>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Czy zobaczymy Shaquille&#39;a O&#39;Neala w nowej roli, walczącego na ringu MMA? Wielce prawdopodobne, bowiem jeden z najlepszych koszykarzy w historii NBA, który nie tak dawno zakończyły karierę, jest fanem tego sportu.
Była gwiazda NBA, ważący około 150 kg Shaquille O&#39;Neal może wkrótce pojawić się w całkiem nowej roli. Koszykarz rozważa występ w ringu podczas gali MMA. O&#39;Neal jest już ponoć po rozmowie z Danem White&#39;em, szefem organizacji UFC. Słynny &quot;Shaq&quot; wyraził ponoć wstępne zainteresowanie.

- Shaq po prostu to kocha. Od dawna jest naszym przyjacielem i jestem przekonany, że w najbliższym czasie często zobaczycie go w naszym gronie - wyjaśnia White.
Źródło: Sportowefakty.pl

Już to widze - KSW 40 - Shaquille O&#39;Neal vs. Mariusz Pudzianowski ???? ???? ????
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Ważący 160 kilogramów Alexandru Lungu będzie najprawdopodobniej najbliższym rywalem Mariusza Pudzianowskiego podczas kolejnej walki Polaka w formule MMA - poinformował rumuński serwis sport.ro.
Rumuński gigant chce walki z kimś gwarantującym stworzenie &quot;dobrego show&quot;. Jeśli nie uda się dogadać z Pudzianowskim, rywalem Lungu może zostać Bob Sapp, znany przede wszystkim w USA z występów nie tylko w ringu, ale też w... lidze futbolu amerykańskiego.
Alexandru Lungu do tej pory przegrał dwie walki i zwyciężył w siedmiu. W jednym z pojedynków pokonał go James Thompson, ostatni pogromca Mariusza Pudzianowskiego.
Lungu to były judoka, wielokrotny mistrz Rumunii, brązowy medalista mistrzostw Europy. W swojej karierze w formule MMA stoczył dziewięć walk, siedem wygrał - dwie przegrał. W swoim debiucie poległ w starciu z niedawnym pogromcą &quot;Pudziana&quot;, Jamesem Thompsonem. Boxingnews.pl
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Mariusz Pudzianowski od czasu walki z Jamesem Thompsonem cały czas trenuje i zrzuca wagę. &quot;Pudzian&quot; waży już 115 kilogramów. Ostatni raz ważył tyle... dwanaście lat temu. Przed walką z angielskim &quot;Kolosem&quot; Mariusz Pudzianowski mówił Wirtualnej Polsce: - Teraz trzymam wagę 130 kilogramów, 131. Chcę, żeby w dniu walki moja waga wahała się w granicach 125-130 kg. To moja naturalna waga, nie będę nic kombinował. Mam się czuć dobrze.
Po porażce z Thompsonem &quot;Pudzian&quot; zabrał się do ostrej pracy. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Jego masa spadła do 115 kg.
- Tak mało po raz ostatni ważyłem dwanaście lat temu. Zmieniłem trening, zmieniłem podejście do kilku spraw. Za dwa tygodnie czekają mnie badania wydolnościowe i zobaczymy w jakim miejscu jestem - powiedział portalowi gadu-gadu.pl.
W tym roku Mariusz Pudzianowski powinien stoczyć jeszcze jedną walkę w MMA. W mediach przewijają się nazwiska potencjalnych przeciwników Polaka. &quot;Pudzian&quot; stara się tymi spekulacjami nie zaprzątać głowy.
- Ja skupiam się na treningach, to teraz jest najważniejsze. Robię wszystko, by poprawić moją wydolność. To moja największa bolączka, bo z resztą jest OK. Boxingnews.pl
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Czyli będzie wciskany kolejny kit aby się walka tylko sprzedała.
dokładnie. Mariusz już zrzucał przed ostatnią walką , miała być świetna kondycha a wyszło jak zawsze. Naród to kupi , i walka będzie się cieszyła dużym zainteresowaniem. Jeszcze kilka takich akcji , Mariusz się wzbogaci a i KSW nie straci :|
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Ja to widzę tak, że ten kit sobie sam Mariusz sprzedaje i wierzy , że tym razem już idzie dobra drogą.
Że zmienił metody treningowe, że dobrał innych kolegów do treningów.
KSW juz też nie wierzy z Pudziana. Widzą , że strongmen sie zagubił i nie będzie podnosił swojego poziomu w mma. Kontrakt mają podpisany jeszcze na 1 czy 2 walki.
Z przedłużeniem mogą być problemy , bo mogą juz nie dać mu tyle kasy jak dotychczas.


Niech jedzie do Rumuni do tego Lungu.
Może będzie dobry kurs na Rumuna to będziemy mieli dobry zakład przeciwko Pudziao.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
KSW juz też nie wierzy z Pudziana.
Oni od początku nie wierzyli. To nie są laiki i dokładnie wiedzieli że Mariusz wielkiej kariery nie zrobi, każdy zresztą kto się choć trochę interesuje mma to to wiedział. Kit został sprzedany, ksw zarobiło a przeciętny Kowalski siedział przed tv i oglądał ten cyrk.
Z przedłużeniem mogą być problemy , bo mogą juz nie dać mu tyle kasy jak dotychczas.
I bardzo dobrze. Kawulski albo Lewandowski (nie wiem już który) powiedział jasno że jezeli Pudzian chce dalej walczyć to musi się zgodzić na mniejsze pieniądze bo jego płaca nie idzie na razie w parze z jakością.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
205 lbs.: Lorenz Larkin (10-0) vs. Gian Villante (7-2)



Lorenz Larkin, czarnoskóry zawodnik z backroundem kung fu ????
Atletyczny, eksplozywny, szybki, niekonwencjonalny, bardzo dobra stójka.
Na przeciwko stanie dobry stójkowicz Gian Villante. Twardziel ale nie ten kaliber co Larkin.
Villante ma dobre zapasy. Jeśli oprze na nich swoją taktyke i będzie miał troche szczęscia ma szanse na wygraną.
Ale i tak w stójce i ogólnie faworyt jest jeden.
Kurs buki wystawiły mniej więcej rownowazny.
Dlatego rekomenduje postawienie na Larkina

Larkin ✅
1.91 w Pinnacle, 5Dimes
5/10


p.s. Myśle, że kurs na niego spadnie.


wynik: Official Scorecard: 29-28 Lorenz Larkin across the board. Larkin wins by unanimous decision.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
DREAM 17

Gala odbedzie sie w sobote nad ranem

Mysle , że warto zaryzykowac za mała stawke na pare:

93 kg.: Tatsuya Mizuno (8-7) vs. Trevor Prangley (23-7-1)


Kursy: ok 4.75 do 1.2 na Prangleya

Są to zawodnicy , którym ostatnio sie nie wiedzie.
Prangley po pokonaniu Jardine&#39;a we wrześniu zeszłego roku przegrał swoją kolejna walkę i w sumie w czterech ostatnich pojedynkach ma bilans 1-2-1. Mizuno ostatnie dwa pojedynki także nie może zaliczyć do udanych. Przegrywał przez nokaut i poddanie z Kharitonovem i Gegardem Mousasi.
Z tym, że Mizuno ścierał się z zawodnikami z najwyższej półki w dodatku z lepszymi warunkami fizycznymi.
Prangley pokonał tylko przeciętnego Jardine.



Prawde mowiać Mizuno to przeciętny zawodnik. Słaba stójka, przeciętne zapasy i walka w parterze.
Na tym tle umiejetnosci Prangleya wyglądaja dobrze. Dobre zapasy, dobra stójka, natomiast jest nieporadny w parterze.
Mizuno walczy u siebie w Japonii i moim zdaniem ma szanse wygrac nad starawym, zblizającym się do 40 Prangleyem, ktory lata świetności ma już dawno za sobą.

Kurs 4.75 jest nadwyraz zachęcający, żeby sprobowac za mała stawke.

Mizuno ✅
4.75 w 5Dimes,Bodog
2/10


wynik
93 kg.: Tatsuya Mizuno pok. Trevora Prangleya przez TKO (kolano i uderzenia), 4:41, runda 1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Baqu 690,4K

Baqu

Forum VIP
Wroński zadebiutuję w MMA walką z Nastulą


Dwukrotny mistrz olimpijski w zapasach Andrzej Wroński ma zadebiutować w niedługim czasie na ringu MMA. Jego przeciwnikiem ma być inny wybitny olimpijczyk Paweł Nastula, który ma już doświadczenie w tej dyscyplinie. Na środę zaplanowano konferencję prasową w sprawie walki.

Do hitowej walki pomiędzy byłymi złotymi medalistami Igrzysk Olimpijskich ma dojść jeszcze w sierpniu. Paweł Nastula ma na koncie złoto z Igrzysk w Atlancie, a Andrzej Wroński to dwukrotny mistrz olimpijski z Seulu i Atlanty, ponadto obaj byli wielokrotnym medalistami Mistrzostw Europy i świata.

Dla 45-letniego dziś Andrzeja Wroński będzie to debiut w MMA, sporcie, z którym miał jednak wcześniej styczność trenując zawodników Akademii Sarmatii Gdańsk. 5 lat młodszy Nastula dotychczas stoczył w MMA sześć walk, z czego wygrał tylko dwie. Ostatni pojedynek były judoka stoczył prawie rok temu w Łodzi. Wygrał wówczas przez TKO z japończykiem Yusuke Masudą.

Andrzej Wroński jest kolejnym polskim sportowcem, który po zakończeniu kariery postanowił przekwalifikować się na zapaśnika MMA. Wcześniej trafili tam m.in. strongman Mariusz Pudzianowski, bokserzy Marcin Najman i Przemysław Saleta oraz judoka Paweł Nastula.

 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Alistair Overeem (MMA 35-11, 1 NC, #3 w rankingu MMARocks) na pewno nie wygra turnieju Strikeforce. Jak podał Guilherme Cruz Holender wycofał się z rywalizacji z powodu sporu kontraktowego z nowymi właścicielami kalifornijskiej organizacji. Negocjacje z Overeemem były potrzebne bowiem w momencie rozpoczynania turnieju jego kontrakt opiewał tylko na dwie następne walki, więc półfinałowe starcie z Antonio “Pezao” Silvą (MMA 16-2, #5 w rankingu MMARocks) byłoby ostatnią walką na kontrakcie. W dzisiejszej MMA Hour Ariela Helwaniego Overeem dał do zrozumienia, że negocjację z Zuffą nie idą najlepiej i Holendrowi nie podoba się ich podejście do sprawy. Kilka godzin później Overeem został wykreślony z drabinki.

Półfinałowym rywalem Silvy na gali planowanej na 10 września będzie Daniel Cormier (MMA 8-0, #20 w rankingu MMARocks). Olimpijczyk z Pekinu i zawodnik American Kickboxing Academy był jednym z licznych oficjalnych rezerwowych tego turnieju i stanie do walki z Pezao niepokonany w ośmiu stoczonych przez siebie walkach.
Źródło:mmarocks.pl
 
tomek-host 29

tomek-host

Użytkownik
więc półfinałowe starcie z Antonio “Pezao” Silvą (MMA 16-2, #5 w rankingu MMARocks) byłoby ostatnią walką na kontrakcie - czyli Overeem się boi ;) bo jak to można nazwać
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Jego sylwetka w ostatniej walce była zupełnie inna niż na finałach K-1, nie wspomne już o zdjęciach z seminarium w Polsce. Kto wie czy się boi czy rzeczywiście poszło o kase.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
O kasę na bank nie poszło. Chyba można wierzyć słowom Dany - niby złamał palec, a telewizja Showtime wyznaczyła termin gali na 10 września i nie chciała go zmienić, więc Ali nie dałby rady się wykurować. Nie zostaje zwolniony. Albo dostanie walkę ze zwycięzcą turnieju w ramach obrony pasa, albo przejdzie do UFC.
 
tomek-host 29

tomek-host

Użytkownik
przejście Overeema do UFC nie ma sensu ponieważ nie ma szans z czołówką HW. Co do walki Cormier-Antonio trudno powiedzieć ale nieznaczny faworyt Silva , szkoda ze ali spękał
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Skoro Fedor nie dał rady sile Silvy, to nie da też jeszcze mniejszy Cormier.
A przejście Reema do UFC jest nieuniknione. Może dostanie jeszcze jedną walkę w Strikeforce i trafi do UFC.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Joe Cason vs Ovince St.Preux 2 1.40✅ Pinnacle.Krótko i na temat przewaga Ovienca nad rywalem pod każdym względem a w szczególności zapasy.Kolejna wygrana na koncie Ovienca rywal o klasę gorszy. &lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Danillo Villefort vs Nate James 1 1.34⛔ Pinnacle(w innych bukach podobnie)Krótko i na temat.Bardzo łatwa walka.Danillo(czarny pas BJJ i Judo, zawodnik AKA) lepszy w każdym aspekcie gry zaczynając od ziemi i kończyć na stójce o co najmniej dwa poziomy.Danillo w dwóch ostatnich walkach pokonywał Horwicha i Villasenora a teraz na debiut w Strikeforce dostaje o wiele słabszego rywala.Będę bardzo zaskoczony jeżeli tej walki nie wygra przed czasem,stawiam na łatwe poddanie.Walka dziś w nocy na gali Strikeforce Challengers.Polecam.&lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki Edit:co ci sędziowie zrobili to skandal Danillo wygrywa 2 pierwsze rundy zdecydowanie a sędziowie punktują przeciwko niemu,jeden sędzie oglądał ale nie tą walkę,przekręcili Danillo i to niesamowicie ,szkód słów.????dla sędziów.Oby tego jednego zawiesili.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom