>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Na pokerowo

mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
&lt;a href=&#39;http://www.chilipoker.com/polski/graj-w-pokera?ref=POKERFB&amp;banner=e242cf87&amp;campid=3252ba9c&#39;&gt;&lt;img src=&#39;http://www.sharethechili.com/affiliates/scripts/sb.php?ref=POKERFB&amp;banner=e242cf87&#39; alt=&quot;Click here for Chilipoker &quot; title=&quot;Click here for Chilipoker &quot; border=&quot;0&quot;&gt;&lt;/a&gt;

Witam
Skoro już jest taka opcja to może spróbuję rozkręcić ten dział. Gwiazdą pokera ja nie jestem. Raczej jest to moje hobby i rozwijająca się pasja. Gram od września. Początkowo sporo live później zacząłem w większych turniejach live i online grywać. Ciągle to są groszowe sprawy. Od pewnej szkoły pokera dostałem 50$ depozytu który dość szybko przegrałem, ale po tem udało mi się wygrać freeroll (14$) i zająć wysokie miejsce w turnieju za 1$ i bankroll jako tako wygląda. Obecnie jest to 65$. Bywało więcej bywało mniej. Dzisiaj atakowałem NL5 ale 2 bad beaty i muszę wrócić do grania na NL2. Do tego grywam sporadycznie turnieje i S&#39;n&#39;G. Platforma na której można mnie spotkać to PartyPoker. O ile będzie jakiekolwiek zainteresowanie tematem będę w miarę regularnie pisać 2-3 słowa o aktualnych wynikach.

A teraz
Shuffle up and deal :cool:
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Z tego co piszesz jestes stosunkowo poczatkujacym graczem, ze swojej strony moge Ci polecic abys wklejał screeny ze swoich ciekawszych rozdan, wtedy my bysmy mogli wytknac Ci ewentualne błedy badz pochwalic za dobre decyzje.
Pozdrawiam
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Z tego co piszesz jestes stosunkowo poczatkujacym graczem, ze swojej strony moge Ci polecic abys wklejał screeny ze swoich ciekawszych rozdan, wtedy my bysmy mogli wytknac Ci ewentualne błedy badz pochwalic za dobre decyzje.
Pozdrawiam
Screeny to słabo troche mogą wyglądać bo nie pokażą mojego toku myślenia ;) Aktualnie gram turek za 1$ a wyniki wcześniejsze hmm już wrzucam screeny


+10$


+2,85$





 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Mniejsza o to. Gratuluje Ci wygranych, jak sam powiedziales jestes poczatkujacym to ja Ci powiem ze to ladnie sie zapowiada na przyszlosc, skoro potrafisz wyeliminowac 1000 osob to samym szczesciem tego sie na pewno nie uda. Juz ktos powiedzial zwieksz stawki i zobacz jak Ci pojdzie, napisz tutaj. Pozdro
 
K 0

kalinek

Użytkownik
ja bym polecal zaczac grac buyiny z niskim wpisowym i pula dodana. teraz jest wiele forow pokerowych ktore organizuja takie turnieje a poza tym roomy same organizuja dla wszystkich swoich klientow takie specjalne turnieje. jezeli bedziesz trzymal forme z tych freerolli to wygrane bedziesz mial o wiele wieksze ;)
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
ogółem spadłem trochę wczoraj po ostatniej serii SNG na 55$
Co do turniejów gram TYLKO 1$. Nie ma sensu inwestowanie nawet 4% rolla w jeden turek ????
Freerolli już nie grywam bo skoro mam kasę wolę grać z trochę bardziej ogarniętymi ludźmi ???? Dzisiaj odpalę 10 stolików na NL2 z HUDem zobaczymy jak pójdzie ;)
Przy okazji
Wesołych Świąt
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Hello !
Chwilę temu zakończyłem sesję na NL2 ;) grało się początkowo super potem parę overplay&#39;ów i skończyłem na mniejszym plusie aniżeli mogło być to 200 rąk wcześniej ;)


Tam koło rozdania 715 było gdzieś +16$ ????

Plan na najbliższe dni grindowanie na NL2 i niszczenie tych fishek ???? Do tego jakieś 1$ turnieje + jakieś kuponiki w PartyBets ew. u jakiegoś naziemnego,

Pozdrawiam czytelników ;)

Bankroll : 65,43$
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
wklejaj rozdania jakies, skoro masz jak widac poker trackera
pozdro
to na próbę zobaczę czy wklei rozdanie przeformatowane ????

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:
Graj rękę
$30/$60 No-Limit Hold&#39;em (10 handed)
Known players:
[tg]MP1$5560.00:///////;MP2$2680.00:///////;MP3$3080.00:///////;CO$2980.00:///////;BU (Hero)$3060.00:///////;BB$3640.00:///////;BB$2940.00:///////;UTG$8380.00:///////;UTG1$820.00:///////;UTG2$3000.00:///////;[/tg]
Preflop: Hero is BU with J
, J
.
UTG folds, UTG1 calls $60.00, 2 folds, MP2 calls $60.00, MP3 calls $60.00, CO calls $60.00, Hero raises to $369.00, 3 folds, MP2 calls $309.00, MP3 folds, CO calls $309.00.
Flop: ($1227) 6
, T
, A
(3 players)
MP2 checks, CO checks, Hero checks.
Turn: ($1227) K
(3 players)
MP2 checks, CO checks, Hero checks.
River: ($1227) 9
(3 players)
MP2 checks, CO checks, Hero checks.
Final Pot: $1227.
Results follow:
Hero shows a pair of jacks(J
J
).

CO shows a pair of threes(3
3
).

MP2 shows high card ace(7
J
).

Hero wins with a pair of jacks(J
J
).


Jakieś opinie ?
 
B 0

buktodfeind

Użytkownik
no chyba nienajciekawsze to rozdanie wybrales;D ja bym preflop podbijal troche wiecej np 449,99:grin:. a reszta to standard rozegranie, nie ma co oceniac
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
no chyba nienajciekawsze to rozdanie wybrales;D ja bym preflop podbijal troche wiecej np 449,99:grin:. a reszta to standard rozegranie, nie ma co oceniac
no już mi to wytknięto na innym forum. do tego mam dylemat odnośnie cbeta na flopie i ew. betowania rivera for value od niższych pocketów.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Pokazywanie nam kolejnych screenow z wynikiem twoich turniejow jest bezsensowne, nie wiem dla mnie to sie kompletnie nie kwalfikuje na bloga, jesli chcesz to oczywiscie mozesz to praktykowac w tamcie &quot;wyniki w turniejach&quot;. Zas ta reka ktora pokazales tez jest dosyc standarowa i ciezko cos o niej wiecej napisac. Zeby nie było ze mi to jakos specjalnie przeszkadza ale odwiedzanie tego tematu jest hmmm mało wartosciowe
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Pokazywanie nam kolejnych screenow z wynikiem twoich turniejow jest bezsensowne, nie wiem dla mnie to sie kompletnie nie kwalfikuje na bloga, jesli chcesz to oczywiscie mozesz to praktykowac w tamcie &quot;wyniki w turniejach&quot;. Zas ta reka ktora pokazales tez jest dosyc standarowa i ciezko cos o niej wiecej napisac. Zeby nie było ze mi to jakos specjalnie przeszkadza ale odwiedzanie tego tematu jest hmmm mało wartosciowe
Hmm słusznie tyle że jedna rzecz mnie tu trochę boli że żeby tak ładnie wrzucić rękę musiałem sporo się pobawić żeby dać kolory kart itd ale myślę że mogę trochę napisać tutaj i zaprezentować trochę swojej wiedzy. Co np interesowałoby Was ?
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Hmm słusznie tyle że jedna rzecz mnie tu trochę boli że żeby tak ładnie wrzucić rękę musiałem sporo się pobawić żeby dać kolory kart itd ale myślę że mogę trochę napisać tutaj i zaprezentować trochę swojej wiedzy. Co np interesowałoby Was ?
ALe mozesz zrobic przeciez screena reki, nie wiem jak jest na PartyPoker ale wem ze w niektorych roomach widac cała historie reki(zrobienie screena to kwestia 2min). Hmmm ja Ci nic nie bede proponowal co mozesz nam zaprezentowac, najlepiej poprostu wklejaj rece, mozesz zobaczyc sobie w necie przykladowe blogi moze tam znajdziesz jakies wskazowki.
Pozdrawiam, powodzenia
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
ALe mozesz zrobic przeciez screena reki, nie wiem jak jest na PartyPoker ale wem ze w niektorych roomach widac cała historie reki(zrobienie screena to kwestia 2min). Hmmm ja Ci nic nie bede proponowal co mozesz nam zaprezentowac, najlepiej poprostu wklejaj rece, mozesz zobaczyc sobie w necie przykladowe blogi moze tam znajdziesz jakies wskazowki.
Pozdrawiam, powodzenia
Screen ok mogę i w formie pisemnej ale jest to strasznie nieczytelne ????
Fajnie byłoby jakby FB.com miało opcję wklejania skonwertowanych rozdań ????
 
Do góry Bottom