>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Typer/Znawca roku 2016

artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Wyłania się proste przesłanie &quot;multikonto&quot; można mieć, używać, brać udział w konkursach nawet, tylko nie można wygrywać.
E: Down. Ok zrozumiałem.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przy 8500 aktywnych userach na dobę ciężko weryfikować każdą pod kontem multikonta. W konkursach na forum zawsze weryfikacja jest po ich zakończeniu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przy 8500 aktywnych userach na dobę ciężko weryfikować każdą pod kontem multikonta. W konkursach na forum zawsze weryfikacja jest po ich zakończeniu.
Jakoś rok temu na forum było dumnie głoszone hasło: &quot;Zero tolerancji&quot;.
W ostatnich dniach jakoś ze 3 multikonta Wam pokazałem ;) (niektóre chyba z 9 kontem), a ze wspomnianym przez Was Szlachcicem to jest 4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Jednych prosto wyłapać po stylu będąc aktywnym w tym samym temacie, drudzy są bardziej cwani i nie zwracają uwagi pod tym kątem.Gdyby było wszystko jasne gość by nie trafił nawet na listę, proste i logiczne.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Oficjalne wyniki:
1 miejsce: Macko18- 59
2 miejsce: edi8 - 29
3 miejsce: Gucci Mane - 22
4 miejsce: psotnick - 14
4 miejsce: rogerfede93 - 14
Gratulacje dla wszystkich nominowanych, a zwłaszcza dla TOP5. W przyszłym roku ponownie odbędą się ankiety, więc zachęcamy do dalszej aktywności.
Pozdrawiam
Z pewną taką wrodzoną mi nieśmiałością pragnę przypomnieć, iż swoją nagrodę w kwocie 300zł przeznaczyłem na nagrody w 1-dniowym konkursie:
https://forum.bukmacherskie.com/f16/najlepszy-typer-znawca-roku-2016-a-141530-2.html#post6294481
- i bardzo proszę o jego zorganizowanie np. w weekend po Świętach.
Niech ten kapitał przejdzie już w ręce ludu ????
Pozdrawiam
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dzięki za przypomnienie, na pewno w najbliższym czasie postaramy się zorganizować jakiś ciekawy konkurs z wykorzystaniem Twojej nagrody jako puli konkursowej.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nie wiem czy kiedyś był jakiś konkurs dotyczący boksu. Jeśli nie, to kiedy będzie lepsza okazja jak nie przy okazji tak wielkiej walki jaką będzie pojedynek Joshuy z Kliczką? Jeśli jednodniowy konkurs, to weług mnie jest to idealne wydarzenie.
Może być to np. coś w stylu kto wygra i w której rundzie. Do tego można podać dokładny czas zakończenia walki i jeśli kilka osób trafi kto wygra i w której rundzie, to wygrywa ten kto był bliżej podania dokładnego czasu zakończenia walki.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
cemu edi ma bana?
Z pewnością nie jest to miejsce na takie pytanie i spokojnie można znaleźć w dziale Administracja lepszy temat do zadania takiego pytania. Jednak odpowiem na nie i tutaj. Edi ma bana w wyniku otrzymania kilku czerwonych kartek za obrażanie innych użytkowników./Macko18
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dzięki za przypomnienie, na pewno w najbliższym czasie postaramy się zorganizować jakiś ciekawy konkurs z wykorzystaniem Twojej nagrody jako puli konkursowej.
Trochę mnie tu nie było - więc chcę tą drogą podziękować Administracji, że podczas tej mojej nieobecności wstrzymała się z przeprowadzeniem konkursu przeze mnie sponsorowanego... :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Teraz ciężko mi na szybko znaleźć, ale wydaje mi się, że gdzieś widziałem wątek informujący o konkursie z wygranych przez Ciebie edi8 pieniędzy, ale mogę się mylić. Później postaram się dogłębniej poszukać.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Trzeba mieć IQ ameby, aby nie zrozumieć prawdziwego sensu mojego wpisu - gdyż po tylu miesiącach oczekiwania od zgłoszenia mojej propozycji tego konkursu z nagrodą ode mnie, w końcu go ogłoszono ale niestety nie czekając na to, abym i ja mógł w nim wziąć udział od początku...
Bowiem czym innym (dla mnie nie do przyjęcia) byłoby wzięcie tych 300zł za udzielanie pomocy innym użytkownikom, bo przecież tym na tę nagrodę zasłużyłem w ocenie głosujących - ale za ew. wygranie takiego konkursu typerskiego już jak najbardziej tak!
Tak więc podetrzyj się tą żółtą kartką, panie mądry inaczej!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom