>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Mundial Czas Zacząć !

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Belgia - Tunezja 5:2
Belgia i powyżej 2,5 2,05
Belgia strz. +1,5 1,53
Belgia -1 2,16
Belgia powyżej 6,5 rożnych 1,58
Belgowie dziś już mogą zagrać na pełnym luzie, w pierwszym meczu może ich jeszcze stres zjadł i wyglądało to jak wyglądało - nieciekawie ale koniec końców 3:0 wygrana i 3 punkty.
Tunezja przegrała co prawda tylko 1:2 z Anglią ale tak naprawdę to Tunezja nie pokazała tam nic co by mnie zaskoczyło, gol z karnego.. Nie stworzyli sobie za wiele okazji do strzelenia bramki a Anglia cisnęła i naprawdę miała mnóstwo sytuacji i tam na dobrą sprawę po 45 minutach mogło być już 4:0.
Stawiam na dość pewne zwycięstwo Belgów 3:0 może 3:1.
Spróbuję również zagrać na rożne Belgów, wiadomo, że Belgowie uwielbiają atakować i będą to robić przez cały mecz, Carrasco, Mertens czy Hazard będą strzelać, atakować bokami co za tym idzie powinniśmy zobaczyć pare rogów.
Korea - Meksyk 1:2
Meksyk
1,77
Meksyk i powyżej 2,5 3,15
Korea nie ma nic do stracenia dziś, przegrali 0:1 ze Szwecją ale też nie pokazali kompletnie nic ciekawego. Co innego Meksyk, rewelacyjnie się ich oglądało... Byli dużo szybsi od Niemców i te kontrataki... mogli strzelić więcej bramek.
Dziś stawiam, że ten mecz będzie bardziej otwarty niż pierwsze mecze. Meksyk jeżeli nie zawiedzie to powinni spokojnie sobie poradzić z Koreą.
Czuję, że te mecz może zakończyć się minimum 3 bramkami.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Urugwaj - Rosja 3:0
Urugwaj 2,88
Urugwaj lub remis 1,48
Drugi tym moim zdaniem idealny do jakiegoś dubelka.
fakt Rosja pokazała się z dużo lepszej strony ale właśnie... Minimalizm Urugwaju i swój cel maja czyli 6 punktów po 2-óch meczach i wszystko w swoich rękach by zająć 1 miejsce.
Kadrowo Urugwaj lepszy i moim zdaniem znowu ten minimalizm pokażą więc nie zdziwię się jeśli będzie ponownie 1:0 dla Urugwaju ale przegrać nie powinni jednak są drużyną lepszą.
Arabia Saudyjska - Egipt 2:1
Egipt 1,83
Egipt i powyżej 2,5 2,82
Jestem ciekaw czy zagra w tym spotkaniu M. Salah bo wiele się mówiło, że najlepiej jak On już wyjdzie z Mundialu itd ale nie, został i wspiera drużynę do końca i myślę, że wyjdzie w 1 składzie a jeśli tak się stanie to spokojnie sobie powinni poradzić z Arabią. Warto poczekać na składy i wtedy atakować.
Over w tym meczu może być bo obie ekipy nie grają już o awans, mogą zagrać na luzie. Arabia na pewno będzie chciała wbić swoją pierwszą bramkę na tym Mundialu a Egipt piłkarsko zdecydowanie lepszy.
Egipt powinien wygrać ten mecz.
Iran - Portugalia 1:1
Portugalia 1,68
Portugalia i poniżej 3,5 2,05
No i właśnie obie ekipy z szansami jeszcze.. Iran jeśli chce awansować musi wygrać ale czy otworzą się od 1 minuty? Ojj moim zdanie zdecydowanie nie. Pierwsza połowa będzie jak w meczu Hiszpanów cała drużyna się broni. Dopiero moim zdaniem w 2-giej połowie zaatakują oczywiście jeśli będzie jeszcze remis.
Portugalia w kontratakach czuje się dobrze, jest szybki Ronaldo i wykorzystać taki kontratak nie będzie trudno bo widzieliśmy, że Iran gra świetnie w bronie ale jak już zaatakuje większością piłkarzy to już trudno im się wraca.
Moim zdaniem Portugalia bierze ten mecz.

Hiszpania - Maroko 2:2
Hiszpania 1,39
Hiszpania i powyżej 2,5 2,00
Hiszpania i obie strzelą 3,15
Maroko należy się ten gol jak nikomu innemu. Rozegrali 2 bardzo dobre spotkania a i tak oba przegrali 0:1... Jadą do domu po tym meczu ale z podniesioną głową. Dziś na pewno będą chcieli napsuć krwi Hiszpanom i liczę, że to zrobią i strzelą bramkę.
Jednak Hiszpania na pewno będzie chciała zająć 1 miejsce w grupie i być w drabince po prawej stronie dlatego potrzebne jest im zwycięstwo najlepiej min 2 bramkami.
Bardzo ciekawa rywalizacja w tej grupie pomiędzy Portugalią a Hiszpanią bo póki co obi mają tyle samo punktów i taki sam bilans bramek 4:3 więc liczy się ostatni mecz.
Hiszpania jednak ma większe szanse strzelić o tę 1 bramkę więcej Maroko niż Portugalia Iranowi ale jak będzie to zobaczymy.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś warto postawić na kolejny remis mianowicie
Anglia - Belgia 0:1
remis
2,90
0-0 (podwójna szansa) 1,56
poniżej 24,5 fauli 1,5 25 fauli....
Panama - Tunezja 1:2
Tunezja
1,87
Panama powyżej 2,5 żółtej kartki 2,07
Panama powyżej 13,5 fauli 1,94
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Francja - Argentyna 4:3
Francja (A) 1,66
Francja 2,40
Francja i obie strzelą 5,4
Francja strz. +1,5 2,85
obie strzelą i powyżej 2,5 2,9
Ależ nam się szykuje hit już w pierwszym meczu 1/8 finału...
Ja dziś tylko i wyłącznie idę w stronę Francji, mają pakę na finał...
Okey w grupie nie błyszczeli bo ... nie musieli. Wygrali dwa pierwsze mecze, może stylem nie przekonywali ale nawet przez chwilę ich awans nie był zagrożony natomiast Argentyna stylem nie powala ale i ... walczyli do ostatnich sekund o awans z grupy, co by nie powiedzieć z dość słabej grupy gdzie była Islandia i Nigeria.
Chorwacja rozbiła Argentyna i wtedy zaczął się jeszcze większy bunt piłkarzy w stronę trenera.
To co się wyprawia w Argentynie to jest na inną rozmowę.
Francuzi mieli dużo więcej czasu na odpoczynek bo ostatni mecz rozegrali składem rezerwowym wiec to jest plus dla nich.
Myślę, że dziś zobaczymy Francuzów takich jakich chcemy oglądać.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Urugwaj - Portugalia 2:1
obie strzelą
2,26
0-0 (podwójna szansa) 1,52
Urugwaj powyżej 1,5 żółtej kartki 1,51
Pierwszy mecz wyszedł idealnie ... Emocje, bramki - wiele bramek ale także i typy, które weszły pięknie. Czas na 2-gi równie ciekawy mecz, tym razem już chyba nie będzie aż tyle bramek.
Z jednej strony Cavani-Suarez z drugiej strony Ronaldo.
Po pierwsze typuję, że obie drużyny strzelą po bramce.
Okey, Urugwaj nie stracił jeszcze bramki ale po 1 ileż będą grać na 0 z tyłu? a po 2 nie oszukujmy się, w grupie nie mieli zbyt mocnych rywali a strzelać mają kim. To samo Portugalia, w każdym meczu strzelali bramki i w 2-óch tracili a i w meczu z Maroko powinni także stracić bramkę.
Myślę, że mecz będzie bliski remisu więc spróbuję zagrać remis do przerwy bądź remis po 90 minutach.
Kolejna sprawa, Urugwaj do tej pory zarobił tylko 1 żółtą kartkę więc nie są zagrożeni zawieszeniem i mogą dziś zagrać bardzo ostro dlatego próbuję w ten sposób.
Portugalia ma bodajże 6 zawodników zawieszonych i to może być problem.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hiszpania - Rosja 1:1
Hiszpania
1,60
Hiszpania (-1) 2,70
Hiszpania strz. w obu połowach 2,55
Stawiam zdecydowanie w stronę Hiszpanów dziś.
Rosja bardzo defensywnie nastawiona, D. Cheryshev zasiada na ławce to pokazuje, że Rosja gra tylko i wyłącznie na obronę nic więcej.
W Hiszpanii również zmiany, za Inieste wchodzi M. Asensio dla mnie jest to bardzo dobra opcja.
Urugwaj już pokazał jak mocna jest Rosja 3:0 dziś Hiszpania będzie chciała jak najszybciej strzelić gola i wyjść na prowadzenie dlatego stawiam także, że strzelą w obu połowach.
Jestem przekonany, że Hiszpania przejdzie dalej już po 90 minutach meczu.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chorwacja - Dania 1:1
Chorwacja
1,98
Chorwacja pokazała kapitalną grę w grupie natomiast Dania nie błyszczała...
W mecz wygranym 1:0 z Peru byli drużyną gorszą, Peru prowadził grę i tylko to, że nie trafiali w światło bramki wygrali to spotkanie, kolejno remis 1:1 z Australia także byli bliscy porażki no i 0:0 z Francją, mecz którego nie ma co wspominać.
Chorwacja natomiast 3 mecze wygrane pewnie i zmierzają pewnie po ćwierćfinał.
Oczywiście jest to 1 mecz i wszystko możliwe ale jakoś nie widzę aby Dania pokonała Chorwację.
Środek pola zdecydowanie dla Chorwatów i tym moim zdaniem pokonają Danię.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Brazylia - Meksyk 2:0
Brazylia 1,54
Brazylia i obie strzelą 3,35

Czas na kolejnego faworyta - Brazylia, czy pokona drużynę Meksyku? Myślę, że tak.
Neymar, Coutinho, Willian w końcu muszą się obudzić, o ile Moutinho prezentuje się najlepiej o tyle Neymar jeszcze nie pokazał nic. Na 16 sytuacji bramkowych wykorzystał TYLKO 1.
Jeśli chodzi o Meksyk to Oni wychodzą z grupy ale jeszcze nie udało im się przejść 1/8 finału - jakieś fatum i wydaje się, że tym razem będzie podobnie.
W Meksyku dziś pauzuje za żółte kartki obrońca H. Moreno.
W Brazylii natomiast na ławce rezerwowych zacznie Marcelo.
Wydaje mi się, że Brazylia powinna sobie poradzić dziś z Meksykiem i już po 90 minutach będą czekać na kolejnego rywala w ćwierćfinale.
Belgia - Japonia 3:2
Belgia 1,41
Belgia (-1) 2,25
Belgia i powyżej 2,5 2,06
Chyba najłatwiejszy rywal dla Belgii. Japonia skompromitowała się w meczu z Polską i awansowała tylko dzięki mniejszej ilości żółtych kartek.
Belgia atomowy atak, strzelili aż 9 bramek w fazie grupowej. Dziś R. Lukaku powinien już zagrać więc atak będzie bardzo mocny. Jeżeli Polacy im strzelili gola to co zrobią Belgowie?
Stawiam na pewne zwycięstwo Belgów 3:0/1.
Dla Japonii i tak jest to sukces wyjście z dość ciężkiej grupy a dla Belgów powinien być to spacerek przed... piekielnie trudnym meczem w ćwierćfinale z Brazylią.​
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Ty stawkujesz jakoś te typy? czy sobie analizy tylko wstawiasz? bo to dział &quot;kupony ze statystykami&quot; i wypadałoby chyba jakieś statystyki z tych typów robić, bo z tego co widzę to ci wchodzi jeden typ na 5 na razie xd i dalej jakieś komiczne analizy tutaj tworzysz
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Szwecja - Szwajcaria 1:0
Szwecja (A) 2,02

Szwecja lub remis 1,54
Niby na jakiej podstawie to Szwajcaria jest faworytem tego meczu? Nie rozumiem...
Ja próbuję zagrać na awans Szwecji do dalszej fazy pucharowej.
W Szwajcarii dziś nie zagrają F. Schar i S. Lichtsteiner czyli 2-aj podstawowi obrońcy co jest sporym osłabieniem.
Szwedzi na początku wyeliminowali Holendrów następnie Włochów teraz w grupie minęli Niemców a teraz na ich drodze stoi chyba &quot;najsłabszy&quot; zespół z wyżej wymienionych. W Grupie także pokonali mocny Meksyk aż 3:0 i po dość słabym meczu 1:0 z Korea.
Szwajcaria zremisowała 1:1 z Brazylią następnie dość szczęśliwie wygrała 2:1 z Serbią po golu w 90 minucie i zremisowała 2:2 z Kostaryką po meczu gdzie spokojnie mogli przegrać.
Moim zdaniem Szwecja jest drużyna bardziej poukładaną i to przeważy o awansie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kolumbia - Anglia 1:1
Anglia (A) 1,53
Anglia i obie strzelą 5,10
powyżej 9,5 rzutów rożnych 1,90
powyżej 10,5 rzutów rożnych 2,45
Kolumbia powyżej 3,5 rzutów rożnych 1,59
Przede wszystkim Kolumbia dziś bez James (przynajmniej rozpoczyna na ławce) co jest bardzo dużym osłabieniem.
Mecz dość wyrównany ale moim zdaniem ze wskazaniem na Anglików i właśnie na nich stawiam, że to Oni awansują dalej. Na ryzyko również stawiam zwycięstwo Anglii oraz obie strzelą po bardzo okazałym kursie.
Kolumbia w 3 meczach strzelała bramkę Anglicy za to aż 8 bramek strzelili w 3 meczach.
H. Kane w świetnej formie, ogólnie Anglicy wydają się być pewni na Mundialu.
Swój pierwszy mecz z Tunezją niby wygrany tylko 2:1 niby gol w 90 minucie ale tam Anglicy już do 30 minuty powinni prowadzić z 4:0...
Kolumbia wydaje mi się, że bez James tracą sporo w ofensywie.
Również w tym spotkaniu wchodzę w over rzutów rożnych - takie 3 opcje polecam.
Anglicy kolejno 7, 3 i 7 natomiast Kolumbia 3, 5, 3
Wydają się być bardzo fajnymi liniami po takich kursach.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Urugwaj - Francja 0:2
Francja
2,09
Francja (A) 1,46
Francja strz. +1,5 2,51
K. Mbappe (asysta) 3,6
Ależ nam się dzień szykuje, 2 wielkie hity.
Pierwszy z nich Urugwaj vs Francja.
Przede wszystkim wiadomość nr 1 to, że E. Cavani prawdopodobnie nie zagra dziś a zastąpić ma go Stuani natomiast we Francji nie zobaczymy B. Matuidi i B. Mendy. O ile Mendy nie gra od początku o tyle Matuidi to jednak spora strata w środku pola ale nic to się nie ma do straty Urugwaju jeśli Cavani nie zagra. Matuidiego ma zastąpić albo Fekir albo Tolisso.
Francja z grupy wyszła dość pewnie chociaż bez szału natomiast Urugwaj wyszedł z grupy z kompletem punktów. W 1/8 finału Francuzi już pokazali co potrafią, wygrali z Argentyną 4:3 po kapitalnym meczu, Urugwaj wygrał 2:1 z Portugalią po bramkach właśnie E. Cavaniego.
Moim zdaniem Francuzi są ekipą zdecydowanie lepszą i to Oni zagrają w półfinale.
Stawiam również na asystę genialnego młodego piłkarza Francji K. Mbappe - moim zdaniem jest to kandydat do złotej piłki w najbliższych 2 latach.
Brazylia - Belgia 1:2

obie strzelą 1,82
Brazylia 2,15
obie strzelą + powyżej 2,5 2,30
Brazylia i obie strzelą 4,15
i 2 specjały polecam na forBet
powyżej 1 bramki, powyżej 3 żółtej karki i powyżej 8 rzutów rożnych 2,3
powyżej 2 bramek, powyżej 3 żółtej kartki i powyżej 10 rzutów rożnych 5,5
Kolejny hit. Lekkim faworytem wydaje się być Brazylia.
Dziś Brazylia zagra bez Danilo oraz Casemiro. Danilo nie zagra już w tych mistrzostwach natomiast Casemiro pauzuje za nadmiar kartek.
W tym meczu stawiam na bramki oraz na Brazylię, obie ekipy mają fenomenalny atak ale obronę już do przejścia zwłaszcza mowa o Belgii. Japonia strzeliła im 2 bramki Tunezja także 2 bramki a gdzie im do Brazylii.
Brazylia póki co straciła tylko 1 gola ale mogła tych bramek stracić dużo więcej.
Myślę, że to może być w końcu mecz Neymara ale nie tylko
Neymar-Jesus-Coutinho vs Hazard-Lukaku-De Bruyne.
Na moje oko nie powinno zabraknąć bramek.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Szwecja - Anglia 0:2
Anglia
1,93
Anglia (A) 1,43
Anglia (-1) 3,75
Anglia powyżej 5,5 rzutów rożnych 1,60
Myślę, że to będzie koniec pięknej przygody Szwedów. Jednak na tle Anglii zespół Szwedzki jest dużo słabszy. Anglia młody, waleczny zespół. Już mecz z Kolumbią pokazał, że są świetnie przygotowani i kontrolowali ten mecz przez 90 minut, Kolumbia nie mogła nic zrobić i fart w 93 minucie i gol z rzutu rożnego. Na szczęście w karnych wygrali Anglicy, czyli wygrał lepszy.
Szwecja ma świetną obronę i na tym bazują swoje wyniki...
Już mecz Urugwaj - Francja pokazał, że świetny atak zwyciężył z kapitalną obroną a właśnie tak ten mecz porównuję tyle, że Szwecja ma nieco gorszą obronę niż Urugwaj.
Anglia będzie chciała jak najszybciej strzelić bramkę, więc stawiam także na ich rogi, w każdym meczu mają sporo rzutów rożnych a jeśli Anglia strzeli dość szybko bramkę Szwecja się otworzy i nawet handi może wejść.
Rosja - Chorwacja 1:1 (2:2 - 3:4k)
Chorwacja (A) 1,52
Chorwacja 2,08
Chorwacja (-1) 4,35
Myślę, że to koniec tej Rosji i koniec tego grania na remis, na karne i a nóż się uda, no i się udało...
Oby nie dziś.
Chorwacja zespół poukładany, z Modriciem, Rakiticiem i Brozoviciem na środku pola to Oni powinni zawładnąć właśnie tym środkiem. Boki to szybcy Perisic i Rebic i w ataku wysoki Mandzukic, który gra świetnie głową.
Moim zdaniem Rosja dziś nie ma podejścia do Chorwatów.
Chorwacja miała swój lekki kryzys w meczu z Danią, myślę, że to już jest za nimi i chęć walki o medal jeszcze ich napędzi.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Francja - Belgia 1:0
Francja (A)
1,80
obie strzelą 1,81
Francja 2,46
obie strzelą i powyżej 2,5 2,30
Francja i obie strzelą 4,65
Ależ nam się mecz szykuje, dwie ofensywne drużyny staną na przeciw siebie. Z jednej strony Francja z Griezmannem, Mbappe czy Pogbą z drugiej strony Belgia z Lukaku, Hazardem i De Bruyne...
Francuzi nie pokazali zbyt wiele w grupie ale awansowali dość pewnie natomiast już w fazie pucharowej grają na swoim najwyższym poziomie. Najpierw pokonali po kapitalnym meczu 4:3 Argentynę a następnie rozbili Urugwajski mur i pokonali ich 2:0.
Jeśli chodzi o Belgia to w grupie strzelili najwięcej bramek z pośród wszystkich drużyn. W fazie pucharowej męczarnia z Japonią i zwycięstwo rzutem na taśmę 3:2 no i dość spora niespodzianka mimo wszystko - zwycięstwo 2:1 z Brazylią.
Dziś we Francji po znakiem zapytania stoi występ Umtitiego - środkowego obrońcy i może to być spora strata natomiast w Belgii nie zagra za nadmiar kartek boczny wahadłowy Meunier.
Stawiam w tym mecz na bramki i jednak... na Francję, jest to zespół moim zdaniem dużo bardziej stabilniejszy.
Belgia już w meczu z Brazylią pękła w drugiej połowie i jednak dużym szczęściem było to, że nie stracili 2 gola.
Francja dla mnie pokazuje najlepszy futbol całościowo.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chorwacja - Anglia 1:1 (2:1)
Anglia (A)
1,66
Anglia 2,34
Anglia i poniżej 3,5 2,70
Wczorajszy mecz nieco mnie rozczarował mimo, że faworyt awansował to mecz nie stał na takim poziomie jaki sobie wyobrażałem no i był tylko 1 gol.
Dziś natomiast wydaje mi się, że właśnie ten 1 gol może zdecydować o awansie.
Chorwaci po 2-óch dogrywkach z rzędu i jeśli dziś doszło by do 3-ciej dogrywki to chyba z siłami by mieli problemy, ogólnie już pod koniec meczu mogą im wyjść bokiem te 2 dogrywki, jednak jest to 30 min więcej biegania po tylu meczach to dużo.
Anglia pokazuje bardzo dobry futbol na tym mundialu natomiast Chorwaci jak by zjechali nieco z wysokiego poziomu, już mecz z Danią pokazał, że nie grają tak jak w grupie a mecz z Rosją tylko to potwierdził.
Dziś w Chorwacji nie zagra Vrsaljko.
Stawiam, że Anglia awansuje do wielkiego finału i wydaje mi się, że będzie to już po 90 minutach.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Belgia - Anglia 2:0
obie strzelą
1,50 1xbet
Belgia zw 1,67
Belgia i obie strzelą 3,65
powyżej 9,5 rzutów rożnych 1,71
9 rożnych nie wiem czemu nie zaliczyli rożnego w 45 minucie ale ok... przespana 1 połowa meczu jeśli chodzi o rożne
powyżej 10,5 rzutów rożnych 2,17
powyżej 11,5 rzutów rożnych 2,85
Przed nami mały finał pocieszenia - Na pewno obie ekipy nie są zadowolone, że grają w sobotę a nie w niedzielę ale zdecydowanie bardziej zawiedzeni są chyba Anglicy.
Z drugiej strony patrząc przez pryzmat całego mundialu to 3 miejsce dla jednej bądź drugiej drużyny to jednak sukces bo żadna ekipy nie była &quot;głównymi&quot; faworytami do wygrania mundialu. Byli to Francuzi, Brazylijczycy, Niemcy czy Hiszpania i właśnie dalej ... Belgia, Anglia, Portugalia czy Chorwacja ale do rzeczy...
Wydaje mi się, że ten mecz będzie bardziej otwarty niż mecz w grupie gdzie Belgia w składzie rezerwowym pokonała 1:0 także rezerwowych Anglików.
Anglia jak i Belgia tylko w 1 meczu nie strzeliła bramki, Belgia strzeliła tych bramek najwięcej ze wszystkich drużyn.
Kolejny aspekt to walka o króla strzelców między Lukaku a Kane dlatego bramki powinniśmy zobaczyć.
Reasumując, kurs może nie jest za wysoki ale myślę, że do jakiegoś dubelka w sam raz.
Myślę, że nie zabraknie w tym meczu rzutów rożnych więc można coś wybrać.. obie ekipy potrafią wykonywać wiele rzutów rożnych w meczu.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Francja - Chorwacja 4:2
Francja
1,96
Francja zwycięży 1,45
Francja i powyżej 1,5 2,70
Francja (-1) 4,00

Wiele już zostało napisane na temat tego meczu więc i ja dodam swoje &quot;grosze&quot;.
Dla Francji jest to drugi finał z rzędu na wielkiej imprezie (poprzedni finał na Euro) i nie wydaje mi się aby Francja miała popełnić ten sam błąd co w meczu z Portugalią. Dziś są dużo mądrzejsi i na pewno to spotkanie rozegrają tak jak Oni tego chcą.
Chorwacja na tym mundialu zdobyła już nawet więcej niż oczekiwali, mało kto spodziewał się, że zajdą aż do finału, co prawda drabinka lekko im pomogła ale czy to ich wina? Nie...
3 remisy z rzędu 1:1 i 2 x wygrana po karnych i z Anglią po dogrywce. Może ktoś mówić, to jest finał nie ma mowy o braku sił Chorwatów itd... oczywiście nie położą się ale im bliżej końca meczu tym to zmęczenie będzie się nasilać. Francuzi mimo wszystko 1,5 h mniej spędzonych na boisku to jest dużo przez pryzmat 7 meczy w ciągu miesiąca.
Francuzi posiadają zawodników klasy światowej oczywiście Chorwacja też ale jako &quot;drużyna&quot; wydaje mi się mocniejsza dużo mocniejsza Francja.
Stawiam, że ten mecz będzie mimo wszystko jednostronny, życzył bym sobie aby finał był pięknym spektaklem wyrównanym ale nie wydaje mi się.
Stawiam na 2:0 dla Francji.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nadszedł czas na podsumowanie moich Typów wraz z analizami:
Oczywiście każdy typ ta sama stawka - 10j

Oddanych typów - 125
Typy na plus - 56
Typy na minus - 69
Skuteczność - 45%
-690j
(typy, które nie weszły) + 679,9j (typy, które weszły) = -10,1j
-10,1j - Taki bilans na zakończenie mundialu, niestety na minus ale nie dużo. Z jednej strony niestety minus z drugiej strony jak na (tylko) 45% skuteczności nie jest najgorzej.
Już niedługo zaczynają się mecze ligowe, lecą już kwalifikacje do lm czy le. Dalej będę podawał mecze z analizami bądź suche typy/kupony.
Co miesiąc rozliczenie.
 
Do góry Bottom