>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MMA Attack 3: Robert Burneika vs. Dawid Ozdoba (27.04.2013)

Status
Zamknięty.
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
ta... A mialo nie byc lipy. Takie rzeczy nie powinny miec miejsca. Ujma dla sportow walki.
Oczywiste było ze tam nie będzie żadnego poziomu :grin:, ale wiadomo coś co jest ciekawe( chyba logiczne że przeciętny Polak chciał obejrzeć walkę z samej ciekawości, albo żeby się pośmiać) przyciąga i o to tylko w tym wszystkim chodziło.
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
No ja to obejrzałem i zgłupiałem, bo przecież Ozdoba spokojnie mógł to wygrać. Dopadnięcie przewracającego się Burneiki i lutnięcie mu paru ciosów to nie problem, ale z ta walką od początku było coś nie tak.
Za to widzę ogromy plus tej walki. Po reakcji publiczności mam nadzieję że to ostatni tego typu fight. Ludzie naprawdę poczuli się obrażeni, że po gali pełnej dobrych walk jako ostatni jest cyrk.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Za to widzę ogromy plus tej walki. Po reakcji publiczności mam nadzieję że to ostatni tego typu fight. Ludzie naprawdę poczuli się obrażeni, że po gali pełnej dobrych walk jako ostatni jest cyrk.
Obrażeni ? Źle to nazwałeś. Gdyby czuli się obrazeni taką walka to wyszliby przed nią. A nie wyszedł NIKT ! Obrazili sie na jej poziom czyli właściwie na brak walki. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć odwrotnie - niech sobie taka walka będzie na tych galach. I ja np to traktuje jako czystą ciekawość. Nie oczekuję żadnego poziomu walki i techniki a tylko i wyłącznie ciekawość. I większość ludzi tak to traktuje.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Ozdoba po dwóch żółtych kartkach mógł przynajmniej kopać Burneikę low kickami raz na jakiś czas i bić jabami lub szybkimi prostymi z prawej ręki. To niczym za bardzo by mu nie groziło, a oprócz tego, że wygrałby rundę to jeszcze sędzia nie miałby pretensji o to, że jest pasywny, zatem same plusy.
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
@Dawczan
Mi chodzi o to, że większość ludzi chętnie popatrzy na taką walkę, ale wolą zdecydowanie młóckę w stylu Pudzian-Najman niż to jak dwóch facetów przez 15 minut stoi naprzeciw siebie.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Nie milkną echa po tej walce widze ????
Potwierdza się scenariusz tego że ta walka mogła byc ustawiona pod Litweskiego pajacyka ????
Bo ja np nie rozumiem jakim prawem on po dwóch rundach wygrywał na punkty 10-8 i 10-9
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Za żółtą kartkę dostaję się minus jeden punkty. Poza tym Burneika nie uciekał i próbował tego klauna złapać, a to że tych prób nie było dużo to chyba wiadomo czym było to spowodowane.
 
D 20

devorious

Użytkownik
Nie milkną echa po tej walce widze ????
Potwierdza się scenariusz tego że ta walka mogła byc ustawiona pod Litweskiego pajacyka ????
Bo ja np nie rozumiem jakim prawem on po dwóch rundach wygrywał na punkty 10-8 i 10-9
wszystkie gale mma oraz bokserskie są ustawione pod polskich zawodnikow... albo dobieraja im leszczy (co widac na galach wojaka) albo robia pseudo walki tak jak ta ,i dają wygrać ulubieńcowi publicznosci
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom