>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLS 2016 oraz niższe ligi

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
22:00
Napisał Kamo:
&quot;Dobra okazja do zobaczenia Nikolić a (eurosport2) Napastnik Chicago Fire zdobył już 10 goli w tym sezonie, dzięki czemu przewodzi w klasyfikacji strzelców.Pomagać mu będzie zawodnik z Ghany Accam , który strzelił już 5 bramek.&quot;
No i Accam strzelił zwycięską bramę. Dziękuję za typ - zagrałem ???? Jak na gospodarską (podobnie jak swego czasu w Australii) ligę to był dobry kierunek.
PS Cześć alex widzę że ty lubisz obstawiać, ch.... ligi. Wcześniej (przypuszczam) kangury (ale się liga skończyła), teraz Stany ???? Bez spiny oczywiście ???? , &quot;opis&quot; poziomu nawet trochę pasuje, ale po co tyle &quot;nienawiści w sercu&quot;? ????
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
SKORO MLS jest takie ciulowe to po co to oglądasz i tym bardziej stawiasz ??
Rozumiem, że Ty stawiasz tylko Ligę Mistrzów, Premier League, La Liga i Bundesligę. To, że ta liga to syf, to nie znaczy, że nie daje zarobić. A że niestety czasem ją włączę, żeby zobaczyć, jak się ma sytuacja, to wnioski znów nasuwają się same. Liga do śledzenia na Livescore, bo przy oglądaniu tych nieudaczników naprawdę człowiek się zastanawia, jak to jest, że w USA tylko w piłkę grać nie potrafią.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Rozumiem, że Ty stawiasz tylko Ligę Mistrzów, Premier League, La Liga i Bundesligę. To, że ta liga to syf, to nie znaczy, że nie daje zarobić. A że niestety czasem ją włączę, żeby zobaczyć, jak się ma sytuacja, to wnioski znów nasuwają się same. Liga do śledzenia na Livescore, bo przy oglądaniu tych nieudaczników naprawdę człowiek się zastanawia, jak to jest, że w USA tylko w piłkę grać nie potrafią.
Ty jesteś nieudacznikiem bo robiąc te same błędy oczekujesz różnych rezultatów ????
Już nie pierwszy raz tutaj płaczesz jak Ci kupon nie wejdzie.
Skoro Ci nie idzie to nie oglądaj i się nie mazgaj tutaj.

Ja stawiam MLS , oglądam często i wczoraj np Seattle położyło mi kupon na 100 GBP za 5 GBP , Dallas na 115 GBP za 5 GBP i czy widziałeś tutaj gdzieś mój post na temat tego jaki dany zawodnik jest ciulowy albo ta liga ???
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Seattle - Houston u 2,5 1.98 Unibet✅

Sprawa prosta, jedni nie strzelają na wyjeździe, drudzy nie tracą u siebie. Poziom ligi wiadomy, poniżej zera. Musieliby mieć świetną skuteczność, żeby tu nastrzelać goli, a to raczej mało prawdopodobne. Kolejka underowa, wyjątkowe kopanie się po czołach, więc tendencja powinna zostać podtrzymana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
kamo 488

kamo

Użytkownik
22:00
Chicago Fire - Atlanta United Typ:spotkanie ilość bramek 1/+1,5
fortuna 1,81 ✅ 2:0
Gospodarze chcą zrewanżować się rywalom za porażkę z marca 0:4.
U siebie mają bilans 6w i 1r
Ostatnio już pisałem o dwóch skutecznych napastnikach. Węgier właśnie został piłkarzem miesiąca MLS. Poprzedni mecz zremisowali 0:0 więc czas teraz na strzelenie kilku goli.
Nie zagra podstawowy pomocnik Mccarty 13m pojechał na kadre
Atlanta gra ostatnio w kratke ale na wyjazdach potrafi strzelać bramki.
Licze dzisiaj że gracze z Chicago powstrzymają ich najlepszego gracza Almirona 7g 4a i wygrają 2:0
 
G 3

grassssss

Użytkownik
Gdzie moge sie dowiedziec kto będzie sędziował dany mecz w MLS ?
2. Czy którys z polskich bukmacherów będzie miał zakłady na rzuty rozne lub kartki? , pytanie do obstawiajacyh MLS.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
kamo 488

kamo

Użytkownik
19:00 New York City FC - Seattle Sounders FC
Typ: spotkanie/ilosc bramek 1/-3,5
fortuna 2,96 ✅ 2:1 Jednak zagrał Dempsey i miał nawet asyste ale Villa zrobił swoje 2 gole
Trzecia drużyna Konferencji Wschodniej kontra mistrzowie kraju.Dla mnie faworytem są gospodarze którzy mają bilans u siebie 4w 2r 1p.Goście na wyjazdach 1w 2r 5p.
Seattle jest poważnie osłabione: Clint Dempsey 4g 1a Jordan Morris 2g
W City nie zagra Pirlo ale to żadne osłabienie bo on to już tylko chodzi po murawie.
Licze że David Villa poprowadzi swoja drużyne do wygranej.Strzelił już w tym sezonie 8 bramek a przy 3 asystował.Jeśli potwierdzi sie brak Clinta to goście mogą wierzyć jedynie w Lodeiro że coś wypracuje pod bramką rywali.
 
kamo 488

kamo

Użytkownik
23:00 Philadelphia Union - New York Red Bulls
Typ: spotkanie/ilosc bramek 1/-3,5
Fortuna 3,05 ⛔
czerwona kartka i kupa ale Red Bulls są strasznie słabi fartem to wygrali
Dobrze ostatnio idzie w mls to taki sam typ jak wczoraj.
Ostatnie starcie obu zespołów zakończyło się zwycięstwem Philadelphia Union 3:0 dzisiaj liczę że bedzie podobnie.
Goście strzelili dopiero 15 bramek w tym sezonie tylko 2 ekipy są gorsze, na wyjazdach mają 4 gole.Na 7 meczy poza swoim stadionem to 6 przegranych nie ma opcji żeby dzisiaj zdobyli punkt a i o gola bedzie mega trudno.
Union nie jest zbyt dobrym zespołem u siebie 3z 2r 2p ale po takim kursie trzeba to zagrać.Martwi mnie jedynie brak najlepszego obrońcy Oguchi Onyewu który musiał być zmieniony w pierwszej polowie ostatniego spotkania ale jest jeszcze szansa że zagra.Podczas wczorajszego meczu na Eurosporcie komentator mówił że Mls jest ligą w której najczęściej wygrywają gospodarze ponad 72 % licze że ten mecz to potwierdzi :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Stany Zjednoczone, US Open
Godzina: 01:30
Spotkanie: FC Miami - FC Atlanta United
Typ: 1
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Nie będę zakładał nowego tematu tylko dorzucę to tutaj. Rozgrywki pucharowe i w tym meczu spotyka się zespół, który jest liderem na zapleczu najwyższych rozgrywek ligowych w USA z zespołem, który gra w najwyższej klasie rozgrywkowej. Idę tutaj w stronę gospodarzy. Mimo, że zespół ten gra szczebel niżej w ligowych rozgrywkach to w składzie ma wielu piłkarzy, którzy grali wcześniej w MLS. Do tego zespół ten zagra dziś prawie w najmocniejszym składzie, natomiast w drużynie z Atlanty sporo dziś nieobecności i szansę na grę dostaną zmiennicy.
Absencje w Miami:
pomocnik Poku (13 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Absencje w Atlancie:
obrońcy Parkurst (17 występów w tym sezonie), Gonzalez (17 występów w tym sezonie), Garza (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Larentowicz (16 występów w tym sezonie) i Mears (15 występów w tym sezonie), pomocnicy Almiron (17 występów w tym sezonie, 8 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Asad (15 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnik Villalba (17 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie, trzeci najlepszy strzelec w drużynie)
Jak widać sporo nieobecności u gości i trochę przetasowań w składzie na to spotkanie będzie. Próbuję pograć w stronę Miami, bo oni u siebie grają bardzo dobrze i mimo, że rywal gra szczebel wyżej to jednak idę w stronę gospodarzy. Więcej na temat tego meczu i sytuacji u gości można poczytać pod tymi linkami:
http://www.ajc.com/sports/predicting-atlanta-united-miami/BQkzRLJTfM7NrO8cJ3Gv4M/
http://www.ajc.com/sports/atlanta-united-faces-challenges-miami/IAIiN2ryktUUQVCuEeaocP/
✅ 3-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna USA
Godz: 02:30
Spotkanie: Dallas-DC United
Typ: bts
Kurs 1.88
Buk Fortuna
Analiza: Raczej rzadko ruszam w ogóle ligę USA, ale tym razem myślę że warto zagrać na ekipę Dallas w starciu z DC United. Gospodarze są tutaj zdecydowanym faworytem do zgarnięcia kompletu punktów, grają przed własną publicznością do tego ich rywalem jest ekipa , która zapomniała jak się gra spotkania wyjazdowe i nie jest w stanie chociażby zremisować od 5 kolejnych spotkań wyjazdowych, przegrali wszystko stracili 9 bramek zdobyli zaledwie 1 , są obecnie na ostatniej pozycji w konferencji wschodniej zdobyli tam tylko 18 oczek z czego 11 na własnym stadionie. Gospodarze na chwilę obecną są wiceliderem w konferencji zachodniej i tracą 3 punkty do lidera, jednakże mają 2 spotkania rozegrane mniej niż ekipa Sporting Kansas City. Na własnym obiekcie Dallas wygrała o 4 ostatnie spotkania , w kazdym z nich strzelało bramki, ogółem zdobyło ich 14 straciło 5. Tu znów liczę na bramki po obydwu stronach ponieważ jak wiadomo gospodarze bramki tracić lubią , więc nie sądzę że w tym spotkaniu uda im się zachować czyste konto. Mój typ to wygrana gospodarzy oraz dokładny wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji. Myślę że goście nie zdołają urwać tutaj chociażby jednego oczka.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Stany Zjednocznone, MLS
Godzina: 01:30
Spotkanie: FC New York City - FC Toronto
Typ: 1
Kurs: 1,87
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela w tej Konferencji:

New York City u siebie ma bilans 6 zwycięstw, 2 remisów i 1 porażki, natomiast goście na wyjazdach zanotowali do tej pory 4 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki i pod względem wyjazdów są na pierwszym miejscu w Konferencji Wschodniej. Ja tutaj jednak idę w stronę gospodarzy, którzy u siebie grają bardzo pewnie i praktycznie w każdym swoim domowym meczu w tym sezonie zespół ten dominował nad rywalem. Toronto na wyjazdach również dobrze się prezentuje jak narazie ale zespół ten zagra dziś poważnie osłabiony i wątpię, że bez tych graczy goście tutaj wywalczą jakieś punkty.
Absencje w New York:
obrońca Mattarita (9 występów w tym sezonie), pomocnicy Wallace (16 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) i Camargo (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Shelton (4 występy w tym sezonie)
Absencje w Toronto:
obrońcy Morrow (15 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie), Beitashour (13 występów w tym sezonie) i Hagglund (12 występów w tym sezonie), pomocnicy Osorio (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Cooper (13 występów w tym sezonie) i napastnik najlepszy strzelec w drużynie Altidore (17 występów w tym sezonie, 8 goli na koncie)
⛔ 2-2
 
kamo 488

kamo

Użytkownik
0:00
New York City FC - New England Revolution
Typ: 1
Fortuna 1,61 ✅ fart gol na 2:1 w 94 min.
Wiceliderzy Konferencji Wschodniej grają na własnym stadionie z przedostatnim zespołem w tabeli New England Revolution.
Tak na szybko bo pije piwo a za chwile mecz na eurosporcie 2.
City super gra u siebie, bilans 8z 3r 1p goście na wyjazdach 3 remisy i 8 przegranych.VILLA jest w gazie strzelił już 18 goli i 4 asysty.Oglądałem kilka razy city szkoda, że nie zagra finczyk Ring ???? bo to świetny pomocnik jak na MLS ale pauzuje za kartki.Jeśli zagra za niego chodzący Pirlo to może być problem.Licze na wygraną gospodarzy ale stawka mała :cool:
nie gra Pirlo więc stawka razy 2
 
kamo 488

kamo

Użytkownik
19:00
Philadelphia Union - Seattle Sounders FC
Typ: podwójna szansa 0-0
Fortuna 1,71 2:0 (1:0) ????

Poprzednie ligowe starcie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem Seattle Sounders 2:1
Dzisiaj spodziewam się remisu, goście walczą o bezpośredni awans do ćwierćfinału ale gospodarze są naprawde mocni u siebie 8z 3r 4p. Union nie gra już o nic bo niema szans na play offy ale będą chcieli sie dobrze pokazać na swoim stadionie.Seattle na wyjeździe wygrało tylko 3 razy na 16 gier.
Boisko przemawia za gospodarzami ale wiecej do ugrania mają przyjezdni, więc idę w kierunku remisu.
Do pewności zagram podwójną szansę czyli remis do polowy albo na koniec meczu????
 
kamo 488

kamo

Użytkownik
23:00
New York Red Bulls - Vancouver Whitecaps
Typ: ilość bramek 3,5 poniżej
fortuna 1,53 3:0 ✅
Piłkarze New York Red Bulls podejmują u siebie lidera Konferencji Zachodniej, zespół Vancouver Whitecaps.Gospodarze ostatni swój mecz wygrali 13 sierpnia ale dzisiaj mogą liczyć na przełamanie bo goście są poważnie osłabieni przez mecze reprezentacji.Nie zagra u ich 6 zawodników głownie z pomocy i ataku.W NewYorku nie zagra trzech graczy z powodu wyjazdu na kadrę ale są to mniejsze osłabienia.
Ostatnie mecze na tym stadionie tych drużyn kończyły sie zawsze poniżej 3 bramek do tego dochodzi słaba forma Red Bulls w ostatnich tygodniach i spore osłabienia gości w ofensywie.
 
kamo 488

kamo

Użytkownik
23:00
New York Red Bulls - Atlanta United
Typ: powyżej 2,5
fortuna 1,63
dramat 0:0 ⛔????

Gospodarze grają dzisiaj bez presji bo i tak zagrają w play offach z 6 miejsca
Goście walczą o jak najwyższe rozstawienie w następnej fazie rozgrywek
New York ; średnia bramek 3 Atlanta ; średnia bramek 3,3

Obie drużyny w pełnych składach więc bramek nie powinno zabraknąć a mają skutecznych napastników
Martinez z atlanty 18 g Wright-Phillips z bulls 17g
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Najgorsza liga świata wkracza w decydującą fazę. O tym, że w USA w piłkę nożną grają same sportowe odpady, pisałem już wiele razy i na każdym kroku to się potwierdza. A jeśli ktoś się z tym nie zgadza, to proponuję zobaczyć tabelę eliminacji do MŚ.
Na zachodzie stawka jest wysoka, więc zapewne będzie zachowawcza gra, co przy żałosnym poziomie i wszechobecnej piłkarskiej impotencji, da nam underowe mecze.
Seattle - Dallas u 2,5 2.02⛔ oraz Vancouver - San Jose u 3,5 1,56✅ Uni
 
G 72

gacek_typer

Użytkownik
Najgorsza liga świata wkracza w decydującą fazę. O tym, że w USA w piłkę nożną grają same sportowe odpady, pisałem już wiele razy i na każdym kroku to się potwierdza. A jeśli ktoś się z tym nie zgadza, to proponuję zobaczyć tabelę eliminacji do MŚ.
Na zachodzie stawka jest wysoka, więc zapewne będzie zachowawcza gra, co przy żałosnym poziomie i wszechobecnej piłkarskiej impotencji, da nam underowe mecze.
Seattle - Dallas u 2,5 2.02⛔ oraz Vancouver - San Jose u 3,5 1,56✅ Uni
????
Ty jesteś nieudacznikiem bo robiąc te same błędy oczekujesz różnych rezultatów ????
Już nie pierwszy raz tutaj płaczesz jak Ci kupon nie wejdzie.
Skoro Ci nie idzie to nie oglądaj i się nie mazgaj tutaj.
Ja stawiam MLS , oglądam często i wczoraj np Seattle położyło mi kupon na 100 GBP za 5 GBP , Dallas na 115 GBP za 5 GBP i czy widziałeś tutaj gdzieś mój post na temat tego jaki dany zawodnik jest ciulowy albo ta liga ???
????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom