>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepsi gracze rundy jesiennej 2013

pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Proponuję małą zabawę, wybór trzech najlepszych piłkarzy waszym zdaniem rundy jesiennej. Mile widziane uzasadnienie wyboru.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
1. Paweł Brożek - Po 2,5 letnim pobycie za granicą, podczas którego zdobył pięć bramek w lecie wrócił do Wisły. W osiemnastu meczach zdobył aż jedenaście bramek. Trzeba przyznać, że pomimo nieudanej przygody za granicą, Brożek w mojej opinii jest lepszym zawodnikiem niż przed wyjazdem i jak na razie jest najlepszym strzelcem w Ekstraklasie.
2. Tomasz Jodłowiec - Przesunięcie go na stałe ma pozycję defensywnego pomocnika, to był znakomity pomysł. Bardzo solidny gracz jak na polskie warunki, bez przebłysków, ale co najważniejsze bez wyraźnych spadków formy. Do dobrej gry w obronie dorzucił także cztery gole. W mojej opinii najlepszy zawodnik Legii w tej rundzie.
3. Arkadiusz Głowacki - Podobnie jak Brożek wrócił z zagranicznych wojaży, z czym, że rok wcześniej. Przygodę z Trabzonsporem jednak w przeciwieństwie do Brożka może zaliczyć do udanych. Zagrał kilka razy w Lidze Mistrzów, głównie był graczem podstawowym ( jeśli nie miał kontuzji...). W tym sezonie kapitan Białej Gwiazdy kieruje najlepszą obroną w Ekstraklasie. GraŁ bardzo równo, popełnia bardzo małą ilość błędów i moim zdaniem był najlepszym obrońcą rundy jesiennej.
KOLEJNOŚĆ PRZYPADKOWA
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja napiszę swoją 11 ????
W bramce Miśkiewicz, najmniej goli wpuszczonych, u siebie zawsze świetna forma,
tylko z Jagą popełnił błąd, w wyniku którego Wisła straciła 3 punkty,
z Jagą na wyjeździe wpuścił aż 5 bramek, jedna z nich obciąża jego konto.
W linii obrony na bokach Golański oraz Olkowski, za grę ofensywną, asysty i bramki.
W środku obrony Głowacki oraz Kosanovic.
Pierwszy filar obrony Wisły, drugi mimo pewnych błędów, w ataku dał dużą jakość.
Garguła po słabym sezonie, teraz gra wyśmienicie, strzela , asystuje jak za czasów gry z GKSie Bełchatów.
Jedynym wyróżnionym graczem z lidera ligi jest Jodłowiec,
a obok niego Sobolewski, który strzelił kilka bramek, do tego szybko wkomponował się w zespół Górnika.
Na skrzydłach Nakoulma, motor napędowy Górnika oraz Akahoshi.
Paweł Brożek jest zdecydowanie najlepszym napastnikiem w tym sezonie,
mimo wielu zmarnowanych setek, dla mnie swoją grą zasługuje na miejsce w zestawieniu.
W lidze jest sporo napastników, Visniakovs, Paixao, Zachara
przy 2 graczach w przodzie walczyli by o drugie miejsce w przodzie w mojej 11,
Dwaliszwili i Teodorczyk mimo dobrych statystyk dla mnie zawodzą.
W pomocy na &quot;10&quot; w rezerwie Dani, jest jeszcze Starzyński,
na skrzydłach Pawłowski, Lovrencsics zawodzą, zwłaszcza ten pierwszy.
Może zamiast Akahoshiego powinien być Radović, ale on potrafi grać lepiej, narazie gra średnio.
Jest jeszcze kilku graczy z Zawiszy, Wójcicki, Vasco czy Luis Carlos,
Masłowski złapał formę, ale początek sezonu miał słaby.
Na minus byli gracze Polonii, tylko Teo i Przybecki dają radę w tym sezonie, choć nadal nie grają najlepiej.
Zawodzi Mila, ale bardziej Kaźmierczak, słabo gra Papadopulos.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
On wrócił po kontuzji, statystyk nie ma złych, na tle innych byłych graczy Polonii wygląda dobrze,
o niebo lepiej niż Cotra oraz Piątek. Rozczarowaniem może być Pawłowski a nie on ????
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
transfer do Zagłębia to samobójstwo sportowe dla piłkarza. Tam są chyba jakieś żyły wodne i każdy zapomina jak się gra w piłkę ????
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Michał Miśkiewicz - Tu wystarczy spojrzeć na statystyki. W 21 spotkaniach, aż dwunastokrotnie zachowywał czyste konto. Wisła ma w końcu bramkarza, który może jej pomóc w wywalczeniu dawnej świetlności i zdobyciu Mistrza Polski.
Paweł Olkowski - Jak dla mnie to najlepszy boczny obrońca polskiej ligi. Dlaczego? Stylem przypomina piłkę zachodnią gdzie boczni obrońcy bardzo często podłączają się do akcji ofensywnych. Taki jest też Olkowski i za to ode mnie duży plus. Jeżeli poprawi troszkę grę pod własnym polem karnym, może stać się dobrą alternatywą w reprezentacji dla Łukasza Piszczka.

Mateusz Zachara - Dziesięć goli, pięć asyst. Czego można chcieć więcej od napastnika? 23 latek to totalne objawienie tej rundy i w pełni zasłużenie dostał powołanie od Adama Nawałki na najpliższe zgrupowanie w ZEA. O tym napastniku będzie głośno.
Poza tym można wyróżnić Michała Masłowskiego, który był wyróżniającą się postacią w Zawiszy oraz Marco Paixao, który na tle słabego Śląska mocno się wyróżniał.
 
Do góry Bottom