>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najlepszy Legalny Bukmacher to...

thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Najlepszy legalny bukmacher to - SONDA
Wybieramy najlepszego waszym zdaniem legalnego bukmachera. Kto Waszym zdaniem ma obecnie najlepszą ofertę, promocje, kursy itd.
Zachęcam do głosowania oraz wyrażania swojego zdania.
Marcin-Odra
------
Witam na jakis czas przerwalem przygode z bukmacherka ale chce wrocic chodz teraz to juz bardziej tak rekreacyjnie kuponiki po 20-50 zl i teraz moje pytanie gdzie najlepiej. Wiem wiem ze nigdzie ale chodzi mi o najlepszego z teraz legalnych bukow. Ktory ma najlepsza szate graficzna i sie nie zacina oraz w miare najlepsze kursy na przrdewszystkim pilke nozna... z gory dzieki za odp...
Jak masz pisac o tym ze to sie nie oplaca czy ze jestem januszem to nie pisz w cale
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No więc tak:
STS
Najbardziej znany, najbardziej popularny, słynący głównie z szybkich wypłat i wiele osób, które tam grają jako powód podają szybkie wypłaty. Sam parę razy mając dylemat, gdzie wpłacić, ze względu na szybką wypłatę kierowałem środki do STSa, ale coraz rzadziej mi się to zdarza (no chyba że przechodzę w mieście obok punktu, to sobie wstąpię i wpłacę na konto internetowe np. 20zł 4fun). Jeśli chodzi o samą grę, to oferta jest w miarę szeroka, ale kursy marniutkie, vanitas vanitatum ???? Jeśli chodzi o limity, to mnie takowe nie spotkały, ale Ciebie to nie dotyczy, chcąc grać stawkami do 50zł. Jest możliwość cash-out&#39;a, ale jest to sprawa skomplikowana, bo typ musi być w ofercie, żeby móc go zamknąć i różnica w kursie też musi być konkretna. Przykład: Jeśli zagrasz w meczu piłki nożnej na over 3,5, do przerwy będzie 2:1 i będziesz chciał zamknąć z małą stratą, może się to nie udać, bo STS wtedy będzie miał linię bramkową np. 4,5, czyli 3,5 nie ma w ofercie = nie zamkniesz. Inna sprawa z opłacalnością zamknięcia. Pograłem sobie po kursie 4,0 tenisa na zwycięstwo doga za 15zł, kurs spadł do 3,1 a mi proponowali 16zł cash-out bodajże :jezora: Przy stawianiu pojawiają się czasem podwójne zakłady, tzn. wpłacasz 100zł, grasz kupon za 20zł, klikasz, a z konta znika Ci 40zł i masz dwa postawione kupony identyczne za 20zł :jezora: Jeśli chcesz, możesz listownie reklamować kupon zagrany podwójnie, choć wiadomo, że przy takich stawkach raczej nikomu się bawić w takie rzeczy nie chce. Jeśli chodzi o bonus startowy i pozostałe, STS wychodzi przed szereg bukmacherów polskich i daje bonusy z obrotem np. 3 x 1,91, więc bez tragedii, licząc do obrotu jednak tylko wygrane kupony :jezora: Na uwagę zasługuje jednak moim zdaniem aplikacja mobilna, która jest zdecydowanie najlepsza spośród wszystkich polskich bukmacherów.
Fortuna
W oczach użytkowników forum odnoszę wrażenie, że najbliżej im do Fortuny w sensie podobieństwa do zagranicznych bukmacherów. Kursy ma stosunkowo wysokie, wystarczy porównać z tymi STSowymi - przepaść, szczególnie jeśli chodzi o kursy na niefaworytów. Również mają opcję zamknięcia zakładu, ale już bardziej skomplikowaną. Zasada zamykania zakładu tylko obecnego w ofercie aktualna, ale tam zamkniesz tylko kupony AKO, gdzie jedno zdarzenie już Ci weszło. Wprowadzili szybkie wpłaty stosunkowo niedawno, przez co można szybko wplacać do nich. Przy wypłacie wypłacają z ING. Zazwyczaj kolejnego dnia roboczego wypłata, choć nie znika ona z konta po zleceniu wypłaty (parę razy niby zleciłem wypłatę, ale jednak skusiłem się na jakiś typ i potem nici z wypłaty :jezora ???? . Strona przejrzysta, intuicyjna. Bonus na dziwnych zasadach. Tzn. Masz bonus, ale tak naprawdę nie masz ???? Tzn. wpłacasz określoną kwotę np. 100zł i możesz mieć 100zł bonusu, ale jak obrócisz swoim depozytem czterokrotnie, to wtedy dostaniesz 100zł i możesz robić z tym co chcesz, ale są z nich dobrzy ludzie i chcą ułatwić Ci obrót i po zrobieniu 20% obrotu, wypłacają Ci 20% bonusu :jezora: Generalnie rzadko tam grywam, bo kiedyś nie mieli wpłat online, było tylko transferuj, a tam najpierw mBank nie obsługiwał po 19:00 w dni robocze i w ogóle w weekendy, a po zmianie banku na ING nie było z nim wiele lepiej. Ale jak grałem, to problemów nie miałem z nimi żadnych.

Milenium

Trochę niedoceniany moim zdaniem bukmacher, prosty, konkretny. Co jest fajnego w nim, to możliwość łączenia kilku zdarzeń z jednego meczu w AKO, np. wynik, ilość bramek, rożnych, kartek, fauli. Tego inni nie mają (kiedyś okazyjnie na Euro, czy Mundial Fortuna wprowadzała). Wpłaty szybkie przez PayU. Kursy jednak nie wybijają się ponad przeciętność innych bukmacherów. No i słaby live moim zdaniem. Bonus startowy na identycznych zasadach jak w Fortunie - obróć swój depozyt 4x, a damy Ci jego równowartość i rób z nim co chcesz, a po 20% obrotu damy 20% bonusu.
Totolotek
Jeszcze niedawno wyróżniali się wzięciem podatku 6% na siebie w aplikacji mobilnej, która jednak różnie chodziła i czasem były odpały w stylu braku jakiegoś meczu w aplikacji mobilnej i możliwość zagrania tylko przez stronę ???? Strona internetowa w mojej opinii najgorsza ze wszystkich bukmacherów, mało intuicyjna i raczej odpychająca. Kursy nienajgorsze, ale parę razy złapalem się na tym, że tworzyłem e-kupon z AKO z jednego meczu - chciałem dać zwycięstwo gospodarzy + over 10,5 rożnego. E-kupon się zrobił, więc wpłacam, a tu się okazuje, że nie można zagrać ???? Bo taki kupon tylko w punkcie puszczę :jezora: Mieli wcześniej Bonus King, codziennie jakiś bonus, czy to od kuponu, czy dzień bez podatku powyżej 100zł i ako &gt;2,0, teraz już to bardzo ograniczyli, a świetne warunki bonusu startowego podnieśli i jest już średnio opłacalny, tym bardziej, że jak się skusisz i go przegrasz przed zrobieniem obrotu, to przy następnej wpłacie musisz obrót dokończyć, bo nie wypłacisz hajsu ????
Lvbet
Stosunkowo nowy bukmacher na rynku. Lubię w nim grać, gdyż jako jedyny oferuje azjany na piłkę, a lubię czasem np. zagrać ryzykowniej over 3,0 i w razie czego mieć zwrot. Bonus wydaje się bardzo skomplikowany, ale w rzeczywistości jak się wczytasz nie jest tak źle z tymże to bardziej freebet, a nie bonus, bo musisz całość wykorzystać na jednym kuponie. Plus taki, że możesz wygrany kupon wypłacić od razu, a depozyt obrócić 2 x 2,0 bodajże. Kursy moim zdaniem ma zadowalające, jedyny szkopuł to strona internetowa - te kafelki są na początku wkurzające i ciężko się przyzwyczaić, ale jak zacząłem tam grać, to się przestawiłem i jest ok. W porównaniu do innych użytkowników forum (może się natknąłeś na temat, gdzie wystawili odwrócone kursy na lekkoatletykę i porobili zwroty przed zdarzeniem i się oburzali niektórzy) mnie nigdy nic nie zrobili, a wręcz przeciwnie byli otwarci na wszelkie propozycje jak np. otworzenie zakładów na żywo w Darts w ostatnim turnieju. Ponadto odkąd są sponsorem Wisły Kraków robią przy każdej rundzie promocję, że jak wyślesz im karnet, to dają bonus 50zł z obrotem 3x 1,75, czyli korzystny. Ja kupowałem na mecze tylko bilety w zeszłej rundzie i pominąłem 3 mecze z powodu pracy, ale jeździłem też na wyjazdy i wysłalem im wszystkie bilety i bonus dopisali, więc są też ludzcy, a bonus i tak przegrałem :p Więc nic ich to nie kosztowało, a fajnie wypadli w moich oczach. Minus zdecydowany dla nich przy chęci zmiany numeru konta bankowego, gdyż jak wspominałem wcześniej zmieniałem mBank na ING. Spośród wszystkich bukmacherów tylko tu robili problemy z wysyłaniem skanu z banku, że jestem właścicielem konta, to też im nie wystarczało i jakoś najdłużej zeszła mi ta zmiana tam, najprościej jest w milenium, bo możesz to zrobić sam w panelu użytkownika bez udziału pracowników.
Etoto
Grałem tam może ze dwa razy, ale kiedyś można było łączyć zakłady z jednego meczu i taki fajny kupon mi tam siadł z overem bramek, rożnych i kartek w Premier League, a potem już nie grałem, więc nie wiem, jak z tym teraz jest. Generalnie narazie nie ma tam nawet zakładów live, więc bukmacher średnio warty uwagi, ale ma się to zmienić w najbliższym czasie, czekam na efekty ????
Forbet
Weszli na polski rynek z przytupem, biorąc cały podatek na siebie i jeszcze gdy całoroczny oferował zakłady w Polsce czasem w niektórych kursach z nimi nawet konkurowali. Później kursy się pogorszyły, potem z tym obniżeniem kursów poszło zwiększenie podatku z 0 do 6% a 12% brali na siebie tylko przy AKO 2,0 i 3 zdarzeniach na kuponie. To zostało do teraz, ale żeby wzięli 6% podatku musisz mieć AKO 1,5 i 2 zdarzenia bodajże. Czyli single live opodatkowane normalnie 12%. O bonusie startowym szkoda pisać, bo warunki obrotu takie, że się nie da obrócić i szkoda tracić czas. Kursy nienajwyższe, ale ten podatek biorący na siebie mimo wszystko sprawia, że często tam największe ewentualne wygrane są. Bardzo limitują, ale jak grasz za takie stawki, jak piszesz, to nie powinno Cię to spotkać i myślę, że ten bukmacher może być dla Ciebie dobry, ale to nie wiem, czy chcesz grać rekreacyjnie bardziej AKO, czy single, bo jeśli single, to już musisz porównać z innymi bukmacherami, bo wtedy forbet wypada blado w kursach, a podatek biorą jak u reszty.

Takie moja subiektywna opinia na temat bukmacherów ;) Mam nadzieję, że choć trochę Ci pomogłem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
M 27

marianek1944

Użytkownik
Temat powinien sie nazywac Najlepszy Legalny Gowniany Bukmacher , te pseudo firmy to jakas patologia nic wiecej to co oni oferuja to jakas kpina . Dziwie sie ze niektore osoby promuja te zlodziejskie firmy , w dniu wczorajszym Gowniany Legalny Bukmacher STS wniosl mi 2 razy ten sam zaklad napisalem do nich odpisali mi na mala zebym zlozyl reklamacje na pismie i do 30dni to rozpatrza .To jest kpina te Polskie kurwy cofnely nas o 15lat do tylu nic pozatym a promowanie kazdej tej firmy to jest najwiekszy blad jaki tu robicie .
 
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Najlepszy jest Lvbet, a przetestowałem wszystkie oprócz forbet i sts-u ponieważ sam wgląd na stronę www mi wystarczył
sts wiadomo najgorsza firma w Polsce i zapewne na świecie. Najgorszemu wrogowi nie życzę gry w tej firmie czy to w punktach naziemnych czy online. Strzeżcie się ludzie sts-ow!
Forbet odpuściłem sobie ponieważ miał gorsze kursy od reszty i ponadto tam są mega limity. Nie rozumiem miejsca pierwszego w ankiecie powyżej

Lvbet zdecydowanie rządzi na &quot;polskiej scenie&quot;. Super obsługa, strona i pełen profesjonalizm. Taki polski bet365. Kursy mają najlepsze i czuje się te bezpieczeństwo i szanowanie gracza. Szkoda że nie biora na siebie 12% haraczu to każdy Polak by tam grał i tylko online. Dla mnie usługa tej firmy online to majstersztyk
Jak chcecie grać w Polsce to tylko Lvbet, mają nawet na takim czacie bardzo inteligentnych ludzi
 
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Co przetestowali! Mniejsze kursy i słaby serwis. Dopiero zauważyłem że w tej ankiecie oddano kilka głosów, więc nie ma ona jeszcze realnego przełożenia
 
A 57

arturkus

Użytkownik
Najlepszy jest Lvbet, a przetestowałem wszystkie oprócz forbet i sts-u ponieważ sam wgląd na stronę www mi wystarczył

sts wiadomo najgorsza firma w Polsce i zapewne na świecie. Najgorszemu wrogowi nie życzę gry w tej firmie czy to w punktach naziemnych czy online. Strzeżcie się ludzie sts-ow!

Forbet odpuściłem sobie ponieważ miał gorsze kursy od reszty i ponadto tam są mega limity. Nie rozumiem miejsca pierwszego w ankiecie powyżej


Lvbet zdecydowanie rządzi na &quot;polskiej scenie&quot;. Super obsługa, strona i pełen profesjonalizm. Taki polski bet365. Kursy mają najlepsze i czuje się te bezpieczeństwo i szanowanie gracza. Szkoda że nie biora na siebie 12% haraczu to każdy Polak by tam grał i tylko online. Dla mnie usługa tej firmy online to majstersztyk

Jak chcecie grać w Polsce to tylko Lvbet, mają nawet na takim czacie bardzo inteligentnych ludzi
zupełnie nikt się nie domyślił, że Twoja opinia jest stronnicza, ZUPEŁNIE NIKT! ????

a co do tematu: wcześniej pisałem, że gram w forbet i totolotku, od kiedy totolotek zniósł promocję na podatek to do forbetu dołączyłem grę w lvbet, fajne kursy mają nawet z podatkiem, a też można niezłe perełki złapać, których nie ma u innych bukmacherów

AKO jednak gram zawsze w forbecie, bo po przeliczeniu 5-6 kuponów AKO właśnie tam zawsze wychodził najwyższy kurs
 
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Moja opinia nie jest stronnicza a jedynie prawdziwa. A na taśmach w forbet to możesz zarobić ale dzwona w ścianę. W zakładach bukmacherskich można zarabiać jedynie na singlach a to oznacza że trzeba umieć grać
W forbet nie da się grać singli (nie bez powodu biorą podatek na siebie w zakładach ale kombinacyjny i to tylko 6%)
Lvbet najlepszy
Koniec kropka!
 
H 7

hiper-typer

Użytkownik
Gra się tam gdzie najwyższy kurs na zdarzenie, które chcesz zagrać. Nigdy nie zrozumiem grania u jednego buka, bo ładnie wygląda itp. Zależy co chcesz grać to wtedy szukaj takich rzeczy na bukach.
Żużel- sts
Lekkoatletyka- sts
Piłka single mecze- Fortuna
Pilka taśmy- forbet
Piłka azjany- lvbet
Piłka polskie niższe ligi- sts, forbet
Piłka rożne, kartki- Totolotek, lvbet
Siatka- Fortuna
Tenis Atp, Wta- Fortuna, Totolotek
Tenis itf- Totolotek, sts
Kosz-lvbet
Formula1, motory-Fortuna, Totolotek, Milenium
Ręczna- Fortuna, Totolotek
Esporty-sts, Milenium
Skoki- Milenium, sts, Totolotek
Baseball-forbet

Wg mnie jeżeli chcesz grać te sporty, to te firmy mają najlepsze oferty, ale wiadomo, sprawdzasz każdego buka i tam sobie wybierasz co chcesz grać!
 
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Tenis ATP WTA najlepszy jest w LVbet, a nie w fortuna, czy tym bardziej toto-mix. Bukmacher StS nie powinien być brany w ogóle pod uwagę ( jest to najgorszy buk w Polsce i zapewne w świecie, a ich mechanizmy działania to kpina, a wręcz oszustwo na graczu, bo taki mają regulamin i zachowania wobec gracza, ten sts moim zdaniem powinien mieć zabrana licencję, bo to bezprawie i Wolna Amerykanka, Ministerstwo Finansów powinno zareagować, a jedynie śpi! ). A po drugie ja testowałem te firmy. Sam kurs na stronie www to nie wszystko, bo prawdziwe schody zaczynają się jak chcesz realnie zagrać, czy wygrywać.
W firmie sts nie da się grać, a co tu mówić o wygrywaniu
Forbet podobnie, chyba że Cię interesują gry za kilka złotych

Kakaowe Oko, to tylko moja opinia, możesz mieć inną, szanuję to. Wypisałem tylko swoje przemyślenia ????
Jak kolego wystawiasz opinie to pisz ze to sa tylko Twoje wyobrażenia, a nie prawdziwa opinia bo Ty nic nie testowałes przecież?!
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja mam podobne zdanie do KakaoweOko, szczególnie w kwestii STSa i tego, że w ogóle nie powinien być brany pod uwagę w takim zestawieniu, że jakąś dyscyplinę warto tam zagrać. Co z tego, że na jakąś dyscyplinę jest tam szeroka oferta, skoro np. Wpłacisz kasę, a za 2 minuty będzie awaria serwera i przerwa w działaniu przez 2h i dobra oferta będzie g warta albo jeszcze inaczej - będziesz chciał zagrać za 50zł, a tu puści Ci podwójny zakład, czyli za 100zł, od którego obowiązuje odwołanie pisemne ???? A ostatnio w temacie typów na żywo bodajże któremuś użytkownikowi zagrało potrójny zakład, więc możliwe, że STS się rozkręca i jest w tym co robi zupełnie bezkarny, bo i tak tam ludzie wpłacają i grają. Odnośnie tego, że najlepiej wpłacać do buka, gdzie najwyższy kurs - teoretycznie się zgadzam, ale sam w praktyce nie raz się na tym przejechałem. Zobaczyłem, że forbet oferuje najwyższy, wpłaciłem więc 350zł, za które chciałem zagrać a tu limit na to zdarzenie 74zł ???? No ludzie, bądźmy poważni i szanujmy się. W lvbet jest sytuacja klarowna, robię kupon i mam od razu &quot;pokaż limity&quot; i wiem, że np. Limit jest 1300zł i się mieszczę w nim ze swoją stawką albo w drugą stronę np. 200zł i wtedy się nie mieszczę, ale wiem to od razu, a nie dopiero po wpłacie, kiedy wpłacam np. Żeby pograć w forbet jedno zdarzenie, a limit jest dużo mniejszy i i tak muszę obrócić na czymś depozyt. Także życie i polscy bukmacherzy nauczyli, że czasem lepiej poświęcić trochę kurs i zagrać np. Kurs 2,25 ale taką stawką, jaką chcę, niż wpłacać do innego bukmachera, bo kurs 2,3 i nawet za połowę żądanej stawki nie postawić. Tym bardziej, że lvbet ma dobre kursy, nie wiem, skąd się wzięło tyle opinii, że rzekomo mają niskie, może na inne rynki niż ja gram. I też słuchają klientów i jakoś chcą się dopasować z ofertą. Choćby przykład z dartsów już podany wcześniej, że pisałem, czemu nie ma na live, przeprosili, podziękowali za sugestię i następnego dnia już można było stawiać live. Mają lubiane przeze mnie azjany, czego nikt inny nie ma.
 
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
No właśnie kolega wyżej napisał to samo szerzej co ja myślę
Lvbet to jest taki polski bet365 i powinni się nazywać polskiBet365 mam nadzieję że nie spoczna na laurach, a postawią na ciągły rozwój. W tedy przejmą 99% rynku. Mam nadzieję że wezmą minimum 6% na siebie tego polskiego haraczu. Dzięki temu zyskają na obrocie, klientach i tylko więcej zyskają niszcząc tą patologiczną konkurencję. Czy z podatkiem czy bez to bukmacher i tak wygra. To jest jedyny sposób na bycie numer jeden + dać uczciwe bonusy, promocję. W ten sposób działają normalne firmy bukmacherskie. W LVbet pracują bardzo uczciwi i inteligentni ludzie. Nawet sam kontakt na live czacie z obsługą jest super profesjonalizmem. LVbet = uczciwość + bezpieczeństwo dla gracza. LVbet nie spać a tylko się rozwijać, do boju!
 
H 7

hiper-typer

Użytkownik
Jak kolego wystawiasz opinie to pisz ze to sa tylko Twoje wyobrażenia, a nie prawdziwa opinia bo Ty nic nie testowałes przecież?!
a co to jest prawdziwa opinia? Moja opinia jest nieprawdziwa? Wypisałem tu jakie sporty grałem i wyraziłem swoją opinię, nie wyobrażenia.
Każdy gra rynki jakie lubi, ja grałem na każdym PL buku i wypisałem ich mocne wg mnie strony, tyle.
Nie bądź taki agresywny, bo nie narzucam Ci gdzie masz grać, temat służy wymianie opinii, ja mam takie, Ty możesz mieć inne. Pokój.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 57

arturkus

Użytkownik
Żużel- sts
Skoki- Milenium, sts, Totolotek


Wg mnie jeżeli chcesz grać te sporty, to te firmy mają najlepsze oferty, ale wiadomo, sprawdzasz każdego buka i tam sobie wybierasz co chcesz grać!
analizowałeś te sporty w forbecie? bo wydaje mi się, że mają lepszą ofertę niż wymienione tu przez Ciebie firmy (nie wiem jak z milenium, nie korzystam)
 
H 7

hiper-typer

Użytkownik
analizowałeś te sporty w forbecie? bo wydaje mi się, że mają lepszą ofertę niż wymienione tu przez Ciebie firmy (nie wiem jak z milenium, nie korzystam)
No tak, do żużla jeszcze forbet jest dobry, tylko późno wychodzą z reguły, a lubię grać wcześnie rano, sts ma dużo szybciej.
A skoki to jak dobrze pamietam, STS, Milenium i Tot-Mix mieli po 100 par kto wygra w ofercie, Forbet i Fortuna też sporo, ale mniej niż ww, ogólnie najlepiej mi się grało na Milenium skoki bo mają ciekawe zakłady typu Najlepszy z trójki podanych skoczków, no i bardzo dużo par kto wygra, zawsze się uskładało parę perełek.
Ale tak jak pisałem nie nastawiam się na jedną firmę, przed zagraniem sprawdzam co kto ma, jeżeli widzę, że dana firma ma zdarzenia, które mnie interesują i kurs mi odpowiada, to tam gram, polecam to każdemu kto myśli o graniu jako formie wzbogacenia się. Jeżeli ktoś chce sobie grać za 2 zł dla zabawy, to wystarczy jedno konto np na STS, bo mają szeroką ofertę i cykanie dla funu.
W moich opiniach nie brałem pod uwagę Etoto, bo chociaż bardzo podoba mi się ich oferta, to niestety po klilku nawet niewielkich wygranych konto jest limitowane, a gra utrudniona przez częste weryfikacje kuponów za 20-30 zł.
 
norab 0

norab

Użytkownik
Fortuna - totalne dziadostwo na granie LIVE. Notoryczne blokowanie obstawiania kursów jest czymś normalnym u tego buka. Przy graniu LIVE na cornery, oferty znikają po 5-6 minutach meczu. Co do obsługi wpłaty/wypłaty - brak zastrzeżeń. Natomiast bardzo duży MINUS za grę na LIVE.
 
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Fortuna - totalne dziadostwo na granie LIVE. Notoryczne blokowanie obstawiania kursów jest czymś normalnym u tego buka. Przy graniu LIVE na cornery, oferty znikają po 5-6 minutach meczu. Co do obsługi wpłaty/wypłaty - brak zastrzeżeń. Natomiast bardzo duży MINUS za grę na LIVE.
Kto wydał zezwolenie na zakłady live? No te Ministerstwo Finansów. A ktoś nadzoruje ta fortuna i kontroluje tą działaność. Nikt ! W Polsce polskie firmy robią co chcą i są bezkarne. Polska Licencja to jak danie ochrony na bezkarność bandycie! Uczciwe firmy jej nie dostaną!
&quot;Największym bandytą&quot; na polskim rynku w branży zakładów buk. jest sts

Przecież grając w zagranicznych firmach był nadzór, był organ do jakiego można się odwołać. W Polsce tego nie ma, sts każe pisać reklamacje pisemnie, a ich system, usługi działają błędnie i nikt tym się nie interesuje, nie broni gracza. Za takie awarie i rażące uchybienia powinni stracić licencję. Gdzie jest komisarz, bądź podmiot zewnętrzny nie uzależniony od firmy bukmacherskiej, który by to nadzorował?
Nie ma!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
wszytko tylko nie LVBET - poczytajcie wątek o nich.. zmieniają graczom obstawione kupon w historii konta, każdy zakład trzeba screenować i to też nie daje pewności że potem nie zostaniemy oszukani, precz z takim bukmacherem
 
Do góry Bottom