>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

sven@ 808

sven@

Użytkownik
Jak wchodzę na skrill&#39;a mam coś takiego

&quot;Skrill zmienił politykę dotyczącą weryfikacji rachunku i obecnie wymaga od wszystkich członków wykonania dodatkowych kroków w celu weryfikacji tożsamości. Aby upewnić się, czy korzystanie z rachunku nie zostanie zakłócone, wykonaj dodatkowe kroki w celu weryfyikacji rachunku.&quot;


Czy to ma jakiś związek z bukami ? Czy ktoś takiego coś miał ?

Dziwne że kliknięciu w &quot;weryfikacji rachunku&quot; bo jest tak jakby podświetlony wyskakuje dziękujemy za potwierdzenie tożsamości.
Trochę o tym było, na kontach UK pojawiło się to jako pierwsze, Hiszpania kolejna była a teraz docelowo wszędzie, więc spokojnie -&quot;zwiększają tylko bezpieczeństwo&quot;.
Webcam jak wcześniej u właściciela - Netellerka.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ale żeby zwiększyć limit z 1000 EUR na ogół transakcji już tak. A z limitem 1000 euro na transakcje się raczej nie poszaleje. :?
O tym pisałem wcześniej trochę, ale jak ktoś ma przez ID wcześniej to overall ma No limits więc wystarczy rozbic na kilka transakcji. Bo jeśli ktoś teraz zakłada ma overall ustalony.
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Mam pytanie do osób, które dostały dodatkową weryfikację do skrilla z kamerką, do tego czasu zablokowane wszystkie transakacje?
Nie mam kasy na koncie więc nie mogę sprawdzić.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Mam pytanie do osób, które dostały dodatkową weryfikację do skrilla z kamerką, do tego czasu zablokowane wszystkie transakacje?
Nie mam kasy na koncie więc nie mogę sprawdzić.
Nie, zgodnie z limitami jakie dostałeś korzystasz.
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
czy ta weryfikacja przed kamerką jest bezpieczna?
Było już na forum to pisane ;)
Weryfikację kamerką przeprowadza komputer. Najpierw wysyłasz dokument - prawko lub dowód osobisty. Następnie robisz sobie selfie kamerką internetową w PC albo instalujesz apkę na smartphone&#39;ie i robisz selfie kamerką w telefonie. Po kilku minutach dostajesz na maxa potwierdzenie czy udało Ci się przejść weryfikację czy nie.
Co do bezpieczeństwa to raczej jest wszystko ok, ale lepiej wysłać prawko jeśli jest taka możliwość.
Pozdrawiam i miłego dnia ;)
 
pietia 0

pietia

Użytkownik
Dzieki kolego za szybką odpowiedz ???? domyslalem sie, że gdzie o tym było pisane ale zanim to znajdzie to troche minie ???? u mnie troche się zdziwiłem bo wpłaciłem kase i dopiero potem mi przysłali emaila o tej weryfikacji. Póki co kasa zamrożona ale zrobie prawko tak jak mówisz ????
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Było już na forum to pisane ;)
Weryfikację kamerką przeprowadza komputer. Najpierw wysyłasz dokument - prawko lub dowód osobisty. Następnie robisz sobie selfie kamerką internetową w PC albo instalujesz apkę na smartphone&#39;ie i robisz selfie kamerką w telefonie. Po kilku minutach dostajesz na maxa potwierdzenie czy udało Ci się przejść weryfikację czy nie.
Co do bezpieczeństwa to raczej jest wszystko ok, ale lepiej wysłać prawko jeśli jest taka możliwość.
Pozdrawiam i miłego dnia ;)
Czy to znaczy, że te konta, które od dawna działają i były już zweryfikowane dotychczasowymi metodami, teraz też będą musiały być jeszcze raz &quot;kamerkowane&quot;? Czy dotyczy to tylko nowych?
Wczytał się może ktoś w te &quot;nowe zasady&quot; po zmianie ustawy w PL - czy jest tam coś niepokojącego dla nas w stosunku do tego co było dotychczas? Czy np. skrill teraz z automatu będzie udostępniał polskim organom nasze wyciągi z konta czy transakcje kartą?
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Czy to znaczy, że te konta, które od dawna działają i były już zweryfikowane dotychczasowymi metodami, teraz też będą musiały być jeszcze raz &quot;kamerkowane&quot;? Czy dotyczy to tylko nowych?
Wczytał się może ktoś w te &quot;nowe zasady&quot; po zmianie ustawy w PL - czy jest tam coś niepokojącego dla nas w stosunku do tego co było dotychczas? Czy np. skrill teraz z automatu będzie udostępniał polskim organom nasze wyciągi z konta czy transakcje kartą?
1. Ja miałem stare konto i tak musiałem zweryfikować kamerką po wejściu tej metody.
2.W opcję udostępniania danych lub wyciągów przez Skrill polskim organom wątpie. Byłoby już głośno ;)
Raczej nie ma powodów do obaw.
Miłego dnia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
1. Ja miałem stare konto i tak musiałem zweryfikować kamerką po wejściu tej metody.
Ja co prawda odchodzę od skrilla, bo wallet stał się praktycznie bezużyteczny i drogi. Koszą kilentów z każdej strony i traktują niepoważnie.
Ale póki co mam jeszcze u nich konto. Też mi śpiewają o tej debilnej pseudoweryfikacji kamerką, ale to zlałem, a konto działa.
Dlaczego musiałeś zweryfikować, wyjaśnij.
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Ja co prawda odchodzę od skrilla, bo wallet stał się praktycznie bezużyteczny i drogi. Koszą kilentów z każdej strony i traktują niepoważnie.
Ale póki co mam jeszcze u nich konto. Też mi śpiewają o tej debilnej pseudoweryfikacji kamerką, ale to zlałem, a konto działa.
Dlaczego musiałeś zweryfikować, wyjaśnij.
Limity. Niestety nie pamiętam ile było przed.
 
Do góry Bottom