>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybooker i inne pytanko

M 23

matosevic

Użytkownik
Witam mam dwa wazne pytania.Zaczne od tego,ze mam dluugi czas konto na betfairze w pelni zweryfikowane ale zalozylem je na dane mojego taty gdy JESZCZE nie bylem pelnoletni i ciagle korzystalem z tego konta i nigdy nie bylo zadnych problemow z wplatami/wyplatami minelo kilka lat wyjechalem do Anglii i nie chce zakladac nowego konta ze wzgledu na problemy z weryfikacja wiec chce dalej na tym koncie siedziec a wiec pierwsze pytanie jak chce zalozyc mb to betfair nie bedzie wiedzial ze te pieniadze wplacane i wyplacane beda na moje konto a nie taty? ( malo wiem o mb ale widze,ze to jedyna rozsadna opcja) drugie pytanie, gdy wchodze na wplaty przez mb to nie widze zadnych problemow tylko nie wiem co znaczy moneybookers email addres,ktory trzeba podac przy wplacie to jest taki nickname po zarejestrowaniu sie na mb tak? Ale wlasnie jak wchodze na wyplaty przez mb to wyskakuje komunikat &quot;before you can withdraw ur funds to ur MB account u must register ur mb account by making successful deposit( tak jestem w Anglii ale nie dlugo i dopiero sie ucze) ale z tego co widze to oznacza ze po depozycie przez mb moge bez problemow wyplacic na mb dobrze mowie? Jesli tak to prosze odpowiedziec na te pierwsze pytanko jak to bedzie wygladalo stawiajac na koncie z danymi taty a wplacajac i wyplacajac na mb z moimi danymi. Pozdrawiam serdecznie
 
M 23

matosevic

Użytkownik
Zarejestrowalem sie na mb i niemwiem co na betfairza wpisac przy depozycie gdy jest wlasnie napisane moneybookers email address co mam tam wpisac?
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Jak robisz depozyt na betfair i proszą cię o e-mail adres to powinienes wpisać ten sam jaki masz podany na moneybookers. Na moneybookers możesz ten sobie dopisać inne adresy mailowe. Jak coś nie wiesz to pytaj , najlepiej na priv.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom