>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nagrody w V sezonie FB League - 09-12.2016r

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
jesteś w kontakcie z Marcin-Odra, pisz do niego na PW, a nie tutaj, po co piszesz tutaj, Marcin szybciej odpisze Ci PW niż tutaj.
Skoro by mi odpisywał na PW to bym tutaj nie pisał, prawda? Sprawa miała być załatwiona do wczoraj a tutaj dalej nic...
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Wiadomo coś na temat tych nagród rzeczowych za zwycięstwo w pucharze? miał być okres 60 dni sprawdzenia aktywności na forum, który już się zakończył....
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Osoby, które miały zawieszone nagrody z uwagi na brak aktywności to proszę do mnie wysłać dane do wysyłki gadżetów.
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Osoby, które miały zawieszone nagrody z uwagi na brak aktywności to proszę do mnie wysłać dane do wysyłki gadżetów.
Odnośnie mnie dane wysłane i za Ekstraklasę jak i za Ligę Mistrzów.
Marcin Potwierdź że doszły?
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Osoby, które miały zawieszone nagrody z uwagi na brak aktywności to proszę do mnie wysłać dane do wysyłki gadżetów.
I jak się ma sprawa z moimi wygranymi?
Kiedy nagroda za Ekstraklasę zostanie przelana na Skrill?
Kiedy nagroda za Ligę Mistrzów zostanie wysłana na podany w wiadomości prywatnej adres?
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
I jak się ma sprawa z moimi wygranymi?
Kiedy nagroda za Ekstraklasę zostanie przelana na Skrill?
Kiedy nagroda za Ligę Mistrzów zostanie wysłana na podany w wiadomości prywatnej adres?
Kasa za Ekstraklasę już wypłacona ????
Słuchawki zamówione info od Marcin-Odra, tylko czekać aż te super słuchawki dojdą ;)
Pozdrawiam
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Mi słuchawki do dzisiaj miały dotrzeć ale jeszcze ich nie ma ????
Marcin-Odra jaka miała być forma dostawy Kurier czy Poczta Polska?
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Witam.
Chyba już trochę za długo ale myślałem że da się to załatwić pomiędzy moderatorem Robson1416 oraz junior Adminem macko18 ale jak widać nie mają chyba żadnego wpływu na głównego Administratora tego forum chociaż nie mam im za złe gdyż wierzę na słowo że pisali do niego i mu przypominali.
Sprawa wygląda tak, kończy się już kolejna Edycja czyli FB League VI a dalej do mnie nie doszła nagroda za wygraną Ligę Mistrzów z edycji V FB League gdzie na początku były zawirowania z wystawiającym przedmiot na allegro ale od tamtego czasu mija jutro 2 miesiące to raz a dwa pisałem od tamtego czasu do Admina 4 razy! i ani razu nie odpisał mi na moje pytania odnośnie mojej wygranej nagrody chociaż w tym samym czasie pisał w innych wątkach na forum, w końcu poprosiłem o pomoc Robson1416 oraz Macko18 ale jak widać nic to nie dało choć wierzę w ich szczere chęci pomocy w tej sprawie.
Ostatnia wiadomość do admina forum poszła ponad tydzień temu ale pozostała kolejny raz bez odpowiedzi wygląda na to że po prostu Admin mnie olewa.
Do sprawy braku tej nagrody naprawdę nic nie można było zarzucić forum ale jak widać zawsze może być ten 1 raz, czyżby odejście Ramzesa nie było przypadkowe i przeczuwał że coś się psuje?
Czy jest na forum osoba która mogłaby pomóc w moim przypadku gdyż ja spełniłem wtedy warunki zawieszenia nagrody tak jak inni użytkownicy wtedy a jako jedyny nie otrzymałem zawieszonej nagrody do tej pory i najgorsze że Admin sobie olewa tą sprawę nie odpisując nawet na zapytanie w wiadomościach prywatnych ????
 
Do góry Bottom