia mają zostać rozegrane na stadionie Widzewa w Łodzi. Kadrę Polski na tym turnieju poprowadzi Jacek Magiera.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Maciej Skorża wczoraj został trenerem reprezentacji olimpijskiej Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Cel jaki został przed nim postawiony to awans do mistrzostw Azji U-23 i Igrzysk Olimpijskich, które odbęda się w Tokio w 2020. W tym roku jego drużyna zagra w Igrzyskach Azjatyckich, które odbędą się w Indonezji na przełomie sierpnia i września.
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Andora U21 - Szkocja U21
Typ: Szkocja U21 -1.75ah
Kurs: 1.81 ( Pinnacle )
Andora bez motywacji i z bardzo mocnymi brakami kadrowymi. Do tej pory bez punktów z bilansem bramkowym 0:15. Wysoka wygrana pozwoli Szkocji na ambitne włączenie się do rywalizacji o awans do rozgrywek mistrzostw Europy U21.
 
Do góry Bottom