>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MMA Attack 3: Robert Burneika vs. Dawid Ozdoba (27.04.2013)

Status
Zamknięty.
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Grabowski &amp; Drwal
1.5 w Betsafe

Nowym matchmakerem na MMAAtack jest Paweł Kowalik, dziennikarz.
W wywiadzie mowił, że szukał rywali dla naszych gwiazd, przeciwnikami mieli byc klasowi, młodzi i perspektywiczni.
Może oni sa w miare młodzi ale ani klasowi, ani perspektywiczni.
Rywal Grabowskiego: Stav Economu. Solidny zawodnik ale pernamentnie zaniedbany ( popatrzcie na jego sylwetke), z przeciętnymi umiejetnościami w każdej płaszczyżnie , do tego jakiś przygłup taktyczny. W kazdej walce dązy do obalenia i ground and pound. Nawet z zawodniakami w stylu Grabowskiego czyli Philipa DeFriesa.
Grabowski jest zbyt zwinny i inteligentny, żeby dac sobie zrobić krzywde.
Stawiam na poddanie najdalej w drugiej rundzie ( u Economu z cardio tez jest średnio)
Rywal Drwala Wes Swofford to jakis remizowy zawodnik. Wysoki, z przyzwoitą stójką. Ale na tyle koniec słodzenia.
Żołtodziób ,który z nikim poważnym nie walczył. Dawał się poddawać jak dziecko przez innych ogórkow, doznał knockdown od niechcącego walczyć Jaya Silvy znanego z KSW.
Drwal ma swoj prime time za sobą ale ćwiczy regularnie i jak przeciwnik nie zahaczy go jakims fartem to powinien gładko wygrac.
Economu może i nie jest na poziomie Grabowskiego, ale to solidny europejski ciężki. Zapewne Grabowski to wygra, ale grać takie coś po 1,20? Dziękuje, postoje.
Co do drugiego typu to już w ogóle żart z tym kursem. Dobrze zauważyłeś, Drwal już dawno jest poza swoim primem, ostatnio miał dużo rzeczy na głowie i oglądając filmiki z Jego przygotowań to jeszcze niecałe trzy tygodnie temu było raczej słabo, co podkreślał sam Drwal. Dobrze też zauważyłeś, że Swofford ma dobrą stójkę, bardzo dobre warunki fizyczne, a jak wiadomo, Drwal też preferuje walkę w stójce, będzie chciał dać dobre show i dla mnie ta walka może iść w obie strony.
A pisanie, że pokonywał samych ogórków jest nie na miejscu, chociażby z uwagi na pokonanie Jaya Silvy. Skąd wniosek, że on nie chciał walczyć???
Zdecydowanie bardziej polecam grać Swofforda po 3,70 niż Drwala po 1,25.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Mi się też na dzień dobry wydawało, ż e taki dubel to lokata jak podczas gal KSW zawsze moze takiego dubla wychaczyć i wchodzić 10/10 bez pomyłki. Jednak tutaj zdecydowanie po dłuższym przemyśleniu i skonsultowaniu z innnymi(bo specem od mma nie jestem) odrzuciłem tą myśl. MMA ATACK to chyba nie KSW, a nawet na pewno, karta naprawdę wyrównana, i ciezej typowac i chyba nie ma mowy o takim promowaniu gwiazd. Odrazu ten dubel wpadł mi w oko bo Drwal i Graba to dwie twarze MMA ATACK, główne gwiazdy, powinny te walki wygrać, ale po takich kursach naprawde mma nie ma co grać. Zwłaszcza Drwala gdzie on ma już swoje inne zajecia, pewnie będzie obijał jeszcze jakiś czas na takich galach rywali, no przynajmniej powinnien, jednak lokowani kasy w takiego zawodnika, który ma już swoje najlepsze lata za sobą chyba nie ma sensua po takim kursie to wrecz głupie? Rywal to nie jakiś amator jak np rywal Nastuli, zapowiada się fajna walka. Drwal nie ma jakies ogromnej przewagi w rzadnej płaszczyznie, mówicie, ze walka w stójce? Bardzo mozliwe a tam na pewno rywal Drwala coś pokaze, ma warunki jak już pisaliście.
Graba na europejskim rynki to prawdziwa gwiazda gdyby chcial już by walczł w UFC miał już konkretną oferte, ale powalczy w Polsce i Rosji. Ciezko trenuje w USA, jak sam mówi jak nigdy w zyciu i trochę się obawia, ze przyleci do Polski zaledwie tydzien przed galą, czy zdoła się zregenerować. Bo takie treningu jakie tam ma czyli na 110% to robi się 4 tygodnie przed walką. Jego organizm naprawde może róznie zaregowac. Rywal podajrze 2 walki przegrane, wiec też o czymś śwadczy... Graba na pewno zdecydowanie lepszy ale po takim kursie w wadze ciezkiej gdzie naprawde jeden cios zmienia obraz walki...
Jestem fanem Graby i licze na jego wygraną!
Ciekawe czy Jotko poniesie pierwszą porazke, też dawno nie walczył z tego co się orientuje. Był na małym obozie w Brazylii, kursy na pewno zachecają na gre w jego strony. Świetna gala nam się szykuje.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Najman wróci ale na ring. Jak to mówi wraca na własne potwórku i będzie walczył tylko w boksie, w jakiś śmieszncyh galach. Chyba wielkie gale MMA juz bez jego udziału, oby. Nie ma zadnego kontraktu.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Nie użyję słowa lokata do walk Grabowskiego z Drwalem bo to mma.
Natomiast pomimo niskich kursow widzę value.
Grabowski w normalnych warunkach wciaga nosem Economu. Zdarzają sie kontuzje , dyskwalifikacje czy jakaś niesamowite załamanie formy.
W tym setupie Economu nie ma argumentów na zwycięstwo.
W żadnej sferze nie jest lepszy, siłowo jak przewyższa to niewiele a w pozostałych atrybutach fizycznych ( zwinnosć, kondycja) jest gorszy.
Dlatego jak dla mnie kurs na Grabe powinien byc jak na ciezkiego faworyta w stylu 1.10

Drwal moze się czuć trochę bardziej zagrożony, bo rywal ma teoretycznie narzędzie do nokautu.
Setup grozniejszy niz Economu u Graby ale poziom duzo niższy. Economu to średniak europejski , natomiast Swofford walczył z anonimami z rekordami w stylu 2-4, 5-3 z różnym skutkiem. Walki z Jayem Silvą bym nie liczył , bo Silva to już od dawna nie poziom nawet zblizony do UFC.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Zgadzam się z salonowcem - mimo wszystko Grabowski jest dużo lepszy od Economu i można spokojnie na niego grać. Grabowski walczy super bezpiecznie, w stójce jest bardzo trudny do znokautowania, a w parterze będzie o wiele lepszy od rywala. Jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego w tej walce (co jako ewentualność można brać do każdej dyscypliny = każdego zakładu) to Graba to wygra.
Jednak kurs w okolicach 1,15 na Drwala to małe nieporozumienie - ten zawodnik bardzo dawno temu nie walczył, ma solidnego zawodnika i jeśli nie zrobił dobrej formy i będzie zardzewiały to może to przegrać.
Z kolei Jotko wydaje się, że ma mocnego przeciwnika (na swoim poziomie) i myślę, że ten kurs 1,45 na niego to wynik tego, że walczy u siebie i ma nieskalany rekord. Widzę tu bardzo duże zagrożenie i stawianie na Jotko nie ma sensu, wręcz przeciwnie - można pokusić się o spróbowanie zagrania na porażkę naszej nadziei.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Celiński- Fijałika

Dwie uznane firmy na polskim rynku.
Z dobrych klubów, dobre rekordy, dobre umiejetności.
Uważam, że Celinski pomimo oddsów bukmacherskich jest faworytem starcia.
Jest niepokonany od 2009 r. poza porażka z Minakowem, gwiazdką rosysjskiego mma, co wstydu nie przynosi.
Bilans Fijałki wygląd trochę gorzej.
Celiński, to stojkowicz , z lepszymi warunkami fizycznymi. Zszedł niżej z HW.
Fijałka to stosunkowo niski, atletycznie zbudowany zawodnik.
Niestety z przeciętną dynamiką. Na najwyższym poziomie nie ma miejsca dla zawodnikow z takimi parametrami fizycznymi.
Rashad Evans tez ma jakieś 1.80 cm i walczy z sukcesami w HW i LHW ale niedostatki wzrostu nadrabia dynamiką.
Fijałka przeważa teoretycznie w parterze, Celinski jest lepszy w stójce .
Pytanie brzmi, kto komu narzuci swoje warunki i będzie miał lepszy dzień.
Postawie na solidniej prezentującego się Karola, myślę, że ma więcej narzędzi do zwycięstwa.

Celinski
2.2 Bet at home
 
B 3

bobik

Użytkownik
Popieram typ na Damiana, oczywiście to jest waga ciężka i jeden cios może oznaczać ciężki nokaut, ale nie oszukujmy się tych dwóch zawodników dzieli przepaść. Nie widzę żadnej płaszczyzny, w której Economou mógłby zagrozić Grabowskiemu. Damian, w końcu i po raz pierwszy wyjechał przygotowywać się do walki poza swoim macierzystym klubem i mimo krótkiego okresu na pewno to zaprocentuje i pewnie zobaczymy go jeszcze lepszego, szczególnie liczę na mocną poprawę w zapasach.

Ze swojej strony jednak odradzałbym granie na Tomka po takim kursie. Tomek dawno nie walczył i chyba troszkę za dużo go było wszędzie poza salą treningową (szkoła walki i inne projekty) ???? Jego forma to w zasadzie wielka niewiadoma. Wiadomo jedynie, że przygotowywał się do tej walki sam w towarzystwie kolegi Damiana Milewskiego. Natomiast rywal Tomka to nie jest jakiś ogórek i po tak długiej przerwie wszystko jest możliwe. Nie twierdzę, że Tomek przegra ten pojedynek, jednak dla mnie jest tu zbyt wiele niewiadomych.

Zamiast Drwala wole zagrać w dublu z Grabowskim Piotrka Hallmanna. Kurs również nie rozpieszcza, ale Płetwal to wschodząca gwiazda polskiego MMA i dla mnie za kilka lat powinien znaleźć się w ufc :cool: Z całym szacunkiem dla bardziej doświadczonego rywala Piotrka, nie jest to wirtuoz w żadnej płaszczyźnie, raczej solidny rzemieślnik. Płetwal rozbije go w stójce i nie pozwoli sprowadzić walki do parteru. Jak na wagę lekką Hallmann dysponuje naprawdę silnym ciosem. Przewiduje ciężkie KO/TKO.

O Krzysztofie Jotko, Ozdobie i Celińskim skrobnę coś przed samą walką jak prześledzę wiadomości o ich przygotowaniach i formie. Na tę chwilę:

Damian Grabowski &amp; Piotr Hallman- 1,65 betsafe
edit: Bardzo ładne walki Polaków, choć przy Damianie kilka razy serce mocniej zabiło. Biję się w pierś, że nie wierzyłem w Tomka. Brawo!!
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Oskar Piechota - Livio Victoriano 1 1,33
Pewniaczek na MMA Attack. Oskar Piechota to moim zdaniem jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia. Kot jeśli chodzi o grapling - mistrz polski i europy. Od dłuższego czasu trenuje także stójkę i podobno rozwija się w niej błyskawicznie. Myślę, że nie Victoriano nie zagrozi mu w tej płaszczyźnie.
Livio to z kolei zawodnik z rekordem 4-1, bardzo solidny test jak na 3 walkę dla Piechoty, ale to nie będzie jakieś zagrożenie. Myślę, że na tym poziomie tak ogromna różnica w parterze spokojnie zapewni zwycięstwo Piechocie. Wcześniej czy później zapnie jakąś technikę. Raczej wcześniej niż później.
Tymoteusz Świątek - Marcin Lasota 2 1,84 (SportBet)
2 1,53 (Betsafe)
Walka dwóch czołowych polskich piórkowych. Moim zdaniem scenariusz tej walki jest prosty do przewidzenia - zupełna dominacja Marcina Lasoty.
Przewagą Tymoteusza Świątka będzie technika w stójce i warunki fizyczne (wzrost - 170 vs 165). I na tym się kończy. Jestem więcej niż przekonany, że Lasota będzie w tej walce jeśli chodzi o atletyzm o wiele lepszy - szybszy, silniejszy, twardszy... Pomimo imponującego rekordu Świątka 10-0 nie jest to doświadczony zawodnik, wygrywał z ogórasami, a praktycznie jedyne poważniejsze zwycięstwo to to ostatnie nad Kotlarem.
Lasota w swojej karierze miał lepszych rywali (duuużo) i wygrywał przekonująco. Oprócz dużej przewagi parterowej i w doświadczeniu Marcina faworyzuje... wiek. Między mężczyzną 23 letnim, a 19 latkiem istnieje ogromna różnica fizyczna. I to będzie widać w octagonie. Przewiduję zupełną dominację na przestrzeni 3 rund i pewne zwycięstwo na punkty lub skończenie w parterze w 2 lub 3 rundzie.
EDIT:
SportBet.com
bardzo podobny: 5Dimes.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
Na 5Dimes : 1.34
bestfightodds.com
Dzięki za info.
Jeśli walka przejdzie do parteru to powinna sie szybko skończyć, nie wiem jak wygląda stójka na tą chwilę, ale Oskar będzie robił wszystko żeby toczyć walke w parterze.
Oskar do tej pory stoczył 2zawodowe walki w MMA 2 winy by submisions obie skończyl w 1 rundzie w 40sek i 56.
Tutaj próbka jego umiejetności ADCC z Rafałem Moksem ( przewińcie sobie do 3:54 do tego czasu nic sie nie dzieje )
Piechota vs Moks
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
Mam nadzieję, że nie będzie takiego tańca Ozdoby i Koksa jak było to z Najmanem.
Z Pudziana się śmiali, ale on to chociaż poważnie podchodził do tematu i dawał z siebie wszystko, mimo małego doświadczenia w MMA oraz słabej kondycji jego początkowe walki nie były żartem, a poważnym podejściem do tematu. Myślę, że Koksu może się jednak zdziwić. MMA to taki sport, że niespodzianki lubią się zdarzać bardzo często - wystarczy jeden błąd i jest po Tobie i nie trzeba mieć kto wie ile siły i masy jak w boksie czy zapasach, żeby pokonać przeciwnika. Co prawda przewaga masowa Koksa jest porażająca. Mam nadzieję, że walka będzie ciekawa bo polskie MMA z takimi walkami wieczoru schodzi na psy. Szkoda, że Bas Rutten już nie walczy chętnie zobaczył bym go w pojedynku z Silvą.
Obejrzyjcie sobie to :
http://www.youtube.com/watch?v=dIiDTyP9dkw
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Celiński - Fijałka
Celiński ma sporą przewagę warunków fizycznych, posiada lepsza stójkę, lepszą kondycję, myślę, że w wadze średniej może sporo zdziałać i jutro pokona Sztangę. Kurs 2.08 zachęca.
Chciałem też grać Lasote, na którego kurs w pewnym momencie wynosił 1,66, jednak nagle spadł aż na 1,38 co już jest nieopłacalne. Na MMA-Attack powinno tez wygrać faworyci w postaci Piechoty, Hallmanna czy Grabowskiego, jednak po takich kursach ja tego nie biorę. Walka Drwala to wielka niewiadoma. Niby też powinien sobie poradzić, ale tą walkę oceniam na 60/40, co raczej daje value na Swofforda. Podobnie w walce Jotki, gdzie tu nawet widze bardziej wyrównane szanse, więc za drobne można próbować na Serba. &quot;Walki wieczoru&quot; w ogóle nie rozkminiam, bo każda analiza będzie tu jedynie jednym wielkim domysłem i jeśli już ktoś musi typować tą walkę to raczej na tancerza ze wzgledu na wysoki kurs.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom