>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

może konkurs "kicha dnia"

M 0

mariankon

Użytkownik
... chodzi mi o nowy konkursik rodzaju &quot;typ dnia&quot; tylko dajemy mecze faworytów które nie wejdą robimy to według starego schematu

Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:

typ nietrafiony -100 punktów trafiony powiedzmy np. kurs 1,22 to 78 punktów ( końcówkę kursu odejmujemy od 100 - opcjonalnie by minusy nie zjadły to otrzymane punkty razy 2 )
podajemy kurs wg nas pewniaka i uzasadniamy czemu on nie wejdzie.

przykład :

Spotkanie: tur taciewo - FC Szmacianka
Typ: tur strzeli bramkę
Kurs: 1,1
Bukmacher: moto-tips

Analiza: tur jest liderem ale gra bez swoich dwóch czołowych napastników, za to w szmaciance wrócił filar obrony Bożydar Klapek, zresztą FC ostatnio na wyjeżdzie też gola nie straciła.
i jeżeli tur bramki nie strzeli mamy 90 (100-10) punktów bądź 180(90*2) a jak tur strzeli mamy - 100

uważam, że zabawa niezła, a zresztą temat nie głupi bo np. wczoraj sporo ludzi typowało Menchester, że da ciała lub Bayern też nie pójdzie, a takie uwagi byłyby korzystne jak np. pewniaki a pula nagród mogła bybyć symboliczna typu trzy pierwsze miejsca bony po 5 zeta ...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Analiza: tur jest liderem ale gra bez swoich dwóch czołowych napastników, za to w szmaciance wrócił filar obrony Bożydar Klapek, zresztą FC ostatnio na wyjeżdzie też gola nie straciła.
i jeżeli tur bramki nie strzeli mamy 90 (100-10) punktów bądź 180(90*2) a jak tur strzeli mamy - 100

uważam, że zabawa niezła, a zresztą temat nie głupi bo np. wczoraj sporo ludzi typowało Menchester, że da ciała lub Bayern też nie pójdzie, a takie uwagi byłyby korzystne jak np. pewniaki a pula nagród mogła bybyć symboliczna typu trzy pierwsze miejsca bony po 5 zeta ...

Sory ale dla mnie zupełny kretynizm i wstecznictwo ???? To co jak nie trafię kursu 3,00 to wg tej filozofii mam -200 :?: Głupota i patologia. Pod wzgledem punktacji pozostaję bez zmian, skoro nie trafiasz to tracisz stawkę, jak trafisz stawka * kurs - stawka czyli czysty zysk ✅
 
Do góry Bottom