>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najlepszy Moderator roku 2016

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wybieramy najlepszego moderatora roku 2016.

W głosowaniu może wziąć każdy użytkownik zarejestrowany nie później niż dnia 5 stycznia 2017 roku.

Najlepsza trójka otrzyma nagrody:
1 miejsce - 500PLN
2 miejsce - 300PLN
3 miejsce - 200PLN
4 miejsce - 100PLN
5 miejsce - 50PLN
Nagrody zostaną przelane tylko na Skrill

Walczymy fair play. Wszystkie próby oszustwa będą surowo karane.
Głosowanie jest dobrowolne. Zachęcanie użytkownika do głosowania na daną osobą również będzie karane.

Administracja forum
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
MadAngel - za to, że jest wyluzowanym moderatorem, ma dystans do siebie, nie spina się niepotrzebnie i uczestniczył w tej akcji charytatywnej.
Podziwiam też wszystkich którzy liczą te tabelki w Typach Dnia i innych konkursach, zapewne jest przy tym sporo roboty.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Taki jeden głos to ciężka sprawa i przed oddaniem go trzeba koniecznie wspomnieć o innych.

sumada90 - W końcu dział LE jest odpowiednio zarządzany. Na dodatek plus za tłumienie chamstwa w TnŻ
Rambo131 - Kolejny biały, który rządzi czarnuchami.
ShakeYoBody - Za dobry debiut i zamiłowanie do odpowiedniej ligi :cool:
Robson1416 - Dobrze prowadzony dział krajowy razem z @TommyTSW
Mark - Robota w typach dnia jest okrutna, ale w jego zakątku wcale nie jest lepiej

Nie wspomniałem o innych wieloletnich moderatorach, bo to bardziej czas dla młodszych. A pozostali, tacy jak Vidal czy Macko zostali za swoje nagrodzeni poprzez awans do MT.

Mój głos idzie jednak na Graca. Z bardzo prostego powodu - gdyby to forum miało taką osobę od kilku lat, możliwe, że to co zdarzyło się na początku 2016 roku nigdy nie miałoby miejsca. Tylko i aż tyle. Mam nadzieję, że zawsze będzie sobą i nigdy mu palma nie odbije.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Czy można zgłosić @edi8?
Może nie jest wprost moderatorem, ale &#39;walczy z wiatrakami&#39; i na swoim koncie ma już na pewno koło setki pośrednio zbanowanych trolli.
To by było coś, gdyby wygrał w obu konkursach: na typera i moderatora roku 2016!!!

 
Otrzymane punkty reputacji: +44
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Czy można zgłosić @edi8? Może nie jest wprost moderatorem, ale &#39;walczy z wiatrakami&#39; i na swoim koncie ma już na pewno koło setki pośrednio zbanowanych trolli.
Właśnie za te zasługi i wiele innych znalazł się w tamtej ankiecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Ted - człowiek od zadań specjalnych, zawsze pomocny, od lat na &#39;&#39;górze&#39;&#39; forum a utrzymać stanowisko w dzisiejszych czasach nie jest łatwo, zwłaszcza u nas. :grin:


Valentine28 - user który swoim wejściem w forumek sprawił że E-Sport stał się bardzo popularną dyscypliną zarówno w dziale jak i w TnŻ. A liczba pytających &#39;&#39;Valentin jesteś? Co na dziś masz?&#39;&#39; - nie wynika sama z siebie. Ogromna wiedza z tego &#39;&#39;sportu&#39;&#39;, dobre typy. Trochę tez się wkręciłem aczkolwiek jak grać to nie oglądać na streamie :]

Sinobrody - Po odejściu Juve, myślałem, że MLB na forumku umrze śmiercią naturalną. A tu pojawił się ten o to user, który swoim analizami naprawdę może zaciekawić każdego użytkownika, nawet tego którzy oglądają MLB od święta. Fajnie się czyta analizy, przeogromna wiedza sportowa, a przy okazji często naprawdę fajne bety z dobrymi kursami.


Sumada90 - prowadzi konkursy z piłki, pilnuje porządku na forum, rozdaje kartki jak Pierlugi Collina i się z nikim nie cacka. Tak trzeba a nie powtarzać 1 10 razy to samo. Zasłużył na nagrodę.

W tej ankiecie nie zdradzę na kogo zagłosowałem. Zresztą jak mawia klasyk &#39;&#39; nie ważne kto na kogo głosuje, ważne kto te głosy liczy&#39;&#39; ???????????? Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Macko18 - zagłosowałem na niego ze względu na ilość czasu jaki poświęca dla forumka. Jest on wszędzie, do jakiegokolwiek działu byś nie spojrzał to jest ślad Macko18. Łata dziury na forumku lepiej niż Casemiro w Realu ????
Na wyróżnienie zasługuje także Grac45 , który jako jeden z nielicznych ogarnia temat typów na żywo, gdzie czasem jest taki spam że głowa mała.
a także
Rambo131 Zawsze można na niego liczyć, z każdym problemem można do niego się zwrócić i w większości przypadków rozwiązywany jest on szybko
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kapszti - świetna praca w dziale piłki hiszpańskiej oraz polskiej. Ma swoje zdanie, które potrafi obronić solidnymi argumentami. Dlatego w tym roku głos leci na niego. ;)
Poza tym cała grupa zielonych zasługuje na słowa uznania. Każdy wywiązuje się wzorowo ze swoich zadań poświęcając swój prywatny czas dla dobra forum. Szacunek panowie za to i oby forma w 2017 była jeszcze lepsza.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mój głos powędrował w stronę Vidala. Nie bez powodu dostał się do MT. Ogarnia działy kopaniny, dołożył również swoją cegiełkę do działu esportowego. Poza zwykłymi obowiązkami znajduje czas na dokładne obserwowanie Forumka, dostrzeganie nowych, interesujących tematów z kuponami, czy też aktywnych użytkowników, którzy poprzez swoją aktywność pokazują, że są ciekawymi kandydatami do rangi Znawcy z danej dyscypliny.
Na pewno należy docenić również psotnicka, który jest głównym odpowiedzialnym za konkurs Typy Dnia. Ogarnia też dział bilarda, znaczy snookera, a z mojej działalności w dziale darta wiem, że czasami jest co robić. Do tego MadAngel za mikołajowanie i aktywny udział w charytatywnej akcji Forumka.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Ciężko jest wybrać jedną osobę, gdzie każda z w/w osób odwala kawał dobrej roboty.
Mój głoś idzie na Macko18, który robi kawał dobrej roboty. Udziela się w różnych działach i jest go wszędzie pełno.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Głos jeden, ale warto wyróżnić kilka osób:
Grac45 - za pracę w TnŻ, gdzie zaprowadza porządki.
Power30 - od niedawna jest moderatorem ale zawsze chętny do pomocy w konkursach, w tym w Typach Dnia.
psotnick - mega robota w Typach Dnia i za to wielki szacunek. Niekończąca się praca, niestety dość rzadko doceniana.
Ted - do jakiego działu nie wejdę to widzę Teda ???? Wszędzie jest, odpowiada na pytania, stara się pomóc i robi porządki.
robson United - Głos wędruje do Robsona. Weteran forum. Wielka wiedza z piłki ale to tylko mała część jego aktywności na forum. Zachęca, rozkręca dyskusje, do tego sprząta, dba o przejrzystość. Opiekuje się nie tylko swoimi działami ale całym forum. Działa raczej w cieniu, ale z racji, że sam jestem od niedawna moderatorem widzę to, czego jako normalny użytkownik dostrzec nie mogłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
S 833

sebunited16

Użytkownik
ja zagłosowałem na moderatora RADULA, podobne zainteresowania, chciałem tam podnieść raz temat konkursu, to odpisał, spoko, że się popyta co i jak, w tych tematch co się obracam &quot;zimowe, żużel&quot; raczej porządek.
A i zdając sobie sprawe, że moich kilka (3-4) postów zostało usunięte, żeby nie było jakiejś hipokryzji z mojej strony, to jednak dostrzegam przeglądając sobie róźnie tematy, czy to typerów, czy konkretnych sportów, to tam jest tyle tego syfu, postów do wywalenia, że mam nadzieje, że macie coś z tego więcej, niż samą rangę i wszystkich was doceniam i szanuje za robotę
Pozdro
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak dla mnie kapszti. Nie hejtuje, nie daje ostrzeżeń bez byle powodu. Daje typy na których można zarobić. Głos poszedł.
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Pan Psotnik jeszcze nie było tematu, w który by mi nie pomógł. Oczywiście wielki szacunek dla wszystkich za kawał dobrej roboty.
 
Do góry Bottom