>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

A 185

adikos

Użytkownik
@dawidgry
jak wszedłeś na tego linka z phishingu to radzę ci hasło zmienić natychmiast,nic się nie zmieniło w skrillu, poczytaj sobie wczorajszy post admina Marcin Odra, jeśli jeszcze nie wiesz o co chodzi.
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Też tak miałem. Po prostu się wylogowałem i wtedy można było wpisać. Ale nie polecam takiego kontaktu. Dużo lepiej dzwonić na polski support.
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Dostal z Was ktos maila ze Skrill ze beda jakies oplaty za prowadzenie konta? Niby za pierwsze 12 miesiecy jest bez oplat, dopiero teraz beda pobierac. Konto mam juz kilka lat wiec to moze byc sciema?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dostal z Was ktos maila ze Skrill ze beda jakies oplaty za prowadzenie konta? Niby za pierwsze 12 miesiecy jest bez oplat, dopiero teraz beda pobierac. Konto mam juz kilka lat wiec to moze byc sciema?
Nie chodzi przypadkiem o opłaty za brak aktywności na koncie? Jeżeli właśnie to jest to, to żadna nowość.
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Nie chodzi przypadkiem o opłaty za brak aktywności na koncie? Jeżeli właśnie to jest to, to żadna nowość.
Tak, dokladnie o to. Mozesz mi wyjasnic o co w tym chodzi? Dawno nie uzywalem tam konta, chcialem je usunac ale te ich oplaty to jakies kosmiczne kwoty 12.6742

Co mozna z tym zrobic?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Tak, dokladnie o to. Mozesz mi wyjasnic o co w tym chodzi? Dawno nie uzywalem tam konta, chcialem je usunac ale te ich oplaty to jakies kosmiczne kwoty 12.6742

Co mozna z tym zrobic?
Ta kwota nie jest kosmiczna, bo jest to 12 złotych z groszami i naliczane jest jedynie w przypadku, gdy saldo na Twoim koncie jest większe od zera. Jeżeli nie korzystasz z konta, które uprzednio opróżniłeś, to nic nie stracisz i nie zostaniesz obciążony żadnymi opłatami.
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Ta kwota nie jest kosmiczna, bo jest to 12 złotych z groszami i naliczane jest jedynie w przypadku, gdy saldo na Twoim koncie jest większe od zera. Jeżeli nie korzystasz z konta, które uprzednio opróżniłeś, to nic nie stracisz i nie zostaniesz obciążony żadnymi opłatami.


Rozumiem, dziekuje. Nie korzystalem ze Skrill chyba z 3 lata.
Czy moge w ogole usunac konto? Szczerze to nawet gasla nie pamietam, z logowaniem mam nawet problem
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Rozumiem, dziekuje. Nie korzystalem ze Skrill chyba z 3 lata.
Czy moge w ogole usunac konto? Szczerze to nawet gasla nie pamietam, z logowaniem mam nawet problem
W takich sprawach najlepiej kontaktować się z ich supportem telefonicznie, bądź mailowo.
 
abc86 9

abc86

Użytkownik
UWAŻAJCIE NA ZŁODZIEI
Poniżej wklejam zrzut ekranu, gdy zzobczycie takie coś na poczcie nie odpisujcie. Najlepsze jest to, że wysłano mi to na adres e-mail, który nie manic wspólnego z moim kontem Skrill. Adresy e-mail biorą raczej na pewno z tego forum. Przekazujcie to dalej

 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam , czy to normalna weryfikacja? mam konto juz 9lat i pierwszy raz się z tym spotykam. chca zeby wudrukowac to, wypełnic i odesłac
[/URL][/img]
[/URL][/img]
[/URL][/img]
W ramach procedury weryfikacji klienta musimy zbierać określone informacje od wielu partnerów i klientów.
*
Dlatego kontaktujemy się z Tobą, prosząc o wypełnienie załączonego formularza &quot;Zasób dobrobytu&quot; i dostarczyć wybrany dokument weryfikacyjny w celu spełnienia wymagań weryfikacyjnych.
*
Prosimy wypełnić, podpisać i przesłać nam załączony formularz w odpowiedzi na ten e-mail zawierający wybrany dokument jako dowód.
Oprócz tego proszę podać następujące informacje:
Jakie są Twoje konta Skrill?
Jaki jest Twój stosunek do odbiorców płatności dokonanych za pośrednictwem naszego systemu?
Co otrzymujesz przede wszystkim za pieniądze?
Jakie są Twoje całkowite wypłaty z Twojego konta Skrill przez resztę roku?
Jaki jest Twój roczny dochód z podstawowej pracy?
Weryfikacja jest procesem import_ant, a szybka odpowiedź zapewni, że nie nastąpi przerwa w Twoich usługach.
*
*
Dziękujemy za zrozumienie tego wymogu.
*
*
Z poważaniem,
 
B 17

blancik

Użytkownik
Też otrzymałem teraz 4 takie same maile. Dwukrotnie jeden po drugim. Od razu mi to zaśmierdziało bo każda wiadomość z innego maila nadesłana.
 
A 2

alorotom

Użytkownik
Jak wchodzę na skrill&#39;a mam coś takiego

&quot;Skrill zmienił politykę dotyczącą weryfikacji rachunku i obecnie wymaga od wszystkich członków wykonania dodatkowych kroków w celu weryfikacji tożsamości. Aby upewnić się, czy korzystanie z rachunku nie zostanie zakłócone, wykonaj dodatkowe kroki w celu weryfyikacji rachunku.&quot;


Czy to ma jakiś związek z bukami ? Czy ktoś takiego coś miał ?

Dziwne że kliknięciu w &quot;weryfikacji rachunku&quot; bo jest tak jakby podświetlony wyskakuje dziękujemy za potwierdzenie tożsamości.
 
Do góry Bottom