>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mr green problemy

K 0

kujon0202

Użytkownik
Witam.Jakie sa wasze doswiadczenia z mrgreenem?Jestescie zadowoleni,jak wplaty u was przebiegaly?!Pytam ponieważ wyszlas troszke niekomfortowa sytuacja.Moja dziewczyna zalozyla konto na siebie,po czym gralismy wplacajac pieniadze raz jej karty raz z mojej to zaly kto mial luzne pieniadze na koncie.Konto juz mamy okolo roku na mr green ie, jakis tydzien temu wygralem w gonzo 800e i chcac wyplacic pieniadze poprosili o doslanie niezbednych dokumentow w celu weryfikacji konta.Tak tez zrobilismy,wczoraj ogolnie zablokowali nam konto na mrgreen a dzisiaj dostalismy maila ze osoby trzecie korzystaly z mojej dziewczyny konta na mr green i zostaly tez srodki wplacanie nie z jej karty i cala wygrana przepadla,normalnie sobie zabrali pod tym wlasnie pretekstem.Mial ktos taka sytuacje?Jakies pomysly czy jest szans odzyskania tej kasy czy poprostu mnie wy...Li?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam.Moja dziewczyna zalozyla konto na siebie
Inaczej się nie da, gra jest dozwolona tylko i wyłącznie we własnym imieniu.
po czym gralismy wplacajac pieniadze raz jej karty raz z mojej
Wpłacać kartą możesz obojętnie jaką, nie ma to różnicy do kogo należy bo wypłata pójdzie tą samą drogą.
poprosili o doslanie niezbednych dokumentow w celu weryfikacji konta.Tak tez zrobilismy
Zrobiliśmy ? Chyba twoja dziewczyna zrobiła.
osoby trzecie korzystaly z mojej dziewczyny konta na mr green i zostaly tez srodki wplacanie nie z jej karty i cala wygrana przepadla?
Ty jeszcze nie zrozumiałeś że osobą trzecią w tej całej sytuacji jesteś Ty ? jeszcze sam się to tego przyznajesz a regulamin wyraźnie mówi że gra w czyimś imieniu jest zakazana. Masz marne szanse na odzyskanie pieniędzy.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Nie wiem jak było w tym przypadku - ale jak udowodnią, że grały &quot;osoby trzecie&quot; ?? Też kiedyś zakladalem konta na dziewczyne - z jej kompa, z jej domu, ona wpłacała kasę ,wysyłała skany do weryfikacji. Ja jej dawałem gotówkę i grałem, ale pilnowałem, aby nie logować się od siebie, akurat na Mrgreenie też było założone kont, ale przez mój debilizm przy stanie 5000 zł na kredycie i pozostałym obrocie do zrobienia 6000 zł przegrałem i nie było kwestii wyplaty.
 
Do góry Bottom