>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MŚ Elity / Niemcy - Francja, Kolonia - Paryż 05-21.05

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Finlandia - Słowenia
Godzina: 20:15
Typ: Finlandia -3,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Unibet
Przed nami 4 kolejka w grupie B. Przed nami mecz pomiędzy drużynami, którzy walczą o coś zupełnie innego, Finlandia walczy o awans do ćwierć finału czyli walczą o pierwszą czwórkę zaś ich przeciwnik Słowenia walczy o utrzymanie.

Póki co Finlandia zaczęła ten turniej nie za dobrze, przegrywając 2 z 3 spotkań. Na początku wygrali z Białorusią 3:2 następnie już zostali rozbici przez Francję 1:5 i po rzutach karnych 3:4 z Czechami. W tym meczu Finlandia sama sobie winna była, że przegrali, po 2 tercjach prowadzili 3:0 by ostatnią przegrać 0:3.

Słowenia przegrała póki co wszystkie spotkania, na początku byli bliscy sprawienia sensacji ze Szwajcarią przegrali 4:5 po rzutach karnych, potem już nie mieli szans z Kanadą 2:7 i Norwegią 1:5.
Dziś Finlandia musi wygrać aby mieć dalej szansę na miejsca 1-4 myślę, że wygrają ten mecz wysoko dlatego stawiam odważnie handicapem minimum 4 bramkami.

Powodzenia.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Szwecja-Łotwa
typ : Szwecja -2,5
kurs 1,69
Unibet
Dziś mecze w których grają faworyci do czwórki turnieju a po drugiej stronie drużyny które są na pewno słabsze ale mogą napsuć krwi. Ja skupiam się na meczu Szwedów z Łotyszami. Szwedzi przegrali pierwszy mecz z Rosja po karnych choć wrazenie sprawiali lepsze, później w zdecydowana wygrana z Niemcami 7-2 choc trzeba przyznać ze do końca 2 tercji nie mogli odskoczyć gospodarzom mimo przewagi. I trzeci mecz przegrany z USA, którego oglądałem tylko skróty ale z relacji było widać , że mimo przegranej dobry mecz zagrali. Dziś rywal łatwiejszy ale taki który ostatnio potrafi zaskoczyć . Szwedzi prócz 4 graczy wszyscy z NHL z całkiem udanymi sezonami jest wielu przyszłościowych i młodych zawodników (Nylander, Rask, W.Karlsson, E.Lindholm, Brodin, Hedman, Ekman-Larsson, Landeskog) ale i doświadczenie ( Stralman, Edler). Szwedzi przewieźli na te MŚ bardzo ciekawy skład znacznie silniejszy niż rok temu. Teraz ich rywali zespół Łotwy . Bardzo fajny skład przyjechał , ograny ze sobą , dobra obsada bramki w osobie Merzlikinsa wychowanego w szwajcarskiej szkole hokejowej, gracze z pola to w przeważającej części KHL, wsparci Girgensonsem z Buffalo, Dzerzinsems z Kralove, Keninsem z Zurichu, Bukartsem ze Zlinu, i jego bratem z Monarchs. Całość prezentuje się solidnie. Po pierwszych 3 meczach komplet punktów ale rywale z grupy Ci najłatwiejsi na papierze, ale schody właśnie się zaczynają . Rok temu na MŚ padł remis miedzy tymi druzynami, jednak skład Szwedów był znacznie słabszy od tego a Szwedzi nie potrafili udokumentować przewagi którą posiadali na lodowisku . Trzy Korony muszą zacząć punktować bo na ten moment są poza czwórką, potencjał maja ogromny, ta NHLowa maszynka musi w końcu zaskoczyć, jedyny minus to wg mnie obsada bramki. Lack nie grał dużo w sezonie a Fasth nie należy do topowych golie i brak mu tego błysku który pozwolił by ukraść mecz . Jednak Szwedzi w składzie mają tylu wirtuozow hokeja , że powinni pokonać wyraźnie zespół z Łotwy który mimo 9 pkt i solidnych, zgranych ze sobą zawodników męczył się z Włochami a ze Słowacją nie był wcale zespołem wyraźnie dominującym. Wg mnie Szwedzi powetują sobie porażkę z USA i wygrają kilkoma bramkami.
Tak bez Analizy
Rosja -2,5
Czechy -1,5
Kanada wygra wszystkie tercje
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Francja-Kanada
typ:każda z drużyn zdobędzie bramek:2+ ✅
kurs: 2.38 fortuna
Francuzi pokazują się jak na razie z bardzo dobrej strony. Po porażce w 1 spotkaniu z Norwegią już w następnym sprawili ogromną niespodziankę gromiąc Finów 5-1 a przedwczoraj po świetnym spotkaniu zdobyli 2 punkty z mocną Szwajcarią.
Dziś podejmują faworyta do złotego medalu i ciężko będzie im zdobyć chociażby punkt, ale minimum 2 bramki powinni strzelić. W ataku mają świetnych graczy w osobach m.in. Bellemare&#39;a(Flyers), Roussela(Dallas Stars),Da Costy(CSKA) czy Fleury.
Dodatkowym argumentem za typem poza dobrą grą w poprzednich meczach jest oczywiście gra przed własną publicznością.
Kanadyjczykom ze składu wypadł ważny obrońca Tyson Barrie. Ich formacja defensywna jak i obsada bramki nie wygląda tak imponująco jak atak także na pewno są do ukąszenia przez rozpędzonych gospodarzy.
Kursy, patrząc na to co prezentuje Francja wysokie także polecam. Można się także pokusić o pogranie jakiejś wyższej linii overowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukee 178

lukee

Użytkownik
Chyba czas zacząć grać przeciwko faworytom, szczególnie HC bo kursy które oferują bukmacherzy na te lepsze drużyny to jakiś żart. Tym bardziej że co druga z tych niby &quot;lepszych&quot; reprezentacji gra totalne NIC jak Finowie, Czesi czy Słowacy. Czesi którzy 2/3 kadry to NHL + KHL nie są w stanie w regulaminowym nawet gola wbić takiej drużynie jak Norwegia. Wymęczyli w dogrywce ale ich gra to padaka. Z Finami dogonili na dogrywkę tylko przez idiotyczne błędy Finów a Kanada wyjaśniła im jak się gra w hokeja. Dziś pewnie nie dadzą szans Francji ale patrzę właśnie na kursy i chyba sobie odpuszczę bo nie widzę nic godnego uwagi tak samo jak mecz Szwedów gdzie kurs jest jak by grali z RPA.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Chyba czas zacząć grać przeciwko faworytom, szczególnie HC bo kursy które oferują bukmacherzy na te lepsze drużyny to jakiś żart. Tym bardziej że co druga z tych niby &quot;lepszych&quot; reprezentacji gra totalne NIC jak Finowie, Czesi czy Słowacy. Czesi którzy 2/3 kadry to NHL + KHL nie są w stanie w regulaminowym nawet gola wbić takiej drużynie jak Norwegia. Wymęczyli w dogrywce ale ich gra to padaka. Z Finami dogonili na dogrywkę tylko przez idiotyczne błędy Finów a Kanada wyjaśniła im jak się gra w hokeja. Dziś pewnie nie dadzą szans Francji ale patrzę właśnie na kursy i chyba sobie odpuszczę bo nie widzę nic godnego uwagi tak samo jak mecz Szwedów gdzie kurs jest jak by grali z RPA.
Takiej drużynie jak Norwegia? Jakiej? To nie są ogórki, po drugie bardzo dobrze dziś bronił Haugen. Nie wiem czy się orientujesz, ale w hokeju bardzo dużo zależy od dyspozycji bramkarza. Jeśli ma dzień konia to przeciwnicy często są bezradni.
Co do Szwecji to jakich kursów się spodziewałeś?
Pamiętaj, że jest to turniej i trzeba rozkładać siły. Rok temu Czesi wygrali grupę pokonując między innymi Szwecję i Rosję, a odpadli w 1/4 z nie najlepiej spisującymi się w meczach grupowych Amerykanami.
 
C 76

crouch

Użytkownik
Ja dziś gram:

Francja - Kanada
Typ: Under 7,5 ✅
Kurs: 1,80
Toto-Mix

Sądzę, że to relatywnie wysoki kurs jak na tego typu zdarzenie. Bazując na Flashscore sprawdziłem jak często obu tym zespołom zdarzało się grać w spotkaniach, które pokrywały taką linię (dane od początku 2016)
Kanada
33 spotkania
5 spotkań over 7,5
Francja
43 spotkania
4 występy Over 7,5

Liczę, że moje przewidywania w tym przypadku się sprawdzą. Grając na dogów rzeczywiście trudno odnaleźć typ niosący jakąkolwiek wartość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukee 178

lukee

Użytkownik
Takiej drużynie jak Norwegia? Jakiej? To nie są ogórki, po drugie bardzo dobrze dziś bronił Haugen. Nie wiem czy się orientujesz, ale w hokeju bardzo dużo zależy od dyspozycji bramkarza. Jeśli ma dzień konia to przeciwnicy często są bezradni.

Co do Szwecji to jakich kursów się spodziewałeś?

Pamiętaj, że jest to turniej i trzeba rozkładać siły. Rok temu Czesi wygrali grupę pokonując między innymi Szwecję i Rosję, a odpadli w 1/4 z nie najlepiej spisującymi się w meczach grupowych Amerykanami.
Nie róbmy z tej Norwegii nie wiadomo kogo. Rozumiem że grają regularnie w MŚ ale to jest drużyna która na takich turniejach nic nie osiąga. Dziś oddali 10 strzałów przez cały mecz. Nie musisz mi tłumaczyć trywialnych kwestii bo hokejem interesuję się od 20 lat. Rok temu Czesi ograli ich 7:0. Przed MŚ Czesi wygrali z nimi dwa sparingi 6:3, 4:0. Najzwyczajniej Czesi zagrali dziś wg mnie słaby mecz bo ich okazje na bramki nie były dziś jakieś super i daleki bym był od pisania że to bramkarz dokonywał cudów. Zagrali dla mnie przeciętnie i bardzo chaotycznie. Świadczą nawet o tym kary których nałapali więcej włącznie z tą za 6 graczy na lodzie.

Co do Szwedów myślałem że kurs będzie trochę wyższy tym bardziej że Łotwa w tym turnieju spisuje się bardzo dobrze, szczególnie w obronie.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
12.05.2017 20:15 AccorHotels Arena (Paryż)
Francja (-1,5) - Białoruś @ 2.42 fortuna ⛔ (3-3)
Francuzi bardzo dobrze się prezentują na tym turnieju. Mają zmotywowany team i rozkręcają się,co pokazali dzisiaj z Kanadą.Mimo przegranej nawiązali równą walkę z głównym kandydatem do złota.Wcześniej świetny mecz z Finami.Jutro grają z outsiderem tej grupy Białorusią. Ja widzę więcej jakości w drużynie Francuskiej.Do tego trybuny napewno pomogą.Powinni bez problemu wygrać to spotkanie.A kurs nie najgorszy
12.05.2017 16:15 AccorHotels Arena (Paryż)
Czechy - Słowenia
Czechy i under 6,5 @ 2.15 fortuna ✅ 5-1
Czesi z Norwegami postawili na obronę i raczej tego będą się trzymać. W turnieju liczą się punkty a nie styl,poza tym czasami bramkarze są nie do przejścia. Wyniki na MŚ coraz niższe,bo turniej postępuje i zaczynają się kalkulacje oraz oszczędzanie sił. Myślę,że Czesi rozegrają taktycznie mecz ze Słowenią.Bramkarza mają pewnego,obrona też się podciągneła i mam wrażenie,że nie padnie więcej niż 6 bramek. Dużo zależy od tego jak do meczu podejdą Słoweńcy.
Chodzi mi też po głowie : Słowenia lub X /1 tercja za 2.42 fortuna
Zachęcam do konstruktywnej dyskusji.Pozdro
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dania - Niemcy

1 DNB za 2,98 ( 60 ) zwrot
Under 5,5 za 1,54 ✅

Człowiek myśli i nie rozumie o co tu chodzi. Niemcy zagrali jeden jako taki mecz z USA, ale nawet wtedy gdyby nie ich bramkarz byłoby w plecy. Ok, jeszcze zacięty mecz ze Słowakami, gdzie dali radę. Potem już nie błyszczeli. Samo stawianie ich w roli faworyta z uwagi na to, że grają u siebie to trochę mało. Duńczycy grają fajnie w defensywie, ale ich potencjał w ataku to mizeria. Ja ten mecz widzę dziś mocno underowo, a kursy przeszacowane w stronę Niemców. Presja również po stronie gospodarzy. Jak Duńczycy strzelą pierwsi, to to wezmą moim zdaniem. Kurs w granicy 3 przy zwrocie w sytuacji remisu trzeba po prostu zabrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukee 178

lukee

Użytkownik
Wg mnie kurs na Niemców był adekwatny. Grają u siebie + jak sam napisałeś ograli ekipę USA z którą Dania dostała 7:2. Dodatkowo Niemcy są wyżej w rankingu IIHF. To chyba starczyło dla buków by zrobić taki kurs.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Zastanawiam się nad jutrzejszymi spotkaniami i te 2 typy wpadły mi w oko ;)
Norwegia(+2,5) - Finlandia @ 1.54 fortuna ✅ (2-2)
Norwedzy pokazali,że w hokeja grać potrafią i potrafią walczyć. Ostatnio mimo porażki z Czechami rozegrali dobre defensywne spotkanie.Wcześniej pokonali gospodarzy Francuzów i rozprawili się ze Słoweńcami. Ich gra wygląda solidnie a i pozycja w tabeli niezła.
Finowie narazie wyglądają słabo jak na ich potencjał.Mają dobre momenty gry,jak 1 tercja z Czechami,czy 3 ze Słowenią.Grają jednak nierówno i popełniają błędy.Może jutro odpalą,ale raczej spodziewam się wyrównanego spotkania
Słowenia - Białoruś @ 2.05 fortuna ✅ 2-5
Białoruś dzisiaj zaprezentowała się bardzo solidnie na tle Francuzów.Nie spodziewałem się tak dobrej gry.Ostatecznie przegrali,ale powalczyli.
Słoweńcy natomiast dzisiaj z Czechami nie pokazali nic co dało by mi powody by postawić na ich wygraną w jutrzejszym meczu.Wręcz przeciwnie.Są rozkojarzeni,łapią głupie kary,obrona łatwa do rozpracowania przy szybszej grze,bramkarz często bezradny.Porównując dzisiejszy poziom gry obu zespołów,to dla mnie zdecydowanie Białoruś.
Co sądzicie o tych typach ?
Zachęcam do konstruktywnej dyskusji.Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
No to sie porobilo ciekawie w grupie A po 2 pkt zdobytych przez Dunczykow.
Niby Slowacy byli juz pewni utrzymania, po bezposrednim zwyciestwie z Wlochami a tu zonk, Dunczycy tez sa z 4 pkt. Z taka gra nie jestem przekonany czy SLV nagraja choc punkt z ROS SZW czy USA , a wtedy ostatni mecz maja Wlosi z Dunczykami.
DEN to zwiewa i powisa bo maja Mistrzostwa u siebie i nie moga spasc....zwyciestwo Wlochow zalatwilo by spadek Slowakow. To by bylo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukee 178

lukee

Użytkownik
No to sie porobilo ciekawie w grupie A po 2 pkt zdobytych przez Dunczykow.
Niby Slowacy byli juz pewni utrzymania, po bezposrednim zwyciestwie z Wlochami a tu zonk, Dunczycy tez sa z 4 pkt. Z taka gra nie jestem przekonany czy SLV nagraja choc punkt z ROS SZW czy USA , a wtedy ostatni mecz maja Wlosi z Dunczykami.
DEN to zwiewa i powisa bo maja Mistrzostwa u siebie i nie moga spasc....zwyciestwo Wlochow zalatwilo by spadek Slowakow. To by bylo.
Sensacji chyba nie będzie wg mnie spadną Ci co weszli bo to jednak najgorsze drużyny na tych MŚ.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Sensacji chyba nie będzie wg mnie spadną Ci co weszli bo to jednak najgorsze drużyny na tych MŚ.
No , tak bym nie przesadzal. Ta Slowenia dzis wcale nie musi przegrac.
Zagrali wczoraj na lajcie z Czechami , Bialorusini sie podpalili wieczorem z Francuzami. Miedzy takimi zespolami nie ma za duzo roznicy.
A Wlosi? czy musza dzisiaj przegrac z Niemcami? NIE. Ci GER to nie maja jakosci, ze SLV snuli sie po lodzie, ten remis to cud, wczoraj z DEN wygladalo to lepiej, ale tylko troche lepiej. Wlosi sobie wybieraja mecze, nie stac ich grac dwa dni pod rzad tak intensywnie, odpuscili z ROS, USA, i wczoraj ze SWE. Tam gdzie grali na maxa byli wyyyyymagajacym rywalem. SLV unikneli porazki cudem, LAT tez w koncowce po rownym meczu. ITA beda robic chaos, wywierac presje, czy GER sa taka ekipa by ich latwo rozmontowac? NIE. Ciekawi mnie ten meczyk.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Kanada - Szwajcaria
over 5,5
1,65 efortuna
⛔

Prime Time w sobotni wieczór to okazja, żeby się pokazać na świecie. Kanadyjczycy robią swoje i pewnie zmierzają do finału gdzie spotkają się Rosjanami wzmocnionymi Orlovem i Kuznietsovem z Capitals. Obydwie drużyny mają średnią strzelanych bramek w okolicy 5, więc dziś goli nie zabraknie. W Rosji odpoczywa dziś Panarin, więc Skinner, Barnie a przede wszystkim Mackinnon zagwarantują odpowiednią ilość goli, by odrobić straty w klasyfikacji kanadyjskiej. Dla mnie over.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Wlochy + 2.5 @ 1.86 unibet ⛔

Ide dzie w strone Wlochow. Beda walczyc, przeszkadzac. wprowadzac chaos, prowokowac, ciezko bedzie Niemcom grac z takim rywalem. Nie widze jakosci u naszych zachodnich sasiadow. Graja naprawde dobrze 10 min w ciagu meczu. Czy to wystarczy? Na szczescie maja dzis impuls, przybywa Draisailt z Edmonton, razem z powracajacym po zawieszeniu Hagenen moga to rozruszac. Na ile? Czy 3 bramkami walna Wlochow? watpie. Oczywiscie sa koncowki meczow, wycofywanie bramkarza, puste bramki, jednak w to wejde.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Francja (+2,5) - Czechy @ 1.58 fortuna 2-5

Dla mnie Czesi nie są wcale tak mocnymi faworytami jak widzą to buki. Owszem bez problemu ograli Białorusinów i Słoweńców. Jednak już z Finami i Norwegami wygrywali w doliczonym czasie. Francuzi pokazali już w tym turnieju,że trzeba się z nimi liczyć i w każdym meczu idą po wygraną. Zobaczymy jak jutro spisze się Czeska obrona,bo ciągle mam w pamięci 1 tercję z Finami. Nie wydaje mi się żeby jutro Czesi zrobili pogrom,raczej zobaczymy mecz na kontakcie bramkowym. Typ bezpieczny,można spróbować mocniej w stronę Francuzów.

Francuzi mnie zawiedli.Czesi solidnie.Gol do pustej bramki zdecydował o spalonym kuponie ⛔

Szwajcaria - Finlandia (under 5,5) @ 1.46 fortuna (2-2)✅

Szwajcarzy dzisiaj świetny mecz z Kanadą. Wygrali i tutaj morale napewno po ich stronie. Jednak zostawili dużo zdrowia na lodzie i to może się odbić w meczu z Finami. A Finowie to jak wiadomo w hokeja grać potrafią i jeśli wyeliminują dotychczasowe błędy w obronie,przestoje i zagrają szybciej, to mają duże szanse na wygraną. Raczej będzie to mecz walki o punkty z niskim wynikem
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
A co myślicie o USA(-2,5) z daremną Słowacją przy kursie 1,94?
Szczerze to NIE. Slowacy maja ostatnia szanse zawalczyc by nie doszlo do blamazu. Tak jak kolega wyzej cos w strone Francji. FRA graja w tym meczu o awans, dadza z siebie 120%, i jeszcze troche.
Oba mecze powinny byc wyrownane.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Francja (+2,5) - Czechy @ 1.58 fortuna

Dla mnie Czesi nie są wcale tak mocnymi faworytami jak widzą to buki. Owszem bez problemu ograli Białorusinów i Słoweńców. Jednak już z Finami i Norwegami wygrywali w doliczonym czasie. Francuzi pokazali już w tym turnieju,że trzeba się z nimi liczyć i w każdym meczu idą po wygraną. Zobaczymy jak jutro spisze się Czeska obrona,bo ciągle mam w pamięci 1 tercję z Finami. Nie wydaje mi się żeby jutro Czesi zrobili pogrom,raczej zobaczymy mecz na kontakcie bramkowym. Typ bezpieczny,można spróbować mocniej w stronę Francuzów.

Szwajcaria - Finlandia (under 5,5) @ 1.46 fortuna

Szwajcarzy dzisiaj świetny mecz z Kanadą. Wygrali i tutaj morale napewno po ich stronie. Jednak zostawili dużo zdrowia na lodzie i to może się odbić w meczu z Finami. A Finowie to jak wiadomo w hokeja grać potrafią i jeśli wyeliminują dotychczasowe błędy w obronie,przestoje i zagrają szybciej, to mają duże szanse na wygraną. Raczej będzie to mecz walki o punkty z niskim wynikem

Co myślicie? Pozdrawiam
Witam

Co do pierwszego meczu jak najbardziej się zgadzam, Francuzi pokazuja na tym turnieju że zależy im na dobrym wyniku. Roussel, Bellamare, Auvitu i Bracia Da Costa dużo dają tej reprezantacji, bramkarze trójkolorowych też trzymają poziom. Sytuacje troche skomplikowała wczorajsza wygrana Szwajcarów, więc dziś będzie mecz walki i Francuzi napewno nie odpuszczą. Skład Pepików napewno lepszy jakosciowo ale jak mówiłeś pogromu nie będzie.
W drugim meczu o którym piszesz poszedłbym w kierunku finów. Wczorajszy mecz ukradł Genoni, bo Kanada przeważała zdecydowanie. Helweci obudzili sie w trzeciej tercji i poczuli krew po golu kontaktowym, poszi za ciosem. Ale czy dziś zagrają równie dobrze, mądrze i czy bramkarz ukradnie mecz, mysle, że nie. Finowie to nie ogórki i wydaje mi się, że dzis pokażą że grać umieją. Bramek tez mysle, że nie powinno byc wiele
Można połączyć win finów i unedr 5,5. kurs napewno bardzo dobry.


Tyle ode mnie.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom