>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dzięki za odp. CBS
Ja skrilla praktycznie już nie używam, więc limity ogarniam. Zresztą nigdy nie byłem rekinem i nigdy nie gralem ostro.
Tak się zastanawiam, czemu mu służyć ta pseudoweryfikacja i co jest jej przedmiotem.
Bo przecież dane osobowe są zweryfikowane, rachunki bankowe i karty również, adres także...
Więc co oni do k.... nędzy że tak powiem &quot;weryfikują&quot;
Mi to śmierdzi i to z daleka
Bo dziś zrobisz &quot;kamere&quot;, a jutro PEP Self-Declaration podeślą, a to jest praktycznie nie do przejścia.
Czemu, a szczególnie KOMU ma to służyć?
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Dzięki za odp. CBS
Ja skrilla praktycznie już nie używam, więc limity ogarniam. Zresztą nigdy nie byłem rekinem i nigdy nie gralem ostro.
Tak się zastanawiam, czemu mu służyć ta pseudoweryfikacja i co jest jej przedmiotem.
Bo przecież dane osobowe są zweryfikowane, rachunki bankowe i karty również, adres także...
Więc co oni do k.... nędzy że tak powiem &quot;weryfikują&quot;
Mi to śmierdzi i to z daleka
Bo dziś zrobisz &quot;kamere&quot;, a jutro PEP Self-Declaration podeślą, a to jest praktycznie nie do przejścia.
Czemu, a szczególnie KOMU ma to służyć?
Niektórzy mają konta na hindusów ;)
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Czy ktos podpowie czy oni w ogole odpisuja jeszcze na maile? Nie jestem w stanie zweryfikowac sie przez ta pieprzona kamerke ani apke. Wyskakuje mi 1 szablon. Zrobilem wszystkie zdjecia i wyslalem im na [email protected] . niby nie dostalem odpowiedzi zwrotnej ze nie ma takiego adresu ale tez nie odpisuja. Da sie tak zweryfikowac konto. Szlag mnie trafi zablokowali mi kupe hajsu na miesiac
 
K 13

kostek88

Użytkownik
Witam. Jak obecnie wygląda ta weryfikacja na Skrillu ? Wystarczy selfie z dowodem czy to odpala się kamerę i przystawia się dowod do głowy i odbywa się to on linę?
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Skrill to jednak przestał być poważną firmą jaką był za czasów Moneybookers. Brak jawnego sposobu kontaktu na stronie (znaleźć maila, nie wspominając żeby mieli live chat). Maile na [email protected] często są odbijane (nie dochodzą). Wymyślili sobie dodatkową weryfikację OK mają prawo. Ale w regulaminie nic nie ma, ile może to potrwać, załączając dokumenty pisalo coś o okresie do 48h - raz że to długo, gorzej że terminu nie dotrzymują. Mam zamrożone środki i nie rozumiem dlaczego. Trzeba będzie im pojechać na profilu Facebookowym i pewnie dać sobie spokój na dłuższą metę.
Dla porównania w Revolut podobna technicznie weryfikacja trwała w moim przypadku kilkanaście minut...
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Skrill to jednak przestał być poważną firmą jaką był za czasów Moneybookers. Brak jawnego sposobu kontaktu na stronie (znaleźć maila, nie wspominając żeby mieli live chat). Maile na [email protected] często są odbijane (nie dochodzą). Wymyślili sobie dodatkową weryfikację OK mają prawo. Ale w regulaminie nic nie ma, ile może to potrwać, załączając dokumenty pisalo coś o okresie do 48h - raz że to długo, gorzej że terminu nie dotrzymują. Mam zamrożone środki i nie rozumiem dlaczego. Trzeba będzie im pojechać na profilu Facebookowym i pewnie dać sobie spokój na dłuższą metę.
Dla porównania w Revolut podobna technicznie weryfikacja trwała w moim przypadku kilkanaście minut...
Najszybciej jest zadzwonić na support całotygodniowy (USA).
Tam zawsze sprawnie i szybko rozwiązywali kwestię weryfikacji i blokowań bo na odpowiedź mailową czasami 2-3 czekałem.
 
dawidkudowa1 0

dawidkudowa1

Użytkownik
Dzięki za odp. CBS
Ja skrilla praktycznie już nie używam, więc limity ogarniam. Zresztą nigdy nie byłem rekinem i nigdy nie gralem ostro.
Tak się zastanawiam, czemu mu służyć ta pseudoweryfikacja i co jest jej przedmiotem.
Bo przecież dane osobowe są zweryfikowane, rachunki bankowe i karty również, adres także...
Więc co oni do k.... nędzy że tak powiem &quot;weryfikują&quot;
Mi to śmierdzi i to z daleka
Bo dziś zrobisz &quot;kamere&quot;, a jutro PEP Self-Declaration podeślą, a to jest praktycznie nie do przejścia.
Czemu, a szczególnie KOMU ma to służyć?
A jeśli na Skrill pisze mi że przekroczono limit i pieniądze dopiero jutro to oco chôdzi ? Nie gram często.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Panowie gdzie sie sprawdza limity w skrillu, ten nowy wyglad jest i nie wiem gdzie to znalezc
zweryfikowalem skrilla, maila dostalem, ze limity zwiekszone, ale nie wiem gdzie to znalezc
Dzieki
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
to prawdziwy mail od skrilla?
nic wczesniej nie slyszalem bym cokolwiek robil, konto mam u nich ponad 10 lat zapewne i weryfikacja ok
to prawdziwy mail od skrilla?
nic wczesniej nie slyszalem bym musial robic dodatkowa weryfikacje, konto mam u nich ponad 10 lat zapewne i weryfikacja ok
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Ale co ma do tego nowy regulamin? Już dużo wcześniej te ich podpunkty niby wchodziły w życie.
Może znów ktoś chce wyłudzić hasła...
Na innych skrillach cisza i bez żadnych maili.
Skrillowi jak coś nie pasuje to konto blokuje i weryfikujesz po ich interwencji. Nie piszą raczej maili z datą ostateczna by konta poweryfikowac ponownie
 
cybul108 8

cybul108

Użytkownik
Ktos dostal takiego maila od nich?
Pewnie nie masz w pełni zweryfikowanego konta - wyskakuje u góry strony Skrilla informacja o konieczności weryfikacji konta. Ja dostałem takie coś z tego powodu podejrzewam, weryfikujesz i problem z głowy. W moim przypadku nie robiłem tej weryfikacji przez tyle czasu bo nie miałem żadnych limitów. Myślę że zablokują 2 kwietnia te niezweryfikowane konta i tyle.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
To nie jest zadne wyludzanie hasla bo zdjecie doksu chca zeby wgrac na koncie skrill po zalogowaniu a nie zeby wyslac poprzez maila.
 
Do góry Bottom