>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MOJA OPINIA O WINUNITED ważne!

Status
Zamknięty.
F 0

folijka1970

Użytkownik
UWAGA na tego bukmachera!Ma u mnie opinie oszusta.Wpłaciłem 100e moneybukers wygrałem do 190e, dostałem propozycje -bonus na mecz ANGLIA- IZRAEL zwrot 50% stawki jeśli przegram do 20e, postawiłem na remis i przegrałem a szans na bonus nie mam bo kiedyś dokonałem depozyt przez ⛔ moneybookers.Przestrzegam nie wierzcie i ich promocje -zrobia wszystko aby Ci nic nie wypłacic, a jak się nie upomnisz NIC NIE DOSTANIESZ jakby zapomnieli.Zanim wypłacisz kase :ksero dowodu ze zdjeciem i numerami, ksero karty visa(nawet jak wpłacałeś mb)....NIE POLECAM!!!!!!!
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
UWAGA na tego bukmachera!Ma u mnie opinie oszusta.Wpłaciłem 100e moneybukers wygrałem do 190e, dostałem propozycje -bonus na mecz ANGLIA- IZRAEL zwrot 50% stawki jeśli przegram do 20e, postawiłem na remis i przegrałem a szans na bonus nie mam bo kiedyś dokonałem depozyt przez ⛔ Moneybookers.Przestrzegam nie wierzcie i ich promocje -zrobia wszystko aby Ci nic nie wypłacic, a jak się nie upomnisz NIC NIE DOSTANIESZ jakby zapomnieli.Zanim wypłacisz kase :ksero dowodu ze zdjeciem i numerami, ksero karty visa(nawet jak wpłacałeś mb)....NIE POLECAM!!!!!!!
Co Ty wypisujesz?? Winunited robi ostatnio sporo promocji (jedne lepsze drugie takie sobie) i we wszystkich jest wyraznie napisane: Depozyty dokonane via Moneybookers nie kwalifikują się do tej promocji. Jak w takim razie wplacajac z MB chciales otrzymac bonus? Dlaczego piszesz bzdury o jak na razie jednym z najbardziej uczciwych bukow. Ja jakos bez problemu wyplacalem u nich kaske kilka razy biorac udzial w roznych promocjach (oczywiscie przestrzegajac ich regulamin). I zadnego ksero karty VISA nie musialem im wysylac jezeli wplacalem i wyplacalem przez MB. Skan karty dopiero im wysylalem w momencie jak chcialem wyplacic na karte (i tu tez dla mojego bezpieczenstwa wyraznie informuja ze mozesz pozakrywac czesc numerow karty lacznie z numerem CVV/CVC2).
Naprawde polecam tego Buka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom