>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Na pokerowo

mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik


I teraz ciekawa ręka. Nuts na turnie i nie do końca wiedziałem jak rozegrać żeby wyciągnąć max value stąd takie a nie inne wartości podbić na turnie. River to formalność. Preflop bez 3beta ze względu na statystyki gracza co otwierał. 8/8 czyli praktycznie TT+ i AQ+ co niezbyt jest fajne na moje AK wolę zobaczyć flop i wtedy przeanalizować.

http://weaktight.com/2305495
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
No tym razem reka warta uwagi, tutaj na flopie juz było wiadomo ze skonczy sie allinami,ty oczywicie tego nie wiedziales i chciales wyciagnac jak najwiecej jednak zastanow sie czy przebicie na flopie do 0.60$ bylo sensowne, mi tu strasznie smierdzialo, mysle ze gosciu z reka typu AT moglby sie powaznie zastanowic nad zrzuceniem. Apropo jego image-u mowisz ze ceniles go na mocna reke ale w moim odczuciu TYLKO dorzucenie do takiego przebcia jest dosyc kontrowersyjne(chyba ze dla ciebie karta AKo jest tyle warta i czekasz na AA badz KK) w najgorszym wypadku koles ma AA i masz nikle szanse jednak kazda na kazda pare masz przynajmniej jedna over karte(KK) badz dwie(cała reszta) no i masz oczywiscie wyzsza reke do kazdych wysokich asów(badz split do AK). No dobra podsumowujac widze ze jestes strasznie tightowym graczem, nie odbieraj tego jako krytyke ale zdaj sobie sprawe ze dobry gracz potrafi z byle gownem zmusic rywala do zrzucenia reki jednak na takich blindach spora czesc graczy podchodzi z malym poszanowaniem pieniedzy i mozesz dostac calla badz przebicie allin ze slaba reka, nie wiem dokladnie jak jest na Party Poker bo nie gralem tam na niskich stawkach. Z tym zmuszeniem gracza do zrzucenia reki mialem na mysli duze turnieje gdzie presja na gracza jest dosyc duza.
Pozdrawiam i mam nadzieje ze moja wypowiedz ma jakas wartosc;)
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
No tym razem reka warta uwagi, tutaj na flopie juz było wiadomo ze skonczy sie allinami,ty oczywicie tego nie wiedziales i chciales wyciagnac jak najwiecej jednak zastanow sie czy przebicie na flopie do 0.60$ bylo sensowne, mi tu strasznie smierdzialo, mysle ze gosciu z reka typu AT moglby sie powaznie zastanowic nad zrzuceniem. Apropo jego image-u mowisz ze ceniles go na mocna reke ale w moim odczuciu TYLKO dorzucenie do takiego przebcia jest dosyc kontrowersyjne(chyba ze dla ciebie karta AKo jest tyle warta i czekasz na AA badz KK) w najgorszym wypadku koles ma AA i masz nikle szanse jednak kazda na kazda pare masz przynajmniej jedna over karte(KK) badz dwie(cała reszta) no i masz oczywiscie wyzsza reke do kazdych wysokich asów(badz split do AK). No dobra podsumowujac widze ze jestes strasznie tightowym graczem, nie odbieraj tego jako krytyke ale zdaj sobie sprawe ze dobry gracz potrafi z byle gownem zmusic rywala do zrzucenia reki jednak na takich blindach spora czesc graczy podchodzi z malym poszanowaniem pieniedzy i mozesz dostac calla badz przebicie allin ze slaba reka, nie wiem dokladnie jak jest na Party Poker bo nie gralem tam na niskich stawkach. Z tym zmuszeniem gracza do zrzucenia reki mialem na mysli duze turnieje gdzie presja na gracza jest dosyc duza.
Pozdrawiam i mam nadzieje ze moja wypowiedz ma jakas wartosc;)
KAŻDA wypowiedź ma wartość ;)

To tak ogółem najpierw powiem że nie jestem tightowym graczem. Po prostu na tą rękę miałem taki plan nie inny. Dajmy na to że 3betuję go i dostaję fold od tego za mną i od niego push i co teraz ? Nie chcę grać wiedząc że jestem z tyłu. Dalej na flopie chcę grać pot control nie wyrzucić słabych asów z rozdania ew. jakiegoś QJ i Kx bo takie rzeczy też tu się dzieją. Turn wpada mi nuts. I mamy bet o 1/2 pota. Śmierdzi mi to graniem pod ochronę rozmiarów puli i tak grają tu prawdopodobnie wszystkie Ax które do normalnego raise&#39;a 3x się składają jeśli są myślącymi graczami, a taki był ten gracz. Stąd uderzam za 2,5x mniej więcej. On się namyśla i podbija ponownie za niecałe 2x. Co już uważam za brak asa i wskakuje myślenie o KK i A2 w najgorszym wypadku AK i splita mam, wiem że żadna karta wpadająca na riverze nie robi mi zamieszania stąd cold calluję. River easy play wrzucam stack zawsze. Jedyna uwaga napisałeś
Z tym zmuszeniem gracza do zrzucenia reki mialem na mysli duze turnieje gdzie presja na gracza jest dosyc duza.
. Gram cashe a nie turek więc tutaj chyba nie rozpatruje się tego aspektu ???? .
A jeszcze na potwierdzenie że wcale nie jestem murek itd zarzucam ręką takową.
http://weaktight.com/2305866
Koleś mega słaby
VPIP/PFR/AF/WTSD
76/32/3/66

więc byłem tu prawie pewien że top pair jest do stackowania się, chociaż normalnie do 2beta na flopie się zrzucam ???? . Zagrałem call na jego 4bet i niezależnie od karty gram check na turnie i na jego push instant call bo wiem że jestem z przodu.
Pozdrawiam i czekam na komentarze
 
L 0

liolio9

Użytkownik
pisze do nich codziennie a oni nie odpisuja na poczatku odpisywali zeby sie nie martwim ze kasa jest sprawdzana , ale tyle czasu to zdecydowanie za dlugo moze ktos wie w jaki sposob od nich ta kase wyciagnac bo to jest 500$
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
@liolio9
1. Dlaczego zadajesz pytanie u kogoś w blogu ?
2. Brassraill to krzak,jakich mało. 2 razy dziennie dostaje od nich maile ze spamem
3. Facebook - wejdz na ich FanPage. Nie tylko Ty masz problemy z wypłatą i brakiem odpowiedzi z supportu
4. Chyba najważniejsze: licencja:
The software used for operating the BrassRail online poker room is licensed from Rail Gaming
Budzi zaufanie jak cholera...
Mam nadzieje,że nic tam nie wpłacałeś.
 
Do góry Bottom