>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy stadion... w Polsce

nowak 0

nowak

Użytkownik
Elo !
Tak jak w temacie jaki waszym zdaniem jest najładnieszy stadion w Polsce, bądz jak Wam sie najbardziej podoba. Wpisujcie swoje propozycje zobaczymy który wygra. Mogą byc to stadiony nawet z A - klasy ;)
To ja zacznę.
Według mnie najładniejszy jest/ będzie stadnion Lecha Poznań ;)
 
grossinho 9

grossinho

Użytkownik
innej odpowiedzi od kibica Lecha sie nei spodziewalem ???? Ale nei zebym sie czepial bo stadion ładny ????
Ale i tak najładniejszy bedzie stadion zuzlowy w toruniu... ????
 
grossinho 9

grossinho

Użytkownik
bylem sawas bylem... JA to tak na pol powaznie pisalem. Mam nadzieje ze poprostu zbudują cos ciekawego ???? A stadion w Leszne bardzo ładny, zreszta GP wita ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
bylem sawas bylem... JA to tak na pol powaznie pisalem. Mam nadzieje ze poprostu zbudują cos ciekawego ???? A stadion w Leszne bardzo ładny, zreszta GP wita ????
Hehe, jeśli ironia to :spokodfhgfh:, bo prawdę mówiąc to ten wasz obiekt (&quot;wasz&quot; chyba mogę tak mówić, tak) nie prezentuje się zbyt okazale, delikatnie mówiąc :]
Lech - oczywiście - piękny stadion, będzie jeszcze piękniejszy, ale dlaczego nikt nie wspomina o dziele pana Klickiego?
 
grossinho 9

grossinho

Użytkownik
(&quot;wasz&quot; chyba mogę tak mówić, tak) nie prezentuje się zbyt okazale, delikatnie mówiąc
mozesz bo mieszkam pod toruniem ???? Przyznaje ci racje ale licze ze nowowybudowany bedzie mial szanse na jakies miedzynarodowe imprezy ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sawas stadion Unii Leszno też za ładny nie jest. Typowa komuna, hehe ???? Już prędzej ten w Częstochowie.
Najładniejszy będzie nowy stadion Zawiszy Bydgoszcz. Fakt, że lekkoatletyczny ale co tam . Bardzo mi się podoba :p No i Śląski ! No i te na Euro prezentują na razie na projektach fajnie. Podobnie jak stadion Wisełki ale póki co to projekty... W Kielcach niestety nie byłem
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Sawas stadion Unii Leszno też za ładny nie jest. Typowa komuna, hehe ???? Już prędzej ten w Częstochowie.
Najładniejszy będzie nowy stadion Zawiszy Bydgoszcz. Fakt, że lekkoatletyczny ale co tam . Bardzo mi się podoba :p No i Śląski ! No i te na Euro prezentują na razie na projektach fajnie. Podobnie jak stadion Wisełki ale póki co to projekty... W Kielcach niestety nie byłem
Hehe, że komuna to się zgodzę, ale jak ma wyglądać obiekt żużlowy :p
Wieża szpeci strasznie, ale przed GP chyba ma być wszystko na cacy i wtedy to będzie najładniejszy żużlowy stadion, bo właściwie jedyny ładny :p
Ale to moja ocena, wiadomo z jakich przyczyn :p
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Jeśli chodzi o stadion Wisły, projekt końcowy taki jaki ma być to straszne dziadostwo...jak zwykle wybrali biuro architektoniczne po układach.

Stadion będzie brzydki i wstyd mi że moja ukochana druzyna ma grac na takim dziadostwie. Toż to kupy dupy sie nie trzyma. Stadion kanciasty, a w rogu do ncizego nie pasujący budynek konferencyjny okrąglak. Wstyd!!!

I jeszcze jedno...to się w głowie nie mieści żeby nie mogli znaleźć porządnej firmy która położy porzadną murawę. Co roku ten sam problem zniszczonej murawy, a na tą chwilę na Wisle jest jedna z najgorszych nawierzchnii w całej lidze.

Druzynie z takimi aspiracjami to poprostu nie przystoi.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Zdecydowanie najładniejszy i najlepszym stadionem w Polsce jest : Śląski ! ???? O drugie miejsce bije się Stadion Korony oraz Lecha a około 15 miejsca znajduje się Rybnicki !! ????
pozdROWienia ????
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Z choinki się chyba urwaliście, Śląski ładny? Ładny to może i był ale w latach 90tych.
Zdecydowanie najładniejszy Lecha później Wisły K., Korony mi się nie podoba za bardzo kanciasty i na małą ilość ludzi.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Napisałem ze najładniejszy jest Lecha ale zapomniałem dodac ze na drugim miejscu stadion KSZO oczywiście :jezora:
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Obiektywnie oceniając jednym z ładniejszym na pewno jest stadion poznańskiego Lecha. Co do Stadionu Śląskiego to póki co pozostaje w ścisłej czołówce polskich stadionów. Piszę póki ponieważ w Polsce większość stadionów jest po prostu obskurna. Pamiętają one czasy komunizmu. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości się to zmieni. Chociażby przed Euro 2012 przybędzie kilka naprawdę świetnych stadionów (obecnie tylko projekty).
Co do obecnych stadionów, oprócz dwóch w/w można jeszcze dodać stadion Korony Kielce, który na polskie realia jest nowoczesnym.
Do tej czołówki można jeszcze zaliczyć stadion Wisły Kraków. Z tych milszych dla oka w lidze polskiej można zaliczyć kameralne stadiony Groclinu i GKS-u Bełchatów.
Takie moje zdanie. Oceniałem tylko stadiony piłkarskie. ;)
 
J 0

jurwittrans

Użytkownik
Hehe, że komuna to się zgodzę, ale jak ma wyglądać obiekt żużlowy :p

Wieża szpeci strasznie, ale przed GP chyba ma być wszystko na cacy i wtedy to będzie najładniejszy żużlowy stadion, bo właściwie jedyny ładny :p

Ale to moja ocena, wiadomo z jakich przyczyn :p
Najładniejszy stadion żużlowy ma STAL GORZÓW.NIEDŁUGO ZACZYNAMY LIGĘ.:-D ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie proponuję wklejać zdjęcia. Wiele drużyn z mniejszych miast ma bardzo ładne stadiony mimo że grają np. w 3 lidze.
Mamy w Polsce też sporo na prawdę solidnych stadionów żużlowych, lekkoatletycznych i niestety nie każdy jest w stanie zobaczyć na żywo taki obiekt więc wklejamy zdjęcia ;).
Mam nadzieję, że temat się zacznie rozwijać :]
 
Do góry Bottom