>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mundial Czas Zacząć !

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zapraszam do Typów Zibiego z Fortuną jeżeli kursy będą z innego buka podkreślę to...
Jeśli nie zaznaczono przy typie inaczej, to płaska stawka 10j.
#1 - Singiel
Rosja - Arabia Saudyjska Rosja strz. +1,5 1,77 5:0
Kurs: 1,77
Stawka: 10j
Do wygrania: 17,7j
Wygrana: -10j
#2
- 2 mecze
Rosja - Arabia Saudyjska Rosja 1,46 5:0
Belgia - Tajlandia Tajlandia +1,5 seta 1,56 3:1
Kurs: 2,28
Stawka: 10j
Do wygrania: 22,8j
Wygrana: -10j
// Początek zły ale nie ma co się przejmować jedziemy dalej...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
#3 - Singiel
Urugwaj (-2)- Arabia Saudyjska Urugwaj 2,52
Kurs: 2,52
Stawka: 10j
Do wygrania: 25,2j
Wygrana...?
#4 - Singiel
Arabia Saudyjska - Egipt (-1) Egipt 3,05
Kurs: 3,05
Stawka: 10j
Do wygrania: 30,5j
Wygrana...?
Stawiałem to już w przerwie meczu Rosja - Arabia Saudyjska i dobrze bo kursy już poleciały mocno w dół...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
#6 - Typ na żywo
Polska - Dominikana Polska 1,58 (stan 0:1) 1:3
Kurs: 1,58
Stawka: 20j
Do wygrania: 31,6j
Wygrana: -20j
#7
- Typ na żywo
Polska (-1,5 seta) - Dominikana Polska 2,40 (stan 0:1) 1:3
Kurs: 2,40
Stawka: 10j
Do wygrania: 24j
Wygrana: -10j
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jako, że to jest mój początek z prowadzeniem Tematu, od drugiego dnia będę podawał Typy + analiza, chyba, że będzie coś ciekawego a brak czasu to podam sam typ...

Egipt - Urugwaj 0:1
Urugwaj
1,53
Urugwaj i poniżej 2,5 3,05
Moim zdaniem jak i zdaniem bukmacherów faworytem w tym meczu jest ekipa Urugwaju i to nie podlega dyskusji.
Urugwaj ma dużo lepszą drużynę kadrowo, mają bardzo wyrównany skład jeśli chodzi o atak, środek pola i obronę. W ataku brylują Cavani, Suarez w środku pola Bentancur, Vecino a w obronie Godin, Caseres czy Gimenez no i w bramce Muslera.
Egipt ma wielkiego Salaha ale na Urugwaj to za mało. Dobrą wiadomością właśnie jest to, że Salaha zdążył i zagra dziś.
Myślę, że Urugwaj nie pozwoli sobie na stratę gola z taką obronę a i Egipt dużo bramek nie traci więc wychodzi mecz z 1/2 bramkami.
Typuję zwycięstwo Urugwaju skromne 1 bądź 2 do 0.


Maroko - Iran 0:1
Maroko
2,35
Maroko strz. +1,5 3,00
Maroko i poniżej 2,5 3,75
Moim zdaniem Maroko może sporo krwi napsuć faworytom tej grupy. Mają naprawdę bardzo szeroki i mocny skład niczym WKS z przed laty.
Jest Benatia z Juventusu, Hakimi z Realu, Ziyech z Ajaxu, Belhanda z Galatasaray, Harit z Schalke czy Amrabat z Leganes.
Jeśli chodzi o Iran to mają Oni króla strzelców ligi Holenderskiej A. Jahanbakhsh z Alkmaar ale czy to pozwoli na pokonanie Maroko? No nie wiem wątpię.
Maroko w meczach towarzyskich wygrał z Serbią 2:1, ze Słowacją 2:1 z Ukrainą 0:0 natomiast Iran przegrał 1:2 z Turcją, przegrał 0:1 z Tunezja czy wygrał 2:1 z Algierią.
Iran w ciągu 10 meczów w eliminacjach do MŚ stracił zaledwie 2 bramki więc mimo słabych przeciwników jest to dobry wynik.
Maroko natomiast pokonał w eliminacjach takie drużyny jak WKS, Mali czy Gabon ale zwłaszcza wygrana z WKS robi wrażenie.
Reasumując stawiam na mecz z małą ilością bramek ale to Maroko powinni zgarnąć 3 punkty.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Francja - Australia 2:1
0-30 min Francja 2,11
Francja -1 1,64
Francja strz. +2,5 2,18

Mecze w sobotę zaczynamy już od 12 meczem wielkiego faworyta całych Mistrzostw Francji z &quot;kangurami&quot; z Australii.
Francuzi prawdopodobnie wyjdą z przodu Mbappe - Griezmmann - Dembele czyli napór od samego początku i szybko strzelona bramka jeszcze przed 30 minutą, tak to widzę.
Australia rozgrywała mecze przed Mundialem i wyniki napawają optymizmem ich kibiców bo wygrywali chociażby z Czechami 4:0 i z Węgrami 2:1 czy remis 0:0 z Kolumbią ale sparing to sparing a mundial to mundial tutaj Francuzi pokażą gdzie jest miejsce Australijczyków czyli daleko z tyłu.
Dla Francuzów jest to mecz chyba z najłatwiejszym przeciwnikiem w grupie więc nie mogą sobie pozwolić na stratę jakiegokolwiek punktu.
Stawiam na pewne i zdecydowane zwycięstwo Francji 3:0.
Brakło bramki i było by całkiem dobrze ...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Islandia 1:1
Argentyna i powyżej 2,5
2,00
W tym spotkaniu myślę, że obejrzymy otwarty futbol i minimum 3 bramki.
Argentyna wiadomo, Messi - sam potrafi wygrać mecz ale z przodu mają jeszcze wielkich piłkarzy Di Maria, Aguero na ławce jest jeszcze Dybala itd.. Ma kto strzelać bramki.
Islandia wielka niespodzianka ostatniego Euro - ćwierćfinalista pokazał, że strzela gole tym najlepszym, Francji 2, Anglii 2, Portugalii 1 ...
Są 2 opcje Islandia strzeli bramkę i przybliży nas do overa albo sama Argentyna też ma potencjał na strzelenie 3 goli.
Stawiam na zwycięstwo Argentyny i powyżej 2,5 gola.
Messi baran karnego nie strzelił...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Peru - Dania 0:1
powyżej 2,5 3,00
Mecz pomiędzy drużynami, które powalczą o 2 miejsce (prawdopodobnie) i właśnie obie ekipy będą dążyć do zdobycia 3 punktów jakże ważnych. Stawiam, że zobaczymy minimum 3 gole po jakże dużym kursie.
Obie drużyny mają potencjał w ofensywie a w defensywie już dużo mniejszy, Polska potrafiła strzelić Dani 3 bramki, Peru potrafił strzelać bramki czy to Brazylii, Argentynie, Kolumbii czy Urugwajowi więc tym bardziej Danii.
Wiadomo jest to pierwszy mecz nikt nie będzie się otwierał od 1 minuty ale im szybciej strzelona zostanie bramka tym szybciej nam się otworzy mecz i bramki powinny wpaść.
Mecz naprawdę jest wyrównany i nie jestem przekonany kto wygra dlatego wybieram opcję bramki.
Peru napierało napierało ale nie widzieli chyba bramki bo tyle okazji zmarnowali nawet rzut karny. Over powinien wpaść w tym spotkaniu...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chorwacja - Nigeria 2:0
Chorwacja 1,70
Ostatni mecz w dniu dzisiejszym i stawiam na zwycięstwo Chorwatów.
Nigeria to już nie jest ten zespół co przed laty i nie wróżę im wielkich sukcesów w tej grupie.
Chorwaci po remisie Argentyny ujrzeli doskonałą okazję na zajęcie 1 miejsca w grupie a aby to zdobyć potrzebne są 3 punkty z ... wydaje mi się, że najsłabszą drużyną w tej grupie.
Modrić, Rakitić, Perisić i Mandzukić ta czwórka z przodu za pewne postraszy bramkarza rywali nie jeden raz, nie widzę zbytnio dużych szans chociażby na remis Nigeryjczyków.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Niemcy - Meksyk 0:1
Niemcy i obie strzelą 3,10
Może zacznę od tego, że każda drużyna ma swoje problemy... Meksyk afera z prostytutkami a Niemcy problemy z Gundoganem, który jest wygwizdywane przez własnych kibiców ale i także mają swoje problemy w obronie.. A i nie pewny bramkarz Neuer, który nie bronił cały sezon.
Oczywiście Niemcy wielki faworyt nie tylko do wygrania tego meczu ale i całej imprezy a Meksyk to taka niebezpieczna drużyna, który potrafi napsuć sporo krwi faworytom.

Niemcy nie pokazały się z dobrej strony w sparingach... Pokonali zaledwie 2:1 Arabie Saudyjską, przegrali 1:2 z Austrią czy wcześniej porażka 0:1 z Brazylią i remisy z Hiszpanią, Francją i Anglią.
Meksyk zaczął dobrze w sparingach 3:3 z Belgią, 1:0 z Polską, 1:0 z Bośnią, 3:0 z Islandią a potem już trochę gorzej było 0:1 z Chorwacją, 0:0 z Walią, 1:0 ze Szkocją i 0:2 z Danią.
Ogólnie wydaje mi się, że Niemcy wygrają ten mecz ale będzie to ciężkie spotkanie dla nich, Meksyk ma kim strzelać i myślę, że strzelą gola.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kostaryka - Serbia 0:1
Serbia
1,90
Moim zdaniem dość ładny kurs na zwycięstwo Serbów i ja go pobieram...
Potencjał kadrowy Serbia ma 2 razy większa można by wymienić cały skład gwiazd w Serbii z A. Ljajić, A. Kolarov, N. Matić, B. Ivanović czy największa gwiazda S. Milinković-Savić a Kostaryka to raczej jednostki takie jak K. Navas, B. Ruiz czy J. Campbell.
Moim zdaniem i także to pobieram Serbia awansuje z grupy kosztem Kostaryki i Szwajcarii ale, żeby tak się stało nie mogą rozpocząć inaczej niż zdobycie 3 punktów.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Belgia - Panama 3:0
Belgia strz. +3,5 3,80
Belgia -1 1,51
Belgia -2 2,37
Belgia 1/1 (1 połowa/ 2 połowa) 2,21
Z taką ofensywą nie ma co się dziwić, że dziś wszelkie zakłady idą w stronę bramek na Belgów, handi na Belgów etc...
Lukaku, Mertens, Hazard, De Bryune, Carrasco i wszystko jasne - powinniśmy obejrzeć mecz podobny do Rosja - Arabia Saudyjska i ok. 5 bramek ale czy tak się stanie? No właśnie... Ja liczę, że Belgia przez 90 min będzie siedzieć na rywalach i będą dążyć do strzelenia jeszcze jednej bramki i jeszcze jednej... Jak to miało miejsce w sparingu z Kostaryką gdzie widać, że prowadzili 2:1, 3:1 i dążyli do następnego gola.
Jeśli chodzi o Panamę to jej sukcesem już jest sam awans a każdy zdobyty gol będzie świętowany jak wygrany mecz zwłaszcza z Belgią i Anglią.
Liczę na mocne otwarcie Belgów i pokazanie faworytom &quot;bójcie się&quot;...
Powodzenia

Zabrakło bramki w 1 połowie i wszystko by powchodziło ładnie...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tunezja - Anglia 1:2
Anglia 1,46
Anglia i poniżej 3,5 1,85
Belgowie wykonali swoje zadanie teraz czas na Anglików...
Anglia dla wielu uznawana za drużynę, która w końcu dojdzie daleko a dla mnie jest to jedna wielka niewiadoma ale na Tunezję na pewno starczy. Anglicy z gwiazdami w składzie takie jak H. Kane, D. Alli czy R. Sterling w meczach towarzyskich prezentowali się naprawdę solidnie remis z Brazylią, wygrana z Holandią czy remis z Włochami.
Tunezja niby pokazała się z dobrej strony w meczach towarzyskich ale moim zdaniem powalczą jedynie o 3 miejsce w grupie z Panamą.
Anglia i Belgia poza zasięgiem w tej grupie dlatego nie widzę dziś jakiejś większej niespodzianki.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kolumbia - Japonia 1:2
Kolumbia 1,76

Kolumbia i powyżej 2,5 3,25
Kolumbia -1 3,10

A więc to jest ten dzień gdzie wszystkie oczy Polaków będą zwrócone na mecz Polska - Senegal, nim to nastąpi rozegrane zostanie spotkanie naszej grupy Kolumbia - Japonia. Faworyt? Kolumbia.
Stawiam na otwarty mecz z obu stron ale koniec końców Kolumbia zgarnia 3 punkty a w meczu pada więcej niż 3 bramki.
Kolumbia z przodu ma R. Falcao, J. Rodriguez, J. Cuadrado.. do wyboru są również C. Bacca, L. Muriel.. ahh mają niesamowitą pakę z przodu. W tyle także nie wygląda to gorzej.. D. Ospina z Arsenalu, Y. Mina z Barcelony czy D. Sanchez z Tottenhamu.
Jeżeli chodzi o Japonię... są zagadką.. skazywanie na porażkę w tej grupie niby bez formy, zmiana trenera tuż przed Mundialem. Wyniki w meczach towarzyskich to są same porażki praktycznie - nieciekawie to wygląda.
Ale jeżeli spojrzymy na kadrę to mają naprawdę kim grać.. S. Kagawa, K. Honda, s. Okazaki (nie wiadomo czy zagra z powodu kontuzji),M. Hasebe, Y. Nagamoto, H. Sakai czy M. Yoshida - są to naprawdę nazwiska które mogą robić wrażenie...
Myślę, że obie drużyny strzelą gola co przybliży mnie do overa ale .. lepsza jest moim zdaniem jednak... drużyna Kolumbii i to Oni powinni wygrać a jeżeli strzelą dość szybko gola to może nawet wygrają dość wysoko.
Stawiam na wynik 2/3:1
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rosja Egipt 3:1
remis lub Egipt 1,81
obie strzelą 2,26
Ja osobiście nie widzę jakiegoś hurraoptymizmu w wyniku 5:0 z Arabią... Dla mnie Rosjanie nie pokazali nic szczególnego czego mogli by się Egipcjanie bać. Egipt bez Salaha dzielnie bronił się w meczu z Urugwajem widać było, że grają na remis to się trochę zemściło.
Wraca Salah więc siłą w ofensywie o wiele większa, obrona Rosji nie jest zbyt mocna więc pewnie Salha nie raz i nie dwa wejdzie w pole karne i spróbuje dograć bądź strzelić.
Oczywiście Rosja ma swoje atuty z przodu i także mogą strzelić bramkę.
Moim zdaniem Egipt nie jest jeszcze na straconej pozycji i ja im daje duże szanse na zwycięstwo w tym meczu bo raczej tylko to da im szanse na awans ale i remis także jeszcze im nie zamyka drzwi.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Urugwaj - Arabia Saudyjska 1:0
Urugwaj strz. +3,5 3,50

Można powiedzieć, że dla Urugwaju rozmiar zwycięstwa nie liczy się już bo musieliby wygrać aż 6:0 aby móc zremisować z Rosją do zajęcia 1 miejsca. Oczywiście Araby są tak słabe, że te 6:0 może paść.
Ja jednak liczę, że Urugwaj powetuje sobie ten słaby styl w pierwszej kolejce i podejdzie do tego spotkania mocno skoncentrowany i pokonają wysoko Arabów jak nie 6:0 to 4 co najmniej.
Mają z przodu E. Cavaniego i L. Suareza, którzy na pewno będą chcieli strzelać bramki bo czołówka strzelców już powoli odlatuje od nich.
Myślę, że to może być jeden z czynników gdzie mogą chcieć strzelić jak najwięcej goli.
Typy poboczne które także gram:
Urugwaj -1
1,58
Urugwaj -2 2,55
Urugwaj wygra obie połowy 2,34
i na wielkie ryzyko:
Urugwaj -4 9,00
Urugwaj -5 20,00
Maroko 2 ładne mecze i odpadają Urugwaj 2 mecze z dupy i wychodzą już z grupy...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Portugalia - Maroko 1:0
Portugalia 1,70
Portugalia i obie strzelą 3,95
Większe posiadanie piłki: Maroko 4,00
Maroko z nożem na gardle, jeżeli przegrają odpadają z walki o 1/8. Pierwszy mecz prowadzili, byli zespołem lepszym ale zabrakło skuteczności a Iran wykorzystał błąd Maroko i porażka 0:1.
Portugalia niby 3:3 z Hiszpanią ale to bardziej C. Ronaldo vs Hiszpania był mecz niż Portugalia.
Kadrowo Portugalczycy lepsi ale Maroko nie podda się i będą chcieli napsuć dużo krwi i powalczyć o niespodziankę. Stawiam, że Maroko strzeli bramkę a jeśli Portugalia myśli o awansie to 3 punkty muszą sobie po tym meczu dopisać.
W Portugalii 1 zmiana w miejsce B. Fernandesa wyjdzie J. Mario natomiast w Maroko więcej roszad w miejsca A. El Kaabi, A. Harit i R. Saiss wchodzą K. Boutaib, N. Dirar i M. Da Costa.
Polecam również postawić na Maroko, że będą mieć większe posiadanie piłki, kurs zacny.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dania - Australia 1:1
Dania
2,01
Tak zastanawiałem się czy aby remis Danii nie będzie pasował i nie zagrają na remis ale po dłuższym zastanowieniu jednak stawiam na zwycięstwo Danii. Remis w tym meczu dla Danii będzie moim zdaniem złym rezultatem bo w 3 kolejce zagrają z Francją i porażka min 2 golami co jest prawdopodobne spowoduje, że Australia będzie miała bardzo duże szanse na awans, wystarczy wygrać z Peru, natomiast jeśli Peru zremisował by z Francją to oczywiście Francja musi wygrać a i w meczu Peru - Australia wygrywający praktycznie przeskakuje Danię.
Dlatego Dania gra dziś o 3 punkty i awans do kolejnej fazy. Australia niby postawiła się Francuzom ale to Francja zagrała kiepsko i to trzeba sobie powiedzieć prosto. Dania zagrała wyrachowanie z Peru i dziś może zagrać bardzo podobnie, do przerwy dadzą się wyszumieć Australii a po przerwie strzelą bramkę i będą kontrolować spotkanie.
Dlatego takim pobocznym typem zaryzykuję:
remis/Dania (1 połowa/mecz) 4,50​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Chorwacja 0:3
remis lub Chorwacja
1,78
obie strzelą 2,02
Moim zdaniem Argentyna w tym meczu nie jest nawet faworytem a tutaj taki kurs na Chorwatów, wchodzę z remisem dość odważnie. Dla Chorwatów remis będzie świetnym wynikiem natomiast dla Argentyny dość kiepskim.
Kadrowo Chorwaci nie odstają od Argentyny w żadnym stopniu a nawet moim zdaniem dysponują mocniejszą i wyrównaną kadrą.
W Argentynie Di Maria, Dybala, Higuain czy Rojo na ławce rezerwowych... Trener dalej błaznuje zostawiając Dybale na ławce rezerwowej.
Chorwaci tylko 1 zmiana w zamian z Kramaricia wchodzi Brozovic.
Środek pola zdecydowanie po stronie Chorwatów, Messi nie będzie mieć tak łatwo.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Brazylia - Kostaryka 2:0
Brazylia -1,5
1,83
Na strzelenie gola przez Kostarykę raczej nie liczę oczywiście głupia strata, karny i może być gol czy po rzucie rożnym ale po akcji Kostaryka raczej nie powinna zagrozić bo nie ma kim, jest tylko B. Ruiz ale nie ma z kim grać.
Brazylia nie może sobie już pozwolić na stratę dlatego moim zdaniem nie odpuszczą jak to miało miejsce po strzeleniu gola na 1:0 i pójdą za ciosem.
Kostaryka z Serbią także by mogła dużo wyżej przegrać gdyby nie w bramce K. Navas.
W Brazylii nie zagra dziś Danilo.
Nigeria - Islandia 2:0 karny nie strzelony przez Islandię...
obie strzelą
2,16
Ależ szansa dla Islandii na wyjście z grupy - takową szansę dali im Argentyńczycy wczoraj ale także dla Nigerii jest to szansa po porażce 0:2 z Chorwacją.
Nikt nie będzie dziś grał na remis bo nie wiele on daje dlatego stawiam dziś na obie drużyny strzelą po golu.
Osobiście trzymam kciuki za Islandię ale to Nigeria jest bardziej doświadczoną drużyną.
Serbia - Szwajcaria 1:2
Serbia lub remis 1,47
poniżej 1,5 2,51
Serbia po zwycięstwie nad Kostaryką wydawało się, że będą w lepszej sytuacji dziś ale jednak to Szwajcaria po remisie z Brazylią jest w dużo lepszej.
Coś mi się wydaje, że dziś 1 bramka może zaważyć na 3 punktach albo 0:0 albo 1:0 dla Serbii tak to dziś widzę.
Serbia moim zdaniem ma lepsza kadrę od Szwajcarii natomiast Szwajcaria ma bardzo dobrą i szczelną obronę + defensywnych pomocników, którzy nie dają dużo miejsca w środku pola.
Kusi mnie dać te 2 dokładne wyniki ale to jeszcze zobaczę. Dla mniej odważnych proponuję poniżej 2,5 gola w tym meczu.​
 
Do góry Bottom