>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mystake

psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Dzisiaj znowu sytuacja po zagraniu meczu za 100 euro przy próbie zagrania drugiego zakładu wyskakuje że mecz jest niedostępny a zarówno pre jak i teraz live można go grać
 
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Velobet, Rolletto. Z tym że ten pierwszy zablokował mi konto na pół roku. Nie mogę grać ani wypłacić kasy. Także gra na własną odpowiedzialność.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Velobet, Rolletto. Z tym że ten pierwszy zablokował mi konto na pół roku. Nie mogę grać ani wypłacić kasy. Także gra na własną odpowiedzialność.
A mi ten drugi, plus jest taki, że rzeczywiście po kilku miesiącach wypłacili
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Nie wiem, ja się w bonusy nie bawię. Zazwyczaj jest wymagany mega wysoki obrót, albo maksymalna wygrana to wysokość depozytu, szkoda mi czasu na zabawę bonusami. Jak nie możesz znaleźć info to zapytaj na czacie.
 
F 1K

funfun11

Użytkownik
Teraz gram na wett-bet. Prosta weryfikacja, wypłaty przeważnie do kilku godzin.
Wygrałem na wett-bet sporo kasy i zablokowali mi konto. Wypłacili mi tylko depozyty i napisali: "
Due to the manipulation of the games of chance and irregular use of the site,we return your invested money in the amount of to your account and close your account on our site."

Cokolwiek mają na myśli z tym "manipulatiion" bo grałem siatkówkę na żywo. Czy jest szansa żeby jakoś tę kasę odzyskać? Ma ktoś jakiś pomysł, gdzie mogłbym napisać? Wygrałem tę kasę uczciwie, konto jest na mnie, grałem niszowe rozgrywki i tylko tyle.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wygrałem na wett-bet sporo kasy i zablokowali mi konto. Wypłacili mi tylko depozyty i napisali: "
Due to the manipulation of the games of chance and irregular use of the site,we return your invested money in the amount of to your account and close your account on our site."

Cokolwiek mają na myśli z tym "manipulatiion" bo grałem siatkówkę na żywo. Czy jest szansa żeby jakoś tę kasę odzyskać? Ma ktoś jakiś pomysł, gdzie mogłbym napisać? Wygrałem tę kasę uczciwie, konto jest na mnie, grałem niszowe rozgrywki i tylko tyle.
tak ja mam :)

"
For authenticity, make sure that the address of this website starts with https://validator.antillephone.com/ and verify correct spelling!
Please report misuse to: [email protected]

Antillephone should only be contacted by players when they believe an Оperator is in breach of their license. All disputes with an Оperator about a payout, a blocked account, a delay, broken features and so on, should first be taken up directly with the Оperator. If no resolution is found there are number of independent bodies you can contact, which should be listed on the Оperator website. "

potem wykazujesz systemowość działania (tak prokuratura formułuje zarzuty?), zgłaszasz się do tego komu podlega certria - są z Bułgarii - i modlisz się, żeby prokurator nie był skorumpowany xD
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
D 1,4K

darwin88

Użytkownik
Wygrałem na wett-bet sporo kasy i zablokowali mi konto. Wypłacili mi tylko depozyty i napisali: "
Due to the manipulation of the games of chance and irregular use of the site,we return your invested money in the amount of to your account and close your account on our site."

Cokolwiek mają na myśli z tym "manipulatiion" bo grałem siatkówkę na żywo. Czy jest szansa żeby jakoś tę kasę odzyskać? Ma ktoś jakiś pomysł, gdzie mogłbym napisać? Wygrałem tę kasę uczciwie, konto jest na mnie, grałem niszowe rozgrywki i tylko tyle.

Witam, otrzymałem dzisiaj identyczną wiadomość od wett-bett . Czas omijać Versus Odds i ich strony szerokim łukiem. Mają tych bukmacherów kilka jak nie kilkanaście, mniej więcej pół roku temu grałem u nich pierwszy raz i po dwóch śmiesznych betach wjechał limit.

Z grupy buków z tym softem w podobny sposób załatwił mnie Chipstars ( opisywałem historię ). Zwrot depozytu i konfiskata zysku.
 
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Ja gram i nie narzekam. Póki co to i mocno nie limitują. Tylko czasami jak dokładam kilka razy na jedno zdarzenie to potrafią mi je zablokować. W ciągu miesiąca wypłaciłem ponad 5k euro.
 
F 1K

funfun11

Użytkownik
Ja gram i nie narzekam. Póki co to i mocno nie limitują. Tylko czasami jak dokładam kilka razy na jedno zdarzenie to potrafią mi je zablokować. W ciągu miesiąca wypłaciłem ponad 5k euro.
Pewnie też zależy co grasz bo ja grałem siatkę białooruską, albo polskie rozgrywki u19. Jak wygrałem na tej białoruskiiej siatce to anulowali np. wszystkie zakłady. Oby Ci wypłacili wszystko co wygrasz, ale warto mieć z tyłu głowy, że robią takie akcje

Mógłby ktoś polecić wiarygodnego zagranicznegoo buka, który ma dość dobrą ofertę na siatkówkę?
 
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Ja gram głównie niszowe ligi w kosza, czasami ręczną, siatę albo drugą ligę piłkarską w Kambodżyglownie szukam baboli w kursach na mecz czy też linie handicap i over/under. W takich rozgrywkach przeważnie nie ma kursów pre i gracze nie są w stanie ich skorektować dlatego live idzie ustrzelić fajne bety
 
Do góry Bottom