>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

prof 8,8K

prof

Użytkownik
Czy posiada ktoś mże dwa konta MB,na inne dane? Jest prawdopodobieństwo,że sie nc nie stanie?
Mowa tu o obu kontach prawdziwych,na prawdziwe dane,nie fake&#39;i.
Ja mam konto , brat i ojciec tez maja i nigdy nic sie nie dziala. Dodam ze wszystkie konta czesciowo lub w calosci zweryfikowane.
 
K 0

kesu1989

Użytkownik
Witam Panowie pierwszy raz wypłacam pieniądze i jest taka sprawa że mam już je na koncie moneybookers i chce je przelać do mbanku, tylko trzeba zweryfikowac dane i nie wiem w jaki sposób to zrobic:;/: Pozdrawiam i licze na pomoc
 
R 22

rossikossi

Użytkownik
chciałbym sobie przypomnieć hasło. Zauważyłem że po kliknięciu w link w mailu i potwierdzeniu daty urodzenia wyskakuje komunikat żeby przesłać skan swojego dowodu. Kiedys chyba tego nie była?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Więc tak,przeczytałem wszystkie komentarze,całe 9 stron,jaki z tego wniosek??Taki,że wiem mniej niż przed wejściem do tego działu ???? Ogromnie zróżnicowane opinie z tego co widzę,no ale kilka kwestii mi się wyjaśniło,zacznę może od początku...
Konto na MB założyłem z 2 lata temu,postanowiłem wtedy,że &quot;kiedyś&quot; mi się na pewno przyda,bo nie z każdej firmy czy kasyna można wypłacić na konto bankowe,ale nie przeprowadzałem żadnych weryfikacji,niedawno jednak postanowiłem się w końcu za to wziąć,otworzyłem więc stronę MB i spróbowałem się zalogować,niestety zapomniałem hasła i zablokowano mi konto,no ale dostałem maila,żebym wysłał kopię dowodu i bodajże screen z konta bankowego,wysłałem i na drugi dzień dostałem odp,że wszystko przebiegło pomyślnie,a moje konto zostało zweryfikowane,wszedłem na konto i mam przy &quot;Status&quot; - Zweryfikowano a limit transakcji prawie 5000pln,to wszystko tylko po wysłaniu kopii dowodu,więc teraz moje pytanie,bo widzę po komentarzach wyżej,że ten kod i list wcale nie są konieczne,co mam zrobić w takim bądź razie teraz,żeby już w pełni je zweryfikować??Czy tak jak to pisze kilka osob przy mniejszych kwotach jak na ten moment będzie ok??Dzięki za pomoc !
 
777 28

777

Użytkownik
Aby zwiekszyć limit transakcji na swoim koncie MB musisz
1. Wysłac skand dowodu/paszportu itp
Aby zwiekszyć limit o kolejne kilka k euro
2. Potwierdzasz swoj adres poprzez wydanie zgody na przysłanie Ci listu na twoj adres domowy z kodem weryfikacyjnym.
Jesli nadal limit masz zbyt mały ( a jest on wówczas ok 10 000) to piszesz do supportu i Ci mowią co masz zrobić aby go zwiekszyć. (notarialne potwierdzenia itp)
Tyle że ten limit jest na 90 dni i jest odnawialny także po potwierdzeniu tych głównych dokumentów już Ci powinien wystarczyć. To są przecież kwoty kilkunastu tysiecy EURO w ciagu 90 dni a mało kto robi takie obroty w 90 dni.
Przy zamawianiu karty mastercard MB także Ci powiekszą limit. Ja aktualnie po przejsciu wszelkich metod weryfikacji i zamowieniu karty MB mam limit 26 000 Euro!! na 90 dni ????
Propo karty to aktualnie czas od momentu jej zamówienia do przysłania to ok 2 tyg (tyle czekałem i się doczekałem wreszcie) ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ale mi zdecydowanie wystarczy nawet to 5000zł limitu,które teraz mam,raczej nie będę operował tam kwotami z 4 zerami,nic się na to nie zanosi,tak więc na ten moment powinien wystarczyć skan dowodu,skoro niektórzy wyżej piszą,że się nie czepiają przy małych kwotach,tak?
Dostałem rano wiadomość na maila,teraz zauważyłem;)

&quot; Szanowny Panie ******
Piszemy do Pana w sprawie weryfikacji konta Skrill (Moneybookers).
Odnotowaliśmy, że już zmienił Pan hasło. Tak samo informujemy, że na podstawie wysłanych dokumentów został zweryfikowany Pana adres zamieszkania i w ten sposób limit na koncie został zwiększony o 5000 euro. Informujemy także, że po zweryfikowaniu konta może już Pan złożyć wniosek o wydanie karty Moneybookers Mastercard. To przepłacona karta, związana z kontem Skrill (Moneybookers) którą można wypłacać środki z bankomatu i którą można dokonywać płatności wszędzie gdzie jest obsługiwana karta Mastercard. Aby dowiedzieć się więcej i złożyć wniosek o wydanie karty można kliknąć zakładkę &quot;Moja karta Mastercard&quot; po zalogowaniu się na koncie Skrill (Moneybookers). Dziękujemy za korzystanie z naszych usług. Pozdrawiam, Petya, Centrum Obsługi Klienta Skrill (Moneybookers)&quot;
Tak jak pisałem w poście wyżej,wysłałem tylko obustronny skan dowodu,z tego co można wywnioskować z maila,konto jest już w pełni zweryfikowane,bez żadnych listów itp,no i dobrze,konta bankowego weryfikował na swoim koncie nie będę,tak z zasady;)
 
777 28

777

Użytkownik
Dokładnie tak tyle że limit jest 5 000 euro a po tych wszystkich weryfikacjach byś miał 26 000 euro. Jesli wyplacasz/wplacasz rzadziej i mniejsze kwoty to nie musisz sie bawić w dalsze weryfikacje ????
A ten limit mimo iz na pierwszy rzut oka wydaje sie spory to nie do konca taki jest bo do obrotu liczy sie zarówno otrzymanie kasy na konto mb jak i jej pozniejsze wyplacenie tak wiec jak wyplacisz z buka/poka np 2 000 euro i pozniej wyplacisz to kartą MB (w kilku &quot;ratach&quot;) to zuzyjesz 4 000 e limitu. Tak więc de facto ten limit dzieli sie na pół. No i jest na 90 dni wiec jak np lubisz wyplacac nadwyzke od razu przy jej uzyskaniu to przy takich solidniejszych kwotach i kilkunastu wyplatach (i pozniej ewentualnych wpłatach powrotnych) dosysc szybko zuzyjesz limit ????
Ja własnie jestem taką osoba że jak gram u buka czy tez w poka to nadwyzke ponad okreslona kwotę wypłacam natychmiastowo stad czesto bywa seria dni gdzie codziennie robie ze 2-3 wypłaty. Niby sie to wydaje bezsensowne ale mi pomaga w prawidlowym zarzadzaniu bankrollem - jak mam wyplacone na MB to kasa ta jest dla mnie bezpieczniejsza (w tym sensie że jej nie przegram tak szybko jak by to było gdyby była na koncie pokera/buka) A tilt/nerwy tylko czyhają aby w napadzie złości i frustracji walnąc allina na jakies glupie nieprzemyslane zdarzenie ????
Dlatego tez nie lubie trzymac wiekszej czesci bankrolla u buka - wole na MB a to wiąże się z duzym obrotem i szybkim wykorzystaniem limitu ????
Ot taki przykład ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 94

crock

Użytkownik
a ja panowie z drugiej strony, wyplacałem sobie normalnie kase na konto bankowe itp. Raptem z dnia na dzień wyskoczyło mi, że zapobiegania prania pieniędzy i muszę potwierdzić adres. Jak się okazało list został wysłany 27/07/11, czyli tak jakby już jakiś czas temu :p Z tego co kojarzę dostałem chyba ten list, tylko że mi się gdzieś zapodział albo i przeprowadziłem weryfikację. Nie mam pojęcia, w każdym razie wymagają jej w celu wypłaty na konto. Na serwisy moge normalnie przelewać. Jakiś pomysł na rozwiązanie ? Miał ktoś tak może? Czy trzeba ich męczyć mailowo?

Jest możliwość o ponowne ubiegania się o list weryfikacyjnyy adres?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ja tam bym się nie przejmował,jeśli możesz przelewać na buka,to przelej sobie np do Betsafe,oni mają najszybsze wypłaty na konto bankowe,w 1 dzień nawet,obrót 1x po kursie 1.01 i srrruu na konto ???? No ale jeśli chcesz bezpośrednio z MB na konto bankowe to musisz już zapytać supportu,odpowiedzą Ci po Polsku więc zadaj po prostu takie samo pytanie jak tutaj,powinni Ci pomóc,dla mnie byli mili;)
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
chcialem 1 raz wyplacic pieniadze z mb na konto inteligo,Niedawalo rady,okazalo sie ze nie mam zweryfikowanego konta.Ustawilem opcje ze maja mi przyslac kod pocztą.Ale przez to kombinowanie nieswiadomie dodalem nowe konto bankowe do konta Skrill (Moneybookers):
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
dostalem maila od nich o tresci&#39;&#39;Szanowny/a Paweł
Pomyślnie dodano nowe konto bankowe do konta Skrill (Moneybookers):
Jeżeli to nie Ty dokonałeś tej zmiany, prosimy o kontakt z naszym działem ochrony: i tutaj podany jest adres mailowy dzialu ochrony.Wiec napisalem na ten adres z prośbą o usuniecie nowo dodanego konta bankowego do konta Skrill (Moneybookers) .Usunal mi to automatycznie czy bede sie musial bujac z tym?
 
D 3

domto

Użytkownik
Przy weryfikacji konta poprzez: &quot;Weryfikacja Pana/Pani konta bankowego (w ciagu 3 dni roboczych)&quot; piszą, że w polu adnotacji tej płatności znajdzie Pan/i kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić na naszej stronie internetowej. Czy ten kod to jest własne ID ? już czekam 2 dobę na odpowiedź na maila od nich i nic, jakiś inny kontakt na czacie czy coś jest możliwy?
 
R 0

radek1r31

Użytkownik
Problem z US
Witam,może ktoś z was przesyłał kiedykolwiek pieniążki rzędu kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięc poprzez Skrill? Mam na koncie Betfair kwotę rzędu 30 tys funtów.chciałbym przesłać je na Skrill i później wysłać do Brokera FXPRo. Mam dylemat ,czy ktoś z was wie gdzie zostało założone konto Skrill tzn. czy jest to zagraniczny bank i polski US nie może mnie zamknąć za nielegalne źródło dochodu czy jest to konto w polskim banku i będę pod nadzorem US. wtedy bez sensu jest granie na betfair,można iść do kicia,a tego raczej bym nie chciał. wpłacając na Fxpro będę legalnie płacił podatek z tytułu działalności na rynku forex. MOże ktoś z was może mi pomóc? ????
 
V 256

vernix

Użytkownik
Ze strony MB:
Firma zarejestrowana w Anglii i Walii pod nr 4260907. Siedziba: Welken House, 10-11 Charterhouse Square, London, EC1M 6EH.
Autoryzowany przez brytyjski urząd ds. usług finansowych (FSA) zgodnie z ustawą o pieniądzach elektronicznych (Electronic Money Regulations 2011) jako emitent pieniędzy elektronicznych.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Miał ktoś taką sytuację że mb zablokowało możliwości wysyłania pieniędzy/wypłat natomiast reszta była normalnie można było wpłacać, po zapytaniu o co chodzi dostało się odpowiedz że to jakaś tam biznesowa weryfikacja trzeba odesłać wypleniony kwestionariusz oraz napisać w jakim celu używa sie konta?
 
Do góry Bottom