>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLS 2016 oraz niższe ligi

Status
Zamknięty.
M 20,3K

musampha

Użytkownik
San Jose Earthquakes - FC Dallas DNB 2 @2.1 Unibet 0-1 ✅✅✅

Dziś o 4-30 nad ranem naszego czasu zmierzą się ekipy San Jose i Dallas i wydaje mi się, że są spore szanse na wygraną gości. Co prawda ten sezon MLS pokazuje, że własne boisko jest dużą bronią zespołów, ale liczę na przełamanie i pierwszą porażkę Earthquakes na własnym terenie. Do tej pory bilans 5-3-0, ale ostatnio forma kiepska i nie wygrali od 6 kolejek. Ogólnie w tabeli zachodu zajmują dopiero 8 lokatę i biorąc pod uwagę, że Dallas jest liderem, to po takim kursie warto zagrać na gości. Ci punktują dość regularni, a co najważniejsze zdobywają najwięcej bramek w MLS. Poza domem to aż tak dobrze nie wygląda, ale potrafili w delegacji wygrać okazale m.in z New England 2-4, DC United 0-3 czy Timbers 1-3. H2h w ostatnich latach też po stronie Dallas, także zabezpieczając się DNB, bo jednak pada sporo remisów można śmiało pograć na przyjezdnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MLS
Spotkanie: Seattle Sounders - LA Galaxy
Typ: 2
Kurs: 2,75 Całoroczny
Stawka: 3/10

⛔ 1-1

Spore value w tym kursie. LA Galaxy ostatnie 6 meczy bez porażki (w tym 2 zwycięstwa na wyjeździe (ze wszystkich 3 na 10 meczy), 4 ostatnie wygrane. Seattle Sounders zupełne przeciwieństwo - ostatnie 7 meczy, 1 wygrana, 1 remis, 5 porażek (2 u siebie). W całym sezonie u siebie Seattle 5-0-5. Jak widać forma LA zwyżkuje, w przeciwieństwie do gospodarzy. Dodatkowo obie drużyny rozegrały ze sobą w lipcu 2 mecze. Pierwszy w Seattle (0-1 LA) w lidze oraz drugi w pucharze w Kalifornii (LA 4-2). Drużyny dodatkowo dzieli aż 15 pkt, lecz tabela nie gra.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
New York City - Los Angeles Galaxy

Przedział na rzuty rożne Los Angeles Galaxy

bukmacher: iforbet

gramy 5-6 rożnych kurs 3,7 oraz 7 lub więcej rożnych kurs 5,5

Bardzo fajny typ na rzuty rożne gości, prześledziłem statystyki i duża szansa powodzenia. W pierwszym meczu tych drużyn oba zespoły zrobiły po 9 kornerów. Los Angeles ma kim straszyć: Gerrard, De Jong, Dos Santos.

New York City gra u siebie takim stylem, że goście zawsze mają sporo szans na rzuty rożne. Ostatnie cztery spotkania u siebie i rywale robili:

Colorado : 5 sztuk
New York Red Bulls : 10 sztuk
Philadelphia : 6 sztuk
Real Salt Lake : 5 sztuk

Polecam ten przedział, przynajmniej 5 rożnych Los Angeles już urządza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
⚽ Orlando City SC v Toronto FC -&gt; Toronto powyżej 4.5 RR @1.80 ✅
⚽ San Jose Earthquakes v New England Revolution -&gt; Powyżej 9.5 RR @1.80 ⛔ Blisko.
AKO -&gt; @3.24 Bet365


Drużyna z Kanady potrafi nabijać rożne w meczach wyjazdowych. Ma w składzie tak znanych zawodników jak Giovinco czy Altidore. Siła rażenia z przodu jak na warunki MLS jest duża. Do tego grają ofensywny futbol, a i przy takich zawodnikach potrafią kontrować. Myślę, że sam mecz może być overowy pod względem bramek, ale ostatecznie wybierając pomiędzy golem Giovinco, overem bramkowym, a rożnymi gości wybrałem to ostatnie. Mecz o 1.30
Drugi zakład to też rzuty rożne. W przeszłości właśnie te dwie drużyny dały mi zarobić nabijając sporo kornerów. H2H, jak i ostatnie mecze obydwu drużyn w lidze z innymi zespołami pokazują, że zarówno zespół z Kalifornii, jak i drużyna z Foxborough często korzystają z tego stałego fragmentu gry. Zapowiadają się ciekawe mecze w tej kolejce. Niełatwo wskazać faworytów, więc zdecydowałem się na korki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kantini 545

kantini

Użytkownik
Analiza z typów dnia:

Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, MLS
Godzina: 1:00
Spotkanie: Vancouver Whitecaps - New York Red Bulls
Typ: over 10,5 rzutów rożnych ⛔ w meczu padło dokładnie 10 rr.
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365

Ostatnie 2 typy z analizami na +. Dzisiejszy będzie podobny do tego z przedwczoraj, znowu pod uwagę wezmę głównie statystyki obu drużyn dotyczące rzutów rożnych. Gospodarze meczu uczestniczyli ostatnio w ligowych pojedynkach w których padało odpowiednio: 13, 13 i 17 tych stałych fragmentów gry. W meczach z udziałem gości kibice byli świadkami: 6, 11 i 12 cornerów. W meczu, w którym padła mała ilość rogów drużyna z Nowego Yorku była jednak gospodarzem i faworytem spotkania, a zdobyte na początku drugiej połowy prowadzenie nie determinowało gry dającej kolejne stałe fragmenty gry. Tutaj mamy do czynienia z zupełnie inna sytuacją i ten wynik jest mało miarodajny, jako odosobniony 1 przypadek na 6, nie burzy mi on koncepcji. Dodatkowo w ostatnim meczu między dzisiejszymi rywalami również było sporo rzutów rożnych - 13.
Obie drużyny mają o co walczyć i na pewno wykażą zaangażowanie, drużyna z Vancouver mimo ostatniej złej passy wciąż może załapać się do czołowej 6 konferencji i zagrać w play-offach w 1/8 finału, goście mają za to realną szansę na bycie w top 2 na wschodzie i granie od razu w 1/4 rozgrywek lub przynajmniej na umocnienie się na miejscu 3 i podejmowanie niżej notowanego rywala w 1/8.
Rzuty rożne nabijane są w dużej mierze przez drużyny goniące wynik, a to nie jest mecz na 0:0. Okazje powinny być z jednej i drugiej strony.
Powyżej 9,5 rzutów rożnych również przyzwoity kurs @1,57.
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, MLS
Godzina: 1:00
Spotkanie: New York City - DC United
Typ: over 9,5 rzutów rożnych ✅
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365

W ostatnich meczach drużyny gospodarzy padało odpowiednio 12, 10, 10 i 12 rzutów rożnych. Goście wraz ze swoimi rywalami zdobywali w ostatnich meczach 9, 14, 11 i 11 tych stałych fragmentów. Liga MLS obfituje w dużą liczbę bramek i sytuacji podbramkowych, a formacje defensywne często są najsłabszym ogniwem drużyn w niej uczestniczących. Siłą rzeczy determinuje to dużą liczbę rzutów rożnych i overy w okolicach 9 rr często wchodzą. Faworytem meczu są gospodarze, którzy grają bardzo ofensywnie i podejrzewam, że nabiją dziś trochę cornerów. Goście dołożą coś od siebie po kontrach + myślę, że NYC obejmie tu prowadzenie i goniąc wynik też coś nabiją. Gospodarze grają 4-3-3 z dużym wykorzystaniem skrzydeł, a taki sposób gry jest dla liczących na dużą liczbę rożnych korzystny. Analiza oparta głównie na statystykach, ale grając rzuty rożne to zawsze będzie najważniejszy odnośnik. W tym meczu po niższych kursach do gry nadaje się też niższy over rożnych i bramkowy over 2,5.
Powodzenia!

Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, MLS
Godzina: 03:30
Spotkanie: Real Salt Lake - LA Galaxy
Typ: over 9,5 rzutów rożnych ⛔
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365

W nocy poluję znów na dużo cornerów w meczu MLS. Gospodarze dzisiejszego meczu w ostatnich spotkaniach zdobywali razem ze swoimi rywalami następujące ilości rogów: 10, 13, 9, 12. Drużyna ta będąc gospodarzem wznawiała grę z narożnika boiska ostatnio odpowiednio: 7 i 9 razy. Ostatnio gdy zdobywali 7 rr, nie wynikało to nawet szczególnie ze scenariusza meczu, gdyż prowadzili praktycznie całą drugą połowę, a mimo to wynik rożnych wysoki. Ponadto grają ofensywnie, dużo chodzą skrzydłami i stosują taktykę 4-3-3, a to wszystko sprzyja nabijaniu cornerów. W dodatku są na fali, wygrali 2 mecze z rzędu i dzisiaj są raczej faworytem spotkania i będą starali się serię podtrzymać, a co za tym idzie - atakować.
W meczach gości padało ostatnio 14, 13, 3 i 10 rogów. Jest jeden bardzo niski wynik, ale generalnie większość wysoka.
W ostatnich meczach miedzy tymi drużynami padało 10, 13 i 10 rożnych. W ostatnich dwóch przypadkach to drużyna ze stolicy Utah tak jak dziś była gospodarzem.
Statystyki i charakter ligi oraz specyfika drużyn świadczą o dużym prawdopodobieństwie wejścia typu, jak będzie zobaczymy już za kilka godzin. Powodzenia!
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Los Angeles Galaxy - Orlando City
over 2,5 gola @1,50 ✅
over 9,5 rzutów rożnych @1,72 ⛔

W ostatnich 2 kolejkach wszystkie mecze z udziałem tych dwóch drużyn kończyły się wynikiem powyżej 2,5 bramek. 3:3 to ostatni rezultat LA Galaxy, a 2:1 to ich ostatni wynik u siebie. Orlando ostatnio wygrało na wyjeździe 1:4. W ostatnim meczu między drużynami padły 4 bramki. Obie drużyny walczą o poprawę lub chociaż utrzymanie lokat w tabeli w sezonie zasadniczym i będą chciały powalczyć o korzystny rezultat.

W ostatnich spotkaniach, gdy drużyna z Los Angeles była gospodarzem padało 14, 13 i 11 rzutów rożnych, przy czym oni sami zdobywali ich odpowiednio 8, 8 i 10.
10, 11, 12, 12, 12 - to liczby rzutów rożnych w ostatnich pięciu wyjazdowych meczach Orlando.
12 rzutów rożnych padło w ostatnim meczu miedzy drużynami.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Portland po wyjazdowym spotkaniu z Saprissa, także zmęczenie meczem jak i podróżą może być dzisiaj odczuwalne. Timbersi to zespół własnego boiska, co zreszta dobitnie oddają wyniki. Na Providence Park zostało aż trzydzieści dwa punkty, których w sumie maja trzydzieści osiem i myślę że to mówi wiele o gospodarzach tego spotkania. Ostatnie trzy pojedynki u siebie to trzy zwycięstwa i osiem bramek strzelonych.
Philadelphia to jedna z najgorszych defensyw w całej lidze, jeśli weźmiemy pod uwagę mecze wyjazdowe. Multum bramek straconych, ale też trzeba powiedzieć że ostatnio tez ich sporo nabijali. W ostatnim spotkaniu nic nie ustrzelili, chociaż okazji ku temu mieli kilka, a wcześniej seria meczów ze strzelona bramką na wyjeździe, z czego dwa zwycięstwa i niemalże zgarnięcie trzech punktów z DC United, ale brakło dosłownie kilka sekund.
Reasumując, ide w BTS i over 2,5, gdyż uważam że gospodarze to zespół własnego boiska, z którego ciężko komukolwiek wywieść punkty, ale sa po meczu w Lidze mistrzów, co może mieć wpływ na ich grę, ale bramka z ich strony to raczej obowiązek, a na przeciw nich drużyna, która w ostatnim czasie prezentuje sie bardzo przyzwoicie, dobre wyniki w meczach wyjazdowych, ofensywnie na dobrym poziomie, dlatego według mnie bardzo prawdopodobny jest zakład na bramki.

Portland - Philadelphia @ BTS i over 2,5 - 1,90 Bet365 ✅ 2-1
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
W końcu ruszyło to ***** zwane MLSem. Liga peryferyjna, nic nie znacząca, egzotyczna, która z poważną piłką nożną ma tyle wspólnego, co mistrzostwa świata kobiet u20. Zbieranina sportowych odpadów, które były za słabe na sporty, które naprawdę liczą się w USA. Dlatego ten kraj, w przeciwieństwie do wszystkich innych sportów, w światowym futbolu nie znaczy nic. Poziom jest żałosny, graczy, którzy potrafią porządnie kopnąć piłkę można policzyć na palcach jednej ręki i są to gracze z Europy. Pierwsza kolejka, więc kalectwo sięga zenitu, nie ma co się spodziewać wielu goli, bo żeby je strzelać, trzeba mieć jakieś minimalne umiejętności.

Houston - Seattle u 2,5 1.77⛔ oraz San Jose - Montreal u 2,5 1.74✅ Unibet
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
W końcu ruszyło to ***** zwane MLSem. Liga peryferyjna, nic nie znacząca, egzotyczna, która z poważną piłką nożną ma tyle wspólnego, co mistrzostwa świata kobiet u20. Zbieranina sportowych odpadów, które były za słabe na sporty, które naprawdę liczą się w USA. Dlatego ten kraj, w przeciwieństwie do wszystkich innych sportów, w światowym futbolu nie znaczy nic. Poziom jest żałosny, graczy, którzy potrafią porządnie kopnąć piłkę można policzyć na palcach jednej ręki i są to gracze z Europy. Pierwsza kolejka, więc kalectwo sięga zenitu, nie ma co się spodziewać wielu goli, bo żeby je strzelać, trzeba mieć jakieś minimalne umiejętności.

Houston - Seattle u 2,5 1.77 oraz San Jose - Montreal u 2,5 1.74 Unibet
z ust mi to wyjąłeś... Jezuuu jakie dno prezentują niektórzy piłkarze to głowa mała. Już chyba o dziwo! ekstraklasa lepsza od tego wielkiego mlsu. Niektórzy zawodnicy prostego podania nie potrafią wykonać... dnooo
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Lecimy dalej z tym syfem. Kolejny dzień tej profanacji piłki nożnej i kolejna dawka padliny na najniższym możliwym poziomie. Szrotowe grajki kopią się po czołach aż miło. Ekstraklasa przy tym to Champions League. Taktyka &quot;kopnij - biegnij&quot; to jak na razie szczyt możliwości taktycznych genialnych strategów z USA. W kolejnych meczach pewnie znów będzie bieganie 90 minut bez sensu, jak u dzieci ze szkół specjalnych i za dużo bramek nie zobaczymy.

Atlanta - NY Red Bulls u 2,5 2.10⛔ oraz Vancouver - Phila u 2,5 2.14✅ Unibet
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
witam ????
szn.p Alex
liga dajaca zarobic pare zl.
osobiscie sledze ja od 3 zezonow i mnie sie podoba
pozd. i zycze powodzenia
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
witam ????
szn.p Alex
liga dajaca zarobic pare zl.
osobiscie sledze ja od 3 zezonow i mnie sie podoba
pozd. i zycze powodzenia
Co fakt to fakt. Podobnie jak w Australii, można pograć overy po niezłych kursach.
Nie zmienia to faktu, że poziom czysto piłkarski jest żałosny, kopanie się po czołach level hard. Setki marnowane hurtowo, bo wiele drużyn gra bez obrony i jest masa sytuacji. Fajne tempo, ale nie idą za tym żadne umiejętności.
Najgorsze jest to ściąganie szrotu z Europy i wmawianie wszystkim, że liga jest silna. Otóż nie jest. Nie raz słyszałem idiotów w TV, tych wszystkich pseudoekspertów, jak się zachwycali, że taka mocna ta MLS. Kolesie zapewne nigdy nie widzieli żadnego meczu, ale myślą, że jak gra tam Pirlo i Villa, to pewnie topowa liga. Tylko, że te gwiazdy z Europy są tam na płatnych wakacjach, bawią się piłką za niezłą kasę i grając na 20% swoich możliwości są o klasę lepsi od reszty patałachów.
Powtórzę jeszcze raz, do soccera w USA idą same sportowe odpady. Kraj ten jest potęgą praktyczne w każdej poważnej dyscyplinie sportowej (wystarczy spojrzeć na klasyfikacje medalowe Igrzysk Olimpijskich), a w piłce nożnej od zawsze są nikim. O czymś to świadczy.
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
????
zgodze sie ztym ze poziom pilkarski jest w MLS ponizej krytyki ale jak pisalem wczesniej troszke daje zarobic i pod tym wzgledem ja ogladam ????
jeszcze raz pozdr. i wysokich trafnych kursow zycze ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Alex, Ty już pojechałeś chyba wszystkie ligi ???? W takim tempie niedługo zostaną tylko rozgrywki szachowe do obstawiania ???? Pozdrawiam ????
PS A teraz na poważnie. USA aż takimi cieniasami nie są, zwróć uwagę na mimo wszystko postęp jaki wykonali od momentu Mundialu, który rozgrywali u siebie. Co do gwiazd to masz oczywiście sporo racji, ale z tymi odpadami to chyba troszeczkę przesadziłeś?
 
pigularz77 47

pigularz77

Użytkownik
Atlanta - DC United

Dzisiaj zostało ostatnie spotkanie kolejki MLS. Atlanta będzie podejmowała DC United na swoim stadionie. Gospodarze bardzo dobrze się prezentują na początku tego sezonu jako beniaminek, dlatego dzisiaj idę w ich stronę. Jednakże nie jest to mój główny typ. Pragnę zauważyć, że ich kluczem do sukcesu jest walka o piłkę, a bardzo często dopuszczają się naruszeń regulaminu piłkarskiego i otrzymują kartki. W każdym meczu obecnego sezonu otrzymywali co najmniej 2 kartki, więc dlaczego mieliby to dzisiaj przerwać?


Atlanta -1AH @2.04 óni
Atlanta powyżej 1.5 kartki @1.88 óni
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Alex, Ty już pojechałeś chyba wszystkie ligi ???? W takim tempie niedługo zostaną tylko rozgrywki szachowe do obstawiania ???? Pozdrawiam ????
PS A teraz na poważnie. USA aż takimi cieniasami nie są, zwróć uwagę na mimo wszystko postęp jaki wykonali od momentu Mundialu, który rozgrywali u siebie. Co do gwiazd to masz oczywiście sporo racji, ale z tymi odpadami to chyba troszeczkę przesadziłeś?
Ja obstawiam różne gówniane ligi, co nie znaczy, że uważam je za mocne. po prostu niektórych czasem nie da się oglądać, łącznie z nasza Ekstraklasą.
Teraz sobie przeanalizuj, gdzie idą najlepsi sportowcy w USA. Najbardziej utalentowani sportowcy idą do koszykówki (jeśli mają odpowiedni wzrost), baseballa, hokeja, a przede wszystkim największe kocury idą do futbolu amerykańskiego. Zobacz sobie, jakie wariaty tam grają. Zostaje jeszcze lekkoatletyka. Wszędzie to jest światowy top. A piłka nożna? Światowy średniak, który gra w słabej strefie i dlatego regularnie awansuje. Żeby grali w Europie, to zapewne mieliby z tym duże problemy.
I jeszcze jedna rzecz. Amerykanie w wielu dyscyplinach mają absolutnie topowych sportowców świata, złotych medalistów olimpijskich, najlepszego koszykarza w historii, najlepszego hokeistę w historii, futbolistów i baseballistów to wiadomo, najlepszego pływaka, sprinterów, itd. Pokaż mi choć jednego dobrego Amerykanina w historii, który byłby klasowym piłkarzem z najwyższego poziomu. Ja sobie nie przypominam. Talenty sportowe w USA są gdzie indziej, w piłce nożnej zostają już tylko ci, którzy są za słabi, żeby być w sportach, które naprawdę się tam liczą.
Gdyby to była inna rzeczywistość i Amerykanie postawiliby na soccera, to zapewne co chwilę mielibyśmy wysyp Rooney&#39;ów, Bale&#39;ów, Drogbów, Beckhamów, itp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom