>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nagrody w NBA All-Stars Game

al_capone 29K

al_capone

Gangster
NAGRODY:

1. miejsce: 50 euro + ranga typer
2. miejsce: 50 euro
3. miejsce: 50 euro
4. miejsce: 50 euro
5-8. miejsca: 20 euro
8-16. miejsca: 10 euro
17-32 miejsca: 5 euro

Łączna pula nagród to 440 euro, które ufundował sponsor - firma Gamebookers
Do wypłacenia nagród niezbędne jest konto w firmie Gamebookers założone przed uczestnictwem w konkursie oraz trzeba posiadać konto Real Money Players w Gamebookers , czyli mieć dokonany chociaż jeden depozyt na koncie o wysokości min. 15$.
W przeciwnym razie nagrody nie zostaną wypłacone!!!
Jeżeli nie macie jeszcze konta w Gamebookers, musicie je zarejestrować z poniższego banneru, który umożliwia otrzymanie bonusu i ewentualnej nagrody z konkursu:

Pieniądze będą Wam dopisywane jako bonus. Będzie to bonus typu opt-in, czyli gracz będzie musiał aktywnie po niego wystąpić. Oto jak wystąpić o aktywacje bonusa:
1. Zaloguj sie w Gamebookers
2. Kliknij na &quot; moje konto&quot;
3. Wybierz &quot;oferty premiowe
4 Kliknij w kod premii &quot;Opt-in&quot; i zaakceptuj bonus

Z chwila, gdy gracze &quot;opt-in&quot; - bonus zostanie dopisany na konto cashier w Gamebookers. Aby wypłacić bonus, należy obrócić jego suma trzykrotnie po kursach nie nizszyh niz 2.0
Jeden gracz - jedna nagroda.
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Przepraszam, że piszę w tym temacie, ale to jedyny otwarty w tym dziale. Gamebookers nam mały hardcore zrobił ;) Bonus, w przeciwieństwie do tego co tu pisze, trzeba obrócić 5x i mamy na to tylko 5 dni :/ To znaczy pisało 5, a po jego zaakceptowaniu mam czas do 29.04.2009. Ale jak to mówią darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby, więc trzeba się brać do gry ????
 
munez 0

munez

Użytkownik
Czekamy na jakieś wyjaśnienie, bo taki obrót w ciągu 5 dni jest fatalny, wręcz niewykonalny...chyba, że chcemy stracić szybko kasę...
Mam nadzieję, że GB to zmieni.
Pozdrawiam
 
szary 0

szary

Użytkownik
Zgadza się. Jakiś czas temu dostałem bonus 55zł za &quot;zainteresowanie&quot; GB który miałem obrócić właśnie w takich warunkach. Koszmar. Może kilku osobom się uda ale to i tak beznadziejne warunki.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
A ja jeszcze nic nie dostałem.
Pieniądze będą Wam dopisywane jako bonus. Będzie to bonus typu opt-in, czyli gracz będzie musiał aktywnie po niego wystąpić. Oto jak wystąpić o aktywacje bonusa:
1. Zaloguj sie w Gamebookers
2. Kliknij na &quot; moje konto&quot;
3. Wybierz &quot;oferty premiowe
4 Kliknij w kod premii &quot;Opt-in&quot; i zaakceptuj bonus

Z chwila, gdy gracze &quot;opt-in&quot; - bonus zostanie dopisany na konto cashier w Gamebookers. Aby wypłacić bonus, należy obrócić jego suma trzykrotnie po kursach nie nizszyh niz 2.0
Jeden gracz - jedna nagroda.
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
wszystko BigPapi pięknie skopiowałeś, ale prawdą jest tylko to, że trzeba wystąpić po bonus i obracać po kursie 2.0. Tak jak wyżej napisałem obrót x5 i mamy na to &quot;aż&quot; 5 dni.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Obrót ,nawet przy mojej wariackiej grze jest trudny ,co tu dużo ukrywać 3 -krotny byłby łatwiejszy.Tym bardziej,że jest tylko 5 dni na obrót i to po kursie 2,00.Single praktycznie nie wchodzą w grę,przy graniu dublami zwiększamy szansę naszej porażki.
 
munez 0

munez

Użytkownik
Ale o czym tu dyskutować...ja żądam zmiany warunków, BigPapi skopiował takie zasady jakie powinny być i takie mam zamiar mieć.
Przecież co to za obrót 5x 2,00 w ciągu 5 dni?.....rozumiem gdyby nie było minimalnej granicy kursu
Bonusu jeszcze nie wykorzystałem bo czekam na zmianę warunków!
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Tylko, że to wszystko jest nastawione na to żeby przegrać. Gamebookers zasponsorował konkurs, ale robiąc to wiedział, że szanse na wypłatę tych nagród ma mała ilość graczy. Ot, taki sposób na reklamę za małe pieniądze ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Munez
Pisałeś chociaż jednego maila do Gamebookers z żądaniem zmiany warunków czy liczysz na to, że ludzie z GB czytają ten wątek?
Jak &quot;żądasz&quot; zmiany warunków to pisz do GB, oni fundują nagrody i wymogi dotyczące obrotu. W dzień rozpoczynania konkursu były inne warunki obrotu w GB a obecnie są inne, nie nasza wina że władze GB zrobiły zmiany.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W miarę możliwość postaram się Wam załatwić, że będzie 30 dni na obrót kasy.
5-krotny obrót na pewno nie ulegnie zmianie, ale czas być może tak. Czekam na odpowiedź z GB, prawdopodobnie będzie to w poniedziałek.
 
munez 0

munez

Użytkownik
@Munez
Pisałeś chociaż jednego maila do Gamebookers z żądaniem zmiany warunków czy liczysz na to, że ludzie z GB czytają ten wątek?
Jak &quot;żądasz&quot; zmiany warunków to pisz do GB, oni fundują nagrody i wymogi dotyczące obrotu. W dzień rozpoczynania konkursu były inne warunki obrotu w GB a obecnie są inne, nie nasza wina że władze GB zrobiły zmiany.
Tak pisałem.. i do tego momentu nie dostałem odpowiedzi.Na drugie zdanie nie odpowiem, bo nie wymaga komentarza...
Wiem, że to nie wasza wina...sam zajmuje się takimi sprawami na innym forum...
Co do obrotu, to 5x mi nie przeszkadza, lecz tylko i wyłącznie czas i jeżeli da się przedłużyć to będzie super :spokodfhgfh:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Obrót zrobiony,jutro wkleję screena.1100 można obrócić,ale jest bardzo trudno ,tym bardziej po kursie 2,00.
 
C 0

carvallho

Użytkownik
Oto jak wystąpić o aktywacje bonusa:
1. Zaloguj sie w Gamebookers
2. Kliknij na &quot; moje konto&quot;
3. Wybierz &quot;oferty premiowe
4 Kliknij w kod premii &quot;Opt-in&quot; i zaakceptuj bonus
gdy klikne w &quot;moje konto&quot; nie mam tam zakładki &quot;oferty premiowe&quot; ... gdzie ją znaleźć?
 
porky 104

porky

Użytkownik
W miarę możliwość postaram się Wam załatwić, że będzie 30 dni na obrót kasy.
5-krotny obrót na pewno nie ulegnie zmianie, ale czas być może tak. Czekam na odpowiedź z GB, prawdopodobnie będzie to w poniedziałek.
Sorki za niecierpliwość, ale czy już coś wiadomo w tej sprawie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A macie przedłużone do 30 dni? Jak tak to ok, jak nie to już zmian nie będzie, gdyż osoba z GB wyjechała na urlop i kontakt nam się urwał. Gdy w piątek z nią rozmawiałem, powiedziała, że jak zdąży to Wam przedłuży do 30 dni obrót. Ja bonusu nie otrzymałem, w poniedziałek żadnego maila nie dostałem, wiec tak jak pisałem na początku, musicie sami to sprawdzić, bo pewnie pisze jaki jest czas obrotu tego bonusu na Waszych kontach.
 
Do góry Bottom