>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Na jednej stronce dwa bonusy!! 1 do Experta 2 do bets4all

K 0

kangoor87

Użytkownik
Wystarczy zarejerstrowac sie na stronie http://www.forum.wettpoint.com/ i obcykac po jakims czasie skrzynke na tej stronie. 2 bony po 5 euro napewno dla nowych uzytkownikoow tych bukoow nie wiem co z innymi. jedyny minus to ze strona jest w jzyku niemieckim ale mimo ze ja sam nie sprechuje w tym jezyku jakos dalem sobie rade . Tych ktoorym sie uda prosze ew o podanie mojego nr id przy rejerstracji w expercie bo podobno cos mozna na tym zarobic . pozdrawiam ID: 5356417
 
P 0

piotrek198321

Użytkownik
Expekt nie przyznaje tego bonusa Polakom, promocja dotyczy tylko Niemców i Szwajcarów.
Z drugim bonusem były ostatnio problemy, należy sprawdzić ale po tym jak cala masa graczy z Polski rzuciła się po bonus wątpię że oferta jest nadal aktualna.
 
K 0

kangoor87

Użytkownik
Faktycznie minelo kilkanascie godzin od rejerstracji i na razie nic ale po wpisaniu kodow napisali za trzeba poczekac 72 godziny i ze wszystko jest w porzadku z kodami. Poczekamy zobaczymy
 
P 0

piotrek198321

Użytkownik
Na bonus w Expekcie nawet nie licz, jak chcesz to mogę Ci maila przyslać jaki dostalem od supportu, wynika z niego jasno ze bonus nie jest przeznaczony dla Polaków.
 
Do góry Bottom