>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

K 16

kombi

Użytkownik

Weryfikacja tożsamości przez konto bankowe
W celu zweryfikowania konta bankowego, należy wypłacić z konta moneybookers kwotę mniejszą jak PLN 55.00. W polu adnotacji wypłaty otrzyma Pan/Pani kod weryfikacyjny. Oto kod, który należy wprowadzić po otrzymaniu płatności.
Procedura weryfikacji zostanie zakończona w ciągu 3 dni roboczych po pomyślnym wpisaniu kodu weryfikacyjnego status użytkownika zmieni sie na &#39;zweryfikowany&#39;, co umożliwi Panu/Pani swobodnie pobieranie pieniędzy z konta moneybookers jak również Pana/Pani limit transakcji zostanie zwiększony.
Jeśli otrzymał(a) Pan/Pani juz kod weryfikacyjny konta bankowego, proszę o wpisanie go tutaj:

Proszę o pomoc o jaki kod weryfikacyjny chodzi??? bo nie mam pojęcia robiłem wypłatę 8 grudnia i zrobiłem tak jak w poleceniu że przelałem najpierw mniejszą kwotę i miałem dostać kod ale gdzie?
 
L 147

luminat

Użytkownik
Tylko zazwyczaj jest tak, że konto zakładane jest na siostrę, a maile to nich jako właściciel konta osoba pisze w formie męskiej i później jest wielki płacz i zdziwienie że support blokuje permanentnie konto i nie chce już z takiego klienta obsługiwać ;)
 
K 16

kombi

Użytkownik

Weryfikacja tożsamości przez konto bankowe
W celu zweryfikowania konta bankowego, należy wypłacić z konta moneybookers kwotę mniejszą jak PLN 55.00. W polu adnotacji wypłaty otrzyma Pan/Pani kod weryfikacyjny. Oto kod, który należy wprowadzić po otrzymaniu płatności.
Procedura weryfikacji zostanie zakończona w ciągu 3 dni roboczych po pomyślnym wpisaniu kodu weryfikacyjnego status użytkownika zmieni sie na &#39;zweryfikowany&#39;, co umożliwi Panu/Pani swobodnie pobieranie pieniędzy z konta moneybookers jak również Pana/Pani limit transakcji zostanie zwiększony.
Jeśli otrzymał(a) Pan/Pani juz kod weryfikacyjny konta bankowego, proszę o wpisanie go tutaj:

Proszę o pomoc o jaki kod weryfikacyjny chodzi??? bo nie mam pojęcia robiłem wypłatę 8 grudnia i zrobiłem tak jak w poleceniu że przelałem najpierw mniejszą kwotę i miałem dostać kod ale gdzie?
Proszę o pomoc...
 
favago 69

favago

Użytkownik
Przelewasz bezpośrednio na konto MB? Trzeba przelać ze swojego konta bankowego do to należące do MB - nie można używać pośrednictwa &quot;Płacę z Inteligo&quot; czy innego &quot;mTransfer&quot;. Przy wyborze metody płatności musisz wybrać: Przekaz bankowy.
Ja weryfikowałem w ten sposób, wówczas nie było zapotrzebowania na żaden kod.


EDIT:
Aaa, sorry, teraz dopiero doczytałem, że chodzi o weryfikację tożsamości, nie konta. Ja wysyłałem skan dowodu, także nie pomogę. Post do usunięcia. Sorry za zamieszanie ;)
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Ja mam problem z weryfikacją adresu zamieszkania, wysłałem im zdjęcie dowodu i elektroniczne potwierdzenie dowolnego przelewu, lecz za akceptowali jedynie dowód, a muszę przesłać jeszcze jakiś dokument potwierdzający mój adres zamieszkania który przyszedł do mnie pocztą, np: jakieś rachunki, lecz ja nie otrzymuje żadnych dokumentów tego typu, i co w takim wypadku mam zrobić? Dziękuje z góry,
 
777 28

777

Użytkownik
Weryfikacje adresu zamieszkania mozesz także przeprowadzić poprzez poproszenie ich (chyba jest do tego formularz) o wysłanie ci na adres domowy kodu weryfikacyjnego. Kod przyjdzie listem zwykłym, wklepiesz go na stronie skrilla i masz potwierdzony adres.
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Niestety nie mogę tak zrobić. Musze im wysłać jakiś dokument, lecz ja nie dostaje żadnych rachunków, nic nie płace, bo wszystko jest na moich rodziców, więc co mam w takim wypadku zrobić? Wysłałem im elektroniczne potwierdzenie jakiegoś przelewu, lecz nie za akceptowali, to jest wiadomość od nich:

Uprzejmie dziękujemy za przesłanie dokumentu. Z przykrością musimy jednak poinformować Pana, ze dokument potwierdzający adres zamieszkania nie spełnia naszych wymogów - nie został przesłany drogą pocztową na Pana adres. Abyśmy mogli rozpatrzeć blokadę Pana konta jednak potrzebujemy również skanu papierowego dokumentu, potwierdzającego Pana adres (rachunek za prąd, telefon lub wyciąg z konta bankowego). Ważne, aby dokument ten spełniał niżej wymienione kryteria i zawierał niezbędne informacje: -dokument papierowy (nie zaś otrzymany drogą elektroniczną) -dokument wydany nie wcześniej niż w przeciągu ostatnich trzech miesięcy - widoczna data -widoczne Pana imię i nazwisko oraz adres zamieszkania -dokument otrzymany drogą pocztową na Pana adresI co mam teraz zrobić? Jaki to może być dokument lub jak poradzić sobie w inny sposób?
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
Niestety nie mogę tak zrobić. Musze im wysłać jakiś dokument, lecz ja nie dostaje żadnych rachunków, nic nie płace, bo wszystko jest na moich rodziców, więc co mam w takim wypadku zrobić? Wysłałem im elektroniczne potwierdzenie jakiegoś przelewu, lecz nie za akceptowali, to jest wiadomość od nich:

Uprzejmie dziękujemy za przesłanie dokumentu. Z przykrością musimy jednak poinformować Pana, ze dokument potwierdzający adres zamieszkania nie spełnia naszych wymogów - nie został przesłany drogą pocztową na Pana adres. Abyśmy mogli rozpatrzeć blokadę Pana konta jednak potrzebujemy również skanu papierowego dokumentu, potwierdzającego Pana adres (rachunek za prąd, telefon lub wyciąg z konta bankowego). Ważne, aby dokument ten spełniał niżej wymienione kryteria i zawierał niezbędne informacje: -dokument papierowy (nie zaś otrzymany drogą elektroniczną) -dokument wydany nie wcześniej niż w przeciągu ostatnich trzech miesięcy - widoczna data -widoczne Pana imię i nazwisko oraz adres zamieszkania -dokument otrzymany drogą pocztową na Pana adresI co mam teraz zrobić? Jaki to może być dokument lub jak poradzić sobie w inny sposób?
idz do sklepu wez cos na fakture i im ja wyslij u mnie bylo ok
 
bilet44007 154

bilet44007

Użytkownik
Ja dziś wysłałem skan dowodu i 3 rachunki za fona droga elektroniczna w celu weryfikacji adresu zamieszkania, gdyż konto bankowe mam już zweryfikowane które nie upoważnia mnie do większych transakcji teraz tylko czekać... szkoda bo kasa zamrożona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
W 2

white

Użytkownik
Ja mam takie pytanie. Chcę dodać konto bankowe (mBank) wpisuje NBR i mam do wyboru
- BRE BANK SA LODZ
- BRE BANK SA ODDZIAL BANKOWOSCI DETALICZNEJ LODZ
- BRE Bank SA
który mam wybrać???
 
favago 69

favago

Użytkownik
Ja mam takie pytanie. Chcę dodać konto bankowe (mBank) wpisuje NBR i mam do wyboru

- BRE BANK SA LODZ
- BRE BANK SA ODDZIAL BANKOWOSCI DETALICZNEJ LODZ
- BRE Bank SA

który mam wybrać???
Nie ma to większego znaczenia - w gruncie rzeczy to wszystko to samo. Niezależnie od wybranej opcji, kasa powinna trafić na Twoje konto.

Znalazłem na jakimś forum, że ktoś wybrał BRE BANK SA ODDZIAL BANKOWOSCI DETALICZNEJ LODZ i pieniądze doszły na jego konto.

Pozdrawiam ;)
 
W 2

white

Użytkownik
czy dodanie karty debetowej jest bezpieczne? Z tego co tam pisze to dajemy im wszystkie dane karty łącznie z kodem 3 cyfrowym a więc hulaj dusza moneybookers... ?
 
P 0

pierzak

Użytkownik
Witam,

Czy to normalne, że przelew z inteligo na zasilenie moneybookers jeszcze nie dotarł? Przygotowany był w piątek, wyszedł wczoraj. Jak do tej pory nie został zaksięgowany i na moneybookers nie mam środków.
 
favago 69

favago

Użytkownik
A co jest powodem że nie używacie Przelewów24?Przecież czekanie od piątku na przelew jest bezsensowne.
A jest ta opcja dostępna z poziomu strony MB czy na przelewy24.pl trzeba się logować? Napisz coś więcej o tym...
 
Do góry Bottom