>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MLS 2016 oraz niższe ligi

Status
Zamknięty.
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik

Stało się. Szybkimi krokami zbliża się do nas pierwsza kolejka ligi overów i emerytowanych gwiazd. Start zaplanowany na 06.03.2016. Pierwsze zestawienia jakie nam zaoferowano są na prawdę ciekawe. Z pewnością oczy wielu kibiców będą zwrócone w stronę Portland Timbers. Drużyna ze stanu Oregon okazała się być sensacją zeszłego sezonu, sięgając po ligowe zwycięstwo. W trakcie playoffów pokonali między innymi FC Dallas, a w dość dziwnym finale pokonali Columbus Crew. Co mamy na samym początku sezonu? Rewanż obu tych ekip. Warto też zwrócić uwagę na takie drużyny jak LA Galaxy, czy New York Red Bulls.
Obecnie znajdujemy się w trakcie dopinania ostatnich transerów i sporządzania listy 28 zawodników w każdym teamie. Rozpoczęły się również sparingi, a przed nami kilka meczy CONCACAF (zazwyczaj traktowanych mocno drugorzędnie względem ligi) z których mam jednak nadzieję uda się co nieco wywnioskować o danych drużynach.
Nie ma jeszcze kursów na pierwsze spotkania, jednak niektóe buki wychyliły się z ofertą długoterminową na zwycięstwo w lidze. Wśród nich William Hill:


Bardzo liczę na zaangażowanie innych użytkowników forum w pisaniu analiz i swoich przemyśleń. Liga nie jest specjalnie popularna w stosunku do innych i myślę, że spokojnie można tu omawiać wszelkie kwestie, zwłaszcza związane z transferami i sparingami. W najbliższym czasie postaram się przybliżyć profile kilku drużyn z mojej subiektywnej perspektywy oraz określić ich szanse w nadchodzącym roku. Serdecznie pozdrawiam.​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nawet bardzo szybkimi krokami, w tym roku do obsady gwiazdorskiej dołączyli :
Nocerino-----&gt; Orlando
Nigel De Jong ----&gt; Galaxy
Arango ---&gt; New York Cosmos
Ashley Cole ----&gt; Galaxy
Valdez ---&gt; Seattle
Ivanschitz---&gt; Seattle
Barnetta ---&gt; Philadelphia Union
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik

Możnaby się zdziwić, po co opisywać drużynę, która przegrywała mecz za meczem. Co w niej takiego interesującego, że przy tylu innych i z porozu ciekawszych bierze się ją na pierwszy ogień? Wystarczy spojrzeć wyżej, jak bukmacherzy oceniają szanse Chciago Fire. Drużyna ta znalazła się na samym dole z kursem wysokości @51. I według mnie takie ich traktowanie to błąd. Oczywiscie nie zamierzem roztrząsać kwestii ich szans na triumf w lidze, ale jest kilka spraw które warto poruszyć. Warto, bo w samym klubie spore poruszenie !

Nie ukrywam, że częściowo inspiruję się artykułem z MLS Soccer, ale trudno nie podzielić tego zdania. Co można zrobić z teamem, który notorycznie przegrywa i jest w rozsypce? Potrzeba sporo odważnych, a zarazem przemyślanych zmian. Nie od dziś wiadomo jak ta liga jest przywiązana do sprowadzania gwiazd europeiskich stadionów. Oczywiście to świetny zabieg marketingowy, do tego doświedczeni piłkarze mogą sporo zmienić. Chyba najbardziej wyraźny przykład z tamtego sezonu to przyjście Droggby do Montrealu. Teraz pytanie: jak często taka praktyka jest rzeczywiście skuteczna, jak się mają do tego wydatki klubu i przede wszystkim jak to wygląda jeśli chodzi o perspektywę kolejnych sezonów? Myślę, że to już każdy sam oceni. Do czego zmierzam w tym przydługim wstępie. W Chicago Fire postawiono na młodość. Spójrzmy trochę na statystyki. Co widzimy oprócz notorycznych przegranych pod koniec sezonu? Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to bramki. Problemem tej drużyny nie było to, że nie miał kto strzelać, nawet przeciwko lepszym drużynom. Porównując do drużyn konferencji wschodniej – rzeczywiście pod względem strzelonych bramek byli z tyłu, do konferencji zachodniej – wynik bardzo przyzwoity. Trzeba zauważyć, że przegrane to często różnice jednobramkowe. Wnioski mogły wyjść tlyko następujące. Ofensywa jest jak najbardziej na dobrym poziomie, na pewno na takim, który może się przeciwstawić większości z drużyn MLS. Clue do poprawienia wyników jest obrona. Rozpatrzmy to w kategorii zmian personalnych:
Zawodnicy, którzy mieli największy udział jeśli chodzi o zdobyte bramki i asysty to:
David Accam – 10 bramek, 2 asysty
Igboananike – 7 bramek, 3 asysty
Larentowicz – 6 bramek, 0 asyst
Gilberto Souza – 5 bramek, 2 asysty
Harry Shipp - 3 bramki, 8 asyst
Z tej ekipy jedynie Larentowicz odpadł (Obrońca. teraz w LA Galaxy). Do tego pojawia się w składzie wychowanek na pozycji napastnika, którego warto mieć na oku:
Joey Calistri, 22 lata. Mała próbka umiejętności w video poniżej.
https://www.youtube.com/watch?v=4D2tvG0MlZo

wiadomo, że to nie poziom MLS (jak to brzmi ???? ), ale widać, że może być z niego pożytek. Tak więc bardzo krótkie podsumowanie – ofensywnie wygląda do nieźle i jest potencjał.
Defensywa. Jak już wpsomniałem odszedł Larentowicz – podstawowy obrońca. Do Seattle trafił też Joevin Jones. Lovel Palmer również się ulatnia. Kto jest do dyspozycji? Pozostaje z podstawy Eric Gehrig. I w sumie co? Patrząc na jakieś konkrety nic więcej.
Kto zawitał do defensywy Chicago:
Rodrigo Ramos – 20 letni Brazylijczyk. „A Brazilian youth international, Ramos made two appearances in the 2015 FIFA U-20 World Cup” W poprzednim sezonie w Coritiba FC.
Jaoe Meira – 28 letni, doświadczony Portugalczyk
Jonathan Campbell, Brandon Vincent – młodzi zawodnicy, obaj skminieni z Superdraft.
Michael Harrington – 30 letni weteran MLS. Wcześniej grywał między innymi w Colorado Rapids, Portland Timbers, czy też w Sportingu KC.
Johan Kappelhof – zawodnik, o którym się dużo mówiło. 25 letni Holender, który z młodzieżówki Ajaxu trafił do Groningen. Z pewnością może wnieść sporo jakości do gry defensywnej Chicago Fire. Tutaj mała próbka umiejętności:
https://www.youtube.com/watch?v=00tdh1r3TOM

Jak widać czyta grę, potrafi wyprzedzić, przerwać akcje. Konstruuje akcje ofensywne, umie wziąć na siebie odpowiedzialność, próbuje indywidualnych akcji. W MLS jak najbardziej na tak.
Jeśli chodzi o środek pola, to z nowych graczy mamy tutaj Nicka LaBroccę (nie taki nowy, 30 lat. Wcześniej w Colorado Rapids), oraz Jacka Harrisona (Superdraft) i Drew Connera (Homegrown), czyli po raz kolejny młodość.
Teraz jakie z tego płyną wnioski. Myślę, że dosyć proste. Pomimo uszczuplenia kadry jeśli chodzi o defensywę, to chyba nie ma co ronić łez. W końcu tamci zawodnicy się do końca nie sprawdzili (no może Larentowicza trochę szkoda), ale nic to bo pojawiły się nowe nazwiska. Przede wszystim mieszanka młodych chłopaków z klubów uczelnianych, jak i wychowanków, a do tego kilka nazwisk, jak na standardy MLS z wyższej półki. Myślę, że ta mieszanka ma spore szanse, żeby zadziałać. Może nie będzie to początek sezonu, chociaż ciężko orzec. Mam jednak przeczucie, że ten team trochę namiesza, a już na pewno jest w stanie trochę „odpocząć” od tych ostatnich miejsc w tabeli. Nie chcę siać przesadnego optymizmu, jednak playoffy są jak najbardziej w ich zasięgu. Już kończąc – liczę też, że Chicago Fire da trochę zarobić w tym sezonie :cool:
06.02.2016
5:00 PM ET - Chicago vs South Florida - Tampa, FL
Myślę, że warto będzie rzucić okiem na to spotkanie jeśli będzie jakaś transmisja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
I wraca ! Najlepsza liga do grania overów ???? Niezła paczkę zrobili sobie w LA.
W pierwszej kolejce jest kilka ciekawych spotkań i mam pomysł na kilka betów później cos tutaj dopiszę od siebie odnośnie typów na pierwsza kolejkę .
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
I wraca ! Najlepsza liga do grania overów ???? Niezła paczkę zrobili sobie w LA.
W pierwszej kolejce jest kilka ciekawych spotkań i mam pomysł na kilka betów później cos tutaj dopiszę od siebie odnośnie typów na pierwsza kolejkę .
Wiadomo Over, overami. Jednak warto zwrócić uwagę że to dopiero 1 kolejka. Lepiej ostrożnie podchodzić do betów bo wiele zespołów dokonało transferów. Warto przyglądnąć się ich formie.
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Pamiętam świetne spotkania pod koniec sezonu. Bardzo dużo bramek. Czekam na typy od was ????
 
adam92 266

adam92

Użytkownik
Portland Timbers - Columbus Crew
typ : powyżej 10 roznych
kurs : 1,83
Oba zespoły to zesoły które co mecz nabijaja spora ilosc rzutow roznych . Miedzy soba w ostatnich 5 spotkaniach zawsze przekroczyli linie 10 roznych i ta na luzie . Uwazam ze dzisiaj takze pojdzie im gładko , a kurs jest zadawalajacy . Polecam
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Real Salt Lake - Seattle Sounders
To może być fajne spotkanie. Real Salt Lake opisywałem bliżej przy okazji ich spotkania z Meksykańskim Tigres w ramach tamtejszej Ligi Mistrzów. Analiza zespołu okazała się trafna, ale w rewanżu zobaczyliśmy zupełnie inną drużynę. Gdyby dopisało im bardziej szczęście to mogli nawet i ich wyeliminować. Na prawdę dobre spotkanie wtedy rozegrali. Na inaugurację grali z Orlando i można powiedzieć, że przez własną głupotę zremisowali. Dwie bramki w plecy przez praktycznie dwie ostatnie akcje meczu. Obrona kiepsko się ogólnie zachowała i te bramki można zapisać na ich konto. Dzisiaj w tej formacji nie zagra ten, który według mnie dostał dwie idiotyczne kartki czyli Demar Phillips. Ale co ważniejsze, z przodu wyglądali bardzo dobrze. Pisałem, że Plata gdzieś się zagubił, ale już w meczu z Tigres grał dobrze, a z Orlando tylko potwierdził, jak ważny jest dla tego zespołu. Na prawej stronie bajerował Martinez, a do wyróżniających się zawodników na pewno należał również Yura Movsisyan czy kapitan Kyle Beckerman. RSL to zespół własnego boiska i powinien to potwierdzić również dzisiaj.
Seattle Sounders na inauguracje mierzyli się z Sporting Kansas City i przegrali, przegrali u siebie w słabym stylu. Nawet usprawiedliwieniem nie powinna być ta czerwona kartka dla Fishera, bo nawet przed nią to lepsze wrażenie bynajmniej dla mnie sprawiali goście. Z przodu średnio to wyglądało, może dlatego że nie ma już Martinsa, który w poprzednim sezonie nastrzelał piętnaście bramek. Nie ma Barretty, nie ma też tego kto dużo dobra robił w pomocy, czyli Pappy. Został za to Clint Dempsey i Nelson Valdez. Clint to klasa sama dla siebie, rok rocznie strzela te x bramek, ale już wiek spory. W pomocy pojawił się niejaki Jordan Morris, który powoli kreowany jest na tego, który może pociągnąć ten zespół. Po takich stratach nie wiem, czy wciąż tak dobre będą wyglądać w ofensywie. Z gry wypadł kapitan Evans, ale za niego wraca Maers, więc obrona można powiedzieć że wciąż &#39;na zero&#39;. W poprzednim sezonie słabo grali na wyjazdach, raptem 16 punktów zebrali z 51 wszystkich. Bilans bramkowy 18-22.
Bardziej przekonuje mnie w tym spotkaniu drużyna gospodarzy, lepiej weszli w rozgrywki, teraz grają u siebie co jest dla nich sporym handicapem już na starcie i o ile zagrają poprawnie w defensywie to powinni wygrać, bo po takich stratach jakoś nie widzę ofensywy gości. Kurs dobry, także próbować można, ale ze stawką nie przesadzając.
Dodatkowo. Nie jestem fanem teorii spiskowych ani meczy 3za3, ale ciekawie wygląda statystyka, która pokazuje, że od 2013 roku, zwycięzcą meczu pomiędzy tymi dwoma zespołami zawsze zostawał gospodarz, a takich pojedynków było już osiem.

Real Salt Lake - Seattle Sounders
- Real Salt Lake win @ 2,25 Bet365 ✅ 2-1
 
mati_czarny 4

mati_czarny

Użytkownik
a co sądzicie o meczu SJ Earthquakes - Portland Timbers rozpoczynającym się praktycznie za 15 minut dokładnie o północy naszego czasu ???? ? Ja widzę tutaj faworyta w drużynie przyjezdnej i w dodatku po bardzo dobrym kursie. Nie trzeba tu przypominać, że Portland to mistrzowie i skład mają cały do dyspozycji. Pierwszy mecz wygrany 2:1 i grali dość pewnie. Natomiast SJ nie przekonali mnie w 1 kolejce. Szczerze mówiąc, to wygrali tylko dzięki znakomitej postawie swojego bramkarza.
Po takim kursie aż żal nie spróbować zagrać na Portland. Ja tak zrobiłem. Mam nadzieję na ciekawy mecz i zwycięstwo gości ????
mecz: San Jose Earthquakes - Portland Timbers
typ: 2
kurs: 2.90
bukmacher: UNIBET
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witajcie, to będzie mój pierwszy typ w dziale, mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie ;).
New York Red Bulls vs Houston Dynamo 4:3 (1:2)
Over 2.5 @ 1.725 ✅ bet365

Houston w gazie, 2 spotkania i 8 bramek strzelonych , 3 stracone. Ciekawa drużyna.
Gospodarze zawodzą, dwa spotkania, 0 punktów, 0 bramek strzelonych i 5 straconych.
Słaba defensywa + mocna ofensywa gości sprawia , że typ jest bardzo prawdopodobny.
Wg http://www.empireofsoccer.com/:
Obrona New York vs Atak Houston
Poniższe formacje na remis:
Trener vs Trener
Obrona vs Obrona
Pomoc vs Pomoc
Obrona Houston vs Atak New York
Przewidywany wynik - 3:1
Przewidywane składy:
New York:

Robles - Lawrence, Baah, Zubar, Zizzo - McCarty, Felipe - Klestan, Sam - Veron, BWP
Dynamo Houston:
Willis - Beasley, Rodriguez, Horst, Anibaba - Clark, Alex - Miranda, Garcia, Wenger - Bruin
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
29.05.2016 02:30
Fire - Timbers X2 @1.80 Bet365

Robienie z gospodarzy takiego faworyta jest chyba duza przesada.Chicago zajmuje 10-te, ostatnie miejsce w Konferencji Wschodniej z marnym bilansem 2-4-5.Portland - czyli obroncy tytulu nie najlepiej zaczeli sezon ale i tak idzie im duzo lepiej niz rywalom i zajmuja 8-ma lokate na zachodzie z bilansem 4-3-6. Bilans gier bezosrednich tych teamow to 6 pojedynkow i ani jednego zwyciestwa Fire (4-2-0)!! Jak dla mnie ten kurs to value.
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
03.06/2016 01:00
1. New York City v FC.Real Salt Lake 1X kurs 1,27 2 :3 :-(
2. FC Dallas v Houston 1 kurs 1,65 1:1 ⛔
3. Los Angeles Galaxy v Kansas City 1 kurs 1,75 0:0 ⛔
AKO 3,67
stawka 80 zl
ew wygrana 258,37 :-(
bukmacher TOTO-MIX
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Pozdrawiam ludzi mających Sporting Kansas City - FC Dallas na over.. sędzia nie zalicza prawidłowej bramki mimo , że przeszła metr za linie bramkową , słupki , poprzeczki masa okazji na zdobycie bramek kończy się marnym 2-0 ... mls żenada
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Seattle - New York City
Dzisiaj o 23:00 czasu Polskiego na CenturyLink Field rozpocznie się spotkanie pomiędzy Seattle Sounders a New York City. Gospodarze są osłabieni brakiem swojego najlepszego zawodnika Dempseya który rozgrywa mecze w kadrze narodowej. Wykluczeni z powodu urazów są Roman Torres oraz Farfan.Ostatnie spotkanie ligowe Seattle rozegrało 20 Czerwca gdzie uległo 2:0 New York Red Bull rozegrali bezbarwne spotkanie w którym grali bardzo słabo, dzisiaj przyjeżdża zespół New York City które ma w swoim składzie Davida Ville, Pirlo czy Lamparda a ich szkoleniowcem jest słynny Patrick Vieira, w zespole kluczową rolę odgrywa Villa który zdobył już 11 bramek, ostatnio swoją pierwszą bramkę z rzutu wolnego zdobył Pirlo a zespół pokonał Philadelphie 3:2 (Villa, Lampard , Pirlo zdobywali gole). Zespół ze spotkania na spotkanie rozkręca się po fatalnej serii pięciu spotkań bez wygranej. Dzisiejsze spotkanie dla obu drużyn jest bardzo ważne, dziwi natomiast wysoki kurs na gości. Spróbujemy iść delikatnie w ich stronę.
New York City FC: Predicted Line-up (4-3-3)
Saunders – Matarrita, White, Brillant, Allen – Pirlo, Lampard, Iraola – Harrison, McNamara, Villa.
Seattle Sounders: Predicted Line-up (4-3-3)
Frei – Remick, Marshall, Evans, Mears – Ivanschitz, Friberg, Alonso – Jones, Morris, Kovar.
Propozycję :
DNB New York City @@ 3.15 Otobet ✅ ✅ ✅
x2 @@ 1.80 Otobet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
crabro 411

crabro

Użytkownik
witam ????
25/26 06
1. Seattle v NY City 1 polowa 2 kurs 4,4 0 :2 ✅
2. San Jose v LA Galaxy 1 polowa X kurs 2,1 0:0 ✅
3. Portland v Housto 1 polowa 1 kurs 2,2 0:2 :;/:
AKO 20,33
stawka 200 zl
ew. wygrana 3 578,08 :zoltakartka:
bukmacher Milenium
 
D 0

dutra

Gość
New York City - New York RB
Over 3 azjan @1.85 bet365

Jak to wcześniej opisał kolega RedLiberty (typy dnia), New York derby dostarczą jak zwykle sporo emocji i miejmy nadzieje bramek - bo w tą stronę właśnie idziemy. Z 4 ostatnich spotkań over pokryty 3 razy a do tego ostatni mecz skończył się aż 7 bramkami (7:0). Drużyna pod szyldem Red Bulla jak opisane wyżej(typy dnia) ma patent na rywali co skutkuje miazgą jak ostatnio. Derby jak derby wiadomo nie zabraknie motywacji i potu na murawie. City traciło bramkę w 7 z ostatnich 8 meczów, siła ofensywa też jest trzymana w czołówce - 27 goli w lidze. David Villa robi swoje. Tutaj akurat dobrze też trzyma się NYRB - 28 goli. NYRB W jakichkolwiek ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych pakowali bramkę, gospodarze często też ładują więcej niż jedną grając na swojej piaskownicy.
Red Bullsi ma dzisiaj braki w defensywie (kontuzje) - Tyler Adams, Shaun Wright-Phillips, Damien Perrinelle, Gideon Baah, Kemar Lawrence
Gospodarze bez Connora Brandt, Federico Bravo, Steven Mendoza.
MLS wiadomo jazda bez trzymanki i sporo goli, dzisiaj powinno być podobnie.
Kurs na over 2.5 co polecam bardziej, troszeczkę biedny dlatego idę tutaj w azjan 3.0, najwyżej zwrot w razie posuchy. Good luck kumple!

// Setki na potęgę marnowane ⛔⛔
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Ten mecz to kwintesencja, tego żałosnego sztucznego tworu, zwanego MLS. Prawda jest taka, że w 99% tworzą ją sportowe odpady z amerykańskiego sportu. Każdy, kto ma jakiś talent, idzie do MLB, NHL, NFL czy NBA, dlatego w tych sportach są najlepsi na świecie. Ich liga soccerowa to dno, gdyby nie podstarzałe gwiazdy z Europy, które wnoszą trochę piłkarskiej klasy, to ta liga byłaby na poziomie naszej Ekstraklasy. W sumie przeciętny ligowy grajek z tej ligi, nie jest w niczym lepszy od naszego ligowego kopacza. Z resztą, powtarza się tu przypadek z innych lig pełnych nieudaczników pokroju chińskiej czy lig arabskich, gdzie przepłaca się za emerytów, bo poziom rodzimych grajków jest godny pożałowania i trzeba jakoś przyciągnąć kibiców i sponsorów. Nic dziwnego, że w ich wersji Ligi Mistrzów w najwyższych fazach mamy same drużyny z Meksyku, bo te z MLS to inny świat.
Żeby nie było, że post tylko jadący po MLS to wrzucam typ.
LA Galaxy - Vancouver over 2,5 1.66 Betsafe⛔ 2-0
Drużyna z LA 2 mecze u siebie po 0-0, a to jedna z bardziej overowych ekip na swoim boisku. Dziś przeciwnikiem skrajnie overowi Whitecaps, więc świetna okazja na odwrócenie tej underowej miniserii. Potencjał ofensywny jest w LA, pozostaje kwestia skuteczności. Mam nadzieje, że dziś ofensywa gospodarzy w końcu zafunkcjonuje.
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
New England-New York City z Mls. Goście są najlepsi w lidze na wyjeździe,ostatnio forma,3 mecze pod rząd wygrane,wyżej w tabeli o wiele niż New England,więc skąd taki kurs na New York? Gra to ktoś? Bo zastanawiam się czy nie pograć gości z remisem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom