>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

M 199

mawaszi

Użytkownik
W UFC na zasadach bokserskich?
Mówi się o tym że zrobią hybrydową galę UFC, czyli McGregor vs Floyd w boksie na ringu bokserskim, a reszta walk mma w oktagonie. Podobne rozwiązanie było stosowane przy galach Bellator - Dynamite, czyli był oktagon i ring. W oktagonie odbywały się walki na zasadach mma, a w ringu na zasadach K1.
Jak na razie sama walka tych panów to plotki, ale jest w niej duży potencjał $$$ więc bardzo możliwe że do niej dojdzie. A jeżeli do niej dojdzie to organizacją zajmie się Zuffa, czyli prawdopodobnie wdrożą w.w. rozwiązanie ????
@ANZELMO energybet (czyli LVBET bez podatku) ma już wystawione kursy, ale na Mikołajuwa już 1,47 jak widzę... A czy jest aż takim pewniakiem to nie wiem, obecnie nic sobą nie reprezentuje, a kiedyś jak coś walczył to z samymi ogórami a i tak szału nie było. Szykuje się taka walka z serii &quot;rzut monetą&quot; ;-)
 
mefix 0

mefix

Użytkownik
Co do walki McGregor vs Floyd w boksie jeśli już do takiej dojdzie, to ciężko mi to sobie wyobrazić, natomiast Nate Diaz już się jasno zdeklarował, że będzie walczył ze zwycięzcą tejże walki, czy do tego dojdzie to już nie wie chyba tego nikt, ale w grę wchodzą tu ogromne pieniądze :p. Warto przypomnieć, że Nate walczył z Conorem już dwukrotnie, i raz zwyciężył, następną po dość kontrowersyjnym wyniku (48-47, 47-47, 48-47) przegrał.
Już niedługo, a dokładnie w czerwcu walczy nasza rodaczka. Karolina Kowalkiewicz zmierzy się z Claudią Gadelhą która została zdetronizowana przez Jędrzejczyk, zobaczymy jak sobie z nią poradzi nasza Karolinka ????
 
savi 52

savi

Użytkownik
taki mały spamik to pewnie oferta stsu... wiec będzie trzeba poczekać czy ktoś bez podatkowy wystawi kursu ale na luźno= to śmiało mozna grac śmiesznego popka po takim kursie palce lizać.Koksu zero argumentu no chyba ze sprzeda luja w pierwszych sekundach tego freak faitu :p
Tu bym uważał ???? Pamięta ktoś walkę z Najmanem? Co by nie mówić o Marcinie, Popek się do niego nie umywa. Najman 15 zwycięstw w zawodowym boksie, walka o zawodowe międzynarodowe mistrzostwo Polski, ME w K1 a wszyscy widzieli jak to wyglądało z Burneiką, który w dodatku wyszedł na walkę zalany i bez żadnego przygotowania.
Popek to żaden fighter i ma niewiele więcej walk w MMA niż Burneika, no i 3 z nich stoczył 10 lat temu. W 2 miesiące na pewno nie zrobi żadnej kondycji. Ja to widzę inaczej - Burneika ruszy z całym impetem, tak jak to robił zawsze, Popek się ponownie przewróci na plecy jak z Pudzianem i będzie to szybki koniec walki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Najman 15 zwycięstw w zawodowym boksie, walka o zawodowe międzynarodowe mistrzostwo Polski, ME w K1
Jak śmiesz wywyższac Nejmana łotrze? Czy Ty miałeś kiedyś rękawice na rękach? Jego zawodowych walk w boksie nie będę komentował, bo to byli przeciwnicy z najniższej półki, a młody Wawrzyk dosłownie go najebał. ME w K1? Nie widziałeś tej walki, dlatego wklejam ją poniżej. Ten pijany grubas to nieporozumienie, a Nejman nie wyprowadził ani jednego kopnięcia. Kicbokser za 5 zł. Tak się nasterydował na starośc, że osiwiał i mu włosy wypadły.
https://www.youtube.com/watch?v=o_VPSoFPJKg&amp;amp;t=113s
 
D 0

dzikidejw

Użytkownik
Przeciwnika dla Jurasa mają ogłosić w ciągu 7 dni, jak dla mnie najlepszy typ w tej chwili to zwycięstwo Kity, z bardzo dobrym kursem.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Tez bede gral na Kite.
Nie moge sie doczekac kursów na walke Pudzian- Kowalczyk. Bede gral gruba kase na Kowalczyka, a dlaczego napisze jak beda wystawione kursy.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Tez bede gral na Kite.

Nie moge sie doczekac kursów na walke Pudzian- Kowalczyk. Bede gral gruba kase na Kowalczyka, a dlaczego napisze jak beda wystawione kursy.
...

Kursy pojawiły się od razu po ogłoszeniu przeciwnika dla Pudziana, na początku było 3,6 na Kowalczyka, później widziałem jeszcze 3,2. a teraz w stsie stoi po 2,25
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Ja tak samo Kowalczyka pobiorę , kursy sa również już w Unibecie.
A jak myślicie Popek czy Burneika ??
Kosku pokonał tancerza i Marcina &quot;ucieczka&quot; Najmana ale czy pozwolą mu wygrac z Popkiem ??
Popek w KSW miałby zacząć od 0-2 ?? Chociaż kurs na Burneike zachęca i jak uszy to kto wie czy Popek się znowu sam nie wywróci ? ????
 
Do góry Bottom