>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mundial Czas Zacząć !

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 0:1
Jagiellonia 1,91
Jagiellonia -1 3,35
Już dziś rozpoczynamy naszą Polska ligę i od razu mamy bardzo ciekawe spotkanie Jagiellonia vs Lechia.
Jeśli chodzi o Jagiellonie to wiadomość dobra jest taka, że wszyscy najważniejsi zawodnicy zostali w klubie jak np. Frankowski, Novikovas, Pospisil, Sheridan czy Bezjak ale także doszedł bramkarz Sandomierski i Machaj czyli 2 wzmocnienia. Jeżeli chodzi o Lechię Gdańsk to tam już doszło do sporych zmian, odeszli m. in. Maloca, M. Paixao, Joao, Milos, Slavchev czy Wawrzyniak a doszli Arak, Alomerovic, Kubicki ... Myślę, że nie są to transfery na taki klub i w tym sezonie nie będą walczyć o podium.
Stawiam, że Jagiellonia rozpocznie mocno sezon i wygra minimum 2 bramkami. Oby powtórzył się ostatni mecz między obiema drużynami - 4:1 dla gospodarzy.
Tuż przed meczem typ, który przykuł moją uwagę jeszcze a mianowicie
powyżej 9,5 rzutów rożnych 1,80 STS
obie ekipy dość sporo ich wykonują, w ostatnich 3 meczach między obiema drużynami padało dokładnie 10 rożnych...
// Fatalny mecz Jagielloni... Dawno nie widziałem tak słabo grającej Jagi
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz 3:3
Chojniczanka 1,95
Chojniczanka -1 3,5
W Chojnicach głośno się mówi o powrocie do Ekstraklasy i być może to jest właśnie ten sezon gdzie uda im się to. Pamiętamy, że w ostatnich sezonach Chojniczanka odpuszczała w końcówce sezonu. Teraz kadra jeszcze się wzmocniła takimi piłkarzami jak: M. Przybecki, Deleu, W. Trochim, S. Pylypchuk czy T. Foszmańczyk a co najważniejsze nie odeszło sporo zawodników A. Ryczkowski i J. Biskup.
W Sandecji już jest troszkę gorzej, po spadku z Ekstraklasy bardzo dużo ważnych graczy odeszło z klubu - A. Kolev, W. Trochim, T. Brzyski, M. Gliwa, A. Danek, P. Mraz, J. Bartosz, M. Cetnarski i raczej nie pozostaje im nic innego jak walka o spokojne utrzymanie.
Na ten moment dla mnie zdecydowanie faworytem jest Chojniczanka a kurs jest bardzo dobry więc próbuję.
// Prowadzić 2:0... 3:1 i dać sobie wbić 2 gole w końcówce.... gol na 3:3 w 91 minucie...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bruk-Bet Termalica - Bytovia Bytów 1:2
Bruk-Bet Termalica
1,47
Bruk-Bet Termalica -1 2,25
Wczoraj Chojniczanka dała za przeproszeniem dupska... i z 3:1 zakończyło się 3:3 dziś już nie przewiduję takiego powrotu gości i typuję zwycięstwo Bruk-Betu minimum 2 bramkami.
Termalica po spadku chce szybko awansować ponownie do Ekstraklasy dlatego nie osłabiła się przed sezonem a doszedł jeszcze m.in. J. Kiełb z Korony Kielce a z takich ważniejszych piłkarzy to odeszli tylko Sz. Pawłowski i Ł. Piątek.
Termalica bardzo dobrze prezentowała się w meczach towarzyskich, pokonała wysoko m. in. 5:2 Podbeskidzie czy 4:1 Michalovce, zremisowali 1:1 ze Stalą Mielec i 1:1 z Mikulas natomiast Bytovia 3 sparingi - 3 porażki 0:1 z Lechią, 0:4 z M. Tel Aviv i 1:2 z Asteras. Bytovia straciła głównego sponsora Drutex co może spowodować zmniejszenie wypłat a wiadomo, że ma to spore znaczenie dla piłkarzy.
Stawiam, że Termalica rozpocznie od wysokiego C i wygra minimum 2 bramkami.
// Póki co 1 liga zaskakuje...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wisła Kraków - Arka Gdynia 0:0
kto więcej rzutów rożnych? (remis=zwrot) Arka 2,45
obie strzelą 1,76
Wisła Kraków bardzo mocno osłabiła się przed sezonem... Straciła najlepszego strzelca Carlitosa, karierę zakończyli P. Brożek i A. Głowacki odeszli od zespołu P. Brlek, T. Cywka, J. Cuesta, I. Gonzalez, P. Llonch, F. Velez a wzmocnieni zostali jedynie powrotami J. Bartosz i R. Pietrzak oraz z ciekawszych piłkarzy to D. Kort.
Jeśli chodzi o Arke to także została mocno zmieniona ale również sporo ciekawy zawodników przyszło do klubu i w meczu o Superpuchar pokazuje, że całkiem ciekawie to wygląda. Wygrali mecz z Legią i to na pewno jeszcze zwiększy morale.
W ostatnich 4 spotkaniach między obiema drużynami to Arka wykonywała więcej rzutów rożnych dlatego także idę w ten zakład.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1:2 (4:5 rożnych)
powyżej 9,5 rzutów rożnych
1,67 STS
powyżej 10,5 rzutów rożnych 2,11 STS
Moje oko przykuły rzuty rożne w tym meczu a mianowicie powyżej 10 i 11. Obie ekipy w ostatnich meczach między sobą bardzo dużo wykonywali rzutów rożnych i o dziwo goście wykonywali ich więcej:
Legia - Zagłębie 5:10
Zagłębie - Legia 2:9
Legia - Zagłębie 3:5
Zagłębie - Legia 5:7
Legia - Zagłębie 7:9
Stawiam w tym meczu na rożne bo wyniki jak widzimy póki co zaskakujące i być może Legia nawet tego meczu nie wygra. Już w meczu o Superpuchar Legia nabiła rożnych aż 8.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Węgry - Holandia 12:9
powyżej 17,5 1,78
Powracamy do Mistrzostw Europy w piłce wodnej, ostatni typ, który zaproponowałem na plus więc idziemy z następnym.
Przed nami dziś 4 spotkania w 1/8 finału, gdzie zwycięzca awansuje do ćwierćfinału gdzie czekają już 4 najlepsze drużyny w grupach.
Pierwszy mecz dziś to Węgry vs Holandia i proponuję tutaj over 17,5 bramek w meczu.
Zacznę od tego, że obie drużyny nie są faworytami do złota ale Węgry są zdecydowanym faworytem dziś.
Węgrzy w grupie troszkę underowi zwycięstwo nad Gruzją 12:5, remis z Niemcami 4:4 i porażka z Włochami 5:12 natomiast Holendrzy już sporo więcej bramek tracili 2 porażki z Chorwacją 8:15 i z Grecją 7:12 no i zwycięstwo z Turcją 22:5, które dało im awans.
Dziś liczę na szybkie spotkanie z dużą ilością bramek, widać, że Holendrzy nie są najmocniejsi w obronie dlatego muszą nadrabiać szybkim atakiem, dużo tracą bramek ale też rzucają te 7-10 bramek w meczu.
Węgrzy powinni spokojnie ponad 10 bramek rzucić dlatego over wydaje mi się, że będzie dość spokojny.
Oraz bez analizy polecam:
Czarnogóra - Rumunia 15:5
poniżej 16,5
1,84
Francja - Rosja 9:12
powyżej 16,5
1,70
Club Brugge - Standard Liege 2:1
obie strzelą
1,63
Liverpool - Borussia Dortmund 1:3
Liverpool i obie strzelą
3,10
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Niemcy - Holandia 2:22
powyżej 25,5 1,84
Kolejny plus głównego typu więc lecimy dalej...
W tym meczu czuję over i tak też idę.
Przed nami ćwierćfinały, 2 bardzo wyrównane mecze i 2 mecze gdzie są już &quot;pewni&quot; półfinaliści.
Właśnie takim są a raczej będą Holenderki pytanie tylko jak wysoko wygrają?
Jeżeli Holenderki będą grać w 100% skoncentrowane cały mecz rzucą minimum 20 goli co mnie bardzo przybliży do overa, Niemki są bardzo słabe ale liczę na to, że przynajmniej rzucą po minimum 1 golu w każdej połowie...
W sumie nie zdziwił bym się gdyby nawet to Holenderki same pokryły ten over.
Izrael - Serbia 4:4
na 2 sekundy przed końcem meczu rzucają Serbki na 4:4... Pech
Izrael
2,00
Mogę się mylić ale ja w tym typie widzę spore value. Oczywiście obie ekipy należą do słabszych ale Izrael pokazał się z dużo lepszej strony w poprzednich meczach niż Serbki dlatego kurs 2,00 wydaje mi się value.
Włochy - Węgry 9:10
Włochy lub remis 1,49
Mecz bardzo wyrównany ale ja bym poszedł w stronę Włoszek, do dubla dlatego podpieram ten typ remisem.
Norrkoping - Elfsborg 1:0
obie strzelą
1,55
Przed nami 14 kolejka i bardzo ciekawe spotkanie nam się szykuje. 3 w tabeli Norrkoping podejmuje na własnym stadionie 11 Elfsborg.
Typ, który polecam dziś to bramki w tym spotkaniu, w meczach Norrkopingu pada wiele bramek, średnio 3 bramki na mecz. Teraz popatrzmy na ostatnie mecze obu ekip... Norrkoping - 2:1 z Hacken, 1:1 z Djurgarden, 1:3 z Nordsjaelland, 4:2 z Kalmar, 3:3 z AIK - Strzelili bramkę przez 33 spotkania z rzędu... Elfsborg - 0:0 z Hammarby, 2:1 z Orebro, 2:1 z Helsingor, 2:1 z Hacken, 2:1 z Trelleborgs, 4:1 z Dalkrud.
Mecze bezpośrednie to także wyniki dość wysokie 3:3, 1:3, 1:2, 0:0 czy 2:3.
Polecam ten typ.
Do dubelka dodaję z Włoszkami lub remis.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 1:2
Zagłębie
2,47
Zagłębie i obie strzelą 4,85
Po 10 latach wracamy w Ekstraklasie na Stadion Ludowy w Sosnowcu...
Moim zdaniem Zagłębie utrzyma się w ekstraklasie mimo, że nie wielu im daje szanse.
Pierwszy mecz u siebie z Piastem czyli z drużyną w zasięgu i pięknie było by zacząć od 3 punktów.
Na pewno kibice w komplecie zapełnią Ludowy i od 1 minuty będą dopingować swoich piłkarzy.
Zagłębie dokonało 5 solidnych wzmocnień - Melo (Ruch), Polczak (Astra), Vokić (Triglav), Tounarigha (Alemania Aachen) no i świeży nabytek ale może być największym wzmocnieniem Heinloth (Nijmegen).
Odeszło tylko 3 zawodników - Sulewski, Mularczyk i Makowski.
Piast w poprzednim sezonie do ostatnich kolejek walczyło o utrzymanie w Ekstraklasie, nie było wielu wzmocnień w Gliwicach i nie wydaje mi się, że w tym sezonie będą grać lepiej.
Stawiam, że Zagłębie wygra mecz u siebie a przypomnę, że w poprzednim sezonie Zagłębie w 1 lidze był zespołem najlepszym na własnym obiekcie to pokazuje, że potrafią grać u siebie.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
FC Astana - Midtjylland 2:1
Astana 1,97
Przed nami kolejna runda eliminacji do ligi mistrzów a w niej zmierzą się: mistrz Kazachstanu Astana vs mistrz Danii Midtyjalland. Dla Astany to już kolejna runda eliminacji, w poprzedniej pokonali Sultjeska 3:0.
Jest to bardzo wyrównana para ale Astana grając u siebie jest lekkim faworytem i właśnie na nich stawiam.
Midtjylland nie za dobrze zaczął w tym sezonie ligę, przegrali z Aalborg 1:2 i zremisowali 0:0 z Aarhus.
Astana w swojej lidze natomiast prowadzi ze sporą przewagą, są w dobrej formie czego nie można powiedzieć o ich przeciwniku. Po pierwsze sezon już trwa więc są w rytmie meczowym natomiast liga Duńska dopiero się zaczęła.
Stawiam na gospodarzy.
PAOK - Basel 2:1
PAOK
1,83
Dinamo Zagrzeb - Hapoel Beer Sheva 5:0
Dinamo
2,06
Legia Warszawa - Trnava 0:2
Legia 1,44
i na ryzyko:
Shkendija - Sheriff Tiraspol 1:0
Shkendija i powyżej 2,5 4,15
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Włochy - Niemcy 17:2
Włochy (-17,5) 1,74
Mecz między obiema drużynami to walka półfinałowa o 5 miejsce. Kto wygra zagra mecz o 5 miejsce a kto przegra zagra o 7 miejsce, może nie duża różnica ale zawsze. Przepaść jaka jest między obiema drużynami jest spora. Włoszki na pewno są troszkę zawiedzone, że nie grają w półfinale ale niestety dla nich przegrały mecz ćwierćfinałowy z Węgierkami 9:10 a były faworytem w tym meczu. Niemki natomiast zostały rozbite przez Holenderki aż 2:22.
Ogólnie Niemki z mocnymi zespołami przegrywały ponad 20 bramkami - z Hiszpankami 2:27, z Rosjankami 5:27, z Węgierkami 1:26 no i z Holenderkami 2:22 a na pewno do tych mocnych zespołów zaliczyć można Włoszki.
Stawiam, że podrażnione Włoszki rozbiją Niemki ponad 20 bramkami.
Rosja - Francja 13:10
Rosja -8,5 1,80​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:1
obie strzelą 1,66 Fortuna
2 kolejkę zaczynamy dość ciekawym meczem w Gdańsku gdzie Lechia podejmuje Śląsk.
W pierwszej kolejce obie drużyny zgarnęły 3 punkty, Lechia 1:0 wygrała na wyjeździe z Jagiellonią natomiast Śląsk pokonał 3:1 u siebie Cracovie.
Dziś stawiam na obie drużyny strzelą gola, obie ekipy mają potencjał w ataku dużo większe niż w obronie, ta często się gubi i robi bardzo dużo głupich błędów tak było w poprzednim sezonie a dużych zmian nie było (chociażby przykład w meczu z Śląsk - Cracovia gdzie obrońca Śląska był &quot;objechany&quot; bardzo łatwo i przegrał grę ciałem zamiast wybijać na aut cokolwiek to wolał walczyć bark w bark wiedząc, że nie ma do pomocy nikogo).
W ataku Lechia ma Paixao, który już w 1 kolejce strzelił gola. W Śląsku Robak - najlepszy strzelec Śląsk zaczął na ławce więc tam też jest spora walka o miejsce w składzie.

Wisła Kraków - Miedź Legnica 2:1
Wisła 2,25 Fortuna
Miedź poniżej 4,5 rzutów rożnych 1,90 STS
Stawiam w tym meczu czysty win gospodarza. Wisła mimo osłabień pozytywnie zaskoczyła mnie w meczu z Arką, gdzie byli dużo lepsi niż goście, brakowało tylko wykończenia akcji.. No i była świetna szansa, karny - niewykorzystany przez Boguskiego. Natomiast Miedź mimo wygranej nad Pogonią 1:0 nie pokazali nic szczególnego, bramka w 91 minucie więcej szczęścia niż umiejętności.
Wisła ma dużo większy potencjał i jeśli zagrają tak samo jak z Arką to moim zdaniem zgarną pewne 3 punkty.
Oczywiście po stracie Carlitosa Wisła ma problemy ze strzelaniem bramek i to się chyba nie zmieni jeśli nie kupią kogoś ale na Miedź powinno wystarczyć.
Wisła grając z Arką nabiła aż 7 rogów natomiast Arce pozwoliła wbić tylko 1 róg. Miedź wbiła Pogoni tylko 2 rogi.
Myślę, że grę będzie prowadzić Wisła a im dłużej Wisła bramki nie strzeli tym moim zdaniem typ na poniżej rogów Miedzi będzie bezpieczny.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (5:4 rożnych)
Sosnowiec poniżej 4,5 rzutów rożnych
1,67 STS
Lubin powyżej 5,5 rzutów rożnych 1,85 STS
Wydaje mi się, że jest to bardzo fajna opcja. Sosnowiec nie wyglądał najlepiej w meczu u siebie z Piastem i wydaje mi się, że w niecały tydzień niewiele się zmieniło natomiast Zagłębie wygrało na wyjeździe z Legią 3:1.
Zagłębie Lubin wykonują sporo rogów, nawet w Warszawie z Legią wykonali ich 5 ale więc także w tym meczu powinni ich wykonać sporo, na pewno będą atakować do strzelenia gola a jak pokazał mecz w Warszawie kontrataki mają dobre. Jeśli chodzi o Sosnowiec to w meczu z Piastem mieli 4 rogi ale nie widziałem zbytnio dużo gry bokami, żeby dać sobie szanse na stały fragment gry. Z Lubinem będzie jeszcze trudniej.
// Znowu pechowo, 6 rożny nabity i ... sędzia kończy mecz i nie zaliczone..
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Typy bez analiz:
Czarnogóra - Grecja (piłka wodna) 6:8
remis
5,75 STS

GKS Tychy - Chrobry Głogów 1:1 95 minutaaaaaaa.....
Tychy
1,96
Raków Częstochowa - GKS Jastrzębie 2:2 Prowadzili już 2:0...
Raków 1,88
Kortrijk - Anderlecht 1:4
obie strzelą i powyżej 2,5
1,83
Waregem - Waasland 2:2 gol na 2:2 w 93 minucie... Ależ dziś pech
Waregem i obie strzelą 2,59
Xamax - Basel 1:1
Xamax (bez remisu) 2,78 zwrot
Manchester United - Liverpool 1:4
obie strzelą i powyżej 2,5
1,85​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mało czasu do meczu, analiza będzie potem na inny mecz a tym razem atakuję dość mocno i ryzykownie mianowicie:
PSG - Atletico Madryt 3:2
PSG i obie strzelą 4,90
PSG 3,19
PSG kz 2,20​
Z tym, że :
PSG kz potrójna stawka !
PSG zwycięstwo podwójna stawka!

Kursy z STS

// Pięknie, troszkę szczęścia w końcówce ale udało się i przemyślany typ dał zarobić
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 0:2 (9:4 rożne)
powyżej 2,5 i obie strzelą 2,2
powyżej 9,5 rzutów rożnych 1,84
Jeśli chodzi o Pogoń to nie najlepiej zaczęli rozgrywki przegrywając 0:1 z beniaminkiem Miedzią Legnica, dodatkowo zagrają dziś bez J. Fojut - w dalszym ciągu kontuzjowany i A. Buksa - kontuzja.
Piast Gliwice zdobył komplet punktów z drugim beniaminkiem Zagłębie Sosnowiec wygrywając 2:1.
Piast zagra dziś bez G. Badia - kontuzja.
Pogoń potrafi grać na własnym stadionie, może w poprzednim sezonie nie wychodziło im to najlepiej, może inaczej początek sezonu mieli kiepski u siebie ale końcówkę już bardzo dobrą.
Mają sporo rogów w swoich meczach.
W Piaście chyba z najlepszej strony w meczu z Sosnowcem pokazał się J. Valencia i M. Mak, którzy naprawdę narobili sporo problemów z boku boiska.
Liczę w tym meczu na bramki oraz na rzuty rożne.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jeszcze na wieczór polecałbym spróbować coś w stronę :
Hafnarfjordur - Fjolnir 1:0
Fjolnir
5,45 STS​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Trnava - Legia Warszawa 0:1
powyżej 9,5 rzutów rożnych 1,75 STS 13
Trnava powyżej 2,5 żółtej kartki 1,63 2
Legia 2,12
Póki kurs jest do gry to podaję.
W pierwszym meczu było aż 11 rożnych z czego Legia uzbierała ich aż 8.
Dziś Legia musi zaatakować od samego początku więc i o rożne powinno być dużo łatwiej. Trnava na pewno swoje także dorzuci rożne z kontrataków.
Myślę, że Legia nadal ma szanse awansować, musi tylko zagrać bardzo dobry mecz - stać ich na to.
Co do zwycięstwa itd to jeszcze się zastanowię i możliwe, że coś więcej dopisze później.
Legia w ekstraklasie także sporo rożnych ma w meczach.
W pierwszym meczu padło aż 9 żółtych kartek, 5 dla Trnavy i 4 dla Legii.
Dziś Trnava na pewno będzie ostro grać w obronie, ma czego bronić a 3 kartki mogą spokojnie wpaść, do tego sędzia dzisiejszego meczu pokazuje dość sporo kartek żółtych.
Myślę, że Legia wygra ten mecz, mimo wszystko kadrowo jesteśmy lepsi od Trnavy, mecz się nie udał poprzedni - do zapomnienia, pozostała jeszcze druga połowa...​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Manchester United-Real Madryt 2:1
powyżej 2,5 i obie strzelą 1,60
Kursy mocno spadły w dół ale czekałem zbyt późno no nic...
Real zaczyna dopiero przygotowania do nowego sezonu już bez C. Ronaldo.
Manchester zaś już w tym przygotowaniu jest i jest to już ich 5 mecz a na tym turnieju już 3. Póki co nie prezentują się zbyt dobrze, remis 1:1 z Milanem i porażka 1:4 z Liverpool.
Trener Manchesteru J. Mourinho mówi głośno o tym, że brakuje mu mnóstwo piłkarzy z pierwszej kadry bo aż 17!
Real zaczyna okres przygotowawczy jeszcze nie w pełnym składzie - brakuje kilku piłkarzy - Casemiro, Modrić, Varane, Kovacić, Marcelo.
Jest to pierwszy mecz Realu i nie wiadomo jak to będzie wyglądać więc nie ma sensu stawiać na zwycięstwo dlatego idę w stronę bramek, wydaje mi się, że zobaczymy te bramki z obu stron i minimum 3.
Tottenham - AC Milan 1:0
obie strzelą 1,46
FC Barcelona - AS Roma 2:4
powyżej 2,5 i obie strzelą 1,51
powyżej 3,5 2,01
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Midtjylland - Astana 0:0
obie strzelą
1,86
Astana ma dobry wynik przed rewanżem 2:1, oczywiście Astana u siebie gra dużo lepiej niż na wyjeździe ale moim zdaniem powalczą o awans a żeby tak było to muszą strzelić bramkę. Mistrz Danii u siebie sporo strzela, w weekend strzelili 3 bramki. Myślę, że BTTS w tym meczu może być spokojnie.
Basel - PAOK 0:3
obie strzelą
1,69
powyżej 2,5 i obie strzelą 2,08
Pierwszy mecz 2:1 dla PAOK, bramka strzelona na 2:1 przez Basel dała im jeszcze spore szanse chociaż przez pryzmat całego meczu to PAOK pokazał się z dużo lepszej strony.
Basel to już całkiem inna drużyna co przed rokiem gdzie awansowali z mocnej grupy.
Jednak myślę, że powalczą u siebie, PAOK także będzie chciał strzelić bramkę, nie zamkną się... Liczę na dobry mecz z minimum 3 bramkami.
Sturm Graz - Ajax 1:3
obie strzelą
1,62
powyżej 2,5 i obie strzelą 1,98
W tym dwu meczu Ajax jest bardzo bliski awansu do kolejnej rundy, wygrał u siebie 2:0 i jedzie do Austrii z bardzo dobrym wynikiem. Dziś jeśli strzelą bramkę to gospodarze już będą naprawdę pod ścianą - 4 bramki minimum muszą wtedy strzelić na co bym nie liczył.
Ogólnie drużyny Austriackie i Holenderskie strzelają sporo bramek dlatego także idę w stronę BTTS i over meczowy. Sturm na pewno zaryzykuje i powalczy o awans co Ajax może wykorzystać, ma bardzo dobrych i szybkich piłkarzy.
Benfica Lizbona - Lyon 2:3
obie strzelą 1,45​
 
Do góry Bottom