>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Moje przygody ze zdrapkami - relacje / filmy z gier.

M 69

mohakito

Użytkownik
Nie samą bukmacherką człowiek żyje. Ostatnio zacząłem
bawić się w zdrapki ;-) W tym poście będę zamieszczał
relacje / filmy ze swoich gier. Na dobry początek trzy
odcinki :
* odcinek 1
https://www.youtube.com/watch?v=ptkx6gUhXRQ
100 sztuk zdrapek (50 x lotek, 50 x złota karta)

* odcinek 2
https://www.youtube.com/watch?v=nlnqt4M_Sbg

50 zdrapek (29 x złoty pierścionek, 18 x kocha czy lubi, 3 x straszne
pieniądze)
* odcinek 3
https://www.youtube.com/watch?v=n-ixSBbKKx4

10 zdrapek (5 x królewskie 7, 5 x multi vabank)

Zaznaczam, że gram wyłącznie dla rozrywki - nie bardzo wierzę
w możliwość dużej wygranej :)
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
A 861

amigo007

Użytkownik
Fajny temat, oby tak dalej. Również hobbystycznie drapię, niestety bez większych sukcesów. Jeśli chcesz się pobawić, to spróbuj zdrapkę szczęśliwe linie za 3zł. Fajna zdrapka z symbolami, taka na dłużej. Więc na odcinek starczy takich 5-7 zdrapek. I stosunkowo dużo jeszcze zostało wygranych wyższych stopni. Chwilowo moja ulubiona, a z tych droższych to próbowałem max. za 10zł. Tej za 20zł nie ruszałem, w niej (z tego co patrzyłem) realnie najłatwiej spośród zdrapek trafić 100zł. Statystycznie 1:27,6. No i cały czas nierealne 2x 1 000 000zł w grze :)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Mohakito ten odcinek fajny. Ten z wódką lubelską gorszy, tam mi bardziej wyglądało to na dodatek zdrapek do grubszego picia. I trochę mało zdrapek jak na odcinek. Tym bardziej, że szybko je się zdrapuję. Co do &quot;szczęśliwych liń&quot;, to czuję się lekko odpowiedzialny :) Sam ci je poleciłem.. Ale tak to jest w zdrapkach. Częściej przegrywamy. Ostatnio też miałem w niej czarną serię. Na 8 zdrapek, 7 przegranych i tylko 1x 3zł. Mega pech. Za to wcześniej, na przestrzeni czasu miałem, 2x 18zł, 2x 15zł, 2x 9zł, parę razy 6zł, i najwięcej 3zł z wygranych. Bo ogólnie to pustaków było tyle, że i tak jestem na minus. Poleciłem ci ją, bo jest jeszcze stosunkowo dużo wygranych wyższych stopni. I jest o co jeszcze grać. A generalnie, to na wszystkich zdrapkach stracimy jak nie wygramy grubej wygranej. I jeszcze jedno, widać że mało jeszcze drapiesz. Szczęśliwych liń tak się nie zdrapuje. Popsułeś zabawę, zdrapując literki kontrolne po prawej lub lewej stronie. Jak jeszcze nie wiesz, to różne literki kontrolne mają wygrane wyższych stopni. W szczęśliwych liniach to 36000zł i 3600zł. A to się często nie trafia, więc na 99,99% wiedziałem że masz pustaki. Niższe stopnie wygranych mają takie same 3 literki kontrolne. Tyczy się to wszystkich zdrapek. A linie najlepiej drapiemy, odkrywając po jednym symbolu z twoich symboli. Unikając lewej lub prawej krawędzi. Kwestia wprawy, najlepiej zdrapać od środka i widać co jest bliżej prawej lub lewej krawędzi, i wiadomo gdzie nie drapać. Jak nie odkryjemy literek kontrolnych, nie psujemy sobie zabawy. Zresztą drapiąc po jednym symbolu, jest to dużo bardziej przejrzyste. I nic nie ominiesz. Ale jest to zdrapka na dłużej, potrafi zmęczyć. Fajnie mi się ją drapie do 2-3 sztuk, później męczy :) I widzę, że cię na start nie zachęciła. Bywa i tak :) A gdyby nie ta 1 wygrana, była by spora wtopa. A tak nie było źle. Filmiki w porządku, zawsze coś odmiennego. Dalszego szczęścia w grze życzę. Powodzenia i pozdrawiam.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kilka tysięcy, to w zdrapkach lekko mówiąc mało realne. Największe prawdopodobieństwo ma obecnie chyba złoty pierścionek na 2000zł. Ale i tak jest ono tak mało realne, że nie ma sensu hurtowe wykupowanie. Najpierw pewnie byś ze 20000zł wydał, zanim byś trafił te 2000zł. Co do giga cash, odradzam duże ilości. Co prawda 40zł uratowało ci budżet, ale 2 takie pustaki popsuły by humor. Na milion i tak nie ma szans. Tak realistycznie, to są szanse do 200zł. Przesledź ilość wygranych na stronie lotto. Lepiej w miejsce 1 giga cash, wybrać 2x mega pensja za 10zł. Wygranych po 500zł i 1000zł, biorąc pod uwagę nakład jest ciut więcej w 2x tańszej mega pensji. A w giga cashu najczęściej dojdzie się do 100zł, bo 200zł to już rzadko. Za to unikaj kasy x20 za 10zł, strasznie ma poobcinane wygrane. Już 100zł w niej wydrapać ciężko. Z tej trójki najlepsza wg. mnie mega pensja. A dla &quot;funu&quot; to fajne jest królewskie 7 za 5zł. Ale to już wiesz. Giga cash wg. mnie nie warty kupowania. 2 takie pustaki by zabolały. Pzdr.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dobry temat, ciekawie się ogląda. Z wygranymi niestety ostatnio słabo. Spróbuj jeszcze mega pensję za 10zł. Powodzenia.
 
P 12

premiership

Użytkownik
Myślę że kolega popłynął trochę kasy w temacie zdrapek i dał sobie spokój...oglądałem na YT podobne filmiki i nikt tam nie wygrał znaczącej kwoty tzn. powyżej 10k PLN mimo że często brano tam do odcinka nawet 100 losów...a podniecanie się kwotą wygranej 50 PLN czy 100 PLN to wybaczcie ale to dla mnie bieda i cebula w jednym...bo co można sobie za to kupić...kolejne losy? kebaba dla siebie i partnerki? skrzynkę piwa?...buahahaha....ja sam czasem kupuję zdrapkę lub dwie przy okazji grania dużego lotka przy kumulacjach ale w ciągu 10 lat nie wygrałem w zdrapce więcej niż 50 PLN...uważam że to jedna z bardziej syfiastych gier organizowanych przez Totalizator Sportowy tzn...jest dobra dla organizatora ale z punktu widzenia uczestnika to totalne EV- jeśli chodzi o trafienie większych sum....
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Rzeczywiście w zdrapkach ciężko trafić coś częściej. Ale da się. Tylko trzeba się skupić na droższych zdrapkach. Najlepiej te 10/20zł. Na forumlotto od czasu do czasu jakiś szczęściarz trafia 500/1000zł. Z tym że to i tak rzadkość. Ba nawet na lotku za 1zł, z tego co kojarzę na forumlotto conajmiej 3 osoby trafiły 1000zł. Jednak to super mega fart. Generalnie lotto to skarbonka bez dna. Można coś skubnąć dla &quot;funu&quot; od czasu do czasu. Jednak nie ma co wrzucać większych kwot, bo przeważnie wyciągamy z tego 30-50% zainwestowanej kasy. A no i z tego co pamiętam, to kiedyś nawet na tym forum ktoś wrzucił kupon z wygraną 5-ką w lotto. Czyli da się wygrać. Jednak to mega fart. Raczej zabawa dla naiwnych, co się łudzą że raz w życiu wygrają grubo. No i najczęściej nigdy nie wygrywają dużej kwoty. Więc jak to mówią lotto to podatek od marzeń. Sam pogrywam od czasu do czasu, ale nie inwestuje dużych środków. Dla mnie to zabawa od czasu do czasu. Przerywnik od zakładów i kasyna.
 
Do góry Bottom