>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moto GP 10/11

Status
Zamknięty.
Baqu 722,2K

Baqu

Forum VIP
Stoner v Lorenzo =&gt; 1 ; 1.616 SB ; 2/10 ⛔

Casey powinien być dzisiaj bezkonkurencyjny. Już ostatnio pokazał, że zarówno on jak i motor są świetne przygotowani, problem był w oponach dlatego stracił pierwszą pozycję, którą utrzymywał prawie przez cały wyścig, dzisiaj tego problemu nie powinno być stąd ten typ.

Lorenzo v Pedrosa =&gt; 2 ; 2.55 ; 1/10 SB ✅

Myślę, że po tym kursie warto zaryzykować. Pedrosa wraca w eielim stylu i szanse oczywiście wyższe ma Lorenzo, ale nie aż tak ( przynajmniej tak uważam ).

Dovizioso v Spies =&gt; 1 ; 1.727 ; 1/10 SB ✅

Świetny kurs, w bet365 mamy cos ponad 1.5 w bwin cos ponad 1.6 i te kursy odzwieciedlają rzeczywistość, dlatego biore.

zapowiada się ciekawy i emocjonujący wyścig :spokodfhgfh:

p.s.
ostatni zakręt i Stoner przegoniony, szkoda :/
 
simons 646

simons

Forum VIP
Stoner z Lorenzo ciężko powiedzieć. Bardzo bliskie czasy jazdy w kwalach i FP dla mnie po tym kursie nie opłaca się ... Już w Mugello Lorenzo poakzał, że Stoner nie bedzie mial tak z górki jak sie zdawało.
Pedrosa po takim kursie warty zagrania jak najbardziej.
Dovizioso ze Spiesem w kit dla mnie. Spies w kratke, a Dovizio nie lubi zbytnio tego toru. Dla mnie kurs wlasciwy 1.8-1.9 nawet.
Edward - Crutchlow 1 @ 1.46 dOXXBET ✅
nie ma zbytnio czasu ale powinno byc bez niespodzianek :p
pedrosa - Dovizioso 1 @ 1.60 Betgun ✅
 
Baqu 722,2K

Baqu

Forum VIP
Wygrane Hiszpanów, liderzy utrzymali prowadzenie

Hiszpan Nicolas Terol (Aprilia), Niemiec Stefan Bradl i Australijczyk Casey Stoner (obaj Honda) zachowali prowadzenie w klasach 125ccm, Moto2 i MotoGP, mimo że żaden z nich nie wygrał wyścigu o Grand Prix Niemiec na torze Sachsenring. Najlepsi byli Hiszpanie.
Najbliższy zwycięstwa był Bradl, który uplasował się na drugiej pozycji, za Hiszpanem Marcem Marquezem (Honda). Różnica w klasyfikacji generalnej między nimi zmniejszyła się do 47 punktów.

W klasie 125 ccm triumfował jeżdżący Aprilią Hiszpan Hector Faubel (taki sam czas zmierzono Francuzowi Johannowi Zarco na Derbi), zaś w królewskiej MotoGP bezkonkurencyjny był również hiszpański motocyklista - Dani Pedrosa (Honda). W punktacji łącznej jest piąty.

Następne zawody - Grand Prix USA - odbędą się 24 lipca na torze Laguna Seca w kalifornijskim Monterey.

Wyniki:

klasa 125 ccm (27 rund po 3,671 km/99,117 km):
1. Hector Faubel (Hiszpania) Aprilia 39.57,979
2. Johann Zarco (Francja) Derbi taki sam czas
3. Maverick Vinales (Hiszpania) Aprilia strata 0,272 s
4. Nicolas Terol (Hiszpania) Aprilia 1,723
5. Luis Salom (Hiszpania) Aprilia 2,784
6. Sergio Gadea (Hiszpania) Aprilia 6,786

klasyfikacja MŚ (po 9 z 17 wyścigów):
1. Nicolas Terol (Hiszpania) Aprilia 166 pkt
2. Johann Zarco (Francja) Derbi 134
3. Maverick Vinales (Hiszpania) Aprilia 122
4. Jonas Folger (Niemcy) Aprilia 110
5. Sandro Cortese (Niemcy) Aprilia 106
6. Hector Faubel (Hiszpania) Aprilia 90

klasa Moto2 (29 rund po 3,671 km/106,459 km):
1. Marc Marquez (Hiszpania) Honda 41.37,457
2. Stefan Bradl (Niemcy) Honda strata 0,896
3. Alex de Angelis (San Marino) Honda 1,387
4. Randy Krummenacher (Szwajcaria) Honda 3,413
5. Thomas Luethi (Szwajcaria) Honda 4,185
6. Yonny Hernandez (Kolumbia) Honda 7,691

klasyfikacja MŚ (po 9 z 17 zawodów):
1. Stefan Bradl (Niemcy) Honda 167 pkt
2. Marc Marquez (Hiszpania) Honda 120
3. Simone Corsi (Włochy) Honda 84
4. Alex de Angelis (San Marino) Honda 82
5. Bradley Smith (W. Brytania) Honda 79
6. Thomas Luethi (Szwajcaria) Honda 77

klasa MotoGP (30 rund po 3,671 km/110,13 km):
1. Dani Pedrosa (Hiszpania) Honda 41.12,482
2. Jorge Lorenzo (Hiszpania) Yamaha strata 1,477
3. Casey Stoner (Australia) Honda 1,568
4. Andrea Dovizioso (Włochy) Honda 10,513
5. Ben Spies (USA) Yamaha 10,719
6. Marco Simoncelli (Włochy) Honda 10,923

klasyfikacja MŚ (po 9 z 18 wyścigów):
1. Casey Stoner (Australia) Honda 168 pkt
2. Jorge Lorenzo (Hiszpania) Yamaha 153
3. Andrea Dovizioso (Włochy) Honda 132
4. Valentino Rossi (Włochy) Ducati 98
5. Dani Pedrosa (Hiszpania) Honda 94
6. Ben Spies (USA) Yamaha 85


 
oki 270

oki

Użytkownik
Wyscig juz za godzine wiec tak:
Spies-Simoncelli 1,5 SB 6/10 ✅
Amerykanin u siebie mocny przez caly weekend w top 5. Wloch z kolei jesli chodzi o czasy duzo nie ustepowal, ale jak sam przyznal tempo wyscigowe na tym torze nie jest takie jakie powinno byc. Jesli tylko Spiesa nie poniesie fantazja i nie zanotuje jakiegos uslizgu powinno byc ok.
Rossi poza top 6 2,37 bet365 2/10 ⛔
Ducati wciaz nie chodzi tak jak powinno. Stoner, Lorenzo, Spies, Pedrosa, Dovizzioso i powiedzmy Simoncelli. Rowniez Hayden nie jest bez szans na top 6. Rossi to jednak wciaz Rossi wiec stawka niezbyt wysoka.
Lorenzo/Pedrosa race dual forecast 2,75 LB 2/10 ⛔
Stoner sam twierdzi ze jego Honda nie ciagnie jak powinna na twardych oponach, wiec uwazam ze to dwoch Hiszpanow rozegra ten wyscig miedzy soba.
EDIT: pech Simoncelliego podzialal na korzysc pierwszego typu i na niekorzysc drugiego ???? Natomiast Stoner swoja postawa w drugiej czesci wyscigu zaskoczyl mnie bardzo
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie zauwazylem typow przed wyscigiem ale na Rossiego poza top6 to chyba ich pogielo ... tak jak pisales Sto, Lor, Ped, Sic, Spies, Dov (kolejnosc losowa) + ewentualnie Hayden na pewno nie warte 2+, wiec mega value ... z tym ze tor ciezki i nawet z dobra pogoda duzo zawsze sie ich wywalalo wiec do gry na spokojnie, ale na 100% to nie bylo warte 2.3 ... promocja z tym ze pechowo nie weszlo.
lor/Ped bym nie zagral bo tu Stonera w top2 widzialem ... ale po wyscigu kazdy madry...
Fajnie ze widac jakis ruch w temacie, na Brno tez jakeis dobre ???? typki zapodam ????
 
oki 270

oki

Użytkownik
De Angelis-Luthi 1,72 sportingbet ✅ (1,4 expekt)
Kwalifikacje zakonczyli wprawdzie na 3. i 4. miejscu jednak w moim odczuciu to reprezentant San Marino prezentuje sie zdecydowanie lepiej w przekroju calego weekendu. W FP1 roznica wynosila 0,7s natomiast w FP2 1s na jego korzysc (FP3 pomine ze wzgledu na pogode).
Edwards-Hayden 2,25 ⛔ bet365
Nie liczac mokrej trzeciej sesji treningowej Edwards urywal kilka dziesiatych sekundy swojemu rodakowi, wiec wydaje sie ze po tym kursie warto sprobowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
simons 646

simons

Forum VIP
Stoner - Rossi 1 @ 1.08
Pedrosa - Aoyama 1 @ 1.05
Spies - Hayden 1 @ 1.25
AKO:1.42 xD Expekt
Edwards - Aoyama 1
Pedrosa - Stoner 1
Spies - Rossi 1
AKO: 3,49 Betgun

Lider po 1 okrazeniu - Pedrosa @ 1.72
Najszybsze okrazenie - Pedrosa @ 1.80
Zapowiada się fajny wyścig w Czechach. Pedrosa ładnie ciśnie, spora przepaść między nim a resztą. Znany jest z &quot;udanych&quot; startów, no i potrafi uciec od samego początku. Ten wyscig mi wygląda na taki. Aoyama ładnie w QP ale do Edzia mu daleko pod każdym względem IMO. Rossi zaczyna coś jeździc ... startuje z dobrego 6 miejsca (kto by tak powiedział w zeszłym sezonie? ???? ) ale do &quot;najlepszych&quot; mu jeszcze troche brakuje. No to by było na tyle ... w każdym bądź razie wygląda mi to na zdecydowane win Pedrosy.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Edwards-Hayden 2,25 bet365
Nie liczac mokrej trzeciej sesji treningowej Edwards urywal kilka dziesiatych sekundy swojemu rodakowi, wiec wydaje sie ze po tym kursie warto sprobowac.
Ja grałem Haydena jeszcze przed FP1 bo ostatni niezle mu idzie, ale rzeczywiscie Colin praktycznie w kazdym okrazeniu w FP i QP jechał lepiej od Haydena ... Fakt, że Nicky jak i Rossi mocniej cisną podczas wyścigu, ale po 2.25 przy takich różnicach, się na pewno opłaca, tylko IMO nie ma co przesadzać ze stawką.
 
oki 270

oki

Użytkownik
Za niespelna 2 godziny kwalifikacje. Ogladalem 3. sesje treningowa i na zdecydowanych faworytow do PP wyrastaja Stoner i Spies, ze wskazaniem na tego pierwszego.
W zwiazku z tym proponuje takie oto zaklady:
dubel z unibetu:
Spies-Doviziosso 1 1,2
Stoner-Lorenzo 1 1,45
ako: 1,74 ✅
oraz Spies-Lorenzo 1 1,57 ✅ bet365
We wszystkich sesjach treningowych wymieniona przeze mnie na poczatku dwojka zdecydowanie dominowala nad reszta stawki. Lorenzo natomiast jakos nie moze odnalezc sie na torze w Indianapolis, podczas dzisiejszej sesji jezdzil bardzo bezbarwnie co skonczylo sie strata sekundy do Stonera i 0,9 do Spiesa. Nie sadze, aby przez kilka godzin poczynil az takie zmiany w motocyklu, zeby zniwelowac tak duza strate.
Nieco lepiej dzis zaprezentowal sie Dovizioso, jednak strata odpowiednio 0,8 oraz 0,650 rowniez nie powala na kolana.
 
oki 270

oki

Użytkownik
Dovizioso-Simoncelli 1,66 ladbrokes✅
Czasy dosc porownywalne w przekroju calego weekendu, lecz patrzac na wszystkie poprzednie wyscigi to Dovizioso zdecydowanie lepiej radzil sobie z tempem wyscigowym.
Do tego goraca glowa Simcelliego moze pomoc mu zakonczyc kolejny wyscig przedwczesniej ;) .
Kolejnym godnym polecenia typem wg mnie jest betting without Rossi/Lorenzo/Stoner/Pedrosa
Ben Spies 1,57 bet365✅
Tak jak pisalem w poprzednim poscie Amerykanim na swoich smieciach prezentuje sie bardzo dobrze, ustepujac tylko Stonerowi. Odejmujac rowniez z calej stawki Lorenzo i Pedrose &quot;zwyciestwo&quot; Spiesa wydaje sie bardzo prawdopodobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
simons 646

simons

Forum VIP
Bety bardzo fajne, jak najbardziej polecam, z tym, że w Ladbrokes Polacy nie mogą grać ????
Deliaktnie mozna zagrac:

Edwards - Hayden 1 @ 1.72 bet365
✅
Nie ma co ukrywać Ducati ma spore problemy. Edwards miał lepsze czasy w FP i kwalach no i lepszy &quot;rytm&quot;. Startuje przed Nickim, więc jak głupot nie zrobi powinien to utrzymać. W Brno różnica 1 sekundy między zaownikami, ale tam Hayden lepiej się &quot;zapowiadał&quot; w FP i QP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
oki 270

oki

Użytkownik
SimonS faktycznie zapomnialem, ze mieszkancy Polski nie moga tam juz grac. Postaram sie to brac pod uwage przy nastepnych typach, bo podana przeze mnie para byla rowniez dostepna u innych bukow lecz z troche nizszymi kursami, dlatego podalem ladbrokes.
Samego wyscigu nie udalo mi sie niestety obejrzec. Wrocilem do domu doslownie 5 min po finiszu. Na szczescie skonczylo sie szczesliwie i weekend z GP na zdecydowanym ✅✅✅
 
Baqu 722,2K

Baqu

Forum VIP
Bety bardzo fajne, jak najbardziej polecam, z tym, że w Ladbrokes Polacy nie mogą grać ????
oj mogą mogą SimonS, jak chcesz mogę Ci pokazać wyciąg z konta ;-)

poza tym forum nie jest kierowane do graczy tylko z terytorium polskiego...

a skąd wiesz, czy oki nie siedzi np w Austrii i sobie nie pogrywa ? :)

żeby nie było offtopa...

RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX - MotoGP Race Classification 2011

1 Casey STONER AUS Repsol Honda Team Honda 151.1 46&#39;52.786
2 Dani PEDROSA SPA Repsol Honda Team Honda 150.8 +4.828
3 Ben SPIES USA Yamaha Factory Racing Yamaha 150.5 +10.603
4 Jorge LORENZO SPA Yamaha Factory Racing Yamaha 150.2 +16.576
5 Andrea DOVIZIOSO ITA Repsol Honda Team Honda 150.2 +17.202
6 Alvaro BAUTISTA SPA Rizla Suzuki MotoGP Suzuki 149.5 +30.447
7 Colin EDWARDS USA Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 149.0 +39.690
8 Randy DE PUNIET FRA Pramac Racing Team Ducati 148.3 +53.416
9 Hiroshi AOYAMA JPN San Carlo Honda Gresini Honda 148.3 +53.790
10 Valentino ROSSI ITA Ducati Team Ducati 148.2 +55.345
11 Cal CRUTCHLOW GBR Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 148.1 +57.184
12 Marco SIMONCELLI ITA San Carlo Honda Gresini Honda 147.9 +1&#39;00.141
13 Toni ELIAS SPA LCR Honda MotoGP Honda 147.8 +1&#39;02.169
14 Nicky HAYDEN USA Ducati Team Ducati 138.0 2 Laps

Not Classified

8 Hector BARBERA SPA Mapfre Aspar Team MotoGP Ducati 148.3 1 Lap
17 Karel ABRAHAM CZE Cardion AB Motoracing Ducati 146.2 8 Laps
65 Loris CAPIROSSI ITA Pramac Racing Team Ducati 145.6 12 Laps

▶ http://resources.motogp.com/files/results/2011/INP/MotoGP/RAC/Classification.pdf?v1_a0130e19
 
simons 646

simons

Forum VIP
Widocznie do tego podchodzę inaczej, bo dla mnie na forum siedzi większość mieszkających w Polsce więc po co podawać typy które, może z 10% osób ma możliwość zagrania (% losowo wpisane). Wiem, że idzie zagrać ale ... większość nie może, a są podobne albo takie same zdarzenia u innych buków ????
___
Co do tematu to ja niestety zagrałem Simoncelli - Rossi 1 ... No Sic udowodnił, że w 5 okrążeń można stracić, ile się nie myle, 16 sekund przewagi :eek: a myślałem, że to niemożliwe. Tragiczny wyścig w jego wykonaniu, ale podobno, miał problemy z tarczami hamulcowymi no a jak wiadomo, żeby szybko jechać trzeba mieć hamulce ????
Ducati ciągle ma problemy ... Rossi nadal cieniem zawodnika z zeszłego sezonu ...
Ciekawi mnie, czy Spies by powalczył ze Stonerem gdyby start nie poszedł, jak poszedł ... może inna motywacja wtedy i wyścig mógł być jeszcze ciekawszy
Gratuluje, za typy OKI, ale jak pisałem wcześniej solidnie wyglądały i się sprawdziły.
 
simons 646

simons

Forum VIP

LORIS CAPIROSSI OGŁOSIŁ KONIEC KARIERY
Trzykrotny mistrz świata, Loris &quot;Capirex&quot; Capirossi, ogłosił w Misano, że w raz z końcem tego sezonu moto GP kończy swoją przygodę zawodową z motorami. Oznajmił, że to w 100% jego decyzja, mimo propozycji jako team menager, czy pilot w Superbike.
Mediasetsport​
 
oki 270

oki

Użytkownik
I znow powtorka z zeszlego tygodnia
Dovizioso-Simoncelli 1,57 bet365 (1,66 LB) ⛔
Simoncelli sam przyznaje, ze nie lubi toru w San Marino, wiec minimalnie lepszy czas kwalifikacji nie powinien miec tutaj znaczenia.
Edwards-Hayden 1,5 expekt ✅
tutaj sprawa wyglada bardzo prosto. Jesli Edwards nie zaliczy upadku lub defektu to nie ma mozliwosci, aby byl za Haydenem.
 
oki 270

oki

Użytkownik
typy na kwalifikacje....buk GETWIN...malo znany ale kase ostatnio wyplacali!
Barbera-Abraham 1 1,83 ✅
Hiszpan zdecydowanie lepszy na treningach...1,3s nie da sie tak latwo odrobic!
Rowniez typ podpowiedziany przez SimonSa Dovi-Spies 1@ 1,75✅ wydaje sie byc warty grania.
Amerykanin po przejechaniu 5. okrazen w FP2 odpuscil dalsze starty z powodu zlego samopoczucia. Podobno od dwoch dni nie czuje sie zbyt dobrze!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom