>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Nagrywanie głosu do badań - 51 zł za 1h lub 102 zł za 2 h

spinache 96

spinache

Forum VIP
Tak patrzyłem na forum i jeszcze nikt nie pisał jeszcze o tej stronce. Otóż poszukujac nowych ofert pracy znalazlem cos takiego :

http://www.pracujrazemznami.pl

ew. reflink bo jak mowie poszukuje pracy ;)

www.pracujrazemznami.pl/VLEmployee/[email protected]

Chodzi o to, że czytasz przy pomocy mikrofonu teksty wyswietlajace sie na stronce i dzieki temu zarabia sie kase. Pozniej podobno mozna jeszcze dostawac kase za weryfikacje innych nagran, ale poki co nagralem tylko te teksty, zajelo mi to jakies 4h, oczywiscie z przerwami bo na szczescie nie trzeba tego robic za jednym razem.

Z tego co znalazłem w ogloszeniu :

Firma VOICE LAB zajmująca się technologią rozpoznawania mowy poszukuje osób do nagrywania wypowiedzi. Zadanie polega na odczytywaniu do mikrofonu krótkich fragmentów tekstu i przesyłaniu ich przez specjalną aplikację.

Stawka: 51 zł netto za godzinę nagrania.
Wykonanie godzinnego nagrania zajmuje ok. 3 godzin, więc stawka wynosi ok. 15 zł/h netto.

Wymagania: posiadanie zewnętrznego mikrofonu (może być zintegrowany z słuchawkami). Nie można nagrywać przy użyciu mikrofonu wbudowanego w laptop. Warunkiem uzyskania wynagrodzenia jest wykonanie przynajmniej 1 godziny nagrania, może być podzielone na wiele części.

Na innym forum znalazlem screena z dowodem wyplaty : http://i.imgur.com/BwSA7bR.jpg wiec widac ze sa rzetelni, sprawdzalem tez nip i firma jest ok.

Takze jakby ktos mial jeszcze jakies info to napiszcie, no i z gory dzieki za wybor reflinka bo widze ze nikt wczesniej tej opcji nie udostepnial, a ostatnio lipa z praca sie zrobila.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Na 100 % moge Wam odpowiedziec po 20-tym marca, bo wtedy wysylaja przelewy, mam nadzieje ze wyplacaja bo polecilem juz prawie 700 osob i mogli by sie wkur... ;)
 
visor 28

visor

Użytkownik
zacząłem się w to bawić i wyskakuje mi cos takiego w okienku nagran i ciagle musze na to klikac zeby otworzył sie ten player. Macie pomysl jak to naprawic ?
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Spróbuj w Internet Explorer. Ja miałem tak samo jak ty w Mozilli a na IE już wszystko śmiga. Odnośnie tego całego nagrywania to jakiś cyrk tam jest. Zaczynam mówić w 4 sekundzie kończe mówić w 6 sekundzie a kończe nagranie w 10 sekundzie a ta kontrola jakości wszystko akceptuje. Np. wymówienie wyrazu &quot;mazowszanin&quot; zajęło mi 8 sekund a i tak zaakceptowali. Dziwne to trochę.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Zaglebie zebysmy sie dobrze zrozumieli, to ze wyswietla Ci sie jakis czas to nie znaczy ze zostalo to zaakceptowane, poniewaz po nagraniu min. 1h piszesz maila na [email protected] z prosba o weryfikacje. Visor musisz wylaczyc zabezpieczenia w przegladarce, albo zmienic na inna, u mnie wszystko na Operze smigalo.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Dajcie znać po 20-tym marca czy są wypłacalni. A tak w ogóle jeśli nagram już tą godzinkę to ile trwa weryfikacja?
Czy jest jakiś limit na te nagrania czy mogę siedzieć i nagrywać kilka godzin i potem otrzymać większe wynagrodzenie?
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Nie mozna wiecej niz 2h, chyba zeby zakladac kilka kont, ale tego bym nie polecal robic w jednym miesiacu. Wrzuce screen jak tylko mi wyplaca ... ;)
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
A i jeszcze jedno, jesli ktos chcialby wziac udzial w tym projekcie to bylbym wdzieczny jakby mi wyslal na PW swojego maila z którego wyśle zaproszenie, bo dowiedzialem sie zbyt pozno ze zarejestrowanie sie z reflinka nie daje polecajacemu gratyfikacji, jedynie poprzez pobranie maila od poleconego i zaproszenie mailem daje mozliwosc otrzymania dodatkowego wynagrodzenia.
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
pytam bo jakies 2-3 tygodnie temu sie zarejestrowalem ponagrywalm bodajze 11 &quot;dzwiekow&quot; i mialem saldo np 0,30 zl a dzis tam zagladam i jest 0,00 , czemu ?
 
S 0

slodzedwie

Użytkownik
Hej, zarejestrowałem się specjalnie żeby zapytać Was o tę ofertę. Opłaca się ? To nie jest wałek ? No i czy nie jest tak, że owszem - płacą, ale mają prawo uznać próbkę za nie spełniejącą wymagań, a tym samym tylko nieliczni dostają wynagrodzenie...?
 
O 0

oscar-grass

Użytkownik
jeśli tylko nie nagrasz jakiś dziwnych odgłosów i materiał który nagrałeś nie będzie nagrany za cicho lub za głośno to nie powinno być problemów z weryfikacją
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
spinache to nadal działa? Tylko na konto bankowe wpłacają?
&quot;Pragniemy poinformować, że obecnie nasz projekt nagrywania dobiegł końca i zawieszamy go tymczasowo. Możliwe, że po okresie wakacyjnym ponownie udostępnimy Państwu zadania związane z nagrywaniem. Dziękujemy Państwu za udział w naszym projekcie. Wszyscy,którzy nagrali minimum 15 minut mowy, zostaną rozliczeni i otrzymają wynagrodzenie. Nagrania poniżej 15 minut nie będą nam przydatne na tym etapie. Możliwe, że osoby które nagrały się poniżej 15 minut będą mogły dokończyć nagrywanie po wakacjach. Będziemy na bieżąco weryfikować i rozliczać nagrania oraz informować Państwa o wypłacie. Wszelkie pytania prosimy kierować na mail: [email protected] &quot;
 
Do góry Bottom