>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mój system obstawiania

B 0

broli

Użytkownik
Witam!! Obecnie nie gram zbyt dużo, gdyż uważam że należy wpierw mieć dobry plan...i kilka ciekawych znalazłem na tym forum które zamierzam wypróbować.

Podzielę się Wami moim pomysłem i czekam na opinnie oraz ulepszanie itd.

Zaczynamy od podziału kwoty którą operujemy, np.50zł i dzielimy je przez 10, co stanowi liczbę kuponów na które przeznaczamy pieniądze.

Mamy 5 zł przeznaczone na każdy kupon...co teraz??

Stawiamy na mecze, które mają dużą różnicę przelicznika oraz obliczamy prawdopodobieństwo. Dzięki czemu mamy obstawionych 10 meczy...z przlicznikiem, maks 1,8

czyli liczmy że weszło Ci zaledwie 6 meczy: 6*5*1,8=54z;
7 meczy =63zł
8 meczy= 72zł

Czyli nie jest tak źle :) Kwotę którą posiadamy dzielimy przez 10 i obstawiamy ponownie w tym systemie.

Po 3 takim zagraniu wycofujemy zysk...zostawiamy 50zł i zaczynamy od nowa...itd.

Dobrze jest wystawić nawet na dzień wcześniej swoje propozycje na kupony, żeby bardziej doświadczeni gracze się na ten temat wypowiedzieli dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na wygraną ????
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
niestety wydaje mi się, że ten system nie ma szans powodzenia.
Jeżeli na jakąś drużynę jest kurs 1,80, to w rzeczywistości bukmacher ocenia szanse wygrania przez ten zespół na około 50%. Nie 2,00 jak myślisz, a własnie 1,70-1,85.-dlaczego?-o tym poczytaj więcej w temacie(gdzieś był tu na forum)&quot;przewaga bukmachera&quot;(czy jakoś tak).
Skoro już wiemy, że kurs 1,80 ma szanse powodzenia 50%, więc średnio będziemy trafiać ok.5 meczy, a nie 6,czy 7, więc myślę, że tym systemem stosunkowo szybko pozbędziesz się tych 50zł.
 
Do góry Bottom