>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MMA Attack 3: Robert Burneika vs. Dawid Ozdoba (27.04.2013)

Status
Zamknięty.
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
a Czy kurs na bruneike to nie jest lokata ? Ja sobie nie wyobrażam jak on ma niby przegrać z 40kg lżejszym i nieporównywalnie słabszym jakimś żałosnym tancerzem, przecież tego ozdobę to nawet najman by wciągnął nosem, jak zawodnik z Najmana to wiadomo ale jakieś tam doświadczenie ma i trochę powalczył, na pewno tez dużo mocniejszy cios, i ogólnie fizyczność, więc gdzie tu ten Ozdoba ? z czym ? Freak Show, ale ja nie mam wątpliwości że koksu go zniszczy.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
a Czy kurs na bruneike to nie jest lokata ? Ja sobie nie wyobrażam jak on ma niby przegrać z 40kg lżejszym i nieporównywalnie słabszym jakimś żałosnym tancerzem, przecież tego ozdobę to nawet najman by wciągnął nosem, jak zawodnik z Najmana to wiadomo ale jakieś tam doświadczenie ma i trochę powalczył, na pewno tez dużo mocniejszy cios, i ogólnie fizyczność, więc gdzie tu ten Ozdoba ? z czym ? Freak Show, ale ja nie mam wątpliwości że koksu go zniszczy.
Dawno się tak nie uśmiałem.O jakim ty niszczeniu koksa mówisz ? Jedyne czym on niszczy to swoimi błaznowatymi filmikami wrzucanymi na youtube...
Skąd wiesz że ma duzo mocniejszy cios? Bo jest cięższy to ma mocniejszy cios?Ciekawe co będzie z jego fizycznością jak się przewróci i &quot;lekki&quot; Ozdoba będzie na nim leżał - przecież &quot;stejkowaty pajac&quot; już nie wstanie.
Koksu umiejętności nie ma żadnych.Sam powtarza że się nie przygotowuje do tej walki więc jak opłaca Wam sie grać po 1,25 na Waszego gwiazdora to grajcie.Pewnie wygra bo tak ma byc załozone z góry - chociaż nie wiadomo i chocby dla kursu wole zagrac na Ozdobę
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Napisałem że to jest freak show, i ja doskonale wiem że zarówno jeden jak i drugi nie jest żadnym zawodnikiem, ale jak widzę takiego Ozdobę który de facto pewnie po strzale od byle jakiego koksika by się rozłożył, to jakoś nie wierzę że z Bruneiką będzie miał coś do powiedzenia w tej walce, bo niby jak ? Co zrobi Koksowi ? no chyba że Koksu sam padnie, za duża różnica zarówno masy a co za tym idzie siły, pomijając fakt że taki bruneika jest piekielnie silny i jestem na 99% pewny że na jakiegoś tam Ozdobę bez problemu to wystarczy.
 
bocin 3

bocin

Użytkownik
Niby tak Ozdoba może wygrać, że będzie umiejętnie doskakiwał do Koksa i go okopywał. Wystarczy że będzie szybki i precyzyjny, a Burneika nie nadąży za tempem walki. Z resztą widziałem w walce z Najmanem, że te Koksowe ciosy nawet zbyt mocne nie były. I taki Najman, co jak leży i dostaje pseudocepy, nie wie co robić, to odklepuje. Jednak Ozdoba, który amatorsko trenuje sporty walki od małego, raczej nie odklepie, tylko w razie czego rach ciach ciach się uwolni (bo wie jak; Koksu zaś nie wie jak trzymać by się nie uwolnił), wstanie i będzie walczył dalej. Koks zaś taką &quot;nawałnicę&quot; ze swej strony mocno odczuje. Uważacie masę Koksa za atut lecz nie zdziwcie się, gdy okaże się być ciążącym balastem. Nie wiem kto ustawiał te kursy, ale moim zdaniem powinny wyglądać mniej więcej ~ 1.6 Ozdoba, ~ 2.2 Koksu.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ozdoba wchodzi i Burneika, robią się emocje.
i to były największe emocje do czasu rozpoczęcia walki: słaba walka, ale tak lubię Koksa, że mam nadzieję, że wystąpi jeszcze w MMA i zmaże po sobie plamę mało aktywnego zawodnika. Niech naprawdę wyszedłby w stylu Pudzian -Najman. Naprawdę dałoby się kończyć w takim stylu walki przeciwko ludziom nie tak wysokiego formatu MMA.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Niby tak Ozdoba może wygrać, że będzie umiejętnie doskakiwał do Koksa i go okopywał. Wystarczy że będzie szybki i precyzyjny, a Burneika nie nadąży za tempem walki. Z resztą widziałem w walce z Najmanem, że te Koksowe ciosy nawet zbyt mocne nie były. I taki Najman, co jak leży i dostaje pseudocepy, nie wie co robić, to odklepuje. Jednak Ozdoba, który amatorsko trenuje sporty walki od małego, raczej nie odklepie, tylko w razie czego rach ciach ciach się uwolni (bo wie jak; Koksu zaś nie wie jak trzymać by się nie uwolnił), wstanie i będzie walczył dalej. Koks zaś taką &quot;nawałnicę&quot; ze swej strony mocno odczuje. Uważacie masę Koksa za atut lecz nie zdziwcie się, gdy okaże się być ciążącym balastem. Nie wiem kto ustawiał te kursy, ale moim zdaniem powinny wyglądać mniej więcej ~ 1.6 Ozdoba, ~ 2.2 Koksu.
Dokładnie tak, Ozdoba sam sobie winny, bo dobrze realizował taktykę, zapomniał jedynie o tym że za uciekanie są kary. Mógł co jakiś czas chociaż się machnąć, trochę low-kicków i miałby wygraną. I jeszcze się dziwił dlaczego ludzie na niego gwizdają ????
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Według mnie Grabowski to wygrał. Remis dla Celińskiego wzięty z kapelusza, bo dwie rundy wygrał bez dwóch zdań... Też decyzja dla Jotki bardzo kontrowersyjna...
Za to Drwal pokazał, że jest boksersko lepszy od Mamheda i walka między tymi panami byłaby ekscytująca, ale raczej do niej nie dojdzie, bo gdzie - w ringu? MMA to nie jest sport do ringu.
 
bocin 3

bocin

Użytkownik
Szkoda Dawida. Miał argumenty po swojej stronie, ale bał się je wykorzystać. Jak dla mnie fizycznie przygotowany był bardzo dobrze lecz psychicznie, delikatnie mówiąc - niezbyt. Osobiście uważam, że jak najbardziej ma predyspozycje do tego sportu i na miejscu Pana Cholewy zaproponowałbym Dawidowi kolejne walki - z tym że już nie w pseudowalkach wieczoru lecz tych wcześniejszych wcześniejszych z zawodnikami jego pokroju o podobnych warunkach fizycznych. Robertowi zaś, uważam że wystarczy postawić jakiegokolwiek zawodnika, który na zawodowym ringu wygrał już jakieś walki i polegnie. Z resztą gdyby nie ta dzisiejsza dyskwalifikacja, gdyby Dawid po prostu się nie bał, Koks przegrałby już dzisiaj. Na koniec pragnę jeszcze dodać, że przejadły mi się już te &quot;freak&quot; walki. W sensie, że nie one same lecz robienie z nich walk wieczoru. Moim zdaniem jeśli mają być kontynuowane to nie w tej formie, nie w głównej karcie, bo jest to jednak z deka ujmą i obrazą dla tych, którzy trenują wiele lat i mają dużo większe umiejętności.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Gdyby się nie bał Koksu nie musiał by za nim latać i doskakiwać (tym mógł go tylko wykończyć, lecz tego nadużył) to walka jak by to nazywać trwała by może minute a Ozdobie przy kręceniu dupą na scenie miednica by na bok schodziła (chyba tym tylko na kimś robił wrażenie)
Raz Ozdoba wszedł w promień Koksa to zrobił piruet lądując na glebie, telemarku tylko brakowało.
Można mówić że przewaga fizyczna co on miał zrobić, no ale jednak wychodzi do ringu więc niech się bije.Jak chciał się gonić z Burneiką to mógł mu zaproponować start w maratonie i chyba tyle w temacie.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Walka komedia, ten cały Ozdoba mógł już wcześniej dostać dyskwalifikacje, Po co wchodził do oktagonu, żeby unikać walki i uciekać, nawet jak już dostał drugi raz żółtą kartkę nic do niego za bardzo nie dotarło, z drugiej strony gdyby wszedł w zasięg koksa byłoby ciężko, Jeszcze się dziwi ze go wygwizdali po walce, akurat ta reakcja widowni była normalna bo Ozdoba się zwyczajnie ośmieszył w tej walce, bo jak by na to nie patrzeć Koks chciał się bić a Ozdoba chyba liczył ze wygra ta walkę przez kardio Bruneiki, gwizdy zasłużone w 100% a walka śmiech na sali, ale wiadomo takie pseudo walki będą przyciągać widzów.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Scenariusz walki podobny do walki burneiki z najmanem czyli jedna wielka żenada chociaż według mnie jakby tylko dwie rundy były zamiast trzech to wygrałby Ozdoba.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Przecież ta walka Ozdoby z tym pajacem to była wyreżyserowana jak w Wrestlingu.
Myślę że po walce w szatni Ozdoba dostał plaskacza za to że mu łuk brwiowy nie chcący rozciął....Miał wygrany pojedynek ale przestawał walczyć żeby go przegrać bo tak zakładał scenariusz walki....
Obaj co najwyżej nadają sie na korek do dupy a nie do pokazywania w telewizji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jakby w kontrakcie mieli zapisane że w przypadku dyskwalifikacji ani grosza nie dostaną to by może było coś z tej walki ale widać że ta walka to wyreżyserowany cyrk.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Cyrk tak owszem, ale co w tej walce było wyreżyserowanego ? bo ja z tego typu teorii spiskowych mogę się pośmiać, jeśli reżyserka to może jakieś widowisko by zrobili a nie coś tak nudnego że patrzeć się na to nie dało, jaka reżyserka i po co w tego typu walkach.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
bo jak by na to nie patrzeć Koks chciał się bić
W którym momencie ? Bo jak dla mnie to Koks stał sobie w oktagonie i czekał aż Ozdoba zaatakuje. Z 3 razy może &quot;wyraził&quot; chęć ataku i to było wszystko. Ozdoba jest głupi z tego względu, że Koks ze 3 razy chyba leżał a Ozdoba w tym momencie się oddalał. Tego zrozumieć nie potrafię.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Ozdoba się zwyczajnie ośmieszył w tej walce, bo jak by na to nie patrzeć Koks chciał się bić a Ozdoba chyba liczył ze wygra ta walkę przez kardio Bruneiki, gwizdy zasłużone w 100% a walka śmiech na sali, ale wiadomo takie pseudo walki będą przyciągać widzów.
Chyba najśmieszniejszy tekst jaki wyczytałem od rana. Mam wątpliwości czy my rzeczywiście oglądaliśmy tę samą walkę, bo z tego co piszesz wynika że Robert zapierniczał cały czas a tylko pajacował, na wygraną (jakąkolwiek) nie zasłużył w zupełności. Niby ten Ozdoba lepszy nie był, ale przynajmniej się ruszał. Dla mnie to jeden wart drugiego...
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Chyba najśmieszniejszy tekst jaki wyczytałem od rana. Mam wątpliwości czy my rzeczywiście oglądaliśmy tę samą walkę, bo z tego co piszesz wynika że Robert zapierniczał cały czas a tylko pajacował, na wygraną (jakąkolwiek) nie zasłużył w zupełności. Niby ten Ozdoba lepszy nie był, ale przynajmniej się ruszał. Dla mnie to jeden wart drugiego...
śmieszny to jest twój avatar :grin:, Tak Koks w porównaniu do Ozdoby dążył do walkiTo Ozdoba cały czas uciekał i w 100% prawidłowa decyzja sędziego, a że walczyło dwóch pajaców to inna sprawa.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jakby Ozdoba podszedł to uwierzcie że Koksu by nie uciekał, Dawid skakał po klatce jak jakaś żaba, szkoda czasu na to było
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
śmieszny to jest twój avatar :grin:, Tak Koks w porównaniu do Ozdoby dążył do walkiTo Ozdoba cały czas uciekał i w 100% prawidłowa decyzja sędziego, a że walczyło dwóch pajaców to inna sprawa.
Naprawdę fenomenalnie dążył do tej walki ???? jego ciągłe ataki były wprost fantastyczne ???? Ozdoba uciekał i to było mądre posunięcie , nie mądrym posunięciem było to że wtedy kiedy mógł wyprowadzić jakieś kopniecie czy uderzenie ręką to tego nie robił tylko stał.Generalnie powinni obaj dostać po 3 żółte kartoniki i nikt by zły nie był.Nie rozumiem czemu w pierwszej rundzie obaj dostali po kartce a w drugiej już tylko Ozdoba... Bo tak było ustalone??
Koksu w ogóle nie zasługiwał na tą wygraną a Ozdoba nie zasługiwał na wejście do ringu.Walka błazna ze striptizerem to była największa sportowa żenada jaką przyszło mi widzieć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom