>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mundial Czas Zacząć !

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nadszedł czas na podsumowanie krótkiego miesiąca ponieważ trwał on zaledwie 10 dni po MŚ...
Oddanych typów - 54
Typy na plus - 21
Typy na minus - 32
zwrot - 1
Skuteczność - 40%
-320j
(typy, które nie weszły) + 278,4j (typy, które weszły) = -41,6j
Łącznie = -51,7j
(za mundial i te 10 dni) (kolejne miesiące także będę dodawał do wyniku łącznego i na koniec roku sprawdzimy jak to się prezentuje + oczywiście teraz co miesiąc rozliczenia.
// Oczywiście mecze Towarzyskie Manchester - Real itd liczą się już na następny miesiąc.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rio Ave - Jagiellonia Białystok 4:4
Rio Ave 1,66
Przed nami mecz rewanżowy pomiędzy Rio Ave a Jagiellonia Białystok. W Białymstoku mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Jagi po dużym błędzie Rio, który wykorzystał sam na sam Machaj. Z gry to Rio Ave miało więcej sytuacji podbramkowych, więcej okazji na strzelenie bramki. Do tego teraz dochodzi własny stadion i myślę, że (niestety) gospodarze dzisiejszego spotkania wykorzystają to. Oby Jagiellonia strzeliła gola bo to może dać im awans do dalszej rundy ale to Rio dziś powinni wygrać mecz.
Trenczyn - Górnik Zabrze 4:1
Trenczyn
1,82
Trenczyn i powyżej 2,5 2,63
Trenczyn pokazał już w Zabrzu, że z tej pary to Oni przechodzą dalej teraz &quot;u siebie&quot; tylko to potwierdzą. Stawiam także na powyżej 2,5 gola w meczu bo Trenczyn jest drużyna overową i nie zdziwił bym się gdyby wpadło tutaj trochę bramek - Górnik nie ma już czego bronić.
FC Valletta - Zrinjski 1:2
Zrinjski (A)
1,84
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem dość niespodziewanym bo tylko remis 1:1. Teraz do awansu trzeba wygrać bądź zremisować wyżej niż 1:1 - 1:1 dogrywka.
Zespół z Bośni jest drużyną lepszą i w pierwszym meczu tak to wyglądało zabrakło skuteczności. Dziś myślę, że udowodnią swoją wyższość i awansują dalej, kurs zachęca.
Dynamo Mińsk - Dun. Streda 4:1
obie strzelą
1,79
Streda uległa u siebie 1:3 grając w 10 już od 39 minuty i mimo porażki do pokazali się z dobrej strony, walczyli o jak najlepszy wynik, niestety sił wystarczyło na prawie 80 minut. Mimo grania w 10 mieli sporo sytuacji bramkowych, myślę, że nie mając nic do stracenia dziś także zaatakują i strzelą gola. Gospodarz także powinien wcisnąć.
Lillestrom - LASK Linz 1:2
obie strzelą
1,68
Pierwszy mecz Linz wygrali aż 4:0 i awans mają w kieszeni. Lillestrom nie ma nic do stracenia i będzie chciał zmazać plamę chociaż po części. Liga Norweska jak i Austriacka jest overova więc i tutaj widzę bramki z obu stron.
Hacken - Leipzig 1:1
obie strzelą
1,58
powyżej 2,5 i obie strzelą 1,86
Lipsk wygrał u siebie 4:0 i jest pewny awansu. Można powiedzieć, że identyczna sytuacja jak w meczu wyżej... Liczę tutaj na bramki z obu stron.
Admira - CSKA Sofia 1:3
CSKA Sofia
2,12
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:0. Admira od 5 meczu z samymi porażkami widać, że słabo tam to wszystko wygląda. Stawiam, że CSKA Sofia pójdzie za ciosem i mimo dużej przewagi wygrają i na wyjeździe.
FCSB - Rudar 3:0
FCSB -1
1,58
Steaua bo o nich mowa wygrali na wyjeździe 2:0 i u siebie przypieczętują awans do następnej rundy. Rudar w fatalnej dyspozycji, 2 mecze w lidze i 2 wysokie porażki 0:5 z Maribor i 1:3 z Domzale do tego dochodzi porażka z FCSB 0:2 i w ciągu 3 meczy 10 bramek stracili.
Stawiam, że zespół z Rumuni pokona minimum 2 bramkami.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin 3:0 (2:12 w rożnych)
Zagłębie lub remis
1,55
Pogoń więcej rzutów rożnych (remis=zwrot) 1,65
Pora na 3 kolejkę naszej Ekstraklasy a w niej Sosnowiec zmierzy się z jeszcze gorszym zespołem w tabeli na ten moment Pogonią Szczecin.
Obie ekipy bez punktów a w bramkach nieco lepsi gospodarze z Sosnowca 2:4 a Pogoń 0:3.
W zespole Pogoni największym problemem jest brak napastnika i tak będzie i dziś. A. Buksa nadal jest kontuzjowany i filar obrony J. Fojut.
W Sosnowcu nowy nabytek - obrońca Śląska A. Kokoszka na pewno będzie wzmocnieniem w obronie, gdzie mają ewidentny problem. Przyszedł Polczak aby uspokoić grę w obronie ale póki co to On jest głównym winowajcą obu porażek.
Dziś liczę, że Zagłębie zdobędzie w końcu jakieś punkty w tym sezonie, przeciwnik na pewno nie jest z najwyższej półki dlatego widzę spore szanse, że tym razem Sosnowiec będzie się cieszył z punktów.
Pogoń ponownie zaczyna źle tak jak to było w poprzednim sezonie.
Dokładam jeszcze rzuty rożne, Pogoń sporo ich wykonuje.. W ostatnim meczu z Piastem wykonali aż 8, wydaje mi się, że Pogoń będzie ich mieć więcej niż Zagłębie - najlepiej jak by Sosnowiec strzelił pierwszy gola.
Włochy - Polska 8:4
powyżej 8,5
2,00 STS​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Turcja - Włochy 0:3
Włochy -2,5
1,85 STS
Włochy powyżej 5,5 1,70 STS
Na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że jest to za niska linia o minimum 1 bramkę.
Włosi to jedna z lepszych drużyn na świecie, pokazali to m.in. wczoraj w meczu z Polską gdzie bez problemu wygrali aż 8:4. Poprzedni turniej był mniej udany, gdzie zakończyli dopiero na 3 miejscu w swojej grupie tylko z 1 zwycięstwem 3:0 z Niemcami następnie remis 2:2 z Ukrainą i porażka bardzo wysoka ze Szwacjaria 1:7. Więc po porażce w pierwszym turnieju potrzebne im są punkty w tym turnieju.
Turcja to drużyna słaba co by nie powiedzieć bardzo słaba, przegrali wczoraj z Białorusią aż 4:9. Poprzedni turniej to 3 mecze = 3 porażki, 3:5 z Portugalią, 0:4 z Hiszpanią i 4:4 z Ukrainą i po dogrywce 4:6.
Dziś liczę na dobrą grę Włochów i wysokie zwycięstwo minimum 3 bramkami. Jest to na pewno do zrobienia..
Białoruś - Polska 4:4
powyżej 8,5
1,90 STS
Polska powyżej 3,5 1,90 STS
powyżej 9,5 2,70 STS
PSG - Monaco 4:0
powyżej 2,5 i obie strzelą
1,77
Ch. Nkunku (strzeli) 5,60 STS Bramka na 2:0
Widzew Łódź - Znicz Pruszków 1:1
powyżej 2,5
1,85
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 0:0
Legia
1,68
powyżej 9,5 rzutów rożnych 1,70 STS 14 rożnych

Inter Mediolan - Lyon 1:0
obie strzelą
1,54
powyżej 2,5 i obie strzelą 1,82​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Real Madryt - Juventus Turyn 3:1
powyżej 2,5 i obie strzelą
1,64
Szkoda, że o tej godzinie no ale trzeba się poświęcić i oglądać taki mecz. Mimo, że za pewno zobaczymy wielu zawodników rezerwowych w obu drużynach to i tak emocje na pewno będą. Przede wszystkim chodzi o transfer C. Ronaldo z Realu do Juventusu - nie zagra w tym meczu.
Real rozegrał w tym turnieju dopiero 1 spotkanie, przegrana 1:2 z Manchesterem United natomiast Juventus rozegrał już tych spotkań 2 - 2:0 z Bayernem i 1:1 z Benficą oraz ostatnio rozegrali mecz z MLS All-Stars 1:1.
Dziś w Realu możliwe, że więcej minut dostaną Isco, Asensio, Kroos czy Lucas - w ostatnim meczu rozpoczęli na ławce rezerwowej ale nadal brakuje Modricia, Kovacica, Marcelo, Casemiro, Varane.
W Juventusie również brakuje wielu gwiazd Dybala, Cuadrado, C. Ronaldo, Matuidi, Mandzukić, D. Costa.
Stawiam w tym meczu na bramki - bo co można stawiać na mecze towarzyskie nie znając dokładnie składów ????
AC Milan - FC Barcelona 1:0
powyżej 2,5 i obie strzelą
1,51
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:0
obie strzelą
1,68
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1:3
Górnik lub remis
1,84
LASK Linz - St. Polten 0:0
St. Polten +1,5
1,57
St. Polten lub remis 2,67
Brondby - Nordsjaelland 2:0
Brondby i obie strzelą 2,35
St. Gallen - Thun 3:2
powyżej 2,5 i obie strzelą
1,61
Leeds - Stoke 3:1
Stoke lub remis
1,43
Stoke 2,54
Manchester City - Chelsea Londyn 2:0
powyżej 9,5 rzutów rożnych
1,70 STS
Chelsea lub remis 1,94​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Benfica Lizbona - Fenerbahce Stambuł 1:0
Benfica 1,51 Fortuna
Chyba najciekawsza para w tej rundzie. Kurs mocno pospadały już na gospodarzy. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jak i moim są gospodarze i właśnie na nich stawiam.
Może zacznę od wzmocnień przed sezonem obu ekip.
Benfica nie zrobiła jakiś dużych wzmocnień raczej utrzymali skład i to jest ważniejsze, do klubu przyszli m. in. M. Milos z Lechii, A. Taarabt z Genoa, F. Ferreyra z Szachtaru.
Jeżeli chodzi o Fenerbahce to jedynie do zespołu przyszedł A. Ayew ze Swansea ale dziś na pewno nie zagra.
Wartość obu klubów jest prawie 3 razy większa na korzyść Benfiki.
Benfica rozegrała turniej towarzyski z potęgami a całkiem dobrze wypadli, remis 2:2 z Dortmundem, remis 1:1 z Juventusem i porażka 2:3 z Lyonem i powiem tak, oglądałem 2 połowę meczu z Lyonem i tam zagrali na świetnym poziomie. Jeżeli tak zagrają u siebie wydaje mi się, że wygrają ten mecz.
Stawiam, że Benfica wygra mecz a nawet zaryzykował bym, że wygrają dwoma...
Crvena Zvezda - Trnava 1:1
Crvena Zvezda strz. +1,5 1,60 Fortuna
Malmo - Videoton 1:1
Malmo 1,50 Fortuna
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Real Madryt - AS Roma 2:1
powyżej 2,5 i obie strzelą 1,51
Real i obie strzelą 2,48
Przed nami przed ostatni mecz towarzyski w ramach International Champions Cup.
Real Madryt podejmuje AS Romę, który na tym turnieju chyba jest w najbardziej optymalnym składzie.
Swój pierwszy mecz ulegli 1:4 Tottenhamowi następnie pokonali 4:2 Barcelonę. Real uległ 1:2 z Manchesterem United a następnie pokonał 3:1 Juventus.
Widać, że w każdym z tych meczy padł właśnie taki typ jaki proponuję.
Real Madryt w tym meczu wystąpi nadal bez Varane, Marcelo, Modrić i Kovacić, który chce wymusić transfer natomiast w Romie nie ma żadnych absencji.
Warto wspomnieć o Viniciusie z Realu, młody kapitalnie zapowiadający się Brazylijczyk, szybki z mega dryblingiem - brakuje mu na tę chwilę wykończenia akcji. Również na Requilona - bocznego obrońcę, który całkiem nieźle poczynał sobie z piłkarzami Juventusu.
Z dobrej strony pokazuje się Bale, który strzelił bardzo ładnego gola, Asensio 2 bramki.
Roma za pewne również w tym meczu wystawi mocny skład dlatego idę w bramki obu ekip.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata U18, kobiet
Japonia - Argentyna 26:23
Japonia -7,5 1,70
Dziś analiza będzie krótka ale wydaje mi się, że jest to dość dobra opcja. Omijam dziś Ligę Europejską bo ciężko jest coś konkretnego wybrać, jeszcze pomyślę i coś na pewno skleję do wieczora ale przejdźmy do rzeczy.
Japonki w pierwszej kolejce powalczyły z Holenderkami i przegrały tylko 30:33 natomiast Argentynki uległy Rosjankom bardzo wysoko bo aż 14:43, druga połowa to był już pogrom 26:6.
Osobiście uważam, że drużyny Azjatyckie bardzo poprawiły grę w &quot;szczypiorniaka&quot; pokazują to np Koreanki czy właśnie Japonki.
Koreanki pokazały naprawdę bardzo dobrą grę w 2-óch pierwszych meczach, wysokie zwycięstwa i szybki atak.
Japonki również mimo porażki zagrały dobrze. O Argentynkach niewiele mogę powiedzieć, może tylko tyle, że są jedne ze słabszych ekip na tym turnieju.
Z grupy wychodzą 4 zespoły, oczywiście po za zasięgiem powinny być drużyny z Europy, Rosja, Norwegia i Holandia, 4 miejsce powinno być dla Japonek dlatego nie widzę innej możliwości jak wysokie zwycięstwo nad Argentynkami. Stawiam minimum 10 bramkami.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Fulham - Crystal Palace 0:2
Fulham (spotkanie bez remisu) 1,73
Wczoraj już mieliśmy emocje związane z Angielską Premier League dziś kolejne emocje. Ja pod lupę wziąłem mecz pomiędzy beniaminkiem Fulham a Crystal Palace.
Dużo się pisało o drugim beniaminku Wolves jakie transfery robili ale Fulham moim zdaniem zrobił o wiele większe i lepsze. Do klubu przyszli m.in. S. Rico bramkarz Sevilli, C. Chambers obrońca Arsenalu, M. Le Marchand obrońca Nice, A. Mawson obrońca Swansea lecz on dziś nie zagra z powodu kontuzji, T. Fosu-Mensah obrońca Manchesteru United, A. Zambo Anguissa pomocnik Marsylii, J. M. Serri pomocnik Nice, A. Schurrle napastnik Dortmundu, L. Vietto napastnik Atletico Madryt - No sami przyznajcie, że wygląda to imponująco...
Do ekipy Crystal Palace dołączyli m.in. V. Guaita bramkarz Getafe, Ch. Kouyate pomocnik West Hamu, M. Meyer pomocnik Schalke i J. Ayew napastnik Swansea - Transferów zdecydowanie mniej ale oczywiście mieli w swojej ekipie piłkarzy solidnych.
Ogólnie wartość rynkowa obu ekip była zdecydowanie na korzyść Crystal Palace natomiast po transferach to Fulham ma większą wartość rynkową.
Jest to 1 kolejka a wiadomo, że beniaminki potrafią napsuć dużo krwi faworytom, ja natomiast uważam, że faworytem w tym meczu jest właśnie ekipa Fulham. Jednak, że jest to 1 kolejka, transfery transferami ale trzeba to jeszcze jakoś &quot;sklepić&quot; to podpieram się remisem. Nie wydaje, mi się, że Fulham przegra dziś.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 4:0
Sosnowiec +1,5 1,51
Tutaj stawiam dość bezpiecznie, wydaje mi się, że Lech w trakcie grania jeszcze kwalifikacji do Ligi Europejskiej będzie robił sporo zmian w składzie na lige i tak będzie i dziś. Myślę, że Lech wyjdzie dziś składem rezerwowym, jednak granie co 3-4 dni daje się we znaki, jest to już 8 mecz w ciągu miesiąca Lecha.
Sosnowiec póki co w każdym meczu strzela gola, jeśli dziś strzeli to bardzo mnie przybliży do mojego handi, ja stawiam, że Zagłębie Sosnowiec nie przegra więcej niż 1 bramką.
Do Sosnowca wczoraj przyszedł były piłkarz Lecha Poznań Sz. Pawłowski ale dziś na pewno nie zagra lecz uważam, że w przeciągu kolejnych meczy będzie to spore wzmocnienie.
Lech póki co komplet punktów natomiast w ostatniej kolejce Zagłębie zdobyło pierwsze punkty, wygrali 3:0 z Pogonią, myślę, że mało kto daje szanse gościom w tym meczu da też komfort taki, że nie muszą a mogą i powalczą o chociażby 1 punkty z Lechem.
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0:2
Lubin (bez remisu) 1,64
Jagiellonia bez czwartek jedzie na rewanż do Belgii i tam musi odrobić stratę 1 bramki, dziś powinni dać odpocząć kilku kluczowym graczom. Zagłębie w tym sezonie już potrafił ograć Legię 3:1, 2:1 z Sosnowcem i ostatnio porażka 1:2 z Piastem natomiast Jagiellonia najpierw przegrała 0:1 z Lechią, następnie wygrali 2:0 z Arką i ostatnio wygrali 1:0 z Wisłą Kraków dość szczęśliwie bo strzelili gola dopiero gdy bramkarz Wisły dostał czerwoną kartkę.
Zagłębie Lubin u siebie myślę, że nie przegra z Jagiellonią, która będzie moim zdaniem myślami w następnym meczu z Belgią bo u siebie całkiem dobrze zagrali i myślę, że powinni wierzyć w odrobienie strat.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata U18, kobiet
Korea - Francja 45:39
Korea +2,5 1,82
Wydaje mi się, że w tym meczu Koreanki powalczą o zwycięstwo więc podparcie się handicapem +2,5 gola jest naprawdę dobre. Obie drużyny póki co wygrały wszystkie swoje mecze i jest to mecz o 1 miejsce w grupie.
Koreanki zdecydowanie mocniejsze w ataku, rzuciły o 35 bramek więcej natomiast Francuski lepsze w obronie bo straciły aż o 36 bramek mniej. Reasumując obie ekipy są na +/- 1 bramka różnicy.
2 lata temu na Mistrzostwach Świata to Koreanki były lepsze od Francuzek i wygrały 37:31.
Myślę, że jeśli Koreanki chcą powalczyć o zwycięstwo to nie obroną a szybkim atakiem i szybkimi kontratakami.
Stawiam na Koreanki lecz w typie dnia podpieram się +2,5 gola dla nich.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:1 Ajj brakło mało, mogło być nawet i 3:3 :)
obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli
5,40
Czuję, że w tym meczu obie drużyny mogą troszkę postrzelać a kurs na taki zakład bardzo wysoki więc ryzykuję.
Korona Kielce rozegrała 3 mecze w tym sezonie i w każdym meczu było obie strzelą 1:1 z Górnikiem Zabrze, 1:2 z Legią Warszawa i 2:1 z Wisłą Płock a jeżeli chodzi o Śląsk Wrocław to wygrali z Cracovią 3:1, zremisowali z Lechią Gdańsk 1:1 i przegrali 0:1 z Lechem Poznań.
W meczach bezpośrednich także strzelają obie bramki, prócz ostatniego meczu Korony u siebie gdzie wygrali 3:0 to ich wyniki 1:2, 1:1, 2:2 i 2:2.
Typ lekko ryzykowny ale myślę, że wart.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
AEK Ateny - Celtic Glasgow 2:1
Celtic lub remis 1,59 Fortuna
Celtic (A) 2,10 Fortuna

Powiem tak, oglądałem pierwszy meczu obu ekip i naprawdę nie mam pojęcia jak w tym meczu Celtic nie wygrał... Szybko strzelony gol i wydawało by się, że lepiej nie mogło się zacząć AEK wtedy musiał się nieco otworzyć a to dawało kontry dla Celticu no i Celtic mógł spokojnie strzelić 2 bramki na co przyszła 1 akcja trochę z przypadku Klonaridis znalazł się z piłką w polu karnym Celticu i strzelił bramkę do szatni no i druga połowa wiadomo było jaka będzie... Mur przez AEK a Celtic musiał przez ten mur się przebić, niestety atakował atakował ale zabrakło tej kropki nad &quot;i&quot;, dodatkowo już w 57 min AEK dostał czerwoną kartkę i wtedy już byłem pewny, że Celtic wbije rywalowi bramkę i jakież moje zdziwienie było po końcowym gwizdku... Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i tak naprawdę nie powiem przed tym meczem nic nowego, będzie to wyglądać bardzo podobnie, Celtic będzie atakował by strzelić bramkę a AEK będzie się bronić. Dla mnie osobiście zespół Celticu jest zdecydowanie lepszy niż AEK i muszą to pokazać na boisku. Nie wierzę, że AEK zdoła się obronić przez kolejne 90 minut dlatego typuję, że Celtic nie przegra dziś. Stawiam również w awans Celticu ale w typach dnia idę skromniej.
Dynamo Kijów - Slavia Praga 2:0
Slavia powyżej 3,5 rzutów rożnych
1,45 (5)
Slavia (A) 3,20
U siebie Slavia zdobyła aż 6 rożnych i prowadziła grę, oddała więcej strzałów. Dziś muszą atakować bo remis 0:0 daje awans Dynama więc myślę, że 4 rożne spokojnie pokryją + nie są bez szans więc awans po takim kursie biorę. Z gry wydawali się być drużyną lepszą.
Spartak Moskwa - PAOK 0:0
obie strzelą
1,73
Spartak i obie strzelą 3,35
Pierwszy mecz bardzo overowy bo aż 5 bramek.
Dziś Spartak musi wygrać ale widać było w pierwszym meczu, że obie ekipy są bardzo ofensywne.
Pechowo nie strzelony karny przez Promesa w pierwszym meczu może zaważyć ale wydaje mi się, że u siebie to jednak Spartak jest faworytem do awansu.
Fenerbahce Stambuł - Benfica Lizbona 1:1
Benfica lub remis
1,50
obie strzelą 1,71
Gdyby ten mecz był gdzie indziej spokojnie grał bym na Benfice tylko lecz w Turcji wiadomo jakie piekło mogą zrobić kibice piłkarzom, Fenerbahce na pewno stać na strzelenie gola bo u siebie są mocni. Benfica piłkarsko dużo lepsza więc awans nie powinien być zagrożony a żeby tak było wystarczy strzelić bramkę i być spokojnym.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata U18, kobiet
Korea - Japonia 36:30

powyżej 57,5 1,80
Czas na decydującą fazę, mecze grupowe już za nami teraz kto przegra odpada. Oczywiście murowanym faworytem w tym meczu są Koreanki, które grają FENOMENALNIE, grają mega szybki handball, którego nie potrafią dotrzymać najlepsze drużyny, ostatnio Francuzki opadły z sił i nie dotrzymały kroku w szybkim meczu z Koreankami i uległy 39:45.
Koreanki od pierwszego meczu grają bardzo szybko i rzucają bardzo dużo bramek - 45 z Tunezją, 39 z Kazachstanem, 37 z Czarnogórą, 32 z Hiszpankami i 45 z Francuzkami.
Ich rywalki Japonki są dużo słabsze ale będą musiały powalczyć w tym meczu i zagrać równie szybko jak ich przeciwniczki, Japonki także potrafią rzucić sporo bramek - 30 z Holenderkami, 26 z Argentynkami, 17 z Rosjankami, 23 z Norweżkami i 26 z Chinkami.
Obie ekipy zagrały ze sobą dość dawno bo aż 4 lata temu ale wynik był również wysoki bo Koreanki wygrały 42:34.
Dziś czuję, że Koreanki mogą dobić do około 32-35 bramek a Japonki powinny ze spokojem przekroczyć 20 bramek, myślę, że rzucą te 23-25 bramek a jeżeli łatwo się nie poddadzą to nie zdziwię się jeśli wynik zakończy się w granicach 70 bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata U18, kobiet
Niemcy - Korea 29:30

Korea +1,5 1,50
Korea 2,08
Koreanki dość pewnie awansowały do ćwierćfinału pokonując Japonię wysoko 36:30 natomiast Niemki do ostatnich sekund walczyły o ten awans z Chorwatkami wygrywając 25:24 a do przerwy przegrywając 9:14 a były sporym faworytem w swoim meczu. Dziś ponownie Niemki faworytem lecz minimalnym ale ja wchodzę w zwycięstwo Koreanek, chociaż do typów dnia daję, że Koreanki przegrają max 1 gole (takie lekkie zabezpieczenie) ale wierzę, że wygrają po kursie ponad 2.
Do tej pory Koreanki 6 spotkań i 6 zwycięstw chociażby z Hiszpankami i Francuzkami natomiast Niemki uległy z Rumunkami w grupie 17:20 a grupę miały nieco słabszą.
Uważam, że Koreanki (jak już wcześniej wspominałem) mają apetyt na medal.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bruk Bet Termalica - Sandecja Nowy Sącz 1:1
Szkoda czerwonej kartki bo 1 połowa pod dyktando Bruk Betu
Bruk Bet (bez remisu)
1,44
Na dziś proponuję może nie za wysoki kurs lecz z lekkim zabezpieczeniem w razie remisu.
Mecz pomiędzy dwóch spadkowiczów, którzy to gospodarze aspirują do szybkiego powrotu. Skład w Niecieczy nie wiele zmienił się od tego, którym grali w Ekstraklasie natomiast Sandecja przeszła dużą przebudowę, wyniki póki co tego jeszcze nie pokazują ale wierzę w to, że Nieciecza z meczu na mecz będzie się rozkręcać liczę, że to zacznie się właśnie już dziś.
Póki co wyniki nie zadowalające gospodarzy bo najpierw przyszła porażka u siebie 1:2 z Bytovią następnie z kolei wygrana na wyjeździe 2:1 z Podbeskidzie, remis u siebie 1:1 z ŁKS Łódź i porażka na wyjeździe 1:2 z Tychami.
Czyli u siebie była już porażka, remis i czas na zwycięstwo...
Sandecja zremisowała 3:3 szczęśliwie z Chojniczanką, przegrali 0:1 z Odrą Opole, zremisowali 0:0 z Chrobym i 1:0 pokonali GKS Katowice.
Widać w obu zespołach jeszcze niestabilną formę. Dziś jednak liczę na lepsze zgranie zespołu gospodarzy.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata U18, kobiet
Węgry - Korea 34:29
powyżej 58,5 1,80
Przed nami półfinały Mistrzostw Świata do lat 18 kobiet w Polsce, typuję po raz kolejny mecz Koreanek, analiza będzie bardzo podobna do poprzednich, kto zainteresowany może poczytać:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-13-08-2018-poniedzialek.153148/#post-6707291
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-15-08-2018-sroda.153150/page-2#post-6708112
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-16-08-2018-czwartek.153151/page-2#post-6708545
Dziś już nie jestem aż tak przekonany w wygraną Koreanek ponieważ przeciwnik już jest naprawdę bardzo mocny, Węgierki to top3 na tym turnieju obok Rosjanek i Koreanek (moim zdaniem). Wysoko pokonały m.in. Hiszpanki w ćwierćfinale 33:20 czy Danie 28:25.
Jeszcze taka statystyka do mojego typu:
Koreanki średnio 38 bramek na mecz
Węgierki średnio 33 bramek na mecz
Myślę, że spokojnie obie drużyny mogą zdobyć minimum po 30 bramek.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 2:1
powyżej 2,5
1,75
Legia powyżej 4,5 rzutów rożnych 1,63 Zaledwie 2
W tym meczu nie wchodzę w nic innego jak bramki i rożne dla Legii...
To, że Legia potrafi nabijać bardzo dużo rożnych widzimy praktycznie w każdym meczu a jeszcze z ofensywnym Zagłębiem będą mieć więcej okazji na szybkie akcje i rogi.
To, że Legia nie ma obrony także każdy wie również to samo można powiedzieć o Zagłębie, jeszcze w ataku nie wygląda to najgorzej bo strzelili już 5 bramek o tyle obrona póki co jest strasznie zagubiona mimo transferów Polczaka, Kokoszki nie wygląda na ten moment dobrze.
Ostatnio przyszedł do Zagłebie Sz. Pawłowski.
W poprzedniej kolejce Lech strasznie pokarał Zagłębie słabą grą w obronie strzelając 4 bramki oczywiście Zagłębie miało swoje sytuacje i mogli strzelić bramkę jestem przekonany, że w Warszawie będą mieć również sporo sytuacji a jeśli nie to Legia może sama te 3 bramki wbić.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 0:0
Śląsk 2,25
Dziś nie widzę innej opcji niż wygrana Śląska ze słabą Pogonią.
W dalszym ciągu w Pogoni brakuje J Fojuta, A. Buksy w dodatku brakuje dziś S. Deleva.
Póki co słabiutko to wygląda a dziś jeszcze w środku pola zabraknie Deleva. Póki co Pogoń 3 porażki i remis 1:1 z Cracovią gdzie byli zespołem słabszym i ze sporym szczęściem zremisowali a nie przegrali 4 mecz rzędu - Jeżeli tak dziś zagrają to nie widzę ich.
Jeśli chodzi o Śląsk to mają 2 porażki z rzędu z Lechem 0:1 i z Koroną 1:2 ale na moje... gra nie była aż tak zła, żeby oba mecze przegrać. Dziś u siebie powinni dość spokojnie sobie poradzić z Pogonią.
Śląsk ostatnie 2 wygrane u siebie z Pogonią dość łatwe 2:0 i 3:0 i dziś liczę na trzecie z rzędu łatwe zwycięstwo.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów 3:1
Ajax 1,64 Fortuna
Ja powiem szczerze, że właśnie widzę w Ajaxie dużego faworyta w tym dwumeczu i nie bardzo biorę pod lupę te pierwsze 2 spotkania w lidze gdzie Ajax zdobył tylko 4 punkty i zaledwie 2 bramki. Dla nich priorytet numer 1 na ten moment jest liga mistrzów i do niej chcą się dostać mimo straty kilku punktów na początku sezonu.
Porównując w lidze słabo a w kwalifikacjach gdzie przeciwnicy dużo mocniejsi niż Heracles czy Venlo w 4 meczach zdobyli aż 10 bramek... ze Sturm Graz wygrane 3:1 i 2:0 ze Standard Liege remis 2:2 (gdzie prowadzili już 2:0) i 3:0... Natomiast Dynamo Kijów moim zdaniem mieli więcej szczęścia ze Slavią Praga niż rozumu... Gol nieuznany Slavii strzelony prawidłowo i wiele sytuacji zmarnowanych.. To Slavia prowadziła grę w 2-óch meczach ale to Dynamo było zabójczo skuteczne... Dziś Ajax swoje okazje wykorzysta i wygra ten mecz.​
 
Do góry Bottom