• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Najlepsze konto bankowe

Temat na forum 'Dział dla Początkujących' rozpoczęty przez Cheddar12, Listopad 19, 2015.

Więcej tematów od Cheddar12
    1. Cheddar12 Użytkownik

Cheddar12
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      5
      Witam serdecznie. Będę bardzo się streszczac. Mam 18 lat, nie mam konta bankowego bo mi nie potrzebne póki co ale niestety okazuje się żeby grać w buke trzeba takowe posiadać. Myślałem że to ominę przez Skrilla ale niestety tam też trzeba. Moje pytanie brzmi w jakim banku najelpiej zrobić konto. Chce by było darmowe bez żadnych opłat ponieważ użyje go pewnie raz lub dwa do wplacenia pieniędzy na Skrilla.

2. Cheddar12 Użytkownik

OP
      OP
      Cheddar12
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      5
      Ok dzięki ci bardzo. Zobaczę jaka ofertę ma mBank. Ktoś jeszcze jakieś propozycje?

3. lemko Dobrze znany użytkownik

lemko
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      117
      Musisz też sobie mimo wszystko zobaczyć do jakiego banku masz najbliżej i porównać wszelkiego rodzaju opłaty (za posiadanie - rzadko się zdarza, za kartę i czy bank - wpłatomat jest w pobliżu twojego miejsca zamieszkania).
      http://kontostudenta.pl/bank/konto-studenckie-ranking.html

PS Możesz wpłacić na Skrilla bez użycia konta bankowego za pomocą Paysafecard do 3000 zł tyle, że prowizja wynosi aż 5,5% od wpłacanej kwoty.

4. Amigo007 Dobrze znany użytkownik

Amigo007
      Polubienia:
      23
      Reputacje:
      499
      Obecnie bezwarunkowo bez opłat jest chyba tylko bank smart. Dla ciebie raczej najlepszy wybór. Niestety nie mam tam konta, więc nic więcej nie powiem.

5. Cheddar12 Użytkownik

OP
      OP
      Cheddar12
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      5
      Jak teraz jest z paysafecard? Mogę kupić kartę czy lepiej zrobić konto na stronie ich i tam wpłacić

6. lemko Dobrze znany użytkownik

lemko
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      117
      Karta na Skrill kosztuje 10 EUR na rok.

Ja w sumie mam pytanie dotyczące SMART Banku (bo to jest dawny FM Bank) i w Przelewach 24 na Skrillu widnieje FM Bank (ta stara nazwa). Czy można wpłacać kontem w SMART Banku przez Przelewy 24 na Skrill?

7. Cheddar12 Użytkownik

OP
      OP
      Cheddar12
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      5
      Właśnie też myślę o smart banku jak kolega wyżej ale chciałbym poznać opinię kogoś kto ma takie konto

8. lemko Dobrze znany użytkownik

lemko
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      117
    9. Cheddar12 Użytkownik

OP
      OP
      Cheddar12
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      5
      Dzięki wielkie za linka ;)
      Mam jeszcze pytanie trochę z innej beczki. Który bank jest najelpiej omijać? Może się przyczepić jeśli na moje konto od załóżmy betclic wpłynie kwota 1k złotych?

10. lemko Dobrze znany użytkownik

lemko
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      117
      Od Betclic czy od Skrilla? Bo jak będziesz korzystał ze Skrilla to jak ci przyjdzie przelew na konto to nie będzie napisane n.p. Betclic tylko Skrill. Na Skrillu będziesz miał transakcje pomiędzy n.p. bukami. To najlepszy sposób jeśli nie chcesz płacić 10 euro rocznie za kartę.
      Od razu uprzedzam opłata za wypłatę ze Skrilla na konto bankowe to 2,95 euro (~12 zł).

Co do przyczepiania to bank ma obowiązek rejestracji każdej transakcji na kwotę równą lub wyższą niż 15 tys. euro na mocy ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (UWAGA: Bank może sobie obniżyć dowolnie tę kwotę n.p. Pekao SA ma 10 tys. euro). Chcesz sobie więcej poczytać przepisy to tu masz: http://www.przepisy.gofin.pl/przepi...00-r-o-przeciwdzialaniu-praniu-pieniedzy.html

11. Cheddar12 Użytkownik

OP
      OP
      Cheddar12
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      5
      Właśnie chcę zrezygnować z Skrilla ze względu na te opłaty. A kwot o wysokości 15 tys nie mam w planach przelewać. Co najwyżej 1 tysiąc.

12. Yar000 Dobrze znany użytkownik

Yar000
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      1285
      Bank Smart nie jest dawnym FM Bankiem. Widzisz to? FM Bank istnieje.
      http://www.fmbankpbp.pl/

Bank Smart
      http://www.banksmart.pl/

jest częścią składową tej samej grupy banków. Konkretnie, jest on częścią FM Banku PBP. Podobnie jak np. Mbank jest częścią BRE Banku.

W Przelewach24 nie widnieje żadna stara nazwa, tylko nazwa FM Banku.

Bank Smart jest naprawę świetną opcją (dla osób niezamożnych). Do konta dodawana jest też standardowo, karta debetowa z cechami karty kredytowej (CVV itp.).

I właśnie ta karta debetowa jest aktualnie jedyną opcją szybkich płatności w przypadku tego banku.

Nie jest on bowiem sprzężony z systemem szybkich płatności sensu stricto jak np. z DotPay czy wspomniane Przelewy24.

I to jest chyba kwestia najważniejsza a związana z tym bankiem w kontekście bukmacherki. Zero szybkich płatności (pomijając opcję kartą przez Internet).

Ostatnia edycja: Listopad 21, 2015
    13. Amigo007 Dobrze znany użytkownik

Amigo007
      Polubienia:
      23
      Reputacje:
      499
      A za depozyty kartą u większości bukmacherów jest prowizja od wpłaty. Np. betsson ma 2,5% od wpłaty. Czyli deponując 100zł, z karty schodzi 102.50zł.

14. edi8 Forum VIP

edi8
      Polubienia:
      14
      Reputacje:
      9237
      Marcin288>> Czy Tobie się aby fora nie pomyliły?
      Bo za bezmyślne nabijanie postów kretyńskimi wpisami to na tym forum są ostrzeżenia i bany...

Ostatnia edycja: Luty 2, 2016
    15. naczelny Nowy użytkownik

naczelny
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      A walutowe w euro? Gdzie polecalibyście założyć?

16. Deryou Nowy użytkownik

Deryou
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Sprawdź AliorBank.

17. Lukas933 Użytkownik

Lukas933
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      38
      Mam ten sam problem. Konto będę używał w sumie chyba tylko do wpłacania i wypłacania kasy. Jest jakieś darmowe?

18. Amigo007 Dobrze znany użytkownik

Amigo007
      Polubienia:
      23
      Reputacje:
      499
      Nestbank ma wszystko darmowe. Niestety nie jest podłączony pod szybkie płatności typu przelewy24/ payu (przydatny u legalnych bukmacherów), zawsze można jednak błyskawicznie kartą wpłacać. Ale karta i konto są w pełni darmowe bez żadnych warunków.

19. jasiecky Użytkownik

jasiecky
      Polubienia:
      21
      Reputacje:
      108
      tak, nestbank to najlepsza opcja

20. Katherinna Aktywny użytkownik

Katherinna
      Polubienia:
      152
      Reputacje:
      654
      MBank- konto dla młodych, do 21 roku życia o ile się nie mylę nie płaci się kompletnie nic, no nie licząc jakieś tam wypłaty z bankomatu za granicą ale przypuszczam, że nie jest do ważne ;)

Poleć forum