>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak wytrzyma to wygra walkę, proste
Jak wytrzyma to pewnie wygra. Jak pisałem wyżej , umiejętności pewnie jakieś posiada , zresztą ten filmik wyżej z maja a już gadał o MMA więc...
Najman to nie jest zawodnik tylko celebryta ale jednak coś tam ćwiczył. Swoją drogą ciekawią mnie kursy na tą walkę.
Kto powiedzial, że ta walka będzię trwała minute?
Miałem na myśli fakt , iż każda sekunda będzie działać raczej na korzyść Najmana.
Mam nadzieję, że to ostatnia walka Najmana.
Najman to jest pewna kasa. Bodajże I walkę z Saletą obejrzało więcej osób niż I walkę Pudziana z Thompsonem. Marcin jeszcze kilka &quot;wielkich&quot; walk ma za pasem. Ostatnio w reklamie widziałem , że Krzysiek Ibisz ostro trenuje :|
Co do samej walki. Po tym filmiku wyżej , bardzo realne że może wyglądać tak:
http://www.youtube.com/watch?v=j5E1LCITkcE&amp;amp;feature=player_embedded
???? Ten mały to Robert ;)
 
montanelli 51

montanelli

Użytkownik
No i przez to Wasze gadanie zasialiście we mnie tylko wątpliwości ???? Nie traktuję Najmana, jako osobę, która wnosiłaby jakąś wartość sportową, ale no nie potrafię sobie wyobrazić chyba Koksa jako zawodnika mma. Dla mnie jego gabaryty to pewien stopień kalectwa dla sztuk walki. Nie potrafię sobie wyobrazić jego sposobu poruszania się, kondycji itd. No nie potrafię ???? Ale zgadzam się, że po Najmanie też nie wiadomo czego się spodziewać. Ja widzę 3 rozwiązania na ten pojedynek. Pierwszy, że Koksu ubija Najmana na ziemi. Drugi, że Najman znowu się połamie na przeciwniku, bo jak się nie uprawia sportu, tylko robi się to faktycznie tylko przed kamerą, to jakikolwiek furiacki atak bardzo łatwo może przynieść kontuzję. No i trzeci, że Najman wytrzyma pierwszą minutę lub dwie, Koksu spuchnie, a tu już Najman powinien obojętnie jak go skończyć w zależności od jego bogatej wyobraźni.
I również ciekawią mnie kursy na ten pojedynek, bo to chyba też nie będzie najłatwiejsze do zrobienia i ciekawe, którzy bukmacherzy się tego podejmą.
Aha i jeszcze chciałem powiedzieć, że mi nie przeszkadzają walki tzw. freak&#39;ów, bo interesują mnie wszystkie walki i nie czekam tylko na walkę Najman - Koksu, Najman - Saleta, Pudzian itd. Przecież to jest całkiem zabawne. Inna sprawa jest taka, że może trochę być niesprawiedliwy podział pieniędzy, bo jednak faktycznie ci prawdziwi fajterzy harują jak woły, a przyjdzie taki Najman i zgarnia ogromną pulę. No jest to niesprawiedliwe, ale co zrobić... takie prawo rynku, że płacą im za przyciąganie publiczności. Może w końcu nie będą potrzebni, rynek mma w Polsce się dopiero kształtuje. Zobaczcie na numerki UFC, a numerek KSW, a ile też UFC ma gal pobocznych. Jeżeli ludzie się przekonają w końcu do mma, to może zaczną włączać telewizory na całe gale, a nie tylko na te dziwne walki.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Walka będzie na pewno ciekawa i na pewno krótka, moim zdaniem to będzie to samo co walka Najmana z Pudzianem, czyli pajac vs kupa mięśni. Jedyną szansę jaką widzę dla Najmana to wytrzymanie minuty i później już pewnie jeden cios wystarczy na Koksa, bo kondycji to on nie ma. Jeśli wygra Koksu to proponuję mu potem walkę z Silvą!
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Hardkorowy Koksu oficjalnie z Najmanem!
Teraz nie ma już żadnych wątpliwości - na gali MMA Attack 2, która 27 kwietnia odbędzie się w katowickim Spodku, dojdzie do konfrontacji Roberta &quot;Hardkorowego Koksu&quot; Burneiki z Marcinem Najmanem. O tym, że Litwin zamieszkały w Stanach Zjednoczonych wystąpi na gali organizacji Dariusza Cholewy mówiło się już od dawna. Jednak cały czas brakowało oficjalnej informacji. W poniedziałek MMA Attack rozwiała wszelkie wątpliwości - &quot;Hardkorowy Koksu&quot; zadebiutuje w walce MMA, a jego przeciwnikiem będzie ten, który przegrywał z Mariuszem Pudzianowskim i dwukrotnie Przemysławem Saletą, Marcin Najman. Walka odbędzie się w specjalnie wybudowanej na potrzeby gali klatce.

eurosport.pl​
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Powiem wam szczerze, że wcale nie był bym taki pewien zwycięstwa najmana ???? . Koksu ma takie łapy że jak się dobrze zasłoni to najman może go ani razu nie trafić, a nóż znów zacznie kopać i sobie coś złamie ???? ? To jest walka nie do typowania, bo to nie zawodnicy mma tylko koks i matoł. Jednak trochę większe szanse daje Najmanowi. Choć to ciele jest naprawdę śmieszne...
 
J 23

jro

Użytkownik
Powiem wam szczerze, że wcale nie był bym taki pewien zwycięstwa najmana ???? . Koksu ma takie łapy że jak się dobrze zasłoni to najman może go ani razu nie trafić, a nóż znów zacznie kopać i sobie coś złamie ???? ? To jest walka nie do typowania, bo to nie zawodnicy mma tylko koks i matoł. Jednak trochę większe szanse daje Najmanowi. Choć to ciele jest naprawdę śmieszne...
PO 1 Najman ma nowego trenera gala jest 27 kwietnia 2 miesiące tylko prawie 3 mi sie wydaje ze to na burneike wysatrczy ..Nowym trenerem najmana jest Mirosław Okniński który ma rozległe kontakty i doświadczenie oraz wiedzę może sciągnac paru ciekawych i dobrych sparingpartnerów ,,, odrazu sprostuje z pudzianem mu nie pykło bo pudzian to skapi dupa i nie tylko trener tak mówil ale rowniesz wszyscy z jego otoczenia którzy z nim wspólpracowali w przygotowaniach do mma ,,, ogólnie wśród różnych ludzi którzy mieli z nim styczność ma opinie strasznego sknery z gówna by bat ukręcił na wszystko żałował na sparingpartnerow na wyjazdy na wszystko , jeżeli człowiek który ma kilka firm w różnych dziedzinach 2 domy z tego co wyczytałem 4 samochody w tym mercedesa za pół miliona hummera wychodzi po walce z thompsonem i mówi ze wyjechał do stanów na obóz przygotowawczy tam jakiegos teamu niepamietam jakiego wiem ze to troche kosztuje:cool: ale pudziana by było stać na to i bez sponsorów dzięki sponsorom miedzy innymi blachy pruszyński bo inaczej nie było by to możliwe to mnie ogarnia pusty śmiech przypominają mi się polscy pracodawcy hehe nie nie ma na podwyżki firma ledwo przedzie al nie mam czasu bo muszę lecieć do salonu kupić mercedesa i nowy dom hehe a najsmesniejsze jest to ze ta taktyke na hura żeby rozwalić przeciwnika w minute wymyślił jego brat ,, po 3 pudzian sparował z zawodnikami 90 kg co jest wogóle bezsensu gdzie mierzył się póżniej z zawodnikami o 20 kg co najmniej cięższymi Najman 103 Kawaguchi 112 thompson i silva po 130 około nie pamiętam dokładnie. Wracając do walki Najmana argumenty Za Najmanem :
- Ma trenera gdzie go dłuższy czas nie miał trener to podstawa nawet z najlepszymi zawodnikami bez dobrego trenera ***** osiągniesz w każdym sporcie a uwazam ze okinski to no dobry w miare trener na burneike wystarczy
- 15 lat treningów w boxie i kickboxie W TYM AMATORSKO z mniejszym skutkiem ale zawsze
- doświadczenie w sportach walki
- wydolność
-Najman chce bardzo wygrać świadczy o tym fakt że zatrudnił trenera gdzie prze kilkanaście lat wszystko załatwiał sam gdzie był w 1 osobie MENADZEREM , ZAWODNIKIEM I TRENEREM hehe więc sie nie dziwcie ze pokazuje co pokazuje chociasz w 1 walce z saletą był bliski zwyciestwa tylko gupio odklepał. Ciekawy jest cz gołota czy adamek by tak daleko zaszli jakby mieli wszystko załatwiać sami nie bo by nie mieli czasu dla siebie i na treningi
Jakie atuty są za burneiką :
-Tylko tyle że jest duży wazy 125 kg około i tak jak ktoś wcześniej zauważyl Burneika nie może sobie pozwolić na utratę masy on tylko robi dla kasy i rozpoznawalności gdzie jego głównym celem są rożne zawody kulturystyczne w których czesto występuje jako ze mieszka w Las Vegas
Dodam jeszcze ze w KSW podpisujesz Kontrakt conajmniej na 4 walki odrazu nie wiem jak jest MMA ATACK ale nawet jezeli wszystko jest na podobnych zasadach to i tak lepiej dla BURNEIKI WIĘCEJ ZAROBI HEHE:cool::grin:
obecne jego osiągniecia :

  • 2011 16miejsce Mr.Olympia Las Vegas

1 $110,000 + Pinnacle Performance Muscle Car
2 $75,000
3 $50,000
  • 2011 IFBB New York Pro – 5. miejsce
  • 2010 NPC USA Bodybuilding Championships – 4. miejsce
  • 2010 NPC National Bodybuilding Championships – 1. miejsce (licencja zawodowca IFBB)
  • 2009 NOV 21 NPC National Bodybuilding Championships – 2. miejsce
  • 2009 NPC USA Bodybuilding Championships – 3. miejsce
  • 2009 NPC Atlantic States Bodybuilding Championships – 1. miejsce
  • 2008 IFBB North American Bodybuilding Championships – 6. miejsce
  • 2008 NPC USA Bodybuilding Championships – 7. miejsce
  • 2006 NPC Eastern USA Bodybuilding Championships – 1. miejsce
  • 2006 NPC East Coast Bodybuilding Championships – 1. miejsce
  • 2006 NPC Northeastern Tournament of Champions – 2. miejsce

Nie muszę chyba tłumaczyć ze za te miejsca i konkursy trochę kasy zgarnia są to konkursy główne ,,napewno wystepuje w mniejszych lokalnych konkurach z których się pewnie utrzymywał bo teraz prowadzi program na tvn turbo
-A propo programu można zauważyć jak bardzo burneika się meczy i sapie przy tych ćwiczeniach on nie jest Strongmanem tylko kulturysta a to 2 różne rzeczy
- Następna ważna rzecz Nie ma kondycji pewnie siły ciosu tesz techniki pewnie też nie ma zadnej poniewaz nie uprawia nie uprawiał żadnych sportów walki wcześniej i najważniejsza rzecz nie ma profesjonalnego trenera który go przygotuje do mma bo napewno . MMA ATACK ZAPEWNIŁO MU TAM JAKIEGOŚ TRENERA PRAWDOPODOBNIE a pozatym w przypadku ksw żeby wogule kogoś wpuścic na ring musi on wygrać kilka amatorskich walk
WYWIAD NAJMANA CO ŚWIADCZY ZE NIE LEKCEWAŻY BURNEIKI CO JEST NA PLUS
http://fightcard.pl/polska-mma/mma-attack/item/2695-najman-dyktuje-warunki-w-polskim-mma
Nie będę się rozpisywał o osiągnięciach Najmana dam link
http://pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Najman
PODSUMOWYWUJĄC JESTEM ZA NAJMANEM BEZ WZGLĘDU JAKIE KURSY WYSTAWIĄ OBSTAWIAM NAJMANA
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
A ja bym stawiał na Najmana :razz: Po pierwsze jakby nie patrzeć ma już troche doświadczenia ringowego :razz: Przepracował już kilka okresów przygotowawczych. Trenuje z gościem, który Pudziana na początku prowadził.
Ciężko powiedzieć co zaprezentuje Koksu, ale wydaje się bardzo nadmuchany. kulturysta, to jednak kulturysta. Podejżewam, że nie posiada takiej siły jak większość przewiduje, a nawet jeśli ma &quot;młot&quot; w łapie &lt; w co wątpię&gt;, to nikła szansa na to, ze będzie potrafił zrobić z tego użytek.
Najman to jednak co by nie mówić walczak, co było dobrze widać w walkach z Saletą. Co koksu może mu zrobić ?? Chyba tylko łapą trafić, bo parter ewidentnie ka korzyść Najmana. Koksu ma taki biceps, ze nawet jakby chciał założyć jakiś chwyt, duszenie czy jaką kolwiek inna akcje kończącą, to nie dałby rady ????

Jeżeli Najman sobie krzywdy nie zrobi, to wygra spokojnie ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak TVN puści gale na głównym to biją rekord oglądalności i niestety oto chodzi w tym całym cyrku.
Ja już czytałem , że walka ma być pokazana w PPV ???? to by były jaja.
Ludzie to łyknął. Robert bardzo popularny w sieci , O Najmanie też chyba każdy słyszał i każdy będzie chciał to zobaczyć. Wiem , że jak będzie w PPV to nawet jakby 5zł kosztowało to bym nie dał. Bo to jawne naciąganie ludzi na kasę a nie jakieś warte obejrzenia widowisko.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Myślałem, że na Hardkorowego Koksu będzie over 3, a tu takie jaja. Jak Nejman przegra to będzie pośmiewiskiem o ile już nie jest. Nie no ale ta walka to przegięcie pały po całości. Jak TVN puści gale na głównym to biją rekord oglądalności i niestety oto chodzi w tym całym cyrku.
A ta walka odbedzie sie na 100% wg was ? Dla mnie to taki chwyt i nie jestem przekonany do konca.. 2,11 kuszace ale nie zamrazam kasy jeszcze bo pamietam co wystawil tobet (Najman-Swierczewski) i ktos kto wtedy pogral mial zamrozona kase przez chyba rok.
 
J 23

jro

Użytkownik
Pewne dałem wywiad z Najmanem wszystko tam mówi
w sprawie Świerczewskiego Najman mówił wszędzie że nigdy w życiu się nie zgodzi na taka walkę
i ma racje walkę nie trwała by dłużej nisz minute ,,, super bokserem nie jest ale jego umiejętnośći wystarczą na Świerczewskiego lekko
 
B 4

bulik

Użytkownik
Coś mi się wydaje, że ta walka będzie miała podobny przebieg co walka Pudziana z Butterbeanem. Najman rzuci się szybko w nogi Burneiki, za nim ten zdąży się zorientować co się dzieje, będzie już leżał. W parterze to on nie będzie miał szans z Najmanem. Dostanie kilka młotków na głowę i sędzia będzie zmuszony przerwać walkę.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Co Ty gadasz. Najman i parter? Ja Cie proszę. Myślisz, że czemu drugą walkę z Saletą walczyli w formule K1? Ponieważ w parterze Saleta by znowu go zniszczył.
To będzie walka w stójce nie ma innej opcji...
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
Co Ty gadasz. Najman i parter? Ja Cie proszę. Myślisz, że czemu drugą walkę z Saletą walczyli w formule K1? Ponieważ w parterze Saleta by znowu go zniszczył.
To będzie walka w stójce nie ma innej opcji...
Saleta zniszczył Najmana w parterze ?? To ja chyba oglądałem inna ich pierwsza walkę :razz: Najman położył Saletę, tłukł go, obijał jak chciał, Saleta już ledwo zipał i spokojnie mógł go skończyć, tylko zabrakło zimnej głowy. Saleta Nic wtedy nie pokazał w tym parterze. Nawet ta akcja duszenia, po której Najman odklepał, to była bardzo prymitywna. Saleta dał radę się wykręcić i położyć na Najmana, wsadził mu rękę na szyję i przydusił ciężarem ciała :razz: Ja bym tego &quot;zniszczeniem&quot; nie nazwał ;)

e: Co nie zmienia faktu, ze Najman wybitnym wojownikiem w parterze nie jest :razz:
 
B 4

bulik

Użytkownik
Co Ty gadasz. Najman i parter? Ja Cie proszę. Myślisz, że czemu drugą walkę z Saletą walczyli w formule K1? Ponieważ w parterze Saleta by znowu go zniszczył.
To będzie walka w stójce nie ma innej opcji...
Nie chodziło mi o to, że Najman jest wybitnym zawodnikiem w parterze, bo takim nie jest tylko od Burneiki na pewno jest lepszy. Rzuci się na niego tak jak na Salete w pierwszej walce i jak Bóg da to może to wygra. W stójce, mimo że to jest &quot;bokser&quot; to raczej sobie nie poradzi chyba, że będzie uciekał przed nim jak Haye przed Wałujewem i uderzał z doskoku.
Drugą walkę walczyli w formule K1, ponieważ Najman miał jeszcze ważny kontrakt z KSW i nie mógł walczyć w formule MMA na żadnej innej gali. Teraz kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron i Najman może walczyć w MMA.
 
J 23

jro

Użytkownik
Niektórzy przewiduja scenariusz pudzian najman otóż :
- Pudzian miał stycznosc ze sportami walki wieksza nisz burneika xxx ,, bił się wiecej razy xxx w zyciu nisz burneika
- burneika jest słabszy o wiele od pudziana
-Najman zdołał uciec przed ciosami pudziana tylko niestety sie obalil i go tam pudzian dorwal ale mysle ze po obaleniu by wiedzial co ma teraz zrobic bo to bylo do uratowania w walce zpudzianem
- burneika napewno nie ma takich silnych nog jak pudzian rak pewnie tesz nie
- i mimo wszystkich tych atutów jakie miał pudzian kilka lat boksu i karate Kyokushin nic nie zaprezentował w 1 walce oprucz &quot;FURII&quot; jego ciosy nogami były silne ale nie techniczne przypominalo to gre wpilkarzyki a nie karate kyokushin poprostu zapomnial to szystko mimo przygotowan do walki
- to teraz pomyslcie co ma do zaoferowania burneika ?????
WG MNIE NIC OWSZEM NAJMAN MOZE BYC W OPALACH ALE WYJDZIE Z TEGO JEZELI TO PRZEGRA BEDZIE W MOICH OCZACH I WIELU KTORZY JESZCZE W NIEGO WIERZA SKONCZONY
I BET NAJMAN KURS NIEZLY 2,20 POCZEKAM MOZE LEPSZY WYSTAWIA
 
tomek-host 29

tomek-host

Użytkownik
Najman lepszy od Burneiki w parterze ???? ciekawe bo Hardkorowy trenuje z Robertem Drysdale - jednym z najlepszych zawodników BJJ na świecie
 
J 23

jro

Użytkownik
Najman lepszy od Burneiki w parterze ???? ciekawe bo Hardkorowy trenuje z Robertem Drysdale - jednym z najlepszych zawodników BJJ na świecie
hahha zanim coś napiszesz zastanów się powiedz mi ile czasu z nim trenuje????
 
Do góry Bottom