>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Na Spokojnie

daumianek 0

daumianek

Użytkownik
Witam.
Postanowiłem założyć temat na forum, by w jakiś wygodny sposób dokumentować / analizować swoje granie. Nie jestem wielkim ekspertem, a jedynie chłopakiem który lubi oglądać mecze, i postawić jakiś kupon. Do części typów na pewno będę starał się pisać analizy. Tak, aby wszystko miało ręce i nogi.
Mam nadzieję, że uda mi się utrzymać pewną regularność w graniu, i prowadzeniu statystyk, bo aż sam jestem ciekaw, na ile opłacalna jest ta moja zabawa z bukmacherką.
Pozdrawiam wszystkich, i zachęcam do obserwacji tematu.
 
daumianek 0

daumianek

Użytkownik
KUPON 1
Nurnberg - B. Dortmund ⛔

B. Dortmund wygra i w meczu Over 2,5 ( 2,20 )
AS Roma - Bologna ✅

AS Roma Over 1,5 ( 1,44 )
Wisla Krakow - Śląsk Wrocław ✅

Wisla wygra jedną z połów ( 1,90 )
STAWKA : ⛔⛔⛔ 20 Euro ⛔⛔⛔
ZWROT: ???
EDIT:
Co mogę powiedzieć... BvB chyba nie chce w tym sezonie zdobyć mistrza .... Nie oszukujmy się, takie mecze trzeba wygrywać a nie remisować ! :/ jeśli nie zmienią swojej postawy na boisku, to Bayern obroni tytuł, i kolejny sezon bez niespodzianki u naszych sąsiadów .... Ogólnie to jestem załamany, bo byłem przekonany, że po ostatnich 2 meczach, wyciągną wnioski i się poprawią.
Roma, oglądałem mecz i powiem wam szczerze, Bologna bardzo mi się podobała w tym meczu, a szczególnie w ostatnich 20 minutach. Widać było serducho na murawie, zabrakło troszkę szczęścia a wyjechaliby z 1 pkt. Ogólnie jeden z bardziej emocjonujących meczy jakie ostatnio oglądałem. Oczywiście nie każdy musi się z tym zgodzić ????
PS. Oglądał ktoś z was mecz Fiorentiny ? Co powiecie o całej akcji anulowania bramki i przyznaniu rzutu karnego ?
 
daumianek 0

daumianek

Użytkownik
KUPON 2
Liverpool - B. Monachium ⛔

Liverpool wygra i w meczu Over 2,5 ( 3,25 )
Lyon - Barcelona ⛔

Lyon Over 3,5 celnych strzałów ( 2,00 )
STAWKA : ⛔⛔⛔ 15 Euro ⛔⛔⛔
ZWROT: ???
EDIT:
Liverpool hmmm wynik 0:0.... kompletnie się tego nie spodziewałem :/ szkoda tylko, że zawsze brakowało tego ostatniego kopniaka w piłkę, by być może otworzył nam się bardziej mecz. No ale trudno, taki jest futbol
Lyon, fajnie po pierwszej połowie, już myślałem, że typ spokojnie zostanie pokryty, ale niestety.
 
daumianek 0

daumianek

Użytkownik
KUPON 3
Schalke - M. City

Schalke Over 2,5 celnych strzałów ( 1,72 )
A. Madryt - Juventus

Juventus Over 1,5 spalone ( 2,20 )
STAWKA : 10 Euro
ZWROT: ???
 
Do góry Bottom