>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

nagroda

Status
Zamknięty.
munez 0

munez

Użytkownik
No cóż fatalna organizacja....reakcja....a raczej jej brak od strony pana Expert_Expekt....przydaloby sie wyjasnienie, nie od innych modów....tylko od jednego czlowieka, ktory jest glownym organizatorem.
 
E 0

enasekk

Użytkownik
czy expert raczy wyjasnic czemu po takim czasie od zakonczenia konkursu,nie dostalem jeszcze koszulki?

PRZECIEZ TO JEST SKANDAL

panie expert_expekt, czy w expekcie jak ktos u was wygra na zakladach,to tez mu pieniadze wypalcacie przez tak dlugi czas?

Wygralem konkurs,dane wyslalem od razu po poinformowaniu na forum i pokazaniu listy zwyciescow,a koszulki caigle nie ma!

podalem prawidlowe dane

podalem wszystko to co trzeba

czemu do licha nie dostalem nagrody,jako chyba jedyna osoba?no i chyba ktos jeszcze tez nie otrzymal...

to jest s-k-a-n-d-a-l...

Piekne praktyki panie expert_expekt... Ot napisac czlowiekowi ze wygral koszulke,a potem sobie z niego bezczelnie kpic,nie wysylajac mu tej nagrody i nie odpowiadajac na posty...
 
S 0

starosta

Użytkownik
michau - jestem zaskoczony wysokim poziomem Twoich wypowiedzi ????
wszyscy co nie dostali koszulek lub dostali białe/czarne (nie ze specjalnej edycji) - piszcie tutaj: [email protected] z krótkim komentarzem z jakiej promocji/konkursu nie otrzymaliście nagrody..
Firma wie o całym zamieszaniu od jakiegoś czasu - dostałem maila, że została do mnie wysłana druga paczka z limitowaną koszulką - miło z ich strony, że takie niespodzianki klientom sprawiają...
Expert chyba będzie miał kłopot z wyjaśnieniem Expektowi czemu tak sie stało - nie nasza sprawa - ale wydaje sie że w programie partnerskim długo nie pobędzie..

Pozdrawiam i życze każdemu pozytywnego wyjaśnienia sprawy.
 
munez 0

munez

Użytkownik
i prawidłowo....dobra robota starosta ...ja dostalem koszulkę...po bardzo dluugim czasie....i na dodatek czarną.....a oczywiście modzi wzięli sobie reprezentacji.....takie żerowanie....Expekt_Expert nie nadajesz sie......slyszalem nawet, ze to nie po raz pierwszy takie jaja odwalasz....za przeproszeniem....na dodatek nikt sie nie wypowiada.... .
 
michau 84

michau

Forum VIP
No bez kitu... niedobrzy modzi dostali reprezentacji a ja dostałem białą ???? chlip chlip
@starosta dzieki ;)
 
munez 0

munez

Użytkownik
bez obrazy ale to forum toczy się coraz niżej...bez obrazy, ale taka prawda.....modzi...brak profesjonalizmu....a szczegolnie ty michau i jeszcze inni(ale nie wszyscy, bo niektorzy są porządni)....to juz bez komentarza.
 
E 0

enasekk

Użytkownik
starosta---- good job ✅✅✅✅


juz pisze meila...

mam nadzieje ze to poskutuje...

Dzieki za info , wielki plus dal ciebie...

coz musimy liczyc na uzytkownikow,skoro expert nie chce ruszyc dupy i wyjasnic calego zamieszania...
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Munez nie denerwuj mnie , a co to nasza wina ze czekacie dlugo na koszulki lub w innych konkursach czekacier dlugo na nagrody - ? NIE ! Wy jestescie naprawde czasami denerwujacy , przeciez to od firmy zalezy kiedy dostaniecie koszulke/nagrode , a co do niektorych nie dosc ze za free macie okazje cos wygrac to jak zwykle narzekacie ...
 
munez 0

munez

Użytkownik
nie spodziewałem się innej odpowiedzi....rozumiem....i wiem, ze to nie Wy wysylacie, ale chodzi tutaj, ze to Wy jestescie pośrednikami....my koszulek sami nie zalatwimy....a co chwile jakies pytania i 0 odp ... :/....ale juz nic nie mówie....easy jak urazilem to przepraszam....mimo to Dziękuję za koszulkę....chociaz jest inna niz miala byc ;)
Pozdrawiam....zebyscie mieli spokoj...to powinniscie dawno skasowac ten konkurs ze strony glownej
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, mogłem iść na łatwiznę i bym dział zamknął i dodał do archiwum. A tak tylko czytam wasze narzekania, jacy to admini i modzi są źli, bo wszystko mają w 4 literach. Dlaczego oni są od nas lepsi, bo któryś z modów przez &quot;przypadek&quot; dostał koszulkę reprezentacji Polski. Jacy to admini są niedobrzy, bo organizują konkursy, w których trzeba czekać, aż 2 tygodnie na nagrody i to nie małe nagrody. To właśnie wina adminów i modów, że firma która wysyła koszulki dała du.. i nie wysłała koszulek z nieznanych przyczyn. Firma Expekt na pewno uczyniła wszystkie potrzebne kroki, aby rozwiązać ten problem. Na 100% wasze dane osobowe firma Expekt posiada, tak samo firma rozsyłająca koszulki. Ale admin to du..., który nic nie umie załatwić i przez niego całe to zamieszanie. Forum toczy się coraz niżej, bo któraś firma nie wysłała koszulek, a mógł to uczynić admin forum. Znów jego błąd.... Modzi i admin bez profesjonalizmu, taaaa, po co w ogóle konkursy na forum, wtedy będziemy bardziej profesjonalni... Człowiek chce dobrze dla innych, ale to nie wystarczy, zawsze liczy się efekt końcowy. Dobrze się czyta takie opinie o modach i adminach, gdzie Bogu winni dostają &quot;naganę&quot;...
Pozdrawiam, nieprofesjonalny admin
 
S 11

support75

Użytkownik
nie winie Was, ale firme Expekt. Expekt zwala na firme ktorej zlecila wyslanie koszulek, ale kto zdecydowal sie wyslac zwykle t-shirty,a nie reprezentacji - firma kurierska czy expekt ?
Nie czepiałbym sie, ale to wlasnie organizator konkursu chcial przestrzegania regulaminu. Tak bardzo ze znaczenia mialo to ze ktos napisal [nazwa stadionu] i [nazwa miasta] zamiast [nazwa stadionu] w [nazwa miasta]. Jesli ktos wymaga przestrzegania regulaminu (w chorobliwy sposob) niech sam go zatrzenie przestrzegac.

osobiscie kolo literki D lata mi ta koszulka, jednak swoje trzy grosze wtracic musialem gdyz zadowolony byc nie moge.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom