>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MŚ U-20 - Korea Południowa

Status
Zamknięty.
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Już jutro startują najlepsze młodzieżowe rozgrywki świata. Czyli Mundial największych talentów. Za kilka lat o wielu z nich na pewno będziemy mówić w samych superlatywach.

Dwa lata temu na turnieju rozegranym w Nowej Zelandii Mistrzami Świata zostali Serbowie. W obecnych rozgrywkach ich zabraknie, ale nie zabraknie na pewno emocji. Oto co nas czeka w fazie grupowej:

Grupa A

Korea Południowa, Gwinea, Argentyna, Anglia.

W mojej ocenie jedna z najmocniejszych grup. Nie mieli szczęścia w losowaniu gospodarze. Najsłabsza wydaje się Gwinea, ale - to przecież Afryka - a tam dobrze wiemy jak potrafią młodzieżowe ekipy zaskakiwać. Bardzo mocny skład przysyłają Anglicy. Ainsley Maitland-Niles (Arsenal), Dominic Calvert-Levin (Everton), Ovie Ejaria (Liverpool) - to piłkarze którzy już zdążyli powąchać Premier League. Argentyna nie chce być dłużna. Kadra oparta na graczach ze swoje kraju - wsparta Ezequielem Ponce który w tym sezonie potrafił się wyróznić w barwach słabej Granady w La Liga. Gospodarze wystawiają kadrę opartą na zawodnikach swojej ligi, wspartej dwoma graczami młodej Barcelony. Zawodnicy Gwinei to póki co gracze mało znani. Już jutro pierwsze mecze w tej grupie.

Korea - Gwinea
Anglia - Argentyna.

Grupa B

Wenezuela, Niemcy, Vanuatu, Meksyk

Nie czarujmy się o awans powalczą trzy ekipy. Vanuatu to tutaj będzie dostarczycielem punktów. Niemcy są wg bukmacherów uważani za faworyta turnieju. W ich kadrze widzimy chociażby wyróżniającego się w ostatnich tygodniach w barwach Herthy Berlin Jordana Torunarighę. Jest także Phillip Ochs z Hoffenheim. Maximiliam Mittelstadt z Herthy to kolejny piłkarz który ma już za sobą grę w Bundeslidze. Wenezuela przysyła w składze Adalberto Penarandę któremu w tym sezonie zdarzyło się sporadycznie zagrać w bareach Malagi. Meksyk to tradycyjnie ludzie z własnej ligi. O kadrze Vanuatu ciężko cokolwiek mądrego powiedzieć.

Jutro w meczu otwarcia Niemcy zagrają z Wenezuelą. Parę godzin później Meksyk będzie starał się znokautować Vanuatu.

Grupa C

Zambia, Portugalia, Iran, Kostaryka

Faworytem wydają sie Portugalczycy którzy kadrę opierają o piłkarzy rezerw Porto, Benfiki i Sportingu grających w Segunda Liga. Zambia podobnie jak Gwinea jest sporą niewiadomą, z piłkarzami ze swojej ligi. Iran i Kostaryka również opierają kadry na graczach swojej ligi. Wyjątkiem w kadrze Kostaryki jest Randall Leal, który to gra ostatnio w barwach KV Mechelen w Belgii.

Grupa D

RPA, Japonia, Włochy, Urugwaj

Mocna grupa. RPA to kadra oparta na swojej lidze. Japonia też przysyła kadrę ze swojej ligi, ale spodziewam się z ich strony dobrej gry. Tam od lat inwestuje się pieniążki w młodzieżowy futbol. W grupie mamy jeszcze Włochów którzy na pewno się nie położą. Trudno w ich kadrze doszukać się piłkarzy odgrywających czołowe role w Serie A. Ale w zamian za to mamy ogranych w bojach piłkarzy z Serie B. No i Urugwaj. Własna liga plus trzech zawodników w młodzieżówek Realu, Atletico i Barcelony. Tej grupy naprawdę jestem ciekaw. Japonia tutaj powinna namieszać. Włosi i Urusi nie będą mieli łatwo. A i RPA się nie położy na pewno.

Grupa E

Francja, Honduras, Wietnam, Nowa Zelandia

Francuzi trafili idealnie. Oni i trzy razy kelnerzy. Nie ma innej opcji niż dziewięć punktów spacerkiem ogarnięte. Tym bardziej, że Francja celuje w tym turnieju wysoko. Saint-Maximin, Augustin, Nkunku, Tousart - to są ludzie którzy w Ligue 1 rozegrali w sumie już około stu spotkań. Honduras i Wietnam to totalne no-name teamy. Z uwagi na moje zainteresowanie A-League kojarze Dave`a Inghama z kadry Nowej Zelandii. Ale wierzcie mi - ten chłopak na pewno nie da niewiadomo jakiej jakości przedstawicielom Kraju Kiwi.

Grupa F

Ekwador, USA, Arabia Saudyjska, Senegal

Grupa bez przedstawiciela Europy. Wyrównana. Amerykanie przysyłają ekipę złożoną z graczy MLS, ale większość z nich to piłkarze nie łapiący się do kadr meczowych. Warto zwrócić uwagę na pomocnika Gediona Zelalema. To ma być przyszłość Arsenalu. Ekwador i Senegal powinny się nieźle zaprezentować. Ekwadorska piłka ostatnio zmierza ku lepszemu i wierzę w to, że tutaj będą w stanie się dobrze zaprezentować. Młodzież Senegalu też powinna sprobówać namieszać. O Arabii wiemy niewiele, ale sądzę, że to będzie najsłabsza ekipa w tej grupie.

Turniej będzie obszernie transmitował Eurosport. Ja już budzik na siódmą rano mam ustawiony. Co na jutro?

Gram dubelek Niemcy+Korea Płd. dający AKO 2,67

Niemcy w meczu otwarcia powinni sobie z Wenezuelą poradzić. Koreańce jeżeli marzą o awansie to Gwineę też muszą pacnąć.

Argentyna - Anglia mecz niezwykle ciężki to typowania.

Meksyk - Vanuatu - póki co buki boją się wystawić jakichkolwiek handicapów. Jeżeli w trakcie meczu pojawi się możliwość zagrania -5.5 po przyzwoitym kursie ok 2,20 to spróbuję. Meksyk sześć - siedem goli powinien wcisnąć. Vanuatu raczej się pod bramkę rywali nie zbliży.

Za kilka godzin ruszamy z Młodzieżowym Mundialem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
J 17

jaskier7

Użytkownik
Cześć, gram taki sam dubel- Niemcy i Korea, natomiast na drugim kuponie (&quot;wariat&quot; za drobne) zagrałem hc (-1) na Niemcy, over 2.5 Argentyna-Anglia i Koreę do przerwy ;)
Powodzenia i mam nadzieję, że pojawią się tutaj posty osób, które interesują się tym turniejem i mają wiedzę, żeby coś ciekawego powiedzieć ;)
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jezeli Niemcy z taka gra sa uznawani za faworyta turnieju to boje sie oomyslec co prezentuja soba pozostale ekipy uznawane za faworytow... poki co zaaluzone 1-0 dla Wenezueli
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Nie za duży kurs na Anglików? 2.85? Wydaje mi się, że jest to trochę przesada. Patrzę na zawodników, których powołali i jest to mega mocna ekipa. Mimo tego, że zbytnio nie interesuję się tymi młodszymi reprezentacjami to i tak kojarzę większość tych chłopaków i wiem, że w piłkę grać potrafią. Mógłby ktoś bardziej zapoznany z tematem coś napisać na temat tego meczu? Bo jak na moje to jest mega okazja w tym kursie.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Argentyna to jednak Argentyna. A rywalizacje Ameryka Poludniowa kontra Europa mielismy okazje ogladac juz przed chwila. Jakos Europa na kolana nie powalila....
Generalnie sam myslalem o pograniu Anglii. Ale po popisie Niemcow z Wenezuela nie gram. To moze byc bardzo trudny turniej dla ekip z Europy.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Idę jednak mimo tego w stronę Anglii. Kursy już trochę poszły w dół i się wyrównały. Nie ma też oceniać tego pod tym względem, że Niemcom nie wyszło to i Anglicy dadzą ciała. Cały czas będę się upierał, że ta kadra Anglików jest po prostu zbyt mocna i buki się chyba nieco pomyliły wystawiając z początku takie kursy.
Anglia win @2.85 ✅✅✅ 3-0. Tak jak pisałem, buki chyba niewyspane i wystawili takie kursy.
Unibet
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Za niespełna godzinę mecz RPA - Japonia.
Wierzę w to, że Azjaci są w stanie to wygrać. Kurs troszeczkę spadł i teraz wynosi ledwo 1,90. Będę czekał na lajfie i próbował łapać w granicach 2,10 - 2,20. Jak już wcześniej pisałem, liczę na to, że Japonia pokaże się na tym Mundialu z dobrej strony.
✅✅ 1:2 (1:0)
Z trudem ale do przodu
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Urugwaj u20- Japonia u20
Typ: Urugwaj @ 1,95 Expekt
✅✅2:0​

Dla mnie w tym mezcu faworytem jest Urugwaj. Ekipę te znam z młodzieżowej Copa America, którą można było oglądać w tym roku w lutym. Oni zdominowali i wygrali w pełni zasłużenie prezentując się przy tym z naprawdę bardzo dobrej strony. Rozegrali 9 naprawdę dobrych meczów podczas tamtego turnieju. W pokonanym polu Argentyna i Brazylia. Kadra przywieziona do Korei jest naprawdę mocna.
Pierwszy mecz z Włochami wygrany niby 1:0,ale Urugwaj tam do przerwy miał naprawdę dużą przewagę i tylko bramkarz Italii - Zaccagno uratował im skórę kilka razy. Sami Włosi nie zagrozili poważnie bramce Mele z kolei. Po przerwie nieco mecz się wyrównał, ale nadal Urugwaj miałl lepsze okazje.
Wygrali 1:0 + zmarnowany karny po kiepskim strzale de la Cruza.
Jeżeli idzie o graczy to jest wielki potencjał. Bentancur to jest kot, środkowy pomocnik kapitalny, już gra w Boca Juniors i stanowi ważne ogniwo, a od nowego sezonu już w Juventusie. Przegląd pola, ciąg na bramkę itp, to jego atuty.
Za błyskotliwość w tej ekipie odpowiadają przede wszystkim de la Cruz i Schiappacase, dwaj dryblerzy, świetni są. Amaral krnąbrny, ale ma też to coś. Jego gol z wolnego z Italia to cudo.

Zresztą warto zawsze mądrego posłuchać, to tutaj jest wywód na temat Urugwaju po zdobyciu przez nich Copa America w lutym-&gt; http://www.radiobrazylia.pl/urugwaj-mistrzem-ameryki/

Japonia przyznam szczerze, że nie wiele mi mówi... Nie znam tej ekipy. tylko skrót widziałem meczu z RPA. Niby grają na swoim kontynencie, pewnie są wybiegani, ale jednak wiem na co stać Urugwaj, grają efektownie, mają świetnych piłkarzy. Trudno mi się tez nie skusić na taki kurs jaki oferują nam bukmacherzy na ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
10:00 Niemcy - Vanuatu 3:2
Typy:
powyżej 5.5 @ 1.55 ⛔
powyżej 6.5 @ 2.10 ⛔
buk: unibet
Z samego rana rzucił mi się w oczy ten mecz. Pierwszy mecz reprezentacja Niemiec zremisowała bezbramkowo z Meksykiem, natomiast w drugim przegrali 2:0 z Wenezuelą. Dziś aby awansować bezpośrednio z grupy z drugiego miejsca muszą ten mecz wygrać i to przynajmniej 4:0 i liczyć, że Meksyk przegra z Wenezuelą. Taka wygrana pozwoli im wyprzedzić reprezentację Meksyku, bowiem piłkarze Niemiec będą mieli lepszy bilans bramkowy. Ich rywal Vanuatu w pierwszym spotkaniu przegrał wysoko 7:0 z Wezenzuela, lecz w drugim postawili się Meksykowi, lecz ostatecznie i tak przegrali 3:2. Nie znam tych chłopaków z reprezentacji Niemiec, lecz można wziąć na logikę, że Niemcy to po prostu lepsza drużyna i to o kilka klas. Dziś musza stanąć na wysokości i ten mecz wygrać jak najwyżej. Strata gola doprowadziła by do tego, że Niemcy musieli by strzelić jeszcze więcej goli. Spodziewam się pogromu i, że od pierwszych minut reprezentacja Niemiec rzuci się na swojego rywala. Na pewno można pośledzić coś na live i złapać wyższe kursy.
 
J 185

jkj

Użytkownik
10:00 Niemcy - Vanuatu
Typy:
powyżej 5.5 @ 1.55
powyżej 6.5 @ 2.10
buk: unibet

Z samego rana rzucił mi się w oczy ten mecz. Pierwszy mecz reprezentacja Niemiec zremisowała bezbramkowo z Meksykiem, natomiast w drugim przegrali 2:0 z Wenezuelą. Dziś aby awansować bezpośrednio z grupy z drugiego miejsca muszą ten mecz wygrać i to przynajmniej 4:0. Taka wygrana pozwoli im wyprzedzić reprezentację Meksyku, bowiem piłkarze Niemiec będą mieli lepszy bilans bramkowy. Ich rywal Vanuatu w pierwszym spotkaniu przegrał wysoko 7:0 z Wezenzuela, lecz w drugim postawili się Meksykowi, lecz ostatecznie i tak przegrali 3:2. Nie znam tych chłopaków z reprezentacji Niemiec, lecz można wziąć na logikę, że Niemcy to po prostu lepsza drużyna i to o kilka klas. Dziś musza stanąć na wysokości i ten mecz wygrać jak najwyżej. Strata gola doprowadziła by do tego, że Niemcy musieli by strzelić jeszcze więcej goli. Spodziewam się pogromu i, że od pierwszych minut reprezentacja Niemiec rzuci się na swojego rywala. Na pewno można pośledzić coś na live i złapać wyższe kursy.
Straszny bełkot piszesz masakra.... , a co jak w meczu Meksyku bedzie x to ile bramek Niemcy bedą musieli strzelic 10?Po pierwsze Niemcy niby faworyt tych MS a graja bardzo słabo pierwszy mecz to oni przegrali drugi natomiast 00 bili głowa w mur.Vanatu natomiast pierwszy mecz z 02 doprowadzili do 22 i Meksyk w ost fragmentach gry doprowadził do wygrania meczu 32.Drugi mecz Vanatu 07 gdzie do 30 min sie trzymali pozniej pękło.Granie tego meczu Niemcy po takich kursach to strzał w stopę ok moze wejdzie, ale pisanie ze gole sie tutaj licza to smiech i głupoty Twojej analizy bo najwazniejszy mecz to mecz Meksyk Venezuela.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Anglia mimo tego, że zawodników ma naprawdę dobrych, to po dwóch meczach można powiedzieć, że swoją grą nie zachwycają. Strasznie się męczą, w środku pola tragedia, nie ma nikogo kto mógłby wziąć się za rozegranie piłki. Co chwile cofają piłkę do obrońców, którzy tak samo nie mają pomysłu na grę, wystarczy lekki pressing i młodzi Anglicy się gotują. Doskonale było to widać w meczu z Argentyną, gdzie po natychmiastowym pressingu Anglicy pozbywali się piłki w najprostszy sposób - czyli laga do przodu. Korea ma już zapewniony awans, więc nie wiadomo czy odpuszczą sobie ten mecz i dadzą pograć kilku rezerwowym czy też będą chcieli dopiąć to wszystko na ostatni guzik i skończyć grupę z kompletem punktów. Anglia jakby nie patrzeć tak samo ten awans już ma, bo nie chce mi się wierzyć, że Guinea wygra z Argentyną. Jak dla mnie póki co no bet i warto poczekać na składy.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Niby Anglicy dzisiaj lekkim faworytem u bukmacherów są, ja jednak postawię na Koreańczyków z DNB. Oglądałem całe spotkanie Anglików z Gwineą, nie graja oszałamiająco. Strasznie męczyli się w konstruowaniu akcji, dużo głupich strat w środku pola, nawet w obronie popełnili przynajmniej dwa kardynalne błedy które lepsi zawodnicy powinni zamienić na bramkę (mowa o piłkarzach Gwinei). Koreańczycy natomiast przewodzą grupię, a co najważniejsze grająu siebie i widać że ich to mocno uskrzydla i daje dodatkowego kopa by dać z siebie maxa.
Korea DNB @2,25 Unibet
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Za godzinkę mecz Urugwaj-RPA
Proponuję zagrać jedynkę (1,42 na bet-at-home)-Urugwaj ma już pewny awans, ale będzie chciał potwierdzić swoją mocną dyspozycję. Wystarczy im remis, ale nie sądzę, żeby byli minimalistami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Za godzinkę mecz Urugwaj-RPA
Proponuję zagrać jedynkę (1,42 na bet-at-home)-Urugwaj ma już pewny awans, ale będzie chciał potwierdzić swoją mocną dyspozycję. Wystarczy im remis, ale nie sądzę, żeby byli minimalistami.
Jak na razie na tych mistrzostwach Urugwaj zaprezentował chyba najbardziej padliniarski, minimalistyczny, wyrachowany, ślamazarny i nieskuteczny futbol ze wszystkich uczestników. Zastanawiam się, ile jeszcze można tak pociągnąć? Ataku tam nie ma żadnego, moim zdaniem wielkim cudem będzie, jeśli którykolwiek z graczy ofensywnych załapie się do jakiegoś spadkowicza z Serie A lub La Liga. Wiadomo, że cudów po U20 nie można oczekiwać, bo zazwyczaj grają zawodnicy przypadkowi. Ja osobiście atakuję teraz wszystko przeciwko Urugwajowi oraz każdy under na ich gole. Myślę, że to będzie promocja, bo jeśli trafią na jakiegoś słabeusza, to będą w stanie wymęczyć jakieś 1-0, ale z mocniejszym przeciwnikiem będzie zjazd do bazy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Wenezuela - Japonia
Nie wiem jak Wy, ale ja tutaj idę w stronę Wenezuelczyków. Wygrali swoją grupę z kompletem punktów. wygrywając z Meksykiem, Vanuatu i Niemcami, czyli jakby nie patrzeć jednym z faworytów tego turnieju. Bilans bramek 10-0, więc też widać siłę ofensywną. Oglądałem kawałek meczu z Niemcami i większą część z Meksykiem i muszę powiedzieć, że naprawdę fajnie to wygląda. Najwięcej szumu oczywiście robią skrzydłowi, którzy są mega szybcy i nie boją się pójść 1 na 1 co im oczywiście wychodzi. Japonia do dalszej fazy awansowała z 3 miejsca i ci swoją grą mnie jakoś nie zachwycili. W grupie mieli Urugwaj, Włochy i RPA - bilans bramkowy 4/5. Wczoraj złapałem po 2.05, teraz widzę, że spadło do 2 (było już nawet 1.91) i nawet się nie zdziwię jak do meczu jeszcze trochę zmaleje.
Wenezuela win @2 ⛔⛔ 0-0
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Wenezuela win @2
Teoretycznie po tym co pokazali w grupie powinni ich wciągnąć nosem.
Ja tam spróbuję nawet Wenezuela -1 @3,50 STS, ale za małą stawkę bardziej for fun.
⛔ 0-0
Dowalili ich w dogrywce, mają awans, a dodatkowo buki zadowolone ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jutro pierwsze dwa ćwierćfinały. Oba bardzo interesujące.
O 8:00 Wenezuela spotka się z USA. Wenezuelczycy zachwycili w fazie grupowej przez którą przeszli jak burza ogrywając spokojnie Niemców czy Meksyk. Podobna każda ekipa na takim turnieju zaliczy słabszy mecz. Dla mnie ten słabszy Wenezueli już się zdarzył. Męczyli się oni masakrycznie z Japonią w 1/8. Teraz powinno być tylko lepiej. Rywal nie jest najsilniejszy. Amerykanie grają póki co przeciętnie. Proszę się nie sugerować wynikiem z 1/8 z Nową Zelandią. Kiwi wyszli z drugiego miejsca z bardzo słabej grupy wyprzedzając Wietnam i Honduras. Amerykanie ich wypunktowali, ale w głównej mierze Nowozelandczycy sami sobie gole strzelali. W fazie grupowej USA nie potrafiło ograć słabych Ekwadorczyków i Saudyjczyków. Awans zapewniła im skromna wygrana z też niezbyt mocnym Senegalem. Jutro przewiduję jednak dominację Wenezueli. Oni naprawdę w tym turnieju mogą zajść daleko. Ba, jest to ekipa z naprawdę solidnymi graczami. Przypominają mi Serbię sprzed dwóch lat. A jak skończyła wtedy Serbia - wiemy doskonale. Kurs 2,05 na win Wenezueli naprawdę do gry.
O 11:00 kolejny mecz. Urugwaj - Portugalia. Tutaj według mnie buki nie doceniają Portugalii. Portugalia owszem - słabo grała w fazie grupowej. Ba, prawie po trzech meczach odpadła z rozgrywek. Tak się składa, że z powodu niewielkiej ilości wolnego czasu nie mam okazji regularnie śledzić tego turnieju, ale mecze Portugalii widziałem akurat wszystkie. Wnioski? Słabiutki mecz przegrany 1:2 z Zambią. Jeszcze gorsze &#39;widowisko&#39; z Kostaryką (1:1) i na koniec 2:1 po golu w końcówce z Iranem. To dało im awans z drugiego miejsca. I ku ogromnemu zaskoczeniu w 1/8 z łatwością rozprawili się z gospodarzami z Korei (3:1). To było spore zaskoczenie. Według mnie Portugalczycy się obudzili. Jutro na ich drodze Urusi. Zespół który nie stracił jeszcze gola. Ale też nie zachwycił w ofensywie. 1:0 z Włochami; 2:0 z Japonią; 0:0 z RPA - to w grupie. Oglądałem ich mecz drugiej rundy z Arabią. 1:0 po golu z karnego. Nic wielkiego sobą nie zaprezentowali. Jeżeli Portugalia jutro zagra tak samo jak z Koreą to spokojnie może awansować. A awans Portugalii jest po 2.16. Wygrana przedstawiciela Europy w regulaminowym czasie aż po 3,25. Kursy przyjemne. Urugwaj jutro łatwo mieć nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom